star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star За двете чертички, които стават две бебета
Страници: 1 ... 15 16 [17]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За двете чертички, които стават две бебета  (Прочетена 41479 пъти)
syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #400 -: Април 11, 2017, 16:40:31 »

О, захранване за 2 седмици! А аз си мислех, че съм смела  Lol
Още бавя белтък и прясно мляко (хапвала е по малко с някои неща от нашата храна, но до 2-3 часа след това се появяваха по малко пъпчици и не смея), също свинско, някои варива и всички сезонни плодове. Да идва лятото, защото вече нямам идеи с какво ново да храня.
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #401 -: Април 17, 2017, 19:20:33 »

Аз късно ги започнах, на 5 месеца и нещо, но се наложи светкавично да се върна на работа, така че скорострелно трябваше да въведа сума ти неща, за да съм спокойна, че ще ядат, докато ме няма. Фен съм на педагогическото захранване, в пъти по-чисто и лесно от ЗВБ, както и от захранване по схема. Бога ми, днес Стаси си чопна от масата саздърма. Всичко ядат, действително, пълнят очите и душите на бабите и дадо си, ящни теленца са. Както и на рзни случайни хора, например, които неволно стават свидетели на претенциите на трите маймуни какво точно суши харесват. Жоро например акцентира върху авокадо, за разлика от естра си, която е съща норвежка по отношение на сьомгата. Никола си пада по сусам и водорасли, за контра на мъниците. Абе, забавата е пълна. Вкъщи са пред прохождане и аз скоро време кръст няма да имам, ще ми остане бегъл спомен...
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #402 -: Август 27, 2017, 14:43:21 »

Моите двама, дето нали... Толкова са различни, че няма докъде. Систърът е с поне 10 зъба, брат й е с 5; тя е с косище, той е рехав като билярдна топка. Тя непрекъснато мели на бебешки, той - от време на време пуска по една дума, но отчетлива и на място. И двамата ходят активно, тичат, разбират от дума, но не винаги са склонни да сътрудничат. Ето ви една снимка от ежедневието.
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #403 -: Август 27, 2017, 23:45:57 »

Ле-ле как ти растат децата  Blink Ще взема да дойда до Козлодуй преди да са заминали нанякъде. А иначе на кого приличат, можеш ли да определиш? Някой от двамата прилича ли определено на Никола?
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4121

« Отговор #404 -: Август 28, 2017, 08:30:59 »

Хехе сладури!!
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15617

« Отговор #405 -: Август 28, 2017, 09:23:01 »

Уникални!!!

Пиле, целувам ви много.

Ал, двете братлета си приличат много.
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16510

A believer

« Отговор #406 -: Август 28, 2017, 09:26:53 »

Сладури, много ми приличат на теб.

На мен дефиницията за косище ми е Саня Cheesygrin
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #407 -: Август 28, 2017, 15:26:48 »

Госпожицата мноого прилича на теб (по снимки)  Smile
Иначе моите са все рахави, голямата едва смогва да има коса до раменете, съвсем фина, като видя момичета на нейната възраст с дълги, гъсти коси и плитки все ми е странно  Smile
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #408 -: Август 29, 2017, 20:36:25 »

Момчетата са настина копи-пейст, права е Пилето.
Стаси може да прилича на мен, но е с очите на татко си. Което е опасна комбинация.
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #409 -: Септември 06, 2017, 00:13:19 »

стига бе, това малък Никола ли е  Shocked

колко са руси и сладкиииии ... ако не знаех от много близо какво е с три, за малко щях да ти завидя  Lol Lol Lol
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #410 -: Септември 12, 2017, 22:04:49 »

Никола си е мъжле вече. Турбо готин.
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #411 -: Септември 13, 2017, 08:52:52 »

Ако беше в страни на някоя друга снимка нямаше да го позная. Толкова се е променил! Наистина си е мъжле!!! Пу!
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #412 -: Септември 21, 2017, 22:35:31 »

Много е як, така ги заиграва и омайва, сега вкъщи мантрата е "Мамо имаш ли нужда от помощ", тоест - имаш ли работа, за да заиграя бебетата, пък като ги приспим, ти все ще измислиш с какво да ме реваншираш. Няма такова дете, чувствам се исполин на майчинския дълг като си говорим дваматаи го слушам как мисли, какви разсъждения вади изобщо. Не, че не ме влудява и вбесява, но е все по-рядко и някак бързо му минават тия епизоди, пък и на фона на обичайното му поведение направо са си нищо. Много як период, дано е дълъг, дано, пу-пу.
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #413 -: Септември 22, 2017, 20:12:30 »

Голям е вече.. Дея дето скоро ще направи 5 от няколко месеца ми е много в помощ.. отстъпва, помага.. изобщо - друго човече! Яна чакаме да се очовечи, щото като не стане на нейното и една дума не обелва и е голям инат..живи и здрави да са ви Smile
Активен

Страници: 1 ... 15 16 [17]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: