star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star За двете чертички, които стават две бебета
Страници: [1] 2 3 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За двете чертички, които стават две бебета  (Прочетена 41551 пъти)
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« -: Октомври 13, 2015, 10:29:07 »

Или с други думи, да преизпълним петилетката Smile

Ошашавени сме, и лекарят, който констатира, е ошашавен, просто като видя първото и аха да приключи прегледа, обаче номер 2 се намести на фокус и настана дълбоко мълчание за 2 секунди. Разнояйчни, хвана сърце и при двете, всичко наред, отговарят си на периода, едното е 13 мм, другото - 11, и засега това. Питах какъв е рискът нещо да се оплеска, той ми каза, че е като да ми падне тухла на главата, в общи линии, вече след тоя етап, която е ясно, че и двете са имплантирани и има сърдечен ритъм. Обаче ми е присвито под лъжичката, де, няма какво да кажа...
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #1 -: Октомври 13, 2015, 10:35:27 »

Ох, Боже, Гале!  Sad eyes В момента не мога да си представя по-подходящ човек, на когото да се случи номер две да се окажат две, предвид желанията ти за голямо семейство  Stuart Представям си колко сте шашнати в момента, разбира се, и все пак някак мило звучи... Стискам всички палци за спокойна и хубава бременност и две здрави и пухкави вързопчета на финала!  Party
Активен

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1378

« Отговор #2 -: Октомври 13, 2015, 10:52:34 »

Честито и тук! Много се радвам... Просто нямам думи  Big grin Казахте ли на бъдещия батко? Как реагира той?
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #3 -: Октомври 13, 2015, 10:59:02 »

Той беше с нас на преглед, беше му обещано за РД да види бебето.
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #4 -: Октомври 13, 2015, 11:02:31 »

Ето това се казва подарък  Cheesygrin
Активен

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1378

« Отговор #5 -: Октомври 13, 2015, 11:06:15 »

Страхотно Smile Нашия мъник още не разбира какво се случва на прегледите, но се учим да милваме корема и бебчето вътре Smile
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #6 -: Октомври 13, 2015, 11:11:17 »

леле, Гале, как се радвам за вас Smile))) всичко да минава гладко и дупе да ти е яко после  Lol Lol Lol Все ми е в главата моята кума с дъщеря на 5 и две новородени близначки, ама пък и положителните емоции са по 3 Cheesygrin
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8775

« Отговор #7 -: Октомври 13, 2015, 11:14:08 »

Оххх, сега като има тема и отново осмислих новината и се радвам наистина  Smile Чак и на мен ми се приискват близнаци след годинки, но знам, че е лудост за невротик като мен  Lol  

Щом има сърчица наистина всичко ще е наред и с двете. Малко повече се следи бременността и към края особено е стресово, но важен е финалът... ох започвам да изживявам всичко отново като със сестра ми...Дали ще са две девойки да ги глези батко им  Razz ?

Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1873

« Отговор #8 -: Октомври 13, 2015, 12:51:11 »

Олеле Гале, чесито,честито! Двойно честито за двойното щастие!   Clover Clover
Вие си имате в родата на мъжа близнаци,нали?
Боже,колко хубаво!  Kiss
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

kateto
Newbie
*
Публикации: 4124

« Отговор #9 -: Октомври 13, 2015, 12:56:20 »

четох, четох заглавието и неможах да го осмисля!! Страхотна новина!!!! Пожелавам много лека бременност, пухкав финал и много положителни емоции!
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« Отговор #10 -: Октомври 13, 2015, 13:08:01 »

Вие си имате в родата на мъжа близнаци,нали?

Това няма нищо общо, просто Галето си е произвела 2 яйцеклетки, еми така е като искаш 4 деца, Гале Smile)))
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

juliet
Newbie
*
Публикации: 1659

« Отговор #11 -: Октомври 13, 2015, 14:07:15 »

Е това вече е качествена изненада  Cheesygrin Да са ти здрави двете малки човечета и да се развиват все така добре, до един шумен, ревлив двойно радостен финал  Smile
Активен

Liliq
Newbie
*
Публикации: 540

« Отговор #12 -: Октомври 13, 2015, 14:42:21 »

Много се вълнувам, накара ме да си прочета темата, когато и мен ме тресеше същата треска Big grin. И да, зор ще е, и то голям, ама пък е и прекрасно, много даже.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #13 -: Октомври 13, 2015, 15:07:42 »

Уау! Каква изключителна изненада! Галенце, лека бременност, душа! Някак наистина не мога да си представя по-точен човек за близначета! Да сте здравички, да минат неусетно месеците и да си ги измътиш лесно и безпроблемно! Пък после ще е купон голЕм  Cheesygrin Kiss
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #14 -: Октомври 13, 2015, 16:55:41 »

Галюшооо  Wub Ако има на света някого, от когото бих приела такава новина напълно безрезервно, с абсолютната увереност, че така трябва да бъде и че ще се справи страхотно, това си ти!
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #15 -: Октомври 13, 2015, 17:05:19 »

Така се прави, поставяш цел и изпълняваш. Големи бебета да измътиш.
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #16 -: Октомври 13, 2015, 17:40:25 »

Да честитя и тук двойната радост, със сигурност ще е весло при вас  Cheesygrin
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #17 -: Октомври 13, 2015, 21:00:02 »

Ехааа!!! Е*аси кефа! Smile Честито ви!

Опасно е в този форум. Както менструациите на жените, които живеят заедно в даден момент се синхронизират, така и тук има някакви периоди на бейби бумове и близки термини Lol
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #18 -: Октомври 14, 2015, 00:23:04 »

Гале, честно, току-що ме отказа от идеята за трето, адски ме достраша Lol

Да минава леко и успешно мътенето ти желая! Много да ги строяваш да ти помагат Kiss
Активен

PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #19 -: Октомври 14, 2015, 00:30:22 »

Честито, Гале! Много готина тема Smile Когато бях във Варна, на срещата със съфорумците разбрах за втората бременност и се зарадвах, но тази тема не я очаквах! Честито двойно щастие и много да ти помагат мъжете ти :*
Активен
Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #20 -: Октомври 14, 2015, 07:13:20 »

Гале!!!! Blink Cheesygrin Lol аз се шашнах, представям си ви вас на прегледа Cheesygrin Честито!!!!! Ах каква изненада Cheesygrin уау! Пожелажам ти много лека бременност, пращам ти много положителна енергия, да си износиш до край принц и принцеса Smile Kiss Kiss Kiss
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #21 -: Октомври 14, 2015, 08:32:46 »

Бизет, аз не смея да мисля в момента за номер 4, нали се сещаш...
Иначе, оказа се, че в рода на Сашо има близнаци - на майка му дядо й имал брат близнак, но това ни го казаха след като съобщихме новината вече. Така че тая работа с през поколение, както и че по женска линия върви, не е много надеждна. Той и докторът това обясни, че са малко тип бабини деветини тия сметки.
А иначе аз съм като цяло доволна - тоя път нали е планирано, та свалих едни десетина килограма, преди да стартираме с обитите, защото с Никола видях зор, ама там се бях ошишкала отпреди да забременея и предполагам, че и това повлия. Тук малко по-ангажирано ще внимавам какво ям, просто за да не догоня хълкски размери. И така.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #22 -: Октомври 14, 2015, 08:49:59 »

МолА ви се, двуяйчните близнаци нямат нищо общо с мъжа и родата му. Заслугите са само женски Cheesygrin
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8775

« Отговор #23 -: Октомври 14, 2015, 09:17:47 »

МолА ви се, двуяйчните близнаци нямат нищо общо с мъжа и родата му. Заслугите са само женски Cheesygrin

Да, май еднояйчните са по наследство, а двуяйчни е късмет и може би да има нещо наследствено в силните яйцеклетки  Cheesygrin

Абе от вчера се чудя нещо...ние хубаво го разбираме това заглавие, ама като чете някой тийн, да не си помисли, че на теста за бременност 1 черта= 1 бебе, 2 черти= 2 бебета  Lol Ще докараме вълна от ужас в страната  Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #24 -: Октомври 14, 2015, 09:56:19 »

Ххахаха, т.е. няма вариант на тия тестове да не си бременна, а Корни :DDD
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: