star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star 2016 Here we come
Страници: 1 ... 9 10 [11]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 2016 Here we come  (Прочетена 29218 пъти)
juliet
Newbie
*
Публикации: 1662

« Отговор #250 -: Октомври 08, 2017, 00:13:18 »

Имаме проблем. Митака трябваше този месец да се изнася в собствената си стая, че като се роди бебето да не свързва изнасянето си с него. Да ама от две седмици, той не само, че спи в нашата стая, но се намъкна и в леглото ни  Razz зъби ли са, какво е, обаче изпада в едни истерии нощем и за да кма мир и да спим всички, трябва да спи при нас. Идеи някакви?
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16537

A believer

« Отговор #251 -: Октомври 08, 2017, 08:50:44 »

Нямам идеи. Търпение. И вкъщи сме на периоди. Ту спи с 1-2 будения, ту се катери по мен и пищи по цели нощи.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13225

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #252 -: Октомври 08, 2017, 10:05:39 »

Не натискам и не настоявам, на мен не ми пречи да спя с децата. Дори напротив, мило ми е и знам, че все в един момент ще спре това удоволствие. Пролетта спаха сами, дори заспиваха сами. Лятото развалихме режима с гости при баби и по пътувания разни. И сега вечер откъртвам при тях и се местя по някое време. Има нощи, в които малката се буди по 100 пъти за вода, за пиш, кошмари и т.н. на 2то ставане ми писва и лягам при тях. Мисълта ми е, самостоятелното спане не ми е непременно важно, по-важно е да се спи  Lol
Активен

juliet
Newbie
*

« Отговор #253 -: Октомври 09, 2017, 11:12:31 »

Ами аз лично държа да го отделя в друга стая преди да се роди бебето, за да може да се наспива. Не го виждам как ще издържи с врещящо бебе в една стая и смятам, че за него ще е много по-добре да е отделно. Дано бързо минем през този период, че е много тегаво в момента.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8777

« Отговор #254 -: Октомври 09, 2017, 12:14:35 »

Период е, изчакай малко и започни плавно да опитваш някои от методите за отделяне.

Не знам как не ви пречи спането с децата, на мен ми липсва гушкането с мъжа, а за трима е тясно. Затова гледам да го избягвам, освен при боледувания или ако заспя случайно при приспиване (това се случва по-често на татко му- Бо го приспива много бързо  Lol)
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #255 -: Октомври 09, 2017, 13:25:26 »

Ако някой ме гушне, докато спя, ще го заколя, в тоя ред на мисли нищо не ми липсва в спалнята, докато спя Cheesygrin Иначе ми липсва сънят, ама това не е от спането с бебето в една стая Cheesygrin
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

juliet
Newbie
*

« Отговор #256 -: Октомври 09, 2017, 14:18:21 »

На мен откровено ми пречи. Малкото спи като кунг-фу панда и стоварването на крайници върху ми е е мечтаната ми почивка. Аз съм привърженик на гушкането в будно и съзнателно състояние. Той си знае, че сутрин като се събуди, го взимаме в нашето легло и половин-един час се гушим тримата. За нощният сън искам всеки да си знае мястото и респективно всеки да може да си почине. Ето миналата нощ, например, врещя от 12 до 2 и в крайна сметка спа при мен на спалнята. Ами до сутринта три пъти го хващах в последния момент за крака докато изпада от спалнята. Ми, мерси за тоя сън  Razz
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #257 -: Октомври 09, 2017, 14:29:19 »

Ами, смяташ ли, че ще ти е по-лесно да ставаш 800 пъти на нощ ако е в друга стая? Идеален вариант би бил да си свикне в собствена стая и всички да спят добре, но примерно Ади в момента страшно я мъчат зъбите, много я боли и дори да имахме отделна стая нямаше даже да се пробвам.

Не пречи да пробваш, говори му като за начало за неговата стая, легло, той е малък още, но все пак Smile
Активен

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1378

« Отговор #258 -: Октомври 09, 2017, 15:15:47 »

Марин е на 3г и от 18м всяка вечер между 2-4ч става и идва сам при нас на спалнята, и така до сутринта... вече си има негово място на леглото... Нико и той тази седмица почна куьъм 6ч да се прехвърля при нас, иначе си имат стая, легла, заспиват там и така... по някое време се присламчват
Активен

juliet
Newbie
*

« Отговор #259 -: Октомври 09, 2017, 15:19:41 »

Смятам, понеже отгоре на всичко спи и ужасно леко и му пречим като мърдаме. Стана ли до тоалетна и го будя. Принципно това е и причината да искаме да го измесем в друга стая. Всяка вечер се опитваме да си лягаме суууупер тихо и въпреки това го будим и видимо му пречим. Той се присламчва в леглото ни от грубо 2-3 седмици. Преди това си спеше категорично в неговото легло (в нашата стая). Аз затова сега съм в такъв шок, защото тъкмо реших съвсем да го отделям и той залепна, а не искам да му става навик, защото наистина няма никакъв шанс да се наспива с бебе в стаята.
Активен

Страници: 1 ... 9 10 [11]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: