star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star 2016 Here we come
Страници: 1 ... 9 10 [11]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 2016 Here we come  (Прочетена 43477 пъти)
juliet
Newbie
*
Публикации: 1721

« Отговор #250 -: Октомври 08, 2017, 00:13:18 »

Имаме проблем. Митака трябваше този месец да се изнася в собствената си стая, че като се роди бебето да не свързва изнасянето си с него. Да ама от две седмици, той не само, че спи в нашата стая, но се намъкна и в леглото ни  Razz зъби ли са, какво е, обаче изпада в едни истерии нощем и за да кма мир и да спим всички, трябва да спи при нас. Идеи някакви?
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 17403

A believer

« Отговор #251 -: Октомври 08, 2017, 08:50:44 »

Нямам идеи. Търпение. И вкъщи сме на периоди. Ту спи с 1-2 будения, ту се катери по мен и пищи по цели нощи.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13727

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #252 -: Октомври 08, 2017, 10:05:39 »

Не натискам и не настоявам, на мен не ми пречи да спя с децата. Дори напротив, мило ми е и знам, че все в един момент ще спре това удоволствие. Пролетта спаха сами, дори заспиваха сами. Лятото развалихме режима с гости при баби и по пътувания разни. И сега вечер откъртвам при тях и се местя по някое време. Има нощи, в които малката се буди по 100 пъти за вода, за пиш, кошмари и т.н. на 2то ставане ми писва и лягам при тях. Мисълта ми е, самостоятелното спане не ми е непременно важно, по-важно е да се спи  Lol
Активен

juliet
Newbie
*

« Отговор #253 -: Октомври 09, 2017, 11:12:31 »

Ами аз лично държа да го отделя в друга стая преди да се роди бебето, за да може да се наспива. Не го виждам как ще издържи с врещящо бебе в една стая и смятам, че за него ще е много по-добре да е отделно. Дано бързо минем през този период, че е много тегаво в момента.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9063

« Отговор #254 -: Октомври 09, 2017, 12:14:35 »

Период е, изчакай малко и започни плавно да опитваш някои от методите за отделяне.

Не знам как не ви пречи спането с децата, на мен ми липсва гушкането с мъжа, а за трима е тясно. Затова гледам да го избягвам, освен при боледувания или ако заспя случайно при приспиване (това се случва по-често на татко му- Бо го приспива много бързо  Lol)
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #255 -: Октомври 09, 2017, 13:25:26 »

Ако някой ме гушне, докато спя, ще го заколя, в тоя ред на мисли нищо не ми липсва в спалнята, докато спя Cheesygrin Иначе ми липсва сънят, ама това не е от спането с бебето в една стая Cheesygrin
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

juliet
Newbie
*

« Отговор #256 -: Октомври 09, 2017, 14:18:21 »

На мен откровено ми пречи. Малкото спи като кунг-фу панда и стоварването на крайници върху ми е е мечтаната ми почивка. Аз съм привърженик на гушкането в будно и съзнателно състояние. Той си знае, че сутрин като се събуди, го взимаме в нашето легло и половин-един час се гушим тримата. За нощният сън искам всеки да си знае мястото и респективно всеки да може да си почине. Ето миналата нощ, например, врещя от 12 до 2 и в крайна сметка спа при мен на спалнята. Ами до сутринта три пъти го хващах в последния момент за крака докато изпада от спалнята. Ми, мерси за тоя сън  Razz
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #257 -: Октомври 09, 2017, 14:29:19 »

Ами, смяташ ли, че ще ти е по-лесно да ставаш 800 пъти на нощ ако е в друга стая? Идеален вариант би бил да си свикне в собствена стая и всички да спят добре, но примерно Ади в момента страшно я мъчат зъбите, много я боли и дори да имахме отделна стая нямаше даже да се пробвам.

Не пречи да пробваш, говори му като за начало за неговата стая, легло, той е малък още, но все пак Smile
Активен

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1435

« Отговор #258 -: Октомври 09, 2017, 15:15:47 »

Марин е на 3г и от 18м всяка вечер между 2-4ч става и идва сам при нас на спалнята, и така до сутринта... вече си има негово място на леглото... Нико и той тази седмица почна куьъм 6ч да се прехвърля при нас, иначе си имат стая, легла, заспиват там и така... по някое време се присламчват
Активен

juliet
Newbie
*

« Отговор #259 -: Октомври 09, 2017, 15:19:41 »

Смятам, понеже отгоре на всичко спи и ужасно леко и му пречим като мърдаме. Стана ли до тоалетна и го будя. Принципно това е и причината да искаме да го измесем в друга стая. Всяка вечер се опитваме да си лягаме суууупер тихо и въпреки това го будим и видимо му пречим. Той се присламчва в леглото ни от грубо 2-3 седмици. Преди това си спеше категорично в неговото легло (в нашата стая). Аз затова сега съм в такъв шок, защото тъкмо реших съвсем да го отделям и той залепна, а не искам да му става навик, защото наистина няма никакъв шанс да се наспива с бебе в стаята.
Активен

juliet
Newbie
*

« Отговор #260 -: Януари 17, 2018, 16:33:34 »

Ами, имам си София 😊 Тази сутрин с планирано секцио се появи нашата втора най-голяма радост. Тя е три килограма, 49 сантиметра и е съвършенна в очите на майка си и баща си. Аз съм добре доколкото е възможно и чакам утре да ми я дадат да се опознаваме  Cheesygrin

Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #261 -: Януари 17, 2018, 16:39:44 »

Абе каква е тая бременност, за 2 месеца и роди Cheesygrin

Честита София! Прекрасно, сега ще си имаш момиченце да го контиш и да връзваш панделки! Да ви е много хармонично и щастливо у дома <3
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8516

« Отговор #262 -: Януари 17, 2018, 16:41:29 »

Джулс, честита да ви е София! Аз явно съм спала, защото мислех, че пак мъж ще имате. Да ви е здрава, красива, успешна!
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13727

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #263 -: Януари 17, 2018, 16:56:30 »

Йей! Честита София! Да ви е здрава, щастлива и кротка...поне няколко месеца  Cheesygrin
А на теб бързо възстановяване  Kiss
Активен

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1435

« Отговор #264 -: Януари 17, 2018, 17:15:43 »

Честита София! Да е жива и здрава, усмихната и лъчезарна! Утре от раз да се спогодите и напасните! А ти бързо да се възстановяваш!
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2728

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #265 -: Януари 17, 2018, 18:29:53 »

Честито девойче Wub Clover
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9063

« Отговор #266 -: Януари 17, 2018, 18:40:40 »

Леле,наистина, как роди за 2-3 месеца бременност  Lol

Страхотно звучи, почти ми се прииска една фина девойка  Wub

Да е много здрава и щастлива съвършената София!
Активен

Liliq
Newbie
*
Публикации: 617

« Отговор #267 -: Януари 17, 2018, 18:42:22 »

Честита да ви е София! Да е здрава и щастлива!
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1899

« Отговор #268 -: Януари 17, 2018, 19:10:27 »

Честитo бебе София! Здраве и щастие ви желая и мнoгo гушкане!
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6332

Усмивка

« Отговор #269 -: Януари 17, 2018, 19:19:40 »

Честито щастие! Да ви е жива и здрава!
Бързо възстановяване на теб!
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2334

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #270 -: Януари 17, 2018, 23:20:47 »

Честито! Бъдете здрави и щастливи!
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4306

« Отговор #271 -: Януари 18, 2018, 09:23:11 »

Честито! Бързо възстановяване и много щастливи моменти Smile
Активен

juliet
Newbie
*

« Отговор #272 -: Януари 19, 2018, 21:47:12 »

Благодаря на всички  Smile ние сме си още в болницата и чакаме до края на седмицата да ни изпишат. Бебка е добре, правим опити да се кърмим, въпреки че кърма все още не бих казала, че има ама вади там някакви нищожни капки. Аз много си страдам по Митака, че до сега не сме се делили и се съдирам от рев като го чуя по телефона ама той пък си звучи съвсем добре. Ще е интересно като се приберем вкъщи  Cheesygrin
Активен

Liliq
Newbie
*
Публикации: 617

« Отговор #273 -: Януари 19, 2018, 22:53:30 »

Ти пък, ще страдаш, я си почини и се наспи, че скоро няма да ти се случи Cheesygrin

Активен

Страници: 1 ... 9 10 [11]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: