star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Made in BG или За Бг_ риалити_форматите с любов
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Made in BG или За Бг_ риалити_форматите с любов  (Прочетена 3084 пъти)
Lila
Newbie
*
Публикации: 240

« -: Март 31, 2015, 07:46:09 »

Cheesygrin Толкова много вече на хоризонта, та да има поле за коментиране на всички налични и гледаеми към момента, ако има желаещи.  Cheesygrin

Аз лично следя и съм страшен фен на Капките вода от първия му сезон. Супер позитивно и отпускащо шоу. А Рачков и Зуека са просто незаменими. Получава им се толкова непринудено и спонтанно, сякаш нямат сценарий.  Lol
Та в тази връзка искам да кажа, (то затова беше и темата, няма къде да го кажа, а искам да го изкрещя  Lol) че съм абсолютно впечатлена и супер приятно изненадана от Криско!  Тотално ми промени представата за себе си. Ненчо също ми е фаворит. Откъде го извади този глас, велик е всеки път. А се надявам и Азис да пропее нещо различно от типичната си музика, защото искам да го слушам. Какво гласище има този човек, не е истина!

Следя също и новото на Магърдич "И аз го мога". Харесва ми. Залага се на позитивизма и забавлението. Липсват драмите и интригите, а това ми е определящо дали ще гледам или не.

Магърдич си е Магърдич! И на него съм фен.  Cheesygrin

И естествено, черешката на тортата - Мастър шефа! Започнах да го гледам леко скептично и с особено мнение, а сега чакам с нетърпение епизодите и Петър Михалчев.  Cheesygrin
Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13210

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #1 -: Март 31, 2015, 09:35:06 »

Като две капки вода гледаме с Мими още от първия сезон, когато беше страстна фенка на Рафи  Lol Сега фаворит ми е Ненчо, направо сърцето ми прескача като дойде неговото изпълнение, невероятен е  Lol Снощи все едно бях на концерт на Енрике, 1:1, че и по-добре изпълни песента.
Ако хванем, гледаме и И аз го мога. И двете са ми в една графа, само за забавление, супер позитивни, акцентират на шегите, самоиронията, въобще няма ги тия драми, както казваш ти.
Точно това в началото ме издразни в Мастър Шеф, непрекъснато търсеха личната трагедия, ще кажеш, че хората с по-спокоен живот не са добри готвачи! Иначе от там си имам фаворити - Симеон, Елена и Дарин. Тая ПиАрка ми бърка в здравето, рядко срещана простакеса с огромно самочувствие. Вечер не мога да го следя, гледам го на следващия ден на запис, но не съм изпуснала серия. Много ми харесва и определено ме вдъхновява да опитвам нови неща в кухнята  Lol
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #2 -: Март 31, 2015, 10:20:19 »

Капките не го гледам точно заради двамата водещи. Дразнят ме повече от Чолаков даже.  Lol
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #3 -: Март 31, 2015, 11:52:49 »

Капките са ми супер позитивни и освен да ме веселят, друго не правят. Затова и го гледам.

Да, и Петър Михалчев, Лила.   Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #4 -: Март 31, 2015, 11:57:27 »

Нищо не гледам освен онова за женените Cheesygrin Рачков тотално ми е писнал с тъпите си майтапчета.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #5 -: Март 31, 2015, 22:32:41 »

Леле..  аз съм от друга планета, нищо не ми говорят тези имена на забавни формати. Изгледах една серия на женените от любопитство след като прочетох тук. Малко ми е шокираща идеята като цяло. И ми е някак тъжно да чуя, че някой не е намерил половинката си на друго място и разчита на случайността и психолозите. От друга страна да подходиш толкова на игра към нещо толкова сериозно като брака... Първата двойка наистина иЗглежда си пасват. Интересно ми е като психолигически експеримент и може да изгледам още някоя серия, пак от любопитство, но като цяло, ако някой не ми ги навре в очите, просто подминавам подоби предавания.
Активен

Lila
Newbie
*

« Отговор #6 -: Април 01, 2015, 08:01:10 »

.. да подходиш толкова на игра към нещо толкова сериозно като брака...
А! Точно по тази причина нямам желание да го гледам и не го гледам този формат.  Някак прекалено ми се струва. Какво ли не обърнаха на игра, какво ли вече хората в името на забавлението и сеира не правят ..  Rolling Eyes Може и неподготвена да се изказвам, тъй като и 1 сек. не съм гледала, но рекламите на този формат, това пораждат в мен.  Cheesygrin

Иначе да споделя, че съм страшна фенка на creative форматите и чакам някой ден и в Бг да се появят - било интериор, дрехи, пр. и пр., но за съжаление предвид малкия пазар тук едва ли някой ще се навие да го направи, а ако все пак се случи, то най-вероятно ще е модифициран по нашите стандарти за съжаление.  Rolling Eyes
Но надежда все пак има, де - ето налице си е Мастър шефа Cheesygrin

Пупи, онази и аз не мога да я търпя, нещо много се вживява в ролята си Lol. Ама то при наличието на Михалчев, напълно я разбирам  Big grin
Боян много ме забавлява мен, и с коментари и с отношение, а и си е добър и уверен в себе си, което е супер качество, ако знаеш къде е границата, а той поне за момента показва, че знае, а Симеон ми прави впечатление ... и с визия  Cheesygrin и стои много добре на екран.  Cheesygrin

« Последна редакция: Април 01, 2015, 08:19:08 от Lila » Активен
Pupi
Newbie
*

« Отговор #7 -: Април 01, 2015, 09:27:19 »

Лила, нали имаше едно подобно предаване, по ТВ7 ли беше...за обновяване на дома и като цяло за ремонт и съвети. Ние много го следяхме, през уикенда го даваха "Мисия моят дом" се казва и си е прилично за бг стандартите. Имат готини съвети, такива по-лаишки и домашни, но и професионални.
Честно ли Михалчев ви харесва...Аз се кефя на Токев, няма такъв мръсник като се облизва и охка Lol
Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #8 -: Април 01, 2015, 10:30:27 »

Безкрайно съм разочарована от вчерашните женени, всички започнаха да си показват рогата, толкова ли не можаха да издържат да им минат поне "медените" месеци. Онази Антоанета (май?) не спря да философства, голяма драма стана, че мъжът й откъснал мандарини, а след това се изкъпал в морето. Него пък с това разхождане по забележителности по анцунг няма да го коментирам изобщо. Втората двойка ми преиграват яко, особено тя - голямо позьорстване пред тези камери, голямо чудо. Самата й физиономия издава, че не е читава. За третата пък двойка най ме е яд - Гергана ми е много симпатична, много умерена и хладнокръвна, мъчи се всячески да му се хареса на онзи катил, който умишлено си се заяжда с нея непрекъснато. Голямо леке ще излезе това, пък първото ми впечатление беше, че е много интелигентен и зрял. Уви, сбърках, темерут.
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #9 -: Април 01, 2015, 10:56:54 »

и аз погледах малко вчера, най-вече заради Барселона и Рим, че ми изкочиха спомени Smile обаче малкото трябваше да ляга и не го изгледах ... Но като цяло впечатленията ми са точно като на Виви - особено се втрещих от анцунга на момъка, тази двойка ми бяха като Бай Ганя в Европа Cheesygrin вторите продължават да са ми натегнати, а от третата не стигнах до момент на заяждане, но момичето ми харесва!
Другите предавания не гледам - Капките нещо не ме грабнаха още от миналата година, а другото ми е прекалено цирково, а аз не харесвам циркови номера  Rolling Eyes
Активен

Lila
Newbie
*

« Отговор #10 -: Април 01, 2015, 14:16:50 »

Честно ли Михалчев ви харесва...
Ооо, дааа ...   Cheesygrin И определено, не за да ми готви  Lol (нещо са ми блокирани бисквитките, иначе рогатото щеше да е тук   Lol
Активен
utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #11 -: Април 01, 2015, 14:34:43 »

Но като цяло впечатленията ми са точно като на Виви - особено се втрещих от анцунга на момъка, тази двойка ми бяха като Бай Ганя в Европа :

Ама то баш такова си беше! Особено пък тя като го нахока, че щял да настине, УЖАС!!!, се скъсах от смях
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Lila
Newbie
*

« Отговор #12 -: Април 06, 2015, 10:44:20 »

Нямам търпение за Капките довечера  Lol ще има 2 в 1 - Ненчо като Криско и съм сигурна, че ще бъде очаквано добра комбинация  Cheesygrin

А след последния епизод на Мастър-а се поправям - искам Михалчев И да ми готви  Cheesygrin Lol
Активен
Lila
Newbie
*

« Отговор #13 -: Април 10, 2015, 13:08:21 »

Сега изгледах 1-вия епизод от Мис Пепеляшка. Не знаех какво да очаквам и съм изненадана, че съм приятно изненадана.  Cheesygrin Хареса ми ракурса и паралела, който се прави. Толкова е фрапиращо голяма разликата. То вярно, че е тв похват и заради зрителски интерес ще има преекспониране в различни аспекти, но за голямо съжаление това са реалностите, поне за определена част от хората. Но са представени по забавен и ненатрапчив начин.  Cheesygrin
Активен
peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #14 -: Април 11, 2015, 11:48:25 »

Стана ми интересно и го пуснах преди малко това шоу и ми се сториха сравнително истински хората - естествено,че куклата от Софето ще я е страх да цепи дърва и ще бяга от мишките,ама то иначе на какво ще се смеят хората после. Каквито такива чуждестранни съм гледала,всичко е изглеждало доста по-нагласено.  Rolling Eyes  Може естествено така да ми се струва,заради ефекта на майчиния език  Lol
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

Maggie
Newbie
*
Публикации: 979

« Отговор #15 -: Април 20, 2015, 13:24:13 »

Лила, аз иззяпах втория епизод, да не изпусна нещо все пак от тв небосклона, и според мен грам не се преекспонира (поне с тези двете момичета - Мария и Александра). Такава си ни е родната картинка. Много ме издразни покровителствения тон на миската, но все пак беше права за много неща...

Аз гледам много мастер шеф - но американския формат, че мога да си гледам много епизоди, докато си плета и готвя в събота и неделя. Гледам и българския, но повторенията, че още не мога да зацепя кога го дават. И само се облизвам, дояжда ми се сладко, което е единственото кофти. Иначе, колкото и хич да не е, научавам по нещо.

Пупи, на теб иска ли ти се да участваш, ти имаш знанията и уменията...
Активен

Ти виждаш нещата и питаш "Защо?" Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "Защо не?" Дж. Б. Шоу
Pupi
Newbie
*

« Отговор #16 -: Април 20, 2015, 14:08:50 »

ИскаШЕ ми се, много исках да ходя на кастингите, но щях да съм в категорията на Диляна примерно, че и по-зле  Lol Това тяхното любител кулинар си е направо про в моите очи. Пък и аз готвя еднообразна храна, кой ти дава шанс вкъщи да експериментираш, да готвиш сьомги, октоподи, суфлета, говеждо, зелении и подобни  Lol
Много ме е яд за Дарин. Диляна или Мариела отдавна трябваше да си ходят!
Активен

Maggie
Newbie
*
Публикации: 979

« Отговор #17 -: Април 20, 2015, 18:08:59 »

Е, Пупи, ама ти пък можеш да готвиш с бебе на единия крак и коте на другия за две капризни небца, както се казва... Smile

И на мен ми идват мнооого сложни някои неща и завъртяни. Дори се чудя дали не им дават някакви жокери предната вечер или нещо като конспект, ддз и аз, че то твърде голямо разнообразие. И аз бих искала Дарин да беше продължил, защото има доста интелигентен подход и винаги знае какво точно прави, не е да импровизира и я стане, я не.
Активен

Ти виждаш нещата и питаш "Защо?" Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "Защо не?" Дж. Б. Шоу
Lila
Newbie
*

« Отговор #18 -: Април 20, 2015, 20:52:00 »

Ееее, може ли пък всеки път да ме оставя в такова удивление от таланта си този Ненчо ... Мноооого е добър!
Активен
Lila
Newbie
*

« Отговор #19 -: Април 21, 2015, 06:21:24 »

Но пък Криско е ... Черешката на тортата този сезон!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: