star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Споделете на бебешка тема
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Споделете на бебешка тема  (Прочетена 74492 пъти)
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13715

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #650 -: Февруари 06, 2018, 13:42:51 »

Аз съм ползвала и Шопинг Фея. Офисът е в Пловдив, т.е. заплащам си после и куриер от Пловдив до Русе.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9057

« Отговор #651 -: Февруари 20, 2018, 10:26:53 »

Айде в тази тема да споделя...

Пуснах Бо на ски днес. Беше доста тъпо, защото като получих мейла за ски училище преди месец, го игнорирах- казах си- на 3г е рано, те спят на обяд, той сам не може дори да си свали грейката да пишка. Не е за нас, а за големите.
Обаче вчера видях, че 11 от 16 деца от неговата  група са записани и ми стана тъпо- аз ли съм най-плахата майка?! И как всички ще заминат, а той ще гледа тъжно, само защото съм смотана..Та познайте как за броени часове след работа се организира записване, плащане, (извън всички срокове), покупки на екипировка, пазаруване, приготвяне на обяд и раница за другия ден, абе търчах с 200 км в час снощи.

Та изпусна понеделник, но от днес е на планина.

иии познайте дали в главата ми не е само това- ами ако е твърде студено (минусови температури и без слънце го дават), ами ако му се допишка и го е срам да си каже на инструктора, ами ако се пребие, ако се загуби, шапката му пада на очите, якето не е скиорско като на другите, ааааа, кошмар е в главата на една майка  Lol

Знам, че всичко ще е наред и ще се върне доволен (и супер изморен), ама ми е свито. Успокои ме, че учителките ги придружават до горе и предполагам са с тях чак докато се облекат и започнат да карат.
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 17387

A believer

« Отговор #652 -: Февруари 20, 2018, 10:33:05 »

Ох, душичка, ако шапката му паднела на очите, гуш :-* Разбираемо е да си притеснена, ама ще видиш колко яко ще си изкара! Даже се изненадвам, че не си искала, аз умувам даже на 2.8 да я пробвам, т.е. другата зима.

Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Pupi
Newbie
*

« Отговор #653 -: Февруари 20, 2018, 11:12:03 »

Добре, че никога не са организирали подобни дейности, че да го премислям и аз, защото вероятно нямаше да е лесен изборът  Lol
Сигурна съм, че ще си изкара добре. Обикновено екшън с елементи на ужаси си е само в нашите глави.
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2332

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #654 -: Февруари 20, 2018, 11:16:47 »

Като цяло следват инструкции от 4-5г, така че е точното време. Аз исках също тази зима да я кача на ски, но единствения път, когато поиска, нямаше кой да обърне внимание, исках аз да карам и обещах за следващия път. Да, обаче вече 2 поредни пъти предлагам, а тя казва, че иска шейна, не ски. И така, няма да насилвам, аз предвиждах 1-2 часа с инструктор, с почивка между часовете и така няколко дни, но варианта на Корни с много деца заедно може би е по-добър, ще се гледат едно друго и няма да се отказват. Времето е кофти тази седмица, да, но организаторите имат опит с деца, не се тревожи.
Нашата организация за ски е никаква, все в последния момент, все няма хотели където искаме... И се отказвам. Догодина повече.
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 16084

« Отговор #655 -: Февруари 20, 2018, 13:33:09 »

Цвета е в Разлог...до петък Cheesygrin Днес първи ден. Изобщо не я мисля. Ама се прекарах да й дам Майкито, сега ми звъни през 5 мин. Като му падне бат ще кажа на г-жата да не й го зарежда Demon
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15252

« Отговор #656 -: Февруари 20, 2018, 15:35:13 »

Корни, и от една приятелка в София знам, че много рано от детските градини ги пускат по такива лагери и е супер готино, тука са супер страхливи. Дарко е втори клас и на една еднодневна екскурзия даже не са ги организирали, защото сложно било, отговорно и от общината разрешение :(

Миналото лято искахме да го пратим на баскетболен лагер, ама той не искаше, но съм сигурна, че ако беше от училище с неговите другарчета, щеше да се навие. Толкова е хубаво да ходят, да свикват. Особено малки. И на мен ми звучи все едно са супер ситни, но щом го правят и имат традиции, значи им се получава и има смисъл.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #657 -: Февруари 20, 2018, 15:42:53 »

То не е с преспиване, нали? Просто ги карат и връщат следобед, за мен за такива бебешоци това е идеалният вариант - хем ги учат на въздух, хем не спят без мама още все пак.

Ох, искам второ бебе
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6330

Усмивка

« Отговор #658 -: Февруари 20, 2018, 15:49:05 »

Ох, искам второ бебе

Да помогна на Ути, че последното й изречение не се чете Cheesygrin
Активен

Liliq
Newbie
*
Публикации: 616

« Отговор #659 -: Февруари 20, 2018, 15:50:37 »

Корни, пиши довечера как е изкарал Бо.
От нашата градина, от втора група започват да организират еднодневни екскурзии и ски.
За ски и аз много умувах, обаче Теодор в такъв мрънкащ период е влязъл, не иска да се облича, съблича, всичко иска другите да правят, все нещо му е криво, та не знам до колко е готов. Преди две седмици на Витоша, с шейната се засили малко повече и сега го е страх и не иска да се пързаля...В събота се качвах заедно с него на шейната, че да се престаши поне малко. А по принцип е много смел, скача от невероятни височини, ама в много странен период е.
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4303

« Отговор #660 -: Февруари 20, 2018, 15:54:39 »

Хаха Смайли и на другите помогна, че докато го прочета Smile Искам и аз да ги пратя на лагер, ама пусто далече сме..
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #661 -: Февруари 20, 2018, 16:01:57 »

Ох, искам второ бебе

Шт, бе Lol
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #662 -: Февруари 20, 2018, 16:09:49 »

айде ся шт.. да не го беше писала като е шт ;)
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #663 -: Февруари 20, 2018, 17:28:40 »

Ути, действайте. Тъкмо си набрала скорост от първото. Пък ако сте хванали и промоцията от някоя др нощ сън, направо сте готови  Lol
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #664 -: Февруари 20, 2018, 17:38:46 »

Не зависи само от мен, Пупи, мъжът не иска и да чуе скоро Sad Търсим жилище в момента доста усилено от 4-5 месеца. Само си мрънкам Smile
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 3122

« Отговор #665 -: Февруари 20, 2018, 18:02:00 »

От три годишни организират ски с градината. Отиват към девет на Витоша и към четири се връщат, така пет дни. Поне две три еднодневни екскурзии. Голям кеф. И като тръгнем по магистралата само се чува с важен тон: аз тука съм минавал с децата от групата. Има и пет дни като при Цвета, някъде с госпожата на ски и спа. Не съм го пускала още, но съм виждала снимки как госпожата е строила четиригодишно мърмоти по бански в джакузи и всички слушат, никой не се държи като с майка си.
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1717

« Отговор #666 -: Февруари 20, 2018, 18:28:14 »

Ох, искам второ бебе

Шт, бе Lol
Не искаш сега, повярвай ми  Lol
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #667 -: Февруари 20, 2018, 19:05:41 »

Е то СЕГА няма как, мисля поне 9 месеца им трябват Cheesygrin
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*

« Отговор #668 -: Февруари 20, 2018, 19:14:40 »

Сега тя отива на ясла и какво ще ти донесе от там не ти трябва бременна да го опиташ. Въпреки,че съм с доста по голямо дете. Пих два пъти антибиотик,заради нещо минало на ангина и два вируса с лошо в корема, бонус варицела. Да речем, че последното си го карала,но винаги може да се замени със скарлатина или друга произволна гнусотия.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9057

« Отговор #669 -: Февруари 20, 2018, 20:35:03 »

Добре е минало, записали го даже в групата на големите, не знам дали защото е висок, или добър  Cheesygrin Искал веднага да се пуска. А аз се притеснявах, че е изпуснал първия ден  Cheesygrin

Ноо умората си каза думата и изпадна в истерия сега, на петна, реве и не може да си каже какво иска. Аз му обяснявам, че е изморен от ските и му се спинка и лягаме и го събличам, а той ми казва през рев- утре ще се пързалям по-малко, да не съм толкова изморен  Lol

Аз в такива случаи не знам дали постъпвам правилно, като не го чакам да се успокои, а свършвам каквото сме тръгнали да правум през рев (миене на зъби, обличане на пижама). Малко жестоко звучи, но засега съм открила, че е по-добре, после бързо се успокоява.

Утре пак, аз съм по-изморена и от него, че сутрин ставане рано, вечер къпане, пералня на мръсното, вечеря, обяд за следващия ден и слушане на истерии  Cheesygrin

Не се спи там, разбира се, това не знам дали бих се осмелила вече.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #670 -: Февруари 20, 2018, 22:18:56 »

Ди, то и в градината са същите боледуваници, не искам до първи клас да чакам. Живот и здраве, не искам разлика повече от 4 години.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15252

« Отговор #671 -: Февруари 21, 2018, 07:37:56 »

Сега тя отива на ясла и какво ще ти донесе от там не ти трябва бременна да го опиташ. Въпреки,че съм с доста по голямо дете. Пих два пъти антибиотик,заради нещо минало на ангина и два вируса с лошо в корема, бонус варицела. Да речем, че последното си го карала,но винаги може да се замени със скарлатина или друга произволна гнусотия.

Чудесен аргумент против второто дете Smile) Във всеки друм момент си абсолютно защитена.

Ути, да не ти мътя главата, особено щом сте го обсъждали вече, но според е много ценно, че си в това разплодно настроение още. Просто много улесенява това да си щастлива майка. Понякога се чудя аз как съм се хванала толкова рано доброволно втори път, ама като те чета все едно се гледам отстрани тогава Smile Ама пък и вярвам, че ще си го запазиш де...особено като видиш колко е гадно на работа после Big grin
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*

« Отговор #672 -: Февруари 21, 2018, 07:56:31 »

Аргументи против втори деца на чужди хора нямам. И не, не си защитен от болести,ако ти е ученик.
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #673 -: Февруари 21, 2018, 09:40:48 »

нещо интересно Smile
https://www.noviteroditeli.bg/da-pogovorim/bebeto-ot-0-do-1-ot-1-do-3/logoped-davame-na-decata-si-gotovi-agresivni-resheniya?page=1
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #674 -: Февруари 21, 2018, 10:07:37 »

Ахха, Биз, толкова не ми се връща на работа и не ми се дава на ясла, че пак бебе искам. Две мои приятелки с първи деца колкото Ади родиха тоя месец и ме облъчват със снимки, не се издържа ахах

Днес сме на среща в яслата, тъпото е, че е привечер и имаме среща с някаква леля, ма аз искам персонала да видя все пак. Може би ще се наложи да ида втори път
Активен

Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: