star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Споделете на бебешка тема
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Споделете на бебешка тема  (Прочетена 65388 пъти)
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 16002

« Отговор #625 -: Февруари 05, 2018, 14:44:01 »

Пупи, единични неща има от Цвета. И колкото по-голям става, толкова по момичешки са тези от нея и не стават.
Джордж нещо много бързо ми се раздърпват. Някъде до 3 г на Цвета основно от там й пазарувах, но после спряха да ми харесват като качество.
Сияна, не е точно така. Трябват му и долниЦИ, тази моя любима дума, така копнеех да я употребя! Lol Така де - аз гледам обикновено да му вземам комплекти или поне да съм съчетала - блузка с долнище. И в next нямат никакво намаление, пък Razz Rolling Eyes Заредила съм елек пухенка, комплект блузки + долнища, чорапки, две пижамки, шапки за слънце, два комплекта бански с тениска нагоре (това малко авансово ги взимам за морето), комплект 5 боди потника и на Цвета спортен клин и блуза - за ролери и колело да си джитка, комплект 4 блузки, една рокля, дънково яке, 2 пижамки летни и един цял бански - 707 лв Blink То и аз обичам да пазарувам, ама...нали.
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6287

Усмивка

« Отговор #626 -: Февруари 05, 2018, 14:46:07 »

Моето износва тениски от лятото две-три, които му стават върху боди с дълъг ръкав. Долнища купувах есента, които са с два  номера нагоре и подгъвам долу малко. Всичко HM. За бански - няма смисъл. Аз купих на Боян пак от HM горница и долни шорти. Имам и още едни подарък дето стават за бански. Но няма голям смисъл. Ако искаш даже мога да ти ги пратя колкото за спа-то да ги ползвате. А за памперс-бански - аз бях купила на Либеро. Но ми казаха, че на ДМ са по-добри. То пак си прогизна всичко. Но на мен ми беше по-спокойно с памперсовидно нещо на гъза, отколкото с бански.

edit: и комплекти съм се отказала да купувам. Горниците ако са му ок, то долнищата винаги са къси или окъсяват много бързо.
« Последна редакция: Февруари 05, 2018, 14:49:18 от Smiley » Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #627 -: Февруари 05, 2018, 14:55:48 »

Изхвърлих някакви неща до 500 лв. Още умувам Razz Май ще прегледам по-щателно на Цвета гардероба довечера. Ще я накарам да мери някакви работи, ще гледам размери, че на нея пък още по-голям хит - купувам й сега 128, което е 8 г Lol

О, Смейлс, благодаря. За басейна (СПАто) ще заложа на памперсовидно. Не вярвам да направи ако авария, но все пак ще се застраховам Lol Razz
Банските ги пазарувам чак за лятото.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13568

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #628 -: Февруари 05, 2018, 15:35:26 »

Ее зарежи Некст, виж в Джордж. Аз пуснах една поръчка за 50 паунда с 2 долнища, 6!! блузи и едни убийствени ботки на пайети. Комплекти не купувам, едното се скъсало на коленете, другото на петна...нама смисъл просто.
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 17099

A believer

« Отговор #629 -: Февруари 05, 2018, 15:39:00 »

Аз сега страдам, че последните цели пижами с крачета от Джордж ѝ умаляват и трябва да взимам някакви други, хич не ме кефят тия, дето са две половинки. А и хич не ми харесва с боси крака, мразя и чорапи. Абе гадно. Няма ли някъде по-големи цели пижами на некосмически цени.

Иначе нещо тая зима не прецених и купих няколко излишни бодита, които така и не облякох, дънки също повечко, отколкото ми трябват, не прецених, че не са удобни за площадката, също и клинчетата бързо спрях да ползвам, че есента пък бързо стана студено. Едва ли с повече от 60-70лв съм се минала, ама тъпо.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #630 -: Февруари 05, 2018, 15:39:54 »

Аз като купувам та биг праз, баба му един път не съм видяла да го облече с двете части от един комплект... Lol
Не държи на тия неща.

Абе от Джордж май още трябва да купувам чрез посредник. Не мога да се занимавам...

Ути, огромни има в HM. Скъпи са обаче май...
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8976

« Отговор #631 -: Февруари 05, 2018, 15:40:35 »

Аз сега страдам, че последните цели пижами с крачета от Джордж ѝ умаляват и трябва да взимам някакви други, хич не ме кефят тия, дето са две половинки. А и хич не ми харесва с боси крака, мразя и чорапи. Абе гадно. Няма ли някъде по-големи цели пижами на некосмически цени.

H&M не ти ли харесват? Имаше готини с мечо пух 18-24 м, хубав памук, копчета тик-так. Още си пазя 1-2 от техните.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #632 -: Февруари 05, 2018, 15:41:37 »

Ами с посредник де, тук до нас има, ако не ти се занимава ще ти пиша като поръчвам пак, че дебна един бански да заредят Smile

Ще видя, Корни, не са ли им скъпи там? Ей сега отивам да погледна Smile Че на Джордж 18-24 са ѝ вече малки, от сушилнята ли се скъсяват, по принцип ли са леко умалени, не знам.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Pupi
Newbie
*

« Отговор #633 -: Февруари 05, 2018, 15:42:02 »

И посредник мога да ти дам. Виж, ако искаш мога да съдействам с пратката, но истината е, че не знам все още как вървят пощенските услуги и как се праща дори писмо  Cheesygrin
Ути, виж в Амазон. Съвсем сериозна съм, ако искате нещо, ще пращам Smile
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #634 -: Февруари 05, 2018, 15:45:09 »

На Некст са им уникаааални пижамките, ама много пари бееее (то и хм 3 пижами са 45лв, егати, не съм свикнала така)
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #635 -: Февруари 05, 2018, 15:46:20 »

Пупи, аз ли да те уча? Стартирай бизнес като посредник! Пълно е с хора, живеещи из UK, които правят това. Даже памперси яко пращат. Само не знам как точно печелят. Вероятно си слагат някаква надценка? Blink Но си е вариант за home based work. Твоите деца са големи.

Хаха, аз кво ти викам, че ебаси цифража у Некст? Да, техните неща всичките са умалени, а HM са огромни!
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #636 -: Февруари 05, 2018, 15:49:55 »

Аз досега не съм пазарувала в Некст, много пари са, само в Джордж. Но те просто нямат големи пижами Cheesygrin А пък другите им са все с тия противни дисни принцеси, дето не мога да ги гледам...
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #637 -: Февруари 05, 2018, 15:52:46 »

Имат, ама не са с петички. И са от онези пухенките, които аз мн харесвам. Но Ути, те и в Джордж в момента са по 8 паунда...три комплекта пак ще са ти около, че и над 45 лв Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #638 -: Февруари 05, 2018, 15:55:06 »

Да бе, има комплект 3 пижами за 12 паунда...
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8976

« Отговор #639 -: Февруари 05, 2018, 15:55:49 »

Еми, в НМ пижамите май бяха 2бр към 28-30 лв, т.е. по 14-15 лв пижамата- на мен ми се вижда нормална цена.
По сайтовете под 7 евро ли ви излизат?

Аз обичам да си ги видя и пипна, а в някои случаи и се пробва (обувки, яке), не мога да се науча на онлайн пазаруване. Но и на тази възраст вече му купувам доста по-рядко дрехи, носи си доста от миналата година.
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #640 -: Февруари 05, 2018, 15:57:22 »

Аз щото гледах голямата номерация, да в бебешките видях и 4 за 9,50 паунда Cheesygrin Бебе да имах сега  Lol
Я кажи тя какъв ръст е, ровя в Амазон, ама и там са си сума :/
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #641 -: Февруари 05, 2018, 15:58:59 »

Ами, Корни, пижами специално досега съм взимала, 3 за около 25лв. А и понеже си им знам материите и размерите, не ми е нужно да ги пипам и меря Smile

А, Пупи, няма да се занимаваш, не ми е супер драма, ще взема от ХМ Smile Благодаря иначе :-*
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #642 -: Февруари 05, 2018, 16:04:24 »

Ох, влязох в George, ама те всички модели като лоши копия на next Rolling Eyes Не ми харесват, голяма шарения...Дори не съм отваряла момичешките, че като е такова избухване при момчетата, какво ли е на дамската част Lol
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #643 -: Февруари 05, 2018, 16:05:56 »

Ууу, в ТУ имат яки пижами 18-24, размер 92...Фей, и там хвърли едно око, цените са същите.
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #644 -: Февруари 05, 2018, 16:08:17 »

Какво е ТУ?
Фей, сигурна ли си, че си в Джорд? Щото аз виждам едноцветни долниЦИ при момченцата. Сиви, зелени, тъмно сини...А от към качество аз лично съм доволна. Особено на фона, че са във възраст, в която бързо израстват и окепазяват дрехата, не са ми се провлачвали. Дори Ростиана износва на кака си  Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #645 -: Февруари 05, 2018, 16:11:50 »

Сайт, подобен на джордж

https://tuclothing.sainsburys.co.uk/p/3-Pack-Pink-Kitty-Sleepsuits-%28Newborn-24-months%29/132442206
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #646 -: Февруари 06, 2018, 10:10:21 »

https://direct.asda.com/george/kids/new-in/D25M1G2C1,default,sc.html#https://direct.asda.com/george/kids/new-in/D25M1G2C1,default,sc.html

Няма една долниЦА без картинка...
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #647 -: Февруари 06, 2018, 10:20:29 »

Гледай бебешките Smile

https://direct.asda.com/george/baby/trousers-shorts/D5M9G1C9,default,sc.html#https://direct.asda.com/george/baby/trousers-shorts/D5M9G1C9,default,sc.html
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15218

« Отговор #648 -: Февруари 06, 2018, 12:11:42 »

Как си ги доставяте тези, с посредник?
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #649 -: Февруари 06, 2018, 13:20:24 »

Поръчвам на адреса на доставчика в Англия, и те ми ги носят в Бг, после ги взимам от техен офис като плащам доставката в Англия + на кг до Бг. Ползвам Габко и Габиели.
Активен

Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: