star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Споделете на бебешка тема
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Споделете на бебешка тема  (Прочетена 47187 пъти)
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #525 -: Декември 15, 2016, 14:51:51 »

Хайде да не се сравняваме с циганките. Мисля, че всяка една тук е разумна, с глава на раменете и е далеч от сравнението с циганката.  Blink

Аз не сравнявам, специално съм уточнила, че е безумно да казваме само "оцелява се", защото никой от нас не иска само това. Всеки се старае по свой начин и не виждам защо да нападаме Сияна.
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15617

« Отговор #526 -: Декември 15, 2016, 15:13:35 »

Корни, съгласна си със Сияна, че ти и ти малко в повече се вдаваш на моменти ;)
То и аз бях така в някаква степен с Цвета, нооо...дойдоха други времена Cheesygrin
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13212

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #527 -: Декември 15, 2016, 15:25:51 »

Ей така като се хванете за конкретната дума. А думата е част от изречението, нали? Дали го прочете изцяло или стигна до оцеляването и реши да превключиш твоята теза??
Ако искаш разбор да направя на всяка една дума, в готовност съм и цитати да вадя!
И да, втелясвате се, откачате твърде много и после ще се чудите аз какво пропуснах и защо не го давах малко по-спокойно. Какъв е този ред и строй, за Бога, имате деца, не войници  Rolling Eyes Правилата са си правила, когато трябва - бъдете строги, бъдете последователни, но не всичко е книги, четене, и не всяко кривване на децата е някакво фатално и страшно.
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #528 -: Декември 15, 2016, 19:01:26 »

Жалко, че не се познаваме лично, щеше да знаеш, че у нас положението е много далече от ред, строй и войници.
Жалко, че започнахме да се хващаме за думи от контекста.

И все пак това, че имам дадена информация, не означава, че съм сгласна с нея на 100% и я следвам сляпо.
Както и това, че много от информацията е неприложима за моето или твоето дете, не значи, че трябва да спра да се информирам.
Не разбирам за какво спорим  Rolling Eyes
Активен

Liliq
Newbie
*
Публикации: 540

« Отговор #529 -: Декември 21, 2016, 13:35:19 »

Не мога да намеря в коя тема скоро си говорихте за тръшканиците, та да споделя тук. Корни, не си сама Lol.
Тези деца ми разказват играта! Предполагам повечето на тази възраст са така, ама умножено по две ще ме побъркa Cheesygrin.
При нас всеки ден е така : Не искам тази шапка, искам другата; не искам ботушите, искам маратонките; искам да натисна копчето на асансьора, рев защо съм го натиснала или единия е изпреварил другия; обели ми мандарина, не, искам сам, защо ми я обели; ядат банан, той се пречупва на две, оправи гооооо, не го искам, счупен еее, така е със солетите, мандарините и всичко, което посмее да се разпадне. Искам супа, неее, не искам супа, искам супа, ама да я пия в чаша...Маги иска все да я нося, ревнува много също. Вчера тя ме прегръща, Тео веднага идва и той и ме гушка и тя му казва ядосано: " нееее, това е мойта мама" Shocked.
Миналата седмица Маги беше вкъщи, че имаше разстройство и я спрях от ясла, ами хора, честно, мечтала съм си да дойде понеделник и да отида на работа. Това прави ли ме зла? Lol
Тео не и дава да му пипа играчките, а е посмяла да му пипне количките и я бута...хапе. Което прави играта между тях почти невъможна на този етап.
Говоря, обянявам, дано се подобрят малко нещата, че голяма мъка понякога. Иначе е супер готин този период с говоренето, умирам от кеф да ги слушам, или като са научили нещо в яслата, като измислят някоя дивотия или направят съвсем осъзнат коментар за нещо. В събота баща им беше зает и го нямаше цял ден и да си призная, достраша ме да изляза сама с двамата Cheesygrin.
« Последна редакция: Декември 21, 2016, 13:41:01 от Liliq » Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #530 -: Декември 21, 2016, 13:39:45 »

За пореден път пишеш от мое име  Lol Само дето не са две.

Драми за счупена бисквита, за обелена мандарина, за копчето на асансьора, за всичко това се реве поне по 10-15 мин, със сълзи като края на света. Обличането е кошмар, твърди, че иска гол да ходи  навън  Cheesygrin Двамата с баща му го стискаме и пак рита гадината и не можем да обуем чорапогащник, особено сутрин преди работа сме за ситком сигурно, всички крещим, някои ревем, тичаме из къщата, кучето се разлайва, ако прекалим с емоцията...
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #531 -: Януари 12, 2017, 09:26:15 »

Споделям, че след малко трябва да водя Теодор на консултация сама, вън е -2456 градуса, заледено е, а той тежи с коша към 10 кг сигурно, колата снощи я боднах напред и сега трябва да я изкарам назад в коловозите иииии - I love snow and winter! Please, give me more! Razz
ПП. Поне ММ ми е я изчистил, че ако трябваше и лед да стържа щях да Омра... Rolling Eyes
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #532 -: Януари 12, 2017, 13:29:36 »

Второ споделяне: Лл ни объркала явно часа. Навличам аз Тео, правя комбинации, изкарвам колата със зор, паркирам с още по-голям и гледам - кепенците на кабинета пуснати... Rolling Eyes
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #533 -: Януари 12, 2017, 14:50:03 »

Еее.. каръщина голяма. Сори, Фей. Ама поне сте се разходили и видяли свят Lol
Ние днес отидохме до пазара за 15 мин да купим това онова и бърже се прибрахме. Тоз сняг като стане на киша ще е ужасОн.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #534 -: Януари 12, 2017, 14:51:27 »

И мм каза същото (за разходката) Lol

В тая връзка утре пак ще се разходим. В 12:45.
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #535 -: Януари 12, 2017, 15:08:30 »

Не мога да си представя къде ще иде всичкия тоя сняг като се разтопи. Ще плуваме в гнусотия  Unsure
Фей, утре ще е още по-хубаво времето. Не съжалявай за разходката.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #536 -: Януари 12, 2017, 15:48:40 »

Да. Даже се изкушавам да ида пеша с раницата. Ама малко ме е шубе да не паднем...
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #537 -: Януари 13, 2017, 17:50:55 »

Ние само с раница се движим от седмица насам, не смея да извадя количката изобщо.
« Последна редакция: Януари 13, 2017, 18:01:32 от syanna » Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16510

A believer

« Отговор #538 -: Януари 13, 2017, 17:58:26 »

И ние. Само "на мол" като ходихме снощи бяхме с количката.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #539 -: Януари 13, 2017, 18:10:26 »

Да бе и аз отидох с раницата, ама ботушите ми пропуснаха и ходих с мокри крака Razz
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #540 -: Януари 13, 2017, 19:24:52 »

Днес излязох пак за 20тина минути сама до бебе борсата в квартала... Е, няма такава джваканица, а тепърва ще се топи това чудо. Вчера тамън получих едни ботуши, които бях поръчала, че и моите на предния сняг преди няколко седмици пропуснаха. Та.. джваках с новите Cheesygrin
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #541 -: Март 20, 2017, 21:08:07 »

Ох, лафовете на Цвета...Ей сега, само още една песен и отивам да се събличам за "водна баня" Lol (гледайки Като две капки вода)

И искала да се къпе на "горен душ", тоест "телефончето" да е закачено нависоко, а не да й го свалям долу да се полива Lol
« Последна редакция: Март 20, 2017, 21:15:19 от Fei4ka » Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #542 -: Април 06, 2017, 10:21:43 »

За всички, които искат да имат деца с малка разлика - хубаво си помислете пак, за да не ви се налага да висите по цели нощи в спешното и да им правите семейни рентгенови снимки!
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #543 -: Април 06, 2017, 10:26:35 »

Ох, Лори, как сте, всичко наред ли е? Cry

То и с голяма разлика може да стане така, де Cheesygrin
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #544 -: Април 06, 2017, 10:44:21 »

Пребиха се и двамата, докато беснеят. Саня някак се е отървала, Дани е с пукнат череп и сътресение.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #545 -: Април 06, 2017, 10:52:03 »

Уаууууу, как си е пукнал черепа, от високо ли е паднал??? Миличкият! Ох, дано му минава бързо :( И на теб гуш! Clover
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #546 -: Април 06, 2017, 11:07:03 »

Голямо пребиване ще да е било, някъде на остро ли се е шибнал?
Дано бързо и без последствия да мине.  Clover
Сега какво? Ще го наблюдавате ли това пукнатото? Как се лекува или си минава само?
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #547 -: Април 06, 2017, 11:31:51 »

Ужас! Станала е беля. Бързо да се оправя, дано да не е сериозно...  Unsure Той как се чувства, какво казва? А Саня как е?
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2671

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #548 -: Април 06, 2017, 12:20:18 »

Ох, милия Дани Clover Clover Clover Да минава бързо!
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #549 -: Април 06, 2017, 12:21:31 »

Дано да се оправя бързо бандитчето!  Clover Как пък се е наредил с пукнат череп, миличкият! И на теб много сили пращам!   Sad
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

Страници: 1 ... 20 21 [22] 23   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: