star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Женени от пръг поглед
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Женени от пръг поглед  (Прочетена 3564 пъти)
utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« -: Март 27, 2015, 08:42:16 »

Ето темичката да си коментираме тук. Мен ме изуми как в края на вечерта всички се натискаха и целуваха, много ми беше странно...някак не си се представям да се мачкам така с непознат пред цялата си рода... Rolling Eyes
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #1 -: Март 27, 2015, 09:23:21 »

е, нали не забравяш, че преди всичко е шоу ;) със сигурност следват някакъв сценарий, почти като в съдби на кръстопът Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #2 -: Март 27, 2015, 10:07:41 »

Може, не знам...ще видим дали някой ще остане женен Smile))
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #3 -: Март 27, 2015, 11:13:27 »

На мен са ми сладки първата и третата двойка и имат шанс. Жал ми е за момчето от втората двойка, там мацката ми изглежда някак студена и неприветлива- тази слабата с черната коса. Не ги виждам някак си, не знам къде са бляли психолозите и мачмейкърите.Освен ако не са открили, че мъжът има нужда да е под чехъл и е с леко мазохистични наклонности  Razz гадна съм, ама те като са се навили да участват трябва да очакват всякакви коментари.
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #4 -: Март 27, 2015, 11:29:37 »

Аз не го гледам, ма разбрах, че едната от мацките била от Перник. Коя е, знаете ли?  Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #5 -: Март 27, 2015, 12:16:08 »

Да, Светлана - тази, за която говори Корни Smile
Активен

Maggie
Newbie
*
Публикации: 979

« Отговор #6 -: Април 01, 2015, 00:05:49 »

Оф, голям е биг брадър и простотия и това. Аз бях дотук с него...
Активен

Ти виждаш нещата и питаш "Защо?" Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "Защо не?" Дж. Б. Шоу
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #7 -: Април 01, 2015, 11:04:47 »

Нещо и на мен не ми допадна снощи - макар че не го гледах много концентрирано, а хвърлях по едно око само, ама много са зле! Първо показват някакво странно ниво на интимност, което е просто извратено за мен, и второ - не мога да преценя дали играят роля или не - Георги, сападжийчето, според мен си е точно такъв пън, какъвто е пред камерите, както и сторителното инженерче е абсолютен бай Ганьо.
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1656

« Отговор #8 -: Април 01, 2015, 12:17:14 »

Значии, заради тази тема се опитах да го гледам вчера това нещо. Ми, ц. Тия хора според мен страдат от много сериозни дефицити. Не можах да го изгледам.
Активен

Maggie
Newbie
*

« Отговор #9 -: Април 01, 2015, 17:28:14 »

Много е странно как хората са едни в официалните дрехи и после са съвсем различни като... себе си. Просто са ми съвсем други без дрехите и грима. От всички най-нормален и естествен е Стефан, другите са големи хахавели Smile
Активен

Ти виждаш нещата и питаш "Защо?" Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "Защо не?" Дж. Б. Шоу
Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #10 -: Април 07, 2015, 22:11:14 »

Изпуснах началото, каква е драмата на Георги и Гергана  Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #11 -: Април 07, 2015, 23:03:46 »

Ми той планира деня до минута, пък тя иска да се тутляви, и това е драмата. Той се изнервя, тя каза, че бил прекалено драматичен и преигравал пред камерата. Ама той вярно пускаше някакви уникално чийзи тъпотии - бил луд по нея, нам си кво, целуват се, после е очевидно, че не могат да се гледат. Тя каза, че той бил очаквал явно по-малко красива жена, Божеееееееее. И двамата са много досадни, претенциозни и самовлюбени според мен.
Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #12 -: Април 08, 2015, 09:42:12 »

Ясно, аз реших, че са се скарали конкретно за някаква случка. Няма да ги бъде, то от началото е ясно.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #13 -: Април 08, 2015, 18:54:56 »

Тя каза, че той бил очаквал явно по-малко красива жена, Божеееееееее. И двамата са много досадни, претенциозни и самовлюбени според мен.

Това и мен ме уби, аз изпуснах другото, че от втория епизод насам са ми скучни нещо, но хванах този откъс и направо бях  Shocked Чак такава неземна красавица да е...че и да е, поне малко скромност да беше показала  Lol

А това с туткането и планирането е проблем при много двойки, могат да го надживеят. При нас го има донякъде, мъж ми е по-мотлив, като бързаме занякъде и закъсняваме, аз съм готова облечена и сресана за 5 мин, а той се мотае и си гледа ТВ полугол и супер спокойно го дава, а аз мразя да закъсняваме, какво са ни виновни другите хора, че да ни чакат...
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #14 -: Април 08, 2015, 18:58:09 »

Ххаха, 1:1 е и при нас!
Активен

Maggie
Newbie
*

« Отговор #15 -: Април 08, 2015, 21:09:30 »

И ние сме така - побърква ме като започне да си донатаманява багажите, сеща се да изпрати някой имейл, а аз съм готова, или просто ме замотава и мен - и после и двамата препускаме, искаме да ползваме банята по едно и също време и накрая тичаме буквално...

(а пък тез наистина не ги гледам вече и съм си много добре Smile)
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: