star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar Една Утопия...се омъжва!!!
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Една Утопия...се омъжва!!!  (Прочетена 58696 пъти)
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #500 -: Септември 27, 2015, 14:06:41 »

И аз нямам търпение да опише всичко, само като я видях колко умопомрачително красива е била, представям си как е хвъркала през цялото време  Wub
Така съм се вълнувала, че снощи сънувах как стоя на някаква спирка и видях в един автобус Ути, Катрин и Корни да се връщат от сватбата  Lol Махахме си през прозореца, чупехме стойки и муцки и си пращахме въздушни целувки  Lol
Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #501 -: Септември 27, 2015, 14:39:55 »

Честито, Ути!

Много семейно щастие и незабравим меден месец Smile
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16506

A believer

« Отговор #502 -: Септември 27, 2015, 15:04:32 »

Ето ме и мен, вече официално Госпожа!!! Започвам с разказа, да знаете, че ще е объркано и разхвърляно, защото просто толкова ми е емоционално, даже не мога да повярвам, че се случи, беше просто като сбъднат сън, приказка, чудо! А и нямам дар-слово, уви...

Денят ми започна в 8.30, изкъпах се, събрахме багажа, звъннах 100 телефона да сменя мястото на изнесения ритуал в последния момент, хапнахме и ме закараха в хотела да чакам гримьора. Оттам се почна с въртележката, дойдоха шаферките, които ми надуха главата, гримьора, нашите, кумата, фото и видео, облякохме роклята и дойде момента, в който дойде младоженецът. Откупуваха ме там за 5минути, имаше много смях и...го видях...Прекрасен, разтреперан, моят мъж, беше толкова развълнуван!  Wub
Оттам се почна фотосесия, която беше безкрайно досадна, честно, целувай я тук, целувай я така, онака, изчанчени пози, неудобно. Отидохме да се снимаме на стълбите на националната художествена галерия, защото навън валеше дъжд, аз си забравих букета в хотела, организирах нашите да ходят да го взимат, като цяло тази част беше изнервяща, аз се опитвах да се абстрахирам де, ама то като те юркат непрекъснато е малко досадно, нашите телефони бяха забутани някъде, а никой друг не помагаше организационно, обадиха се от църквата, шаферката нищо не разбра и се побърка, та всичко трябваше ние да правим междувременно по време на фотосесията.

После в църквата беше много спичащо, защото е едно сериозно и се притеснявах от всички погледи, вперени в нас, а и да не объркам нещо, но беше хубаво. Крадешком го погледнах влюбено няколко пъти...После отидохме до хотела, където беше изнесения/внесен ритуал. Водещата беше прекрасна, каза толкова емоционални думи, младоженецът милият ми се просълзи и разтрепери, стискахме си ръцете през цялото време, аз се сдържах да не заплача в крайна сметка, но беше просто страхотно, емоционално, силно! Снимахме се с гостите, приехме поздравления и влязохме в ресторанта.
Честно, там най-накрая успях да се отпусна, защото организираното тичане насам-натам беше свършило. На първия танц почти се разревах, просто не можех да откъсна поглед от половинката, никой не смееше да вика горчиво (може би защото бяхме предупредили диджея, че ни дразнят непрекъснати подмятания), но ние не спряхме да се целуваме, исках просто времето да спре в този миг (ох, пак ще ревна), цялата сияех просто, бях толкова безкрайно щастлива (ох, не, наистина не мога повече да пиша...минутка за рев).  Sad eyes Sad eyes Sad eyes
Оттам нататък се почна луд купон, гостите бяха невероятни просто, аз съм наистина безкрайно впечатлена и благодарна, защото без тях нямаше да стане и наполовина толкова весело. Дансингът беше пълен нон-стоп, аз се спънах 836478345 пъти в роклята си, накрая я вдигнах над коленете и се съдрах от танци, щях да припадна по едно време. Имаше няколко закачки с гостите, които те подеха просто уникално наистина - купонът беше велик!!! Аз не седнах просто, не знам как не умрях (имам синини от корсета на роклята аххахах). Накрая към 2ч, когато повечето гости се разотидоха, фотото и видеото си тръгнаха и диджеят взе да позакрива танците след знак от нас, пусна няколко блуса и тогава не издържах, просто толкова бях щастлива, толкова се разчувствах, разплаках се като дете и сълзите ми просто не спираха (и в момента плача, когато го пиша), а младоженецът ме стискаше силно в прегръдките си, просълзен, безкрайно щастлив, с блеснал поглед, не можехме да спрем да си повтаряме, че се обичаме и да се целуваме и просто, момичета..., времето спря, не мога да го изразя с думи, имах чувството, че ще се пръсна от щастие и че не искам нищо друго освен да съм в тази силна прегръдка до края на живота си, просто ей така... Love eyes Love eyes Love eyes

Като извод смея да кажа, че като изключим времето, което ни предаде и не стана перфектно, организацията беше много на ниво и мисля, че не се усети от гостите тая бясна смяна на всичко в последния момент, (която побърка само мен) в ресторанта обслужването беше безупречно (поне това, което видях аз, разбира се), управителят тичаше като пчеличка, помогна ми за страшно много неща и остана до последния момент), украсата на ресторанта беше малко, но прекрасна, стилно и минималистично, нещата, които направи Лила бяха разкошни, диджеят беше уникален - тих, ненатрапчив и велик, направо такъв страшен рок купон, знаеше точно кога какво да направи без да е досаден, без да дразни, направи 2-3 закачки с гостите, които бяхме обсъдили преди, НО преди всички гостите бяха страхотни! Без тях нямаше да стане нищо!

Това, което гостите не видяха (а може и да са, не знам), е че ние бяхме неописуемо щастливи, аз просто бях на седмото небе, начинът, по който ме прегръщаше милият ми мъж, по който ме целуваше, по който се гледахме по време на танците ни заедно, това, което ми мина през главата в тези мигове, че се обичаме толкова много, че той е толкова влюбен и щастлив, нещо, което в ежедневието ми убягва понякога, че не искам никога не свършва, не искам никога да забравя тази силна емоция, не можех да се откъсна от него просто...ох, спирам, не мога да изразя и на 1% с думи нищо, от това, което почувствах и от емоцията, която просто преобърна целия ми свят...Не мога да повярвам, че се случи... Wub

Чакам разказ и от Корни, Кат, много се радвам, че сте прекарали добре!

П.С: Лори, ти си фея, благодаря ти! Kiss
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #503 -: Септември 27, 2015, 15:25:37 »

Ох бе значи  Sad eyes Sad eyes Sad eyes
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15124

« Отговор #504 -: Септември 27, 2015, 15:36:39 »

Ути, дано дълго да съхраниш това чувство Smile Smile

И още повече ме замисли всички тези предварителни организации и търчанета, ако се спестят, няма ли да носят по-малко стрес, разходи и повече положителни емоции в деня Big grin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #505 -: Септември 27, 2015, 15:37:30 »

Е как да се спестят, нали някой трябва да организира всичко?

П.С: Между другото много се изкефих, че Гого Кехайов дойде да каже специално, че купонът е бил мега як Lol
« Последна редакция: Септември 27, 2015, 15:40:17 от utopia » Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15124

« Отговор #506 -: Септември 27, 2015, 15:45:38 »

Имах предвид за определени моменти от сватбата, които карат младоженците повече да търчат на 5 различни места.
Както и да е, не е тук сега момента да го обсъждам Smile

Просто исках да подчертая, че си се почувствала най-добре и щастлива точно в същинската част на сватбата - ритуала (независимо къде е бил) и празненството.
Активен

Mina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #507 -: Септември 27, 2015, 16:05:26 »

Вълшебно, Ути!! Много окрилена и щастлива звучиш!
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8326

« Отговор #508 -: Септември 27, 2015, 16:25:25 »

Ути, много красиво, дано любовта ви не избледява във времето! Kiss
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13207

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #509 -: Септември 27, 2015, 18:23:30 »

Как ще се лишиш от това...че точно в тая лудница са сериозна част от емоциите.
Честито, госпожо. Звучиш прекрасно и влюбено, дано винаги да ви е така  Kiss
Разкажи за първата брачна нощ. Може и без да изпадаш в много подробности  Stuart
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #510 -: Септември 27, 2015, 18:24:45 »

Ох, ами...направихме всичко по силите си, ама...не беше като по филмите, много бяхме умрели. Ще има поправителен Cheesygrin
Активен

Ivena
Newbie
*
Публикации: 650

« Отговор #511 -: Септември 27, 2015, 23:41:33 »

Много мил разказ, много красива булка, радвам, че е било мечтаният ден.
Щастие и семейна топлота Smile
Активен
syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #512 -: Септември 28, 2015, 08:06:34 »

Честито! Бъдете много щастливи и влюбени!

А в събота точно за твоята сватба си мислех, сякаш близка приятелка се омъжва  Kiss Прекрасен разказ! Къде мога да видя снимки?
« Последна редакция: Септември 28, 2015, 08:26:03 от syanna » Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1656

« Отговор #513 -: Септември 28, 2015, 08:24:32 »

Ути, като порцеланова кукла си, много красива си била! Всичко звучи просто приказно! Дано емоцията от вашия си ден ви държи максимално дълго.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #514 -: Септември 28, 2015, 11:08:55 »

Най-сетне да се добера и аз до компютър! От вчера ви следя и се дразня, че не мога да пиша смислено през телефона!

Утиии, направила си най-най-красивото и пълноценно описание на сватба на двама влюбени! Като четях все едно се върнах назад във времето на моята сватба и ми се дорева и на мен...Не знам дали остана човек, който да не иска да се жени, след твоите думи горе! Държа да кажа, че любовта ти дава егати крилете, досега не съм откривала толкова силен дар слово при теб!

А както ви написах на картичката, вие на живо изобщо не сте двойката, за която пишеш понякога тук (е, като изключим майтапите). Супер влюбено и нежно излъчване имахте и преди сватбата, а на самата сватба наистина си личеше, че се обичате, че се разбирате с половин поглед, че сте едно цяло!

Сега да кажа от позицията на гост- невероятна, уникална сватба! Ние бяхме почти през цялото време на дансинга (даже ми беше неудобно, че сме все пред камерата, дано не ви писне от нас на видеото) и както казва Ути, по едно време щях да припадна- от изтощение, от кеф, от всичко...Музиката беше много приятна изненада, все едно бях избирала лично всяка песен, под "малко рок" не се надявах на Manowar и Рамщайн Cheesygrin, латиното и рокенрола също бяха идеално подбрани, евала на ди джея, много добър. Със съпруга на Катрин много се изкефихме на внезапния Manowar. A моят съпруг пък, който по принцип е слабо впечатлителен, беше мнооого доволен и по едно време каза, че сватбата ви е на път за задмине нашата, което сещаш се какъв комплимент е  Wink А обслужването го сравни с това на американската сватба, на която бяхме- чашите бяха все пълни и като си помислиш за нещо и погледнеш сервитьора, той вече ти го носи. И колко беше вкусно всичко, идеята с трите вида месо много ми хареса. Почерпих и доста добри хрумки покрай хвърлянето на букета, които ще споделя с моята булка тия дни. Ооо и камбаните, които биха тържествено точно като излизахте от църквата...абе беше си приказна сватба, нямам думи повече, инак трябва да пиша безкрайно!

За първата брачна нощ- ще има втора (и трета и...) на медения месец, с халките, на онзи въздух ииии ЩЕ ВИДИШ  Razz
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #515 -: Септември 28, 2015, 11:30:21 »

Мъжът ми няма халка, оказа му се голяма с два размера и я върнахме в магазина Cheesygrin
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #516 -: Септември 28, 2015, 11:32:32 »

Лелеее, той се е стопил от любов преди сватбата  Cheesygrin
Присъединявам се към всичко казано от Корни  Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #517 -: Септември 28, 2015, 11:33:41 »

Благодаря ви, момичета, и според мен беше просто незабравимо, но аз съм леко пристрастна Wub
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8326

« Отговор #518 -: Септември 28, 2015, 11:35:13 »

Кога ще са готови снимките? Искаме много- много снимки  Big grin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #519 -: Септември 28, 2015, 11:41:15 »

Ами снимки - тази на Корни е най-добрата, всички се пречкаха много на фотографа и ги разкарах и сега малко съжалявам, ахаха, иначе чаааак след 6 седмици професионалните Smile
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #520 -: Септември 28, 2015, 11:51:47 »

Леле Ути, звучи грандиозна сватбата ви!  Kiss  А ти си била прекрасна булка!!! Много ви се радвам, че сте усетили толкова силни емоции, звучи ми като приказка, искам и аз да се женя и да имам такава красива и вълнушаща сватба!  Smile
Кога отивате на сватбената почивка - въртят ми се Малдиви в главата, това ли беше?
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #521 -: Септември 28, 2015, 13:32:02 »

След малко заминаваме за Бали Stuart
Активен

motley
Newbie
*
Публикации: 124

« Отговор #522 -: Септември 28, 2015, 14:18:02 »

Утопия, прочетох с такова удоволствие! Радвам се за теб! Честито!
Активен
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #523 -: Септември 28, 2015, 16:12:34 »

честито, госпожа ;)
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #524 -: Септември 29, 2015, 04:56:23 »

Честито, госпожо, много прочувствено наистина звучиш.
Активен

Страници: 1 ... 19 20 [21] 22   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: