star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar Една Утопия...се омъжва!!!
Страници: 1 [2] 3 4 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Една Утопия...се омъжва!!!  (Прочетена 58710 пъти)
syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #25 -: Декември 25, 2014, 21:20:14 »

Най-сетне! Браво на младежа!

А на теб честито, да си винаги толкова усмихната и влюбена и да организирате сватбата ма мечтите си!
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #26 -: Декември 25, 2014, 22:46:05 »

Гале, бяхме при свекс, всичко беше чудесно, и се почувствах вече сериозно...бяхме при нашите, бяхме при техните, вече е официално, ще се женим! Cheesygrin
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #27 -: Декември 26, 2014, 10:37:58 »

Е само така телеграфно ли, дай подбробности, като знам с какво си имаш работа там...
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #28 -: Декември 26, 2014, 10:43:20 »

Ми то настина няма нищо за разказване, напълно нормална вечеря Smile
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #29 -: Декември 27, 2014, 18:29:14 »

Ути, честито! Smile Аз видях във фб първо. Честно казано не се учудх, защото от форумната среща останах с впечатление, че усещаш, че е намислил нещо и го очакваш.
Но пък е супер вълнуващо, че за теб е толкова вълнуващо и те прави толкова радостна и щастлива. Сигурна съм, че и за него е било така. Пожелавам ви този момент да ви действа все така омайващо и да е повод за още много влюбени мигове занапред.  Kiss
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #30 -: Декември 28, 2014, 16:00:42 »

Ауууу предаде фронта значи  Cheesygrin Много,ама много се радвам за теб. Напрваи си една вълшебна сватба както ти я искаш и чувстваш и бъди много щастлива  Kiss
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #31 -: Декември 28, 2014, 19:54:05 »

Баси, гледам сега насам-натам по сайтовете да се ориентирам и просто не мога да повярвам, че половината диджеи примерно вече са заети на тая дата. А хич нямам намерение да се психирам, ама това е нечовешко.
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #32 -: Декември 28, 2014, 23:15:19 »

Ути! Знам, че съм ужасна, но трябваше да го направя  Lol
Цитат
Според мен за човек, който от седмица организира сватба, си притеснително изнервена. Нищо лично, просто не е здравословно чак така да реагираш. Релакс малко, има повече от половин година все пак  Rolling Eyes
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #33 -: Декември 29, 2014, 00:57:22 »

Не съм стигнала твоята фаза още  Razz, просто не очаквах да е толкова зле, егати лудите булки, отсега за септември Razz
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #34 -: Декември 29, 2014, 01:03:33 »

Аз я минах фазата, вече съм ОК  Cheesygrin Дръж се, не се давай на лудите булки, действай си по малко, по малко, имаш предостатъчно време  Stuart И недей да се притесняваш, щото няма смисъл, аз поне това си го повтарям и засега ми е супер Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #35 -: Декември 29, 2014, 11:46:41 »

Аз получих първата си оферта от ресторанта - фаворит и така се вълнувам, като детенце Lol Още не мога да осъзная, че наистина организирам СВАТБА! w00t
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8327

« Отговор #36 -: Декември 29, 2014, 12:11:49 »

А датата коя еее?!  Cheesygrin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #37 -: Декември 29, 2014, 12:15:29 »

Ами датата засега е 05.09, не е 100% окончателна де, говорихме, че е удачна и съм пуснала запитвания за ресторанти за нея (макар че се оказа, че един куп неща вече са резервирани!!!). Естествено нашите ми скъсаха нервите, защото първата им реакция беше: ми ние тогава сме на море Blink
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #38 -: Декември 29, 2014, 12:46:22 »

Това е грубо. Razz
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #39 -: Декември 29, 2014, 12:52:31 »

Те дори не са резервирали нищо, просто отпуска си били заявили за седмицата около тая дата Lol
Толкова се ядосах, че за малко да кажа: ми хубаво, ще спестим от куверти Razz
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #40 -: Декември 29, 2014, 13:01:19 »

Lol Що не им го изтресе, верно, просто никога няма повече да си резервират тая дата за море...
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #41 -: Декември 29, 2014, 13:15:09 »

Ами той годеникът (!!!) само ме бъзика, че чудна бутикова сватба ще стане - нашите на море, майка му ако реши да се фръцне и да не дойде, без пари ще излезе  Lol
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #42 -: Декември 29, 2014, 13:24:53 »

Правилно!  Cheesygrin
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #43 -: Декември 29, 2014, 13:25:39 »

Мале внимавайте с родителите, че ме хваща страх като си помисля какво би станало, ако решат да дават акъл!
Активен

Моето име е Любов.
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #44 -: Декември 29, 2014, 13:27:51 »

О, изобщо няма да им цепя басма Razz Cheesygrin
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #45 -: Декември 29, 2014, 13:34:50 »

Аз като ги гледам техните, дотук по-скоро има опасност да проявят престъпна незаинтересованост, отколкото да дават акъл Razz Но ако е така пък поне ще ви е по-лесно с организацията, точно щото с никого няма да се съобразявате. Ние за щастие имаме късмет в това отношение, хем ни помагат, хем не ни се бъркат.  Lol
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #46 -: Декември 29, 2014, 13:36:08 »

Аз сега като гледам професионалистите, как всички са заети за 5.9, може случайно да се наложи да сменим на 12.9, тамън нашите да са се върнали от море, аххаха

А иначе нашите наистина се държат странно, абсолютно никаква емоция не показват, мен лично ме обижда това Sad
Активен

Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #47 -: Декември 30, 2014, 02:58:20 »

Утиииии, честитоооооооооооооооооооооо!!!!
Как се зарадвах само  Clap пожелавам ти приказна сватба и много любов и деца след това Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Щастието ти е заразително Smile А пръстенът е уникално красив (имаш и хубав маникюр)  Smile Smile Smile
Ще чета редовно. Не се притеснявай за ваште, аз ако съм наблизо ще мина, няма да си сама Lol Lol Lol
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #48 -: Декември 30, 2014, 16:23:29 »

Аз май си харесах ресторант + диджей, който предлага допълнително ЛЕД осветление за ресторанта, предполагам след празниците ще ги капарираме (също съм си харесала и фотограф, но сега по празниците ще почака срещата с него Smile)

Датата май се очертава да е 12.09, но не заради морето на нашите Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #49 -: Декември 31, 2014, 00:57:18 »

Не можах да се сдържа за тикерчето, ако има промяна, ще го сменя Wub Wub Wub
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: