star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar Една Утопия...се омъжва!!!
Страници: [1] 2 3 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Една Утопия...се омъжва!!!  (Прочетена 58913 пъти)
utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« -: Декември 22, 2014, 22:49:26 »

Хванахте се, аааа Razz

Ох, дойде и моят ред да пиша тук и ми е толкова безкрайно щастливо и емоционално...не ми идват думите да опиша колко съм щастлива, от 2 дни просто мълча и се усмихвам и се опитвам да асимилирам още дали наистина ми се случва.

Хора...сгодена съм, сгодена! Беше просто вълшебно, вълшебно...до някаква степен го очаквах, разбира се, бяхме водили доста разговори с мъжа (годеника ми!!!) по въпроса, но моментът беше перфектен - бяхме в Пирин, само двамата, на едно замръзнало езеро, той коленичи и аз загубих дар слово, само стоях, слушах го, напълно стъписана и потънах в емоцията... Sad eyes

Това е най-дълго и внимателно избираният пръстен на света и е просто невероятен, само седя, гледам го, усмихвам се тъпо и не мога да повярвам, че мечтата ми се сбъдна! Wub Wub Wub Безкрайно щастлива съм, безкрайно, жалко, че не може да се опише с думи точно колко много!!!
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #1 -: Декември 22, 2014, 23:12:39 »

Ох, Ути...  Kiss Не знам вече какво да ти пожелавам, хаха, изчерпах се.  Stuart Обаче като човек, който знае колко от първа ръка колко важно беше това за теб и съпреживява всички емоции от-до, мога да кажа, че и на мен думи не ми стигат да кажа колко се радвам, че точно с теб се засичаме в този раздел, някак заедно ни вървят нещата дотук.  Stuart Сега ще си истерясваме заедно по организацията  Lol Ох, каква вълнуваща година се очертава  Sad eyes
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1873

« Отговор #2 -: Декември 23, 2014, 00:41:20 »

Аааайдее беее! Време беше! Честито,Утии!! Пожелавам ти леки емоции покрай сватбата,много щастие в брачния живот,лятото една прекрасна сватба,а зимата едно деликатно коремче  Cheesygrin Kiss
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

foreveryours
Newbie
*
Публикации: 509

« Отговор #3 -: Декември 23, 2014, 06:53:59 »

Sad eyes Прекрасно! Пак да ти пожелая адски много любов, да трупате още повече незабравими спомени заедно и да изградите едно здраво и щастливо семейство (вече официално де, че вие и сега сте си семейни  Cheesygrin ) ** Ще си прекрасна булка  Wub
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1659

« Отговор #4 -: Декември 23, 2014, 08:15:43 »

Ути, честито!!! Стеахотно предложение е направил теоя човек, явно наистина е планирал перфектния момент  Wub пожелавам ти много приказна подготовка и да вземеш максимума от вълшебните емоции, които те чакат в следващите няколко месеца и мноооого да се обичате!
ПС: Кат такъично беше сложила снимка с обявяването на годежа. Апелирам да последваш примера, че да оплакнем око.
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #5 -: Декември 23, 2014, 09:13:52 »

Ут, като видях новината във ФБ и си помислих: Ути стана Утиеса (от Ути+Принцеса).

Много щастие ти пожелавам и дано все така ти се сбъдват мечтите! Да се обичате много-много и много дълго!
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6340

« Отговор #6 -: Декември 23, 2014, 09:18:42 »

Утопия!!!!! Утопия, не Ути!!!!!

Това е най-чаканата сватба за мен! Ще се вълнувам най- много и още не мога да измисля нещо смислено да ти пожелая. Видях през тела още докато съм в леглото и скочих да включа лаптопа! Честито!!!!!!!!!!!!!
Активен

Моето име е Любов.
black_berry
Newbie
*
Публикации: 1378

« Отговор #7 -: Декември 23, 2014, 09:34:54 »

Честито, Ути! Много се радвам за вас!
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #8 -: Декември 23, 2014, 09:55:37 »

Хихи, аз да издам, че пръстенът е у-ни-ка-лен, нейният мъж явно добре си я познава и знае какво да ѝ вземе  Cheesygrin
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2676

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #9 -: Декември 23, 2014, 10:02:44 »

Ииииии Clover Clover Clover

Ути, имали сме различията си, но искам да знаеш, че искрено се зарадвах като видях темичката ти. Честит годеж, мъжът го е направил вълшебно! Wub
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #10 -: Декември 23, 2014, 10:03:28 »

Утииии, честито!!! Прекрасна сватба и успешен брак ти пожелавам Smile
Активен

Mina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #11 -: Декември 23, 2014, 10:08:49 »

Ути, ако знаеш колко се радвам за теб...  Wub

Само преди десетина дни си говорихме на срещата за тия работи, а пък той човека явно вече е подготвял работата Smile
Много щастие ви пожелавам! Много!
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #12 -: Декември 23, 2014, 10:34:43 »

Ето и снимка на ПРЪСТЕНА от мястото на събитието, макар че не се вижда колко е невероятен всъщност:

The Ring!
« Последна редакция: Декември 23, 2014, 10:45:16 от utopia » Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Mina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #13 -: Декември 23, 2014, 10:37:01 »

Много е красив!  Wub
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #14 -: Декември 23, 2014, 10:37:43 »

Само възклицания ми идват на ум  Lol Честито, мила! Желая ти трепетни и прекрасни емоции покрай организацията, приказна сватба и още по-приказен семеен живот. Макар, че вие си живеете заедно, другото ще е една прекрасна подробност  Kiss
Леле, форумът никога няма да е същия!  Cheesygrin
Влизам да видя във ФБто да видя похвалата ти и не вдявам що не намирам Утопия  Lol Толкова се развълнувах, че забравих да те потърся по име.  Razz
А пръстена, ах пръстена е толкова нежен. Отново честито  Kiss
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #15 -: Декември 23, 2014, 12:15:48 »

Таз година булка, догодина люлка! Тогава най-накрая ще разбереш.  Lol
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #16 -: Декември 23, 2014, 12:18:57 »

Ути, честито, душа! Много любов и щастливи години ви пожелавам!!!
Съобщихте ли новината вече, как се прие, какви са плановете за сватбата? Всичко искаме да знаем!!
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
juliet
Newbie
*
Публикации: 1659

« Отговор #17 -: Декември 23, 2014, 12:30:18 »

Пръстенът е просто разкошен  Love eyes Love eyes Love eyes
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #18 -: Декември 23, 2014, 12:51:44 »

Ох, ами нямаме никакви планове, бяхме говорили за септември, ама честно казано засега не ми се планира нищо поне още седмица-две, ей така си витая в облаците Smile))

Нашите се досетиха, реагираха въпреки това абсолютно неадекватно, ахахах, беше много забавно, а при майка му сме канени на коледна вечеря, притеснявам се малко, дано не ме съди строго Cheesygrin
Активен

Liliq
Newbie
*
Публикации: 540

« Отговор #19 -: Декември 23, 2014, 16:42:14 »

Много вълнуващ разказ Wub
Честито! Бъдете щастливи!
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #20 -: Декември 23, 2014, 20:14:48 »

Аз още снощи като видях, направо подскочих! Хем всеки ден очаквам да съобщиш новината, хем ми се обърна всичко като я видях. И тогава нямах възможност да напиша нещо, и днес цял ден не мога да седна на компютъра, обаче, Ути, непрекъснато си ми в главата и постоянно се усмихвам като си помисля колко си щастлива  Kiss Много дълго чаках този пост, не конкретно за годежа, а просто пост изпълнен с толкова трепет, любов, надежда, оптимизъм... И се надявам това да е само началото и вече само такива неща да чета от теб.

Пръстенът е перфекшън!!!
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4124

« Отговор #21 -: Декември 23, 2014, 20:44:10 »

Честито Ут Smile и аз гледах снощи във фб и тук, ама не беше писала Smile Пръстенчето е супер!
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #22 -: Декември 24, 2014, 00:12:16 »

Ох, момичета, благодаря ви, аз просто още не знам къде се намирам, само го дебна да го нацелувам този прекрасен мой мъж (годеник!!! (той повече си харесва "тутманик", ахха)) и да му тикна пръстена в лицето и да го питам дали ми е виждал прекрасния пръстен, ааххаха, чувствам се безкрайно влюбена и се хиля като ряпа по цял ден Wub Love eyes Red face

Честно никога не съм очаквала, че могат да ме завладеят чак такива емоции, а като се сетя за нещо, което беше казала Кат, което важи и за мен с пълна сила: че ще се омъжа за човека, когото обичам, и примирам...  Wub
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #23 -: Декември 24, 2014, 02:19:04 »

Ути, направил ти е перфектното предложение на перфектното място с перфектния пръстен! Честито, бъдете здрави и вечно влюбени!!!
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #24 -: Декември 25, 2014, 10:31:17 »

Ох, решил се е, най-после! Тази година кръглото и лъскавото не е тенджера Smile Пожелавам ти да те тресат дълго трепетликите, че е страхотно като си такава  Cheesygrin И просто стискам палци за аудиенцията при Мамата му, да пишеш после.
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: