star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star ***ГОДИШНИ ФОРУМНИ НОМИНАЦИИ 2014***
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ***ГОДИШНИ ФОРУМНИ НОМИНАЦИИ 2014***  (Прочетена 4218 пъти)
utopia
Newbie
*
Публикации: 16532

A believer

« -: Декември 07, 2014, 16:09:45 »

Айде и тази година ще се пробвам, няма да изоставям традицията пък, вдъхновихте ме Stuart (специално за Корни Kiss)
Ето и тазгодишните номинации/ предложения (повечето са от минали години):

Най-дразнещ форумист
Био-гъска / Майка – изтрещелник
Мърморко-дърдорко/ Все нещо му е криво, все нещо се колебае, чуди, подценява
Най-често неизпил си хапчетата / Заядливец
РазбирачЪТ / Дървен философ
Най-голямо форумно разочарование

Бисер на годината
Тема на годината
Най-задружна форумна банда
Форумска липса
Най-умерен форумист
Най-усмихнат форумист
Чик-чат Амуре/Кой най-много му пърхаха пеперудите в стомаха тази година
Кариерист на годината
Друго АЗ на годината/Най-голяма форумна промяна
Мусака и 69/Коя изпече най-много сладки и завъртя на мъжа си най-постните сарми
Най-помагаща личност във форума
Форумен любимец
Читанка на годината/Кой тук е все над букварите
Душата на компанията/Кой ви накара да се усмихвате най-често тази година
Червилце, фитнесче и мол/Кифла на годината
Най-приятна форумна изненада (неочаквано проявени положителни качества примерно, нещо такова, преоткрит форумист)

Ами това е, гласувайте който както иска, важното е да е забавно Kiss

Вие сте Smile
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #1 -: Декември 09, 2014, 12:50:01 »

Тъй като тази тема изостана без мнения (за сега Cheesygrin ) Аз да попитам ще се добавят ли още категории или да започваме по предложените до тук?  Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #2 -: Декември 09, 2014, 13:08:45 »

Ами Корни ще я пляскам, толкова плака за тая тема :DDD

Както прецениш, ако искаш добави, ако искаш - не :DDD
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8777

« Отговор #3 -: Декември 11, 2014, 11:03:22 »

Ама аз мислех нещо по-кратко тая година, толкова много категории не мога да им измисля кандидати  Lol А и все нямам време, нека някой започне, аз ще се включа рано или късно, чакам празниците примерно, да тръсна бебето на мъж ми и да си върша мои неща през деня  Razz
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #4 -: Декември 11, 2014, 12:32:09 »

Явно никой няма да започне пръв, на мен пък са ми интересни номинациите, защото тази година следя малко повече какво се случва  Cheesygrin

Най-дразнещ форумист - Няма толкова дразнещ форумист.
Био-гъска / Майка – изтрещелник - Корни, изглежда най-прецизна във всичко с бебето.
Мърморко-дърдорко/ Все нещо му е криво, все нещо се колебае, чуди, подценява - Пак Корни, но само половината категория - заради постоянното подробно анализиране на всичко (без Мърморко и без все нещо му е криво). Другата половина категория - Катрин, защото от време на време се включва с някоя депресирана мисъл.
Най-често неизпил си хапчетата / Заядливец Ути (като подчертавам, че на живо не бих я сложила в тази категория)
РазбирачЪТ / Дървен философ - Нямам номинация.
Най-голямо форумно разочарование - Няма разочарования, всеки е такъв, какъвто е.

Бисер на годината - И за тук не се сещам какво да напиша.
Тема на годината - Форумният бейби бум  Cheesygrin плюс животът извън бебетата и загиването на форума. Противопоствяне на двете гледни точки заедно с дискусиите защо хората пишат по-малко. И, разбира се, първите близнаци във форума  Stuart
Най-задружна форумна банда - Без да познавам никого лично варненци ми се струват най-задружни
Форумска липса - Бизар пише рядко, Феята изчезна, а ако се върна още по-назад липсват Лошото момиче, Катерина
Най-умерен форумист - Лора, black_berry, Лилия, JustAGirl^`, Смайли
Най-усмихнат форумист - сигурно заради никовете ще сложа Смайли и Веселушка
Чик-чат Амуре/Кой най-много му пърхаха пеперудите в стомаха тази година - Катрин и Виви, макар че Виви разказа много малко.
Кариерист на годината - Тук всички изглеждат сериозни работещи, нямам фаворит.
Друго АЗ на годината/Най-голяма форумна промяна - Не знам.
Мусака и 69/Коя изпече най-много сладки и завъртя на мъжа си най-постните сарми - Пупи, Лора
Най-помагаща личност във форума - Мисля, че всички се включват, когато могат.
Форумен любимец - Лора, Пупи, Галина, Корни
Читанка на годината/Кой тук е все над букварите - Не знам останаха ли студенти, peace&violence, Корни, защото ентусиазирано се записваше на разни курсове  Smile
Душата на компанията/Кой ви накара да се усмихвате най-често тази година - Ути и Корни ме карат да се усмихвам, защото са идеалистки  Smile
Червилце, фитнесче и мол/Кифла на годината - Вече никой не пише в темата за мода, освен да номинирам себе си, защото цяла година правя упражнения у дома да си запазя  фигурата, макар и по няколко пъти месечно  Lol Може би и black_berry  се включваше Smile
Най-приятна форумна изненада (неочаквано проявени положителни качества примерно, нещо такова, преоткрит форумист) - Мина - много нежно излъчване на живо  Smile
« Последна редакция: Декември 11, 2014, 12:39:27 от syanna » Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #5 -: Декември 11, 2014, 17:40:26 »

Добрее, хайде, ще опитам, ама сигурно ще ума доста празни категории...

Най-дразнещ форумист- пф, то вече май никой с никого  не се дразни...Определни хора са ме дразнили с конкретни постове само.
Био-гъска / Майка – изтрещелник- Аз съм изтрещяла, но не съм никак био, та не знам кого да сложа тук...
Мърморко-дърдорко/ Все нещо му е криво, все нещо се колебае, чуди, подценява- май наистина аз, просто пиша най-много, а и Кат пише покрай сватбата и се "чуди", другите пишат кратко и ясно някак си. Ама трябва да разделим категориите, защото и двете не мърморим (е, аз малко напоследък).
Най-често неизпил си хапчетата / Заядливец Ути гордо носи тази титла  Cheesygrin Напоследък имаше и пререкания с Галина, ама май Ути беше инициатор.
РазбирачЪТ / Дървен философ пак не знам
Най-голямо форумно разочарование То не е разочарование точно, но много ми липсва, че Бизар изобщо не се включва, а за бебо писа май точно 1 път :(

Бисер на годината Прясно ми е на Джъсти "цокото", ма не е кой знае какво.
Тема на годината Аз още я чакам (Утината), вече не знам колко години я чакаме  Razz Иначе и моята, и на Кат, и близнаците, много са...
Най-задружна форумна банда Няма тази година.
Форумска липса Е тук вече е голямата конкуренция  Lol Бизар основно. После Фей. Ангелчето. Алето ми липсва от години...
Най-умерен форумист Сияна се сещам, Блекбери също
Най-усмихнат форумист Хм...Веселушка и Катрин се включваха с положителни постове често
Чик-чат Амуре/Кой най-много му пърхаха пеперудите в стомаха тази година Никой, дърти сме за либоф  Cheesygrin
Кариерист на годината Май Мина все още бачка като луда :( И Хриси, ама тя по свое желание.
Друго АЗ на годината/Най-голяма форумна промяна хмм ако липсата на постове не се брои, тогава не знам.
Мусака и 69/Коя изпече най-много сладки и завъртя на мъжа си най-постните сарми вече не чета онзи раздел, че се комплексирам, защото почти не готвя  Lol
Най-помагаща личност във форума Като имах най-много нужда, никой не се включваше. Катето май най-често ми отговаря, ама някак все не са нови неща за мен :(
Форумен любимец Нямам, както се спомена, съм ядосана и на форума напоследък  Razz
Читанка на годината/Кой тук е все над букварите пас
Душата на компанията/Кой ви накара да се усмихвате най-често тази година Веселушка
Червилце, фитнесче и мол/Кифла на годината Фей с фитнеса май беше в началото на годината, или беше миналата?
Най-приятна форумна изненада (неочаквано проявени положителни качества примерно, нещо такова, преоткрит форумист) Лилия, защото прописа наскоро и я усещам като сродна душа  Cheesygrin и Сияна

Ми не беше много успешно, ма колкото-толкова...Ути, то нали имаше традиция който пуска тема, пръв да коментира, къде се мотаеш  Razz
Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #6 -: Декември 12, 2014, 15:14:03 »

Най-дразнещ форумист - Феята ме дразнеше когато я имаше.
Био-гъска / Майка – изтрещелник - Аливера.
Мърморко-дърдорко/ Все нещо му е криво, все нещо се колебае, чуди, подценява - Кат ми направи впечатление, че доста прегаря по сватбената организация.
Най-често неизпил си хапчетата / Заядливец - Наком.
РазбирачЪТ / Дървен философ - Наком.
Най-голямо форумно разочарование - липсата на Фата. Мъчно ми е и за Корни, че майчинството й не е такова каквото си го представяше.

Бисер на годината - то не е бисер и сигурно само аз съм дребнава и ми е направило впечатление, но изключително много ме дразни използването на "цица" вместо "гърда". Не е особено голяма драма, но ми е адски селяндурско и грубо.
Тема на годината - Корнетко а.к.а. Борис ми е темата на годината, а личната ми тема на годината е моята сватба.
Най-задружна форумна банда - Ути, Корни и Кат.
Форумска липса - Фантасмагория!
Най-умерен форумист - Сияна и Лора.
Най-усмихнат форумист - Лора.
Чик-чат Амуре/Кой най-много му пърхаха пеперудите в стомаха тази година - младоженците и годениците.
Кариерист на годината - пас
Друго АЗ на годината/Най-голяма форумна промяна - Въпреки че не пише, ми се струва, че Паячка е пораснала покрай майчинството и вече не гледа на живота по детски.
Мусака и 69/Коя изпече най-много сладки и завъртя на мъжа си най-постните сарми - Пупи, Уна.
Най-помагаща личност във форума - Корни.
Форумен любимец - Гал, Фата, Лора.
Читанка на годината/Кой тук е все над букварите - Феята сякаш.
Душата на компанията/Кой ви накара да се усмихвате най-често тази година - Корни.
Червилце, фитнесче и мол/Кифла на годината - пас
Най-приятна форумна изненада (неочаквано проявени положителни качества примерно, нещо такова, преоткрит форумист) - най-приятно ми беше да прочета, че Корни е бременна и че Лилия е бременна с близнаци. С нетърпение чакам Ути най-после да пусне своята тема за бъдещата й сватба или директно в по-долния раздел.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #7 -: Декември 12, 2014, 21:56:28 »

Бисер на годината - то не е бисер и сигурно само аз съм дребнава и ми е направило впечатление, но изключително много ме дразни използването на "цица" вместо "гърда". Не е особено голяма драма, но ми е адски селяндурско и грубо.

Само да кажа,, че и мен това винаги ме е дразнело и може да си забелязала, че аз упорито си казвам "гърда". Това сме го коментирали преди години и ми е останало като един от най-големите форумни бисери, ще го напиша, че явно си го пропуснала: на моето мрънкане колко груба дума ми се вижда "ц*ца" и че аз така не мога да говоря, дори по време на секс не ми идва, Алето каза нещо от типа: "Е ти сигурно в леглото казваш вместо "хвани ме за ц*ците", "Милорд, бихте ли удостоили уважаемите гърдички"  Lol много ми е яко това.
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #8 -: Декември 13, 2014, 09:31:47 »

Да се включа и аз в номинациите:

Най-дразнещ форумист - Не помня откога никой не ме е дразнил.
Био-гъска / Майка – Галето е био, но не е изтрещяла
Мърморко-дърдорко/ Все нещо му е криво, все нещо се колебае, чуди, подценява - Кат се подценява незаслужено Smile
Най-често неизпил си хапчетата / Заядливец - Ути е заядливец, не знам дали си пие хапчетата  Cheesygrin
РазбирачЪТ / Дървен философ - Наком.
Най-голямо форумно разочарование - разочаровано ми е , че форумът не е това, което беше.

Бисер на годината - "цокото" и на мен ми е фаворит
Тема на годината - За мен е сватбата на Кат
Най-задружна форумна банда - Варненската банда е най-задружна.
Форумска липса - Фата, Фей, Бизар, Лейди, Алето, Блоу... и общо взето всички , които разредиха писането в последно време
Най-умерен форумист - Лора
Най-усмихнат форумист - Веселушка и във форума, и на живо
Чик-чат Амуре/Кой най-много му пърхаха пеперудите в стомаха тази година - младоженците
Кариерист на годината - тук се номинирам не като кариерист, по-скоро като негър  Cheesygrin
Друго АЗ на годината/Най-голяма форумна промяна - Паячка
Мусака и 69/Коя изпече най-много сладки и завъртя на мъжа си най-постните сарми - Пупи и Лора
Най-помагаща личност във форума - Корни, Бизар
Форумен любимец - Номинирам целия форум
Читанка на годината/Кой тук е все над букварите - Феята твърдо
Душата на компанията/Кой ви накара да се усмихвате най-често тази година - Корни, Лора.
Червилце, фитнесче и мол/Кифла на годината - Фей
Най-приятна форумна изненада (неочаквано проявени положителни качества примерно, нещо такова, преоткрит форумист) - Не съм преоткрила никой, всички сте чудесни и прекрасни  Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #9 -: Декември 13, 2014, 11:09:06 »

Пфу като я няма Феята никой не забелязва, че вече много съм омекнала и хич не се заяждам толкова...Cheesygrin имидж, ко да се прави Cheesygrin
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #10 -: Декември 13, 2014, 11:22:57 »

Пфу като я няма Феята никой не забелязва, че вече много съм омекнала и хич не се заяждам толкова...Cheesygrin имидж, ко да се прави Cheesygrin

Аз забелязвам, ама пак си повече от другите и си носиш титлата  Razz

радвам се, че въпреки шарените ми периоди напоследък (т.е. редуване на различни цветове, сред които и доста черно  Lol ) все още съм в категорията с усмивките...А може и при мен да е стара слава  Rolling Eyes

Ути, за втори път те заплашвам с бой, твоя е темата,а още не си номинирала  Crazy
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #11 -: Декември 13, 2014, 11:32:20 »

Хехе, Ути, права е Корни, че колкото и да си блага в сравнение с преди, пак изпъкваш на общия фон  Cheesygrin
Пък аз веднъж да си изтърва нервите в рамките на може би 2 години, и целият ми положителен образ, граден с толкова усилия, рухна и пак влязох в любимите си категории.  Cheesygrin
Корни, ти си си слънчице, няма стара слава тук  Kiss
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #12 -: Декември 13, 2014, 12:26:31 »

Нямам нет и ми е трудно от телефона, Корниии
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #13 -: Декември 13, 2014, 13:49:12 »

Kiss Ще се повтарям, ама здраве да е, отделила съм време на форума и си действам. Cheesygrin Та с много обич и още повече целувки, не ми се кара с никой Cheesygrin

Най-дразнещ форумист - толкова малко се пише, че никой не ме дразни, даже чувствам благодарност към осмелилите се Cheesygrin
Био-гъска / Майка – Галето, но не с лошо, просто изявленията са крайни, но тя винаги е била така във всичко и мен не ме учудва Kiss
Мърморко-дърдорко/ Все нещо му е криво, все нещо се колебае, чуди, подценява - Катрин, за мен си е този образ, но пък и това си е индивидуалност, ще умра от скука и еднообразие, ако няма такива като нея, според мен трябва да спре да се старае и да е това, което си е, защото е много добра в него Kiss
Най-често неизпил си хапчетата / Заядливец - Ути, все да скочи, все да застреля, но пак много я харесвам и е себе си, само ме дразни като е твърде груба
РазбирачЪТ / Дървен философ - аз се усещам достойна а тази номинация, всичко разбирам, но с малко практика Lol
Най-голямо форумно разочарование - умирането на форума, факта, че хората са сърдити едни на други, винаги съм мислила, че нямат време, не, че се чувстват пренебрегнати и обидени Smile

Бисер на годината - цоко-то си е ок за тази номинация, но не ми е топ, тази година с нищо не ми се е отличила.
Тема на годината - бебето на Корни, много ми е интересно, близнаците на Лилия, сватбата на Кат, много приятни за четене.
Най-задружна форумна банда - светата троица се сплотява даже повече - Корни, Кат и Ути, мен много ме радват, също и как пренасят личните си разговори и тук.
Форумска липса - с кой да почна, толкова хора да ми липсват, Алето, Феята, Миш, както и теи, които вече почти не пишат, но не са съвсем загубени - Мина от много време, Бизар, Наком и още много
Най-умерен форумист - Лилия, Лора, Лора винаги успява да каже всичко, както го мисли без да е груба, много ценя това
Най-усмихнат форумист - Катрин, Ути - положителна, макар и заядлива, яко Cheesygrin
Чик-чат Амуре/Кой най-много му пърхаха пеперудите в стомаха тази година - Катрин, всъщност всички, много обичам да чета предложения и любови, та година от малкото написано съм много доволна.
Кариерист на годината - Гал, Феята - това по-скоро от видяното във ФБ, Виви - това момиче няма спирачки, респект
Друго АЗ на годината/Най-голяма форумна промяна - не знам, не съм толкова навътре май
Мусака и 69/Коя изпече най-много сладки и завъртя на мъжа си най-постните сарми - Пупи и Лора винаги, Смайли някак ми се струва, че много готви, но аз не чета там, все едно ми говорят на японски в онази тема
Най-помагаща личност във форума - тази година никой не се е съсипал да помага, на мен Хепи ми беше някакво успокоение, може би майките си помагат, но аз се депресирам често от темите там и чета малко
Форумен любимец - всички останали в крепостта са ми с една идея по-мили, много ме радва опита да се съживи това място, дано
Читанка на годината/Кой тук е все над букварите - Феята, Пупи - особено, че се опитва да го прави с дете
Душата на компанията/Кой ви накара да се усмихвате най-често тази година - най-много усмивки имам от Кат и Ути
Червилце, фитнесче и мол/Кифла на годината - не останаха, Феята с презрението към дебеланите, което ми идва малко като лична обида, но пък ценя, че си е тя; Кат - изненада, но пкарай танците и сватбата я виждам в по-друга светлина
Най-приятна форумна изненада (неочаквано проявени положителни качества примерно, нещо такова, преоткрит форумист) - всички, много е интересна промяната с годините
« Последна редакция: Декември 13, 2014, 13:55:45 от Fata morgana » Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #14 -: Декември 13, 2014, 17:50:25 »

Най-дразнещ форумист - Утопия тук ми държи първенство, напоследък по-често, отколкото съм мислела, че е възможно.
Био-гъска / Майка – изтрещелник - смятам, че тази номинация трябва да отпадне, честно казано, поради простата причина, че е перефразирана версия на "коя каква майка е". А това супер индивидуално и е все едно да вземем да си сравняваме ..., нали. Която-каквато, всяка се старае да е в унисон с разбиранията си. Освен това специално моите номинации са точно от макс 5 заявени позиции, които даже не са и супер крайни, да кажеш нещо да го правя веган или суровоядец. Ама нейсе, по тая причина в бебешкия раздел освен "честито" и неща, свързани със здраве, друго не смятам да пиша.
Мърморко-дърдорко/ Все нещо му е криво, все нещо се колебае, чуди, подценява - няма да номинирам
Най-често неизпил си хапчетата / Заядливец - Утопия, тя по тая причина и ме дразни, че откровено се заяжда
РазбирачЪТ / Дървен философ - Наком с топ не мож` го мръдна от тая позиция
Най-голямо форумно разочарование - нямам най-голямо, имам няколко и няма да номинирам
Бисер на годината - цокото и циците всеки път ме оцъклят, както и ред други неща, които успешно съм избутала в перифурията на спомените си и даже не искам да връщам лентата.
Тема на годината - Тео и Маги на Лилия
Най-задружна форумна банда - света троица
Форумска липса - Алето ми е непрежалима по принцип, даже ми е виновно, защото имам ужасното чувство, че за последно докато пиешеше, нещо се дърлихме за толерантността. А тази година - Бизар
Най-умерен форумист - Виви, желязна е.
Най-усмихнат форумист - Веселушето Smile
Чик-чат Амуре/Кой най-много му пърхаха пеперудите в стомаха тази година - Катрин
Кариерист на годината - Фата и Веселушка в София. Иначе - аз - тук се номинирам чисто самостоятелно и извън форумната класация, но докато някои ми броят био гъските, непускането на ясла, къде си целувам детето и кърменето, аз развивам офис и наемам хора като откачена.
Друго АЗ на годината/Най-голяма форумна промяна - Пупи ме радва много тази година. И е по-щастлива, и някак по-изразено индивидуална
Мусака и 69/Коя изпече най-много сладки и завъртя на мъжа си най-постните сарми - ба ли га, не следя. Не съм чула мъж да е умрял от глад.
Най-помагаща личност във форума - Тия дни си мислех колко е важен форумът, ако и да дрънкате тука глупости, че умирал бил. Форумът умря, да живее форумът! Поне тия теми някак ни активираха, друго ако не - всяка да си каже каквото и тежи и да пусне водата.
Форумен любимец - Виви, Фата, Феята, Лора, Бизет. Фата си ми е житейска любимка, а Виви ми е сродна много. Д. Димитрова ми е топ, ама топ, няма таковъ тънко чувство за хумор. Е тя е реалист, не Утопия с нейните сухи теории и клишето.
Читанка на годината/Кой тук е все над букварите - Анна Т. тази година се дипломира като юрист, това й е второ висше след политологията. Над нея и Фейчето, която май миналата година я свърши тая работа, мисля, няма като ценз. Виж, с претенции се намират Smile, пък и като не е дръннала държава да запише второ висше бременна, понеже внезапно и неудържимо й се е доучило, не дискутираме Smile, по махленски е по-сладко сякаш.
Душата на компанията/Кой ви накара да се усмихвате най-често тази година - Смайли.
Червилце, фитнесче и мол/Кифла на годината - Фитнесче и мол е Феята определено и ненадминато. Но кифла никога не бих си и помислила да я нарека.
Най-приятна форумна изненада (неочаквано проявени положителни качества примерно, нещо такова, преоткрит форумист) - в личен план Катето
« Последна редакция: Декември 13, 2014, 17:54:00 от Galina_Dim » Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #15 -: Декември 13, 2014, 18:44:00 »

Най-дразнещ форумист - дразнещ нямам, то никой не пише в последно време
Био-гъска / Майка – изтрещелник - освен Галето, която си знае, мисля да номинирам Корни, защото много ги мисли нещата и всичко е планирала, ама е сладко де Kiss
Мърморко-дърдорко/ Все нещо му е криво, все нещо се колебае, чуди, подценява - Катрин много се подценява и ще я бия
Най-често неизпил си хапчетата / Заядливец - ми...аз...макар че съм леко обидена, че не забелязвате колко по-мила и добра съм напоследък, може би щото Феята я няма и...няма база за сравнение
РазбирачЪТ / Дървен философ - Наком, Феята, Галето
Най-голямо форумно разочарование - ми според мен Галето напоследък се държи много не като себе си, с много горчивина пише и все едно са ѝ оперирали чувството за хумор, също не мога да разбера защо така обидено се държи като да ѝ е дръпнал някой плитките.

Бисер на годината - ЦОКОТО
Тема на годината - раждането на Корнетко Kiss
Най-задружна форумна банда - аз, Катрин и Корни
Форумска липса - Алето, Мини, Бизар
Най-умерен форумист - Виви и Лора
Най-усмихнат форумист - Веселушка, Форевър
Чик-чат Амуре/Кой най-много му пърхаха пеперудите в стомаха тази година - Катрин!
Кариерист на годината - Хриси, Виви
Друго АЗ на годината/Най-голяма форумна промяна - не се сещам, Галето може би
Мусака и 69/Коя изпече най-много сладки и завъртя на мъжа си най-постните сарми - Смайли, Пупи, Лора
Най-помагаща личност във форума - не знам
Форумен любимец - нямам един единствен
Читанка на годината/Кой тук е все над букварите - не знам
Душата на компанията/Кой ви накара да се усмихвате най-често тази година - Веселушка, Форевър, Фата с ремонтите
Червилце, фитнесче и мол/Кифла на годината - Феята с манията си по фитнеса
Най-приятна форумна изненада (неочаквано проявени положителни качества примерно, нещо такова, преоткрит форумист) - Сияна ми се стори много симпатична на живо
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #16 -: Декември 14, 2014, 04:02:46 »

Най-дразнещ форумист-никой не ме дразни с нещо конкретно
Био-гъска / Майка – изтрещелник- не знам защо био-майката трябва да е гъска или изтрещелник....в тази категория бих сложила себе си защото последно време гледам всичко да е био и приготвям много здравословни неща, но не се включвам в кулинарния форум, нямам време май за него.
Мърморко-дърдорко/ Все нещо му е криво, все нещо се колебае, чуди, подценява- Кат се чуди и преценява, Корни също се чуди и преценява, но определено не са мърморковци
Най-често неизпил си хапчетата / Заядливец Ути гордо носи тази титла и не можеш я свали от там
РазбирачЪТ / Дървен философ от време на време намирам в доста хора тази черта, но никой конкретно не мога да номинирам тук
Най-голямо форумно разочарование разочарование за мен е, че форума замира, че намираме все по-малко време за да пишем тук, че се изтъркахме, не намираме какво интересно да споделим или просто си премълчаваме

Бисер на годината пустото "цоко" дето всички са номинирали и на мен си ми е фаворит. Преди време бях чела в чужбински форум, че трябва да се измисли специално име за кърменето, за да може като порасне детето да не казва "мамо, дай цица" а с кодовото име да сигнализира ако иска да суче. Съответно някъде го бях чула това и така си тръгна при нас. Сега малката е много сладка като казва "дай коко" Smile и сочи какво иска Smile
Тема на годината Корнетко ми е фаворит, както и форумните близнаци
Най-задружна форумна банда предполагам варненци, как ми се иска и аз да живеех там Smile
Форумска липса много са, няма да ги изреждам, че 100% ще пропусна някой, много хора ми липсват
Най-умерен форумист Лор ми е умерена, винаги точно и премерено се изказва и никога не наранява, винаги е обективна
Най-усмихнат форумист идея си нямам, Пупи ми е много щастлива последно време, както и Катето
Чик-чат Амуре/Кой най-много му пърхаха пеперудите в стомаха тази година Кат, покрай подготовката за сватбата
Кариерист на годината Фей, Хриси
Друго АЗ на годината/Най-голяма форумна промяна не мога да определя
Мусака и 69/Коя изпече най-много сладки и завъртя на мъжа си най-постните сарми не влизам в този раздел
Най-помагаща личност във форума когато съм имала нужда са ми помагали главно Катето и Лор
Форумен любимец нямам любимец, симпатични са ми няколко човека повече от останалите
Читанка на годината/Кой тук е все над букварите тук ще номинирам себе си защото буквално не се отлепям от букварите Smile след като завърших второто си висше с отличен, карам курс по електронна търговия, отделно уча и испански и руски Smile
Душата на компанията/Кой ви накара да се усмихвате най-често тази година не знам
Червилце, фитнесче и мол/Кифла на годината идея си нямам
Най-приятна форумна изненада (неочаквано проявени положителни качества примерно, нещо такова, преоткрит форумист) нямам наблюдения, особено пък от срещи на живо
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #17 -: Февруари 10, 2015, 17:13:15 »

Утии, нали беше твое задължение да обобщаваш резултати. Ще те уволняваме, значи  Razz и не се оправдавай, че малко хора били писали!
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #18 -: Февруари 10, 2015, 20:35:46 »

Е аз тая година заради теб я пуснах тая тема, то с 6-7 отговора какво да се номинираме
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: