star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Коледна тема, тра-ла-ла, хо-хо-хо 2014-та!
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледна тема, тра-ла-ла, хо-хо-хо 2014-та!  (Прочетена 24407 пъти)
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #100 -: Декември 25, 2014, 11:13:56 »

Честита Коледа на всички!  Santa Да сте много здрави всички и семействата ви, да цари любов и разбирателство!
Как изкарахте Бъдни вечер? На кого какво се падна от питката?  Cheesygrin
Ние всяка година ходим при семейството на мъж ми, но тази не се бяха организирали, че имаше работещи, отсъстващи и т.н. И аз реших да ходим при майка ми. Изкарахме си много добре, занесохме подаръци на децата, всички бяха щастливи и доволни. Стояхме горе-долу цял ден до вечерта и беше много готино. От питката на мен ми се падна парата  Cheesygrin А на мъж ми учението, ама беше някак така формулирано, че вече му се вижда краят (от което той много се впечатли, понеже в момента точно си урежда последните изпити от магистратурата, дето ги влачи вече две години, а късметчето беше от тези готовите с точените кори  Cheesygrin). На майка ми ѝ се падна, че мъничко юначе в къщата ще плаче, от което тя беше много доволна, понеже си го изтълкува като внуче.  Cheesygrin Та така, всички бяха доволни. После се прибрахме, разменихме си нашите подаръци и както бяхме уморени, веднага решихме да си ги изпробваме и откарахме до след 1.  Lol Преди да си помислите нещо мръсно, той ми подари концерт на блурей, който веднага пуснахме, а аз му подарих настолна игра, хаха.  Cheesygrin А вие какви подаръци получихте, дадохте...? Никой не обича да пише по празниците, ама аз все пак се пробвам да сръчкам форума.  Cheesygrin
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13217

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #101 -: Декември 25, 2014, 13:42:46 »

Честита Коледа, скъпи форумни другарчета! Много здраве и късмет ви пожелавам!
Ние бяхме в свекитата, семейно, приятно и емоционално. Седяхме до късно, с тайната надежда децата да спят до късно, но... Подаръци имаше основно за децата, нещо отдавна не ни влече така трепкаво да си подаряваме, извеждаме се двамата, това ни стига Smile
Но пък се постарах да зарадвам свекървата с препълнена чиния с домашни сладки и бонбони, малко меденки и домашен Бейлис, от който май доста се омагьоса  Lol Абе забавна вечер беше. Довечера продължаваме в моите родители Smile
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #102 -: Декември 25, 2014, 21:14:14 »

Честита Коледа на всички! Бъдете здрави и щастливи! Искам специално да благодаря за тази тема, беше много мотивираща, зареждаща и полезна Smile
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #103 -: Декември 27, 2014, 12:19:01 »

Честита Коледа! Макар и със закъснение. Smile

На 24-ти си бяхме традиционно 2-те семейства - нашето и чичовото, у баба. Отново беше много приятна вечер - шеги, споделяния, въобще наваксване с всичко.
Тези дни, както през всяка коледна ваканция, са много топли, много семейни и приятелски. Видях се с няколко близки човека, наваксахме един с друг, събирахме се класа, правихме пирожки с мама, ходихме на пазар с чинка и си мързеливим вкъщи.
Днес съм предвидила домашно кино със "Сибирския бръснар" с нашите, а довечера - настолни игри. Утре трябва да се видя с още няколко човека и тя почивката свърши... Хич не ми се връща обратно към София, особено като знам, че никаква работа няма да свърша и просто ще си прекъсна хубавата серия.
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #104 -: Декември 28, 2014, 18:58:47 »

Хайде, малки джудженца, има ли още някой, който е правил празнични вкусотии и красотички? Да удължавам ли срока или ще гласувате вече?
Активен

Lila
Newbie
*
Публикации: 240

« Отговор #105 -: Декември 29, 2014, 09:06:37 »

Айде и аз на опашката  Cheesygrin
Честита Коледа на всички и от мен! Много любов, светлина и топлина ви пожелавам! И надежда и вяра!
Аз самата имам огромна нужда от последните две, защото си позволих да ги загубя, а няма по-страшно нещо, ако спреш да вярваш и да се надяваш...
Тази година прескочих коледните сладки за съжаление, но пък беше за сметка на това, пак коледно и много любимо - моите коледни човечЕнца  Cheesygrin https://www.facebook.com/photo.php?fbid=876291429082993&set=a.849466685098801.1073741825.100001064336395&type=3&theater

(албумът ще е публичен за кратко и се извинавам за дългото нещо, ама съм забравила как се прикриват дълги линкове)
« Последна редакция: Декември 29, 2014, 09:08:59 от Lila » Активен
Pupi
Newbie
*

« Отговор #106 -: Декември 29, 2014, 10:26:48 »

От мен Бейлис, сладки на килограм и меденки Smile
Бейлис, Арменски сладки и Рафаело
Меденките
Останалите сладки

Лила, страхотни са и са толкова нежни <3
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #107 -: Декември 29, 2014, 11:35:17 »

Само като ви гледам снимките на красотите, пълнея. Лила, страшно нежни и благодатни човечета, при добра подготовка могат и с дечица да се изработват.
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16521

A believer

« Отговор #108 -: Декември 29, 2014, 11:47:55 »

Лори, аз участвам в категорията на умствено изостаналите...спрямо твоите красоти Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Лора
Newbie
*

« Отговор #109 -: Декември 29, 2014, 12:24:17 »

Лила, толкова са красиви!!! Продават ли се някъде?

Пупи, като един сладкарски цех си  Big grin Я кажи кои сладки са най-вкусни и дай рецепта.
Тази година за Коледа и на мен ми подариха едно плато с различни видове домашни сладки - ами много мило ми стана, чудесен подарък е и напълно достатъчен.
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #110 -: Декември 29, 2014, 13:01:49 »

Лор, фаворит са ми най-простите - Арменските сладки, съвсем са си постни, но пък изключително вкусни, на пръв поглед нищо особено, дори захар не им се слага...но са ммммм. Рафаелото също много се тачат вкъщи, но твърде често ги правя и са поомръзнали вече. Ето рецепта за Арменските Другите бяха някакви мои измишльотини, но се харесаха.
Между другото правих и салата Табуле с булгур, уникална вкусотия е. Трети пореден ден си правя, как на бързо проядох лучец  Lol
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #111 -: Декември 29, 2014, 13:38:03 »

А, те с локум били. Аз не си падам по дребни сладки, но локум обичам и може да пробвам. Обаче рецептата ме уби: "1 ч.л. сода ( може да се замени с бакпулвер, ако не обичате сода Smile ) "  Lol Бакпулверът Е сода, бре!  Lol

Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #112 -: Декември 29, 2014, 14:31:12 »

Въпрос на лимонтузу  Lol
Хубави са иначе и стават толкова скоростно Smile
Активен

ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #113 -: Декември 29, 2014, 15:28:48 »

Аз нямам какво да показвам. Моите медеки си останаха неукрасени. Ама и меденки не ми останаха.
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #114 -: Декември 30, 2014, 10:03:56 »

Коледните дни толкова ги чакахме и толкова бързо минаха. Ние си бяхме вкъщи, обиколихме бабите, посрещнахме гости два пъти. Мъжът ми се облече с коледен костюм, децата не го разпознаха, снимаха се с него, радваха се, обаче усещам, че скоро ще захитреят и ще трябва да наемаме съседа за тази дейност  Big grin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Pupi
Newbie
*

« Отговор #115 -: Декември 30, 2014, 10:32:05 »

Аз не можах да се свържа тая година с наемния дядо Коледа. И само сложихме торбите на общата площадка, което пак доведе до луда еуфория и викове. Преди 2 години бяхме преоблекли баща ми, скоро пусках клипчето на Мими, загледа се, оцъкли се, заподозря и веднага спрях клипа  Lol Следващото пускане ще е чак като прозре истината за дядо Коледа. А аз държа да не е скоро  Lol
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15624

« Отговор #116 -: Декември 30, 2014, 14:43:14 »

Минавам да ви кажа честита Коледа и весело посрещане на 2015!
Бъдете здрави.
Активен

Maggie
Newbie
*
Публикации: 979

« Отговор #117 -: Януари 08, 2015, 11:47:55 »

Лори, да гласуваме ли? Всички ли имаме право?  Razz Аз гласувам за Коледния Лъвски ангел  Kiss
Активен

Ти виждаш нещата и питаш "Защо?" Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "Защо не?" Дж. Б. Шоу
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: