star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar Нашият специален ден
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашият специален ден  (Прочетена 3258 пъти)
Lo
Newbie
*
Публикации: 286

« -: Октомври 27, 2014, 08:35:59 »

Ето я и моята темичка, поне да си вървим заедно с Кат, че като чета нейната тема, всичките вълнения и аз ги минавам или вече ги минах  Big grin
Ами... имам си пръстен! Често казано не го очаквах, не защото не съм го искала, а точно защото по едно време се бях пренавила и на всеки празник си виках пръстен ще е и то все не беше и реших да спра с тия мои мисли и просто да си дойде момента. И така... моментЪТ дойде края на лятото, на годишнина от както сме заедно и на мястото, на която се гаджосахме. Преди да отидем на ресторант отидохме до това място, а то е на един язовир, на едно мостче, но имаше страшно много хора все още и той не се престраши. Аз нищо не заподозрях, тъй като всяка година на тази дата ходим там. И тръгнахме послед за ресторанта, хапнахме, пийнахме и той поиска пак да се върнем на мостчето. Странно ми стана, тъй като вече беше късно, а там няма осветление, ама си вика ударила го е романтична вълна сега за празника, айде да се върне... Изпотрепах се в тъмното, ама се изкатерих до там  Big grin той пък настояваше да светне, което малко ме замисли за една такава ситуация, ама си пак си викам... неее не може да е истина, стига пак си си мислила само... И идва младежа до мен, почва да говори едни сериозни неща.. аз все още мигам умно и се усмихвам, НО! отваряйки си сакото, сърцето ми все по-силно почва да бие и като видях кутийката....... Sad eyes рев, рев, рев... не мога да отговоря на въпроса  Cheesygrin и след това подскачах, ревах, не исках да си тръгваме... и така. Емоцията е невероятна просто  Smile
Два месеца по-късно вече имаме дата - 18.07. Имаме и ресторант и църква. Другата седмица запазвам и гражданското.
Много съм щастлива покрай цялата подготовка. То са едни екселски таблици на лап топа, то е нещо страшно  Lol Мъжът е зает с доста работа сега, а и той не е по планирането за след толкова много време, та е оставил проучванията на мен и след това само ги обсъждаме двама и решаваме  Smile Кумовете са набелязани, но още не са уведомени. Със сигурност ще са много изненадани, тъй като са хора, които познаваме сравнително от скоро, но пък ги усетихме много близки и спонтанно и двамата ги назовахме без да сме го обсъждали и при такова единомислие решихме, че ще са те  Big grin Друго за сега не се сещам.
И накрая искам да кажа, че ми е мн вълнуващо, че пускам тема тук. Чета форума всеки ден. Не пиша, че не ми се занимава от телефона, а на лап топа сядам рядко. Чувствам ви близки. Съпреживяла съм с вас повечето ви сватби и раждания на деца (все пак чета от няколко години... Big grin ) не на последно място и страшно много съм научила от тук.
За сега е това, като има нещо ново ще се отчитам  Smile
« Последна редакция: Октомври 27, 2014, 08:53:35 от Lo » Активен
utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #1 -: Октомври 27, 2014, 08:51:53 »

Какъв вълнуващ разказ! Lol Lol Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Lo
Newbie
*

« Отговор #2 -: Октомври 27, 2014, 08:54:37 »

Хахаха натиснах в началото нещо без да искам и влязох за редакция... Подозирах, че някой ще успее да го види преди да го оправя  Lol
Активен
utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #3 -: Октомври 27, 2014, 09:32:24 »

Ех, много хубаво! Споделяй повече за организацията, ресторанти, църкви, какъв ви е планът за деня по часове, че ми е интересно :Д
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #4 -: Октомври 27, 2014, 09:52:22 »

Не помня вече дали ти честитих в другата тема, така че го правя тук официално!  Cheesygrin
На мен са ми скорошни сватбените вълнения, беше много мило време, с много мечти и и някои притеснения, така че чета с интерес  Cheesygrin
Но вие сте напред с нещата щом имате ресторант и църква вече, браво!  Smile
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #5 -: Октомври 27, 2014, 10:04:01 »

Хайде отново честито!  Kiss Радвам се, че си направи темичка, така ще сверявам часовника и аз, хихи, че ние ще сме най-вероятно 1-2 седмици преди вас и ще ни съвпаднат нещата във времето.  Stuart Е, вие доста ни водите, но все пак ние сме от провинцията и тук още е рано.  Razz Та да ти пожелая спокойна подготовка, която да си направиш с удоволствие, а накрая да имат е вълшебен и незабравим сватбен ден точно както си го представяш  Give flowers И много готино предложение, ти поне си успяла да се изненадаш, хаха  Lol Че и аз го сгащих точно с тия очаквания, накрая просто се оказа, че очакванията ми са оправдани.  Razz Браво, че не се е издал  Cheesygrin
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8327

« Отговор #6 -: Октомври 27, 2014, 13:07:41 »

Честито предложение!  Много вълнуващи месеци до сватбата и незабравим празник да си сътворите  Smile
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13208

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #7 -: Октомври 27, 2014, 14:03:32 »

Честито отново. Колко са вълнуващи тия мигове! Направо ви завиждам, искам и аз пък. Добре, че сте така подробни (особено КАт), та да съпреживея отново годеж-организация на сватба-сватба  Cheesygrin
Активен

Lo
Newbie
*

« Отговор #8 -: Октомври 27, 2014, 15:01:35 »

Благодаря ви  Smile Аз по принцип съм по плановете и обичам да ми е всичко готово и планирано, затова така от рано. Пък бяхме избрали две дати, едната е 18.04, другата 18.07. Просто ресторанта беше зает за първата и оставаме на вариянта за юли.
Иначе и ние много искахме някъде извън София да наемем хотел с ресторант и там да е всичко, тъй като на мъжа родата са на 400км от тук и ако се бяхме срещнали някъде на центъра на България щеше да е чудесно. Но като видях каква търсене е и какво оглеждане, реших, че за толкова далече няма да се справя с организацията и доста повече нерви и усилия би ми коствало, защото то ресторант и хотел както и да е, но украси, джи джей, църкви, послед грим, прическа... няма да оцелея  Big grin Иначе тук точно два дена ни отне обикалянето и на края на втория харесахме ресторанта и приключихме. Аз много държах да е голям и просторен. Повечето събират по 130-150 души, но дансинга е ужасно малък за толкова хора и не ми харесва. Този ресторант е за 400 души и от него се излиза в градината, където ще се пуши. Повечето, които гледахме са без прозорци  Confused и трябва 3 етажа надолу да слизаш, за да изпушиш една цигара (Дедеман Принцес). Единствено, че е с плочки този ресторант, но поне има сравнително голям дървен под там където е дансинга и няма да е толкова хлъзгаво. Предпочитах с мокет, но всичките са червени, комунистическия (Кат  Big grin ) и не ми харесват.
А църквата е Св.София, въпреки че накрачка бях да се откажа, след като само за пари ми се говори и едва ли не ме изгониха, защото видиш ли съм дошла много рано да резервизам за догодина, но като разбраха, че нося капарото ме записаха набързо  Razz
Ужасно дълги стават тези постове  Lol съжалявам, ако отекчавам някой
Активен
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #9 -: Октомври 27, 2014, 15:32:40 »

Хаха, спокойно, едва ли ще отегчиш някого повече от мен  Lol Браво, че поне и с капарото не са ви изгонили  Cheesygrin И сте си намерили точния ресторант, който ви харесва. Ех, иска ми се и ние да бяхме толкова напред.  Stuart
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #10 -: Ноември 06, 2014, 11:04:21 »

Ло, аз съм пропуснала да честитя, а отдавна с интерес изчетох разказа за предложението и много ми хареса.

Та, честит годеж и много приятна подготовка!

За църквите го има тоя момент, много се е комерсиализирало, една от причините да не искаме църковен, поне на самия ден. Искахме в манастир заедно с кръщенето, но сега и за манастирите, които съм харесала, чета кофти отзиви и не знам вече...ама май човек трябва да затваря очи за тия неща.

Активен

Lo
Newbie
*

« Отговор #11 -: Ноември 06, 2014, 14:14:14 »

Благодаря, Корни ! Днес срещнах най-милото отношение от началото на подготовката - в гражданското. Отидох да запазвам, ама не знаех, че трябва да се носят двете лични карти, въпреки това обаче жената ми запази часа и дата и каза, като мога да й ги занеса по-късно.Че и парите не ми ги взе, колкото и да й ги тиках  Big grin и гласа й звучеше точно като тези, които са в самата зала, в деня на сватбата. Тайно ги заподрях, че се сменят  Lol Та сега преминаваме на етап ди джей, фото и видео, ама сякаш още ми се струва рано за тях (или така се успокоявам, защото още не сме харесали).
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: