star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar Ще бъда в бяло...
Страници: 1 ... 20 21 [22]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ще бъда в бяло...  (Прочетена 50846 пъти)
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #525 -: Октомври 03, 2015, 22:36:45 »

Влизам само да кажа, че утре пак се омъжвам  Cheesygrin Купих си пончо за роклята, нямам идея ще как ще стои, ама то не е от значение особено  Razz Ако е топло, ще го махна, ако ли не - ще съм си с него, и без това в църквата е по-добре да съм по-покрита. А и така и не наехме фотограф и оператор. Мене ако питате, и с най-обикновена бяла рокля бих отишла, ама нямам друга  Lol пък и като мога да си облека тази, защо да не го направя  Razz
Аз за тази рокля имам грандиозни планове така или иначе - хрумна ми великата идея да си правя снимки с нея на хубави места, защото искам да я нося - не искам да я продавам, не искам и да виси тъжна и самотна в гардероба... Затова един ден ми хрумна свежата идея да ходя с нея на готини места и да си правя приказни фотосесии, имам приятелки, които се интересуват от фотография, тъй че... само остава да го приложа на практика  Cheesygrin Много си я харесвам и обичам, чувствам се супер в нея и мисля, че по този начин ще ѝ вдъхвам още живот... поне докато ми става  Lol
Ама както и да е - всичко за утре е готово, без много подробности, само най-важното. Взела съм си най-обикновени свещи без финтифлюшки, нямам късмети, ще се хвърлят само ориз, бонбони и монети... ще мине доста семпло цялата работа, както и исках.  Smile Стискайте палци да не умра от студ и този път да няма драми  Razz
« Последна редакция: Октомври 03, 2015, 22:39:45 от Catherine » Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4119

« Отговор #526 -: Октомври 03, 2015, 22:49:31 »

Сладури!! Да си изкарате супер!!
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #527 -: Октомври 03, 2015, 23:39:01 »

Хубаво изкарване! И аз съм на сватба утре, предпоследната за годината  Cheesygrin Ресторант ще има ли след това?

Хареса ми идеята с роклята, ще взема да открадна, ако се побера в нея...Ние нали си правихме фотосесия (със сапунерка и самоснимачка, ако това е фотосесия  Lol ) с кучето, сега може и с детето. Давам ти идея за котаците, сигурно нямаш сватбени снимки с тях ;)
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13208

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #528 -: Октомври 04, 2015, 10:18:52 »

Щастлив да ви е втория сватбен ден  Cheesygrin Слънчицето се показа, та и на вас да ви е толкова слънчево и усмихнато!
Аз ви давам друга идея, ама за след време де, като се сдобиете с госпожици Cheesygrin Мога и снимка да приложа на искрящо от радост момиченце, намъкнало се в сватбената рокля на мама.  Wub Пък и на мен вече и без това не ми става  Lol
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1656

« Отговор #529 -: Октомври 04, 2015, 12:12:01 »

Много вълшебен да ви е деня днес. Дано успеете да си създадете онзи ден само за вас, както ти си го представяш.
Твоята рокля се очертава да бъде най-носената булчинска рокля на света. Яка идея   Cheesygrin
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #530 -: Октомври 04, 2015, 23:25:46 »

Ето ме и мен  Cheesygrin Венчавката беше супер, аз съм много доволна, макар че всичко ми е като в мъгла... всеки път като има някакво важно събитие имам чувството, че ми се притъпяват усещанията и стоя като пън, чак впоследствие като се сещам за някакви неща, се разчувствам. По време на самия ритуал си бях съвършено спокойна и все едно не се случваше на мен.  Rolling Eyes
 Времето до обяд си беше хладно, а венчавката беше от 11 ч. Взех си пончото уж за всеки случай, а накрая не го свалих. Като си гледам снимките, приличам на малка мумия, цялата омотана, но така или иначе вътрешното ми усещане при положение, че тази сватба специално я правим в отделен ден, беше, че е по-добре да съм по-скромна и прикрита, да не се разгърдвам много, някак нямаше да ми е комфортно без да съм се наметнала в черквата.
Преди самия ритуал в черквата имаше официално облечени хора с цветя, снимаха с видеокамера и аз реших, че има друга булка. Та ходих да се крия, за да не разваля настроението на булката  Lol А то се оказа, че било кръщене  Razz
Но както и да е, мина много скромно и непретенциозно, както ми се искаше, без много шум, без светските елементи, само с най-близките хора. Имаше и весели моменти, както попът си четеше, изведнъж погледна към масата и се изцепи "Здравке, ма къде са короните, бе?"  Lol Отнякъде ги донесоха и продължихме  Lol
Иначе имаше хор, който пееше много хубаво, цялата атмосфера в черквата беше много магична, много особена, тържествена, същевременно много... абе имаше усещане за тайнство, което много ми хареса. Не се чувствах точно все едно се омъжвам, понеже мина тая, но пък ми хареса много самото усещане, че сме отишли там по своя воля 3 месеца след сватбата, при положение, че можехме и да го пропуснем, сякаш решението беше много обосновано, а не просто понеже така се прави. И точно понеже липсваше цялата суматоха, ми се стори някак много специално и интимно. След това цялата сватба (от 20 души  Lol) седнахме в едно скромно заведение. Аз минах през вкъщи да се преоблека дори, че не ми беше комфортно с роклята да се вея по кръчмите  Razz Хапнахме, пийнахме и така.
Доволна съм, че и това отметнахме. Шегувам се с моя мъж, че вече не живеем в грях  Lol А пък много ми харесва свидетелството за църковен брак, много е красиво, направо бих си го сложила в рамка, много съм впечатлена.  Wub
Ако някой иска да види снимки - във фейсбук, или на ЛС мога да пратя.  Cheesygrin
Активен

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1377

« Отговор #531 -: Октомври 05, 2015, 08:12:57 »

Честито! На мен мн ми харесва пончото с роклята  Smile
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #532 -: Ноември 11, 2015, 23:23:54 »

Мили хора, доживяхме видеото  Tongue Скоро ще пусна клип във фейсбук. Който ме няма във фейсбук, да пише на ЛС  Cheesygrin Много е  Wub
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #533 -: Ноември 17, 2015, 20:23:36 »

Качила съм още едно клипче във фейса, ако някой не е видял, да се похваля и тук  Lol И пак, ако някой ме няма там, да пише на ЛС, аз обичам да показвам  Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin Дотук добре, утре живот и здраве и целия филм ще гледам. Като цяло съм много доволна от резултатите, определено пак бих ги наела и вярвам ,че си заслужават парите  Razz Но хайде окончателно утре ще говоря, че все пак трябва да изгледам пълния филм, за да мога да се произнеса категорично. А и чакането си заслужаваше, така пък хуубаво бях забравила всичко и сега се изненадвам на някои моменти  Cheesygrin
Активен

Liliq
Newbie
*
Публикации: 539

« Отговор #534 -: Ноември 21, 2015, 14:08:51 »

Ох, Кат, все не ми остават свободни минути да го изгледам, днес обаче успях! Прекрасни, прекрасни, вълшебни, не знам какво да кажа...Много си красива, абе браво на вас! Чак и на мен ми се прииска такова видео Cheesygrin. Личи си колко много се обичате и ми стана много мило.
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #535 -: Ноември 21, 2015, 15:01:32 »

Ооо, благодаря, много си мила  Wub
Аз забравих да пиша, че видеото е уникално и не съжалявам за нито стотинка, която сме платили. Да, скъпо удоволствие е, да, може и да се мине без това, НО съм безкрайно щастлива, че не решихме да бъдем спестовни и благоразумни и си доставихме това удоволствие. Филмът е прекрасен, просто разкошен, хванати са всички важни и забавни моменти, без нито за минута да става отегчително, няма ги типичните за сватбените филми 15 минути хора, много динамично, сбито и същевременно пълноценно пресъздаване на сватбения ден. Във възторг съм и от отношението, и от професионализма. Малко бавно стана, както виждате, но иначе си заслужаваше чакането. А пък тотално се разтопих, когато тези дни си разменяхме мейли с операторката и тя каза, че заради сватби като нашата си обича толкова работата  Wub И още няколко много мили неща каза. Аз не се стърпях и качих още един клип, взет директно от филма, с танцовата изненада, в която взеха участие младоженецът и кумът. Няма такъв смях просто  Lol Lol Lol
Активен

Страници: 1 ... 20 21 [22]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: