star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar Ще бъда в бяло...
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ще бъда в бяло...  (Прочетена 50847 пъти)
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #500 -: Юли 23, 2015, 22:20:20 »

Ехеее, разкошно звучи. Даа, и аз харесвам германците, поне като общество и непознати хора, като близки приятели може и наистина да не стават. Но и аз бях адски впечатлена в началото. А пък колко им е красива страната, малките градчета, площади, замъци...Мда, хвана ме ностагия.
Много ме трогна и мен това с продавача. Много добра идея със свещта, пазете я.

Аз пък бих направила сватба още 10 пъти. Още тази година кръщенето беше с организация на сватба, сега пак помагам активно за една, РДто ми също го приемам като мини сватба тая година  Lol Изобщо, обожавам такива събития, особено подготовката около тях. И хвалебствията към мен после, хаха.

Ути, вие сте си младоженци вече по емоци ;) Ние също истинския меден месец го  изкарахме по време на годежа, незабравима седмица беше. А този след сватбата не беше чак такава приказка...
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #501 -: Август 04, 2015, 12:41:32 »

Сега разгледах всички снимки, много си красива, а и цялата обстановка е някак мила и спокойна, много ми хареса, рядко съм виждала сватба, която толкова да ми напомня за сватба, някак ми се връзва с обетите и идеята на цялото нещо. Хахах, дано да стана ясно. Много, много любов и поне три деца ви пожелавам. Cheesygrin
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #502 -: Август 07, 2015, 15:04:07 »

Ооо, Фата, благодаря за хубавите думи и че се включваш в темата ми  Cheesygrin Винаги се радвам, когато има движение тук, особено сега след сватбата е някак пусто  Stuart Което е нормално... Ама в понеделник ще имам всички снимки, пък до два месеца и видеото ще стане  Lol Ще има с какво да си побутвам темата веднъж месечно  Cheesygrin
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8327

« Отговор #503 -: Август 12, 2015, 09:48:58 »

Катрин, оправи ли си фамилията?
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #504 -: Август 12, 2015, 14:58:44 »

Дам, оправих я  Smile Признаха си грешката и се разминах без плащане на такси и разправяне със съдилища, каквато е процедурата за смяна на име по принцип  Razz Добре, че навреме го хванах и добре, че не решиха да ме мотаят.

Аз вече имам снимки, ама са толкова много  Lol Направо ми е трудно да подбера кои да кача във фейсбук  Razz
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8327

« Отговор #505 -: Август 12, 2015, 15:53:21 »

Няма проблем, качвай, всичките ще ги изгледаме  Cheesygrin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
juliet
Newbie
*
Публикации: 1656

« Отговор #506 -: Август 12, 2015, 16:05:33 »

Значиии, държа да помислиш и за тези, които ти нямат достъп до фейса, а искат да се радват на снимки  Sneaky
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #507 -: Август 12, 2015, 19:05:11 »

Ама разбира се, още веднага  Cheesygrin за най-нетърпеливите, понеже още няма във фейса  Stuart http://catherine.snimka.bg/?album;aid=875960;pid=35864633# Паролата е 123456789  Cheesygrin
Активен

juliet
Newbie
*

« Отговор #508 -: Август 12, 2015, 21:05:37 »

Аааа влюбена съм в косата и воала! Много красота, много  Love eyes Love eyes Love eyes а самата сватба изглежда като да е била много забавна  Cheesygrin
Активен

Liliq
Newbie
*
Публикации: 539

« Отговор #509 -: Август 13, 2015, 10:15:05 »

Прекрасни сте! Много хармония, топлина и любов излъчвате, пожелавам ви много, много щастие!
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #510 -: Август 13, 2015, 11:15:23 »

Много ви благодаря!  Red face И аз само си ги гледам и си въздишам, особено са ми любими тези по залез слънце на оградата, носят точно настроението на онези рустик сватби, по които се прехласвам.  Wub
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #511 -: Август 13, 2015, 19:57:08 »

Много са весели!  Cheesygrin
Много са добри, красота. Тази с човека с бяла коса, който те прегръща е много докосваща. Много се смях на момчето, което хвана букета. Lol Тези със залеза и мъжа ти с инструментите на дансинга и тези с шаферките, страхотно настроение и идилия. Cheesygrin
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
motley
Newbie
*
Публикации: 124

« Отговор #512 -: Август 13, 2015, 21:06:42 »

<3 Aх!!
Активен
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #513 -: Август 13, 2015, 21:46:03 »

Фата, това е свекър ми  Smile На мен ми е много смешна и тази, на която ритам менчето, физиономията ми е един път  Lol
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #514 -: Август 14, 2015, 00:06:55 »

Много са добри, красота. Тази с човека с бяла коса, който те прегръща е много докосваща.

Ти защото не чу речта му колко беше докосваща...Поревах си, а по принцип се бъзикам на сватби с речи и подобни. Но беше много истинска, такива неща, които всеки родител чувства, но не всеки има дар слово да изрази. Много присърце приех нещата, които каза, все едно ги чувам от нашите и...абе не знам, много ме трогна, златен свекър имаш, Кат, да знаеш.

Аз не разбрах кой беше този с брадата, който се нареди за букета, според мен развали малко кефа на девойките, ама айде...
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #515 -: Август 14, 2015, 00:25:43 »

Даа, речта беше страхотна, определено по-затрогваща от кумската Cheesygrin
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #516 -: Август 14, 2015, 00:54:49 »

Еее, аз пък много се изкефих на кумската и ме трогна, щото те наистина бяха много идиоти в нашия клас и аз наистина избрах най-добрия от тях  Cheesygrin  Razz А свекър ми все ми се стори, че по-скоро говореше за своите си деца, някак не се почувствах като да става въпрос за мен пряко, ама то аз винаги и навсякъде се чувствам излишен елемент, така че...  Razz Хубава си му беше речта, просто не мисля, че се отнасяше за мен  Cheesygrin Докато на кума речта си беше в десетката  Lol
« Последна редакция: Август 14, 2015, 00:57:16 от Catherine » Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #517 -: Август 14, 2015, 09:15:42 »

Според мен кумът доста се полигави, но, да, свекс и според мен говореше повече за своите си деца. Но пак си беше доста трогателно, де Smile
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #518 -: Август 14, 2015, 09:38:56 »

Е то това беше идеята, ти не го познаваш, затова може би ти е странно, но не е било понеже не го е приемал на сериозно или нещо такова. Той си е такъв по принцип.
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #519 -: Септември 11, 2015, 09:09:00 »

Побутвам си темата да кажа, че мислим да си направим църковна венчавка другия месец около годишнината. Иска ми се да е в минимална степен светско, не искам да се вдига шум покрай това, не искам после големи софри, ресторанти и т.н., дори не мисля да наемам фотограф и оператор. Ще отидем с най-близките роднини, кумовете (така и не намерихме семейство, което да отговаря на критериите, затова пак ще са същите) и по изключение един приятел, който не можа да присъства на сватбата, защото трябваше да пътува и каза, че би се радвал да присъства поне по някакъв начин на сватбата ни. Това са има-няма 15 души. Имаме познат поп, ще отидем в някоя по-малка и непопулярна черквичка, ще мога да си облека роклята повторно и да се порадвам. Искам да го усетя като осъзнато решение, да отида душевно спокойна, а не развълнувана от всичко останало и бързаща да изпълня програмата, както щеше да е на самата сватба, искам да се запази усещането за тайнство, да мога да чуя думите на свещеника и да ги осмисля (този поп специално съм сигурна, че ще ни каже хубави и по-лични неща). Някак така си го представям. Говоря в първо лице единствено число, просто защото за мъжа ми тези работи не са особено важни като че ли, не, че е атеист, но би минал и без венчавката. Заради мен я правим основно. Пък дано и той да се почувства по-специално.  Smile
« Последна редакция: Септември 11, 2015, 09:11:26 от Catherine » Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #520 -: Септември 13, 2015, 11:51:47 »

Пак съм аз  Lol Имаме дата за венчавката - 04.10, неделята преди годишнината ни Wub Говорихме с отеца, запазихме ден и час, отказа ме от идеята да е някъде в по-забутана черква, ще си бъде в централната градска, защото там има хор и ще бъде по-тържествен и хубав самият ритуал. Вълнувам се, пак ще се омъжвам за същия мъж, с прелестната ми рокля, само без нервите и данданията  Lol не, че някой чете, но аз да си се похваля  Cheesygrin
Активен

juliet
Newbie
*

« Отговор #521 -: Септември 13, 2015, 12:05:22 »

Ааа четем, четем  Cheesygrin много сте бързи в организацияа. Аз си признавам, че ако след цялата дандания трябваше да ходя да се омъжвам още веднъж, щях да имам нужда от дооооста повече време да си почина от цялата лудница. Дано ви се получи вълшебния ритуал, който си представяш.
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #522 -: Септември 14, 2015, 20:02:08 »

Кат, на мен също много ми допада идеята църковния брак да си го направите отделно. Добре си го измислила.   Smile
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #523 -: Септември 14, 2015, 22:44:05 »

Stuart Благодаря ви! Аз понеже съм си интуитивно същество и много обичам да правя нещата по вътрешното си усмотрение  Rolling Eyes Нещо като ми се струва нередно, не го правя, или като ми се струва редно, го правя, въпреки неразбирането на околните. Хората се чудят що така сме го решили, но за мен това беше единственият приемлив вариант и в момента много се радвам, че така стана, и че остана за есента, защото ако веднага след сватбата го бяхме направили, както имах идея, просто нямаше да се получи добре според мен. Сега сме узрели за идеята, починали сме си и имаме още един повод за празник.  Stuart
Иначе имам чувството, че вече претръпнах за видеото  Lol Толкова време мина, че вече почвам да забравям, че тепърва и то ще стане готово. Razz Тъкмо хубаво ще съм забравила всичко и ще се изненадам  Lol
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #524 -: Септември 15, 2015, 08:12:13 »

Аз като мина покрай магазин с булченски рокли и пак искам да се омъжвам  Lol
Активен

Страници: 1 ... 19 20 [21] 22   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: