star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar Ще бъда в бяло...
Страници: [1] 2 3 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ще бъда в бяло...  (Прочетена 51050 пъти)
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« -: Октомври 10, 2014, 23:34:28 »

Ето, че дойде и моят ред да пиша в този раздел.   Red face Не знам дали е изненада за някого, на моменти ми се струва, че всички ще изпопадат от изумление, друг път - че по-скоро ще си кажат "ами време беше, естествено"  Lol Но така или иначе получих годежен пръстен. Ако кажа, че е било голяма изненада, ще бъде огромна и нагла лъжа  Lol Разговорите за брак си ги водим от поне година и някак все не се стигаше до този момент, а и ви казах каква беше първата половина на 2014 за нас. Аз все си очаквах, ама на, все някак не се стигаше до тази стъпка. Накрая даже разконспирирах плана и разбрах всичко.  Lol Не, че се чувствам прецакана, това ми донесе душевно спокойствие, така че не съжалявам особено. Но тъй или иначе - вече съм сгодена за най-страхотния мъж на света, получих прекрасно предложение на прекрасно място, точно на седмата ни годишнина. Общо-взето, това е  Wub Надявам се да повлека крак като с бременелските теми и да има още движение в този раздел в най-скоро време  Cheesygrin Сега тъкмо се прибрахме от една дълга и емоционално заредена ваканция и съм малко скапана, та ще ме извините за телеграфния пост, да речем, че е демо версия, но просто нямах търпение да си пусна темата.  Lol Ако ви е интересно нещо, питайте, пък ще разказвам повече, само да събера сили Cheesygrin Ето го и пръстенчето ми
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« Отговор #1 -: Октомври 10, 2014, 23:37:08 »

Stuart many smileys
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Maggie
Newbie
*
Публикации: 979

« Отговор #2 -: Октомври 11, 2014, 00:38:25 »

Е-хе-хеееей! Прекрасна новина   Big grin

Честито и на двамата, да си изживеете всички емоции около подготовката и сватбата с много еуфория и любов...

Активен

Ти виждаш нещата и питаш "Защо?" Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "Защо не?" Дж. Б. Шоу
juliet
Newbie
*
Публикации: 1659

« Отговор #3 -: Октомври 11, 2014, 00:39:13 »

Кат, голямо честито! Колкото и да е очаквано, мисля че емоцията винаги е страхотна. Пожелавам ти още много, много любов и винаги да сте така сплотени както звучиш всеки път като пишеш за вас. Прекрасна подготовка за голямото събитие ти пожелавам и изживей всяка емоция от нея на максимум - заслужава си!
ПС: и да пишеш редовно тук Smile
ПС2 и съвсем извън твоята тема ама другите две госпожи от предишноте две теми хич не се отчетоха като им минаха сватбите   Chair някои сме романтични души и обичаме да четем такива неща, така че агитирам към споделяне.
Активен

Maggie
Newbie
*

« Отговор #4 -: Октомври 11, 2014, 00:42:13 »

... Имате ли дата? Smile
Активен

Ти виждаш нещата и питаш "Защо?" Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "Защо не?" Дж. Б. Шоу
kateto
Newbie
*
Публикации: 4124

« Отговор #5 -: Октомври 11, 2014, 06:44:12 »

Ехре супер новина! Време не време няма значение -важното е с каква обич ни пушеш за следващата стъпка в съвместния ви живот! Много, много се радвам! Приятни приготовления Smile
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #6 -: Октомври 11, 2014, 08:10:26 »

Връщаш ме няколко години назад Smile Когато толкова мн обсъждахме сватбата, че беше логично на св. Валентин да ми предложи Cheesygrin Честито, мн се радва за вас.
Алето от както те бъзна с тая котка и пръстена, само чаках да се похвалиш...Абе важното е, че се обичате, но браво, че се е престрашил  Cheesygrin
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #7 -: Октомври 11, 2014, 08:25:06 »

Кааат!!! Няма по-прекрасно начало на деня от такава новина! Също като на Корни бременността - толкова очаквано и логично и в същото време абсолютно изненадващо и страшно вълнуващо! Знаеш колко много ви харесвам заедно, просто невероятна двойка сте и не че нещо кой знае какво ще се промени като се ожените, но ви пожелавам да се наслаждавате на всяка секунда от празника си, да ви е много трепетно през цялата подготовка - толкова е готино постоянно да си обсъждате, да мечтаете... Надявам се всичко да ни разказваш!
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #8 -: Октомври 11, 2014, 08:34:21 »

Wub Wub Wub
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #9 -: Октомври 11, 2014, 10:14:56 »

Честито!  Cheesygrin

Разкажи повече за предложението Stuart, мислили ли сте вече в детайли нещо, какво си представяш?
Много е хубаво и си мисля, че ще ви се получи страхотна сватбата, като се имат предвид общите приятели, познаващите се роднини и хармонията между вас, за която обясняваш. Smile

ПС: И аз много обичам да чета за сватби, толкова се радвам, че има животец в тая тема, дано повлечеш крак!
« Последна редакция: Октомври 11, 2014, 10:16:55 от Fata morgana » Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #10 -: Октомври 11, 2014, 11:31:26 »

Ех, толкова сте мили  Wub Много ви благодаря за емоционалните реакции, много ми е мило, че така се радвате и вълнувате за мен  Sad eyes
Аз сватбата си я представям и обмислям отдавна, та не съм като в небрано лозе, както се случва с голяма част от булките след предложението.  Lol Имам до голяма степен представа кое как ми се иска да бъде и как може да стане, но разбира се, нещата се променят някак, когато станат реални, а не само планове "на сухо".  Razz Още сме на етапа да се радваме на факта, че сме сгодени и да осъзнаваме какво се случва. Много малко хора знаят, днес предстои да кажем на семействата и мен ме тресат трески, някак изведнъж се шашнах как ще реагират, хаха. Макар че ми е ясно, че няма кой да не се зарадва. Държах да им кажем лично, а не по телефона или да разбират от фейсбук, затова не сме го обявили още. Колкото до датата - категорично лятото догодина. Може би юли или началото на август, че искаме да се пробваме да е на открито, та трябва времето да е максимално предвидимо хубаво. Не, че има гаранция.  Razz Но сме си харесали място и затова.  Cheesygrin Тепърва предстои да го мислим. Горе-долу сме се спрели май и на кумове, аз много държах да са семейство, но като гледам, май няма да го бъде. Нямаме близки приятели, които да са женени, а единствените, които са сгодени, не знам дали ще ни изпреварят, пък и не съм сигурна дали ще им е комфортно, те за собствената си сватба се притесняват да са център на вниманието. Затова сигурно ще сме по западния обичай - моя приятелка и негов приятел, които не са двойка. Абе всичко предстои все още, а е същевременно толкова реално. Определено не искам и да се превръщам в bridezilla, затова ще се опитам да не се втелясвам по детайли. Макар да знам ,че е невъзможно. А между другото, Алето сигурно трябва да пусне тото, защото ме постави в шах и мат с тая котка с пръстена, а няма откъде да е знаела.  Lol
Ох, пълна каша ми е в главата, не искам да пиша огромен пост, но явно е неизбежно.  Lol Определено ще се отчитам редовно, надявам се да не ви е досадно и сама да си пиша.  Razz И искам да вметна, че и аз чаках другите две булки да разкажат нещо, ама се спотайват.  Razz
Таааа, малко за предложението. Планираме си екскурзията от миналия месец, както знаете. Аз пък вече бях наясно, че ще става, каквото става, накрая даже спряхме да се правим на луди и си признахме, че и двамата сме наясно.  Lol Пръстенът и моментът обаче са си негов избор, аз нямам пръст там. Пристигнахме точно на годишнината в един от големите градове, където трябваше да спим. Забавихме се доста, а искахме да видим градския парк. Да вметна, че с тоя град и съответно парк са ми свързани голяма част от спомените с бившия, та бях с малко смесени чувства и една меланхолия ме беше налегнала. Вървяхме сто часа, докато си хванем такси, стигнахме малко преди залез и почнахме да обикаляме. Ама той е огромен тоя парк. Аз изморена от пътуването, с ужасно главоболие, като слънцето се скри, даже ми стана студено. Обикаляме, обикаляме, аз го карам на спомени от бала, че имаше един много як мост, ама не можем и не можем да го намерим, накрая викам "дай да си ходим, явно няма да го намерим, то се стъмни". Той обаче не, ще го търсим, много искам да го видя. Странно, че при цялата ми психическа подготовка, не се усетих. Бях убедена, че няма да е тогава. Е, накрая го намерихме. Качихме се горе, а той не беше осветен поради някаква причина, аз тамън да кажа, че си го спомням да беше по-впечатляващ тоя пусти мост и залудо сме обикаляли, и той току падна на коленце, извади кутийката  Wub И аз загубих ума и дума, малко се зачудих защо от толкова хубави места, на които ни предстоеше да ходим, е избрал точно тук, ама то се видя, че ще става каквото ще става и реших да не го мисля по тоя начин.  Lol Каза, че е искал да е на моста, защото е символично, като мост към общото ни бъдеще и т.н. Не помня какво точно каза, но беше мило  Wub Аз, разбира се, приех, сложи ми пръстена... и тъй.  Red face После дълго време не можех да повярвам и само си повтаряхме "сгодени сме, сгодени сме" и си се смеехме сами. Беше си като нашата малка тайна. Ето и снимка на въпросния мост, в дневно време.  Lol
http://www.turistik.ro/upcom/album_4499_82115.jpg
« Последна редакция: Октомври 11, 2014, 11:39:54 от Catherine » Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #11 -: Октомври 11, 2014, 16:30:12 »

Явор-президент Smile Хапсилютен Smile Голямо ви честито, скоро-бивша-госпожице и по тоя планово методичен развой, няма да кажа какво следва Smile
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #12 -: Октомври 11, 2014, 21:13:59 »

Мерси, Гале  Kiss Доста планово и методично се развиват нещата, така си е  Cheesygrin
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4124

« Отговор #13 -: Октомври 12, 2014, 09:54:03 »

Хихи сладур!! Браво на него, виж човека поне не е искал да се поти още няколко дена ;) моста в много готин, жалко, че не е бил осветен! Па ти пиши, ние ще четем Kiss
Активен

foreveryours
Newbie
*
Публикации: 509

« Отговор #14 -: Октомври 12, 2014, 11:42:06 »

Леееелее, аз явно не ги усещам нещата... ченето ми падна както на новината за Корнетко  Cheesygrin Честито, Кат !!!!!  Wub Много мило и романтично е било, а моста е жесток !
И аз знаех, че ще ми предлага.. и ти си го разгадала... ама то с тези безкрайни разговори за сватби и бебета.. как да не ги разгадаеш  Lol Нищо, аз съм му казала, че трябва пак да ми предложи след години и да се постарае повече да го опази в тайна  Cheesygrin
Прекрасна новина! Много се радвам, нямам търпение да започнат приготовленията и да ни направиш част от всички трепети  Stuart
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #15 -: Октомври 12, 2014, 11:54:19 »

Вчера започнахме да казваме на хората. Чувствам се много странно, даже и като пиша тук, все едно не се отнася за мен  Lol Вчера най-напред казахме на сестрата на тутманика (Корни  Lol) Очаквах, че ще каже просто "еее, най-сетне", а тя милата толкова се зарадва, разподскача се, напрегръща ни, даже се просълзи. Беше много мило  Wub После отидохме на обяд при майка ми и баба ми и занесохме коняк и бонбони. И за тях си мислех, че са ни разконспирирали, но се оказа, че не са. Ние им даваме бонбоните и коняка, а те викат "подарък ли ни носите"  Lol И аз "Ми.... не, по-скоро почерпка" Те продължават да не се сещат. И аз има казах, че сме се сгодили, и чак тогава разбраха, много се радваха, прегръщаха ни, пак сълзи, емоции. А аз през цялото време имам чувството, че не става въпрос за мен и за моя годеж, че е за някой друг годеж. И като гледам хората как емоционално реагират, започвам да осъзнавам по-ясно, че съм сгодена.  Lol Вечерта се видях и с една приятелка и на нея казах, макар че тя вече го очакваше. Но въпреки това каза, че като го е чула, все едно не го е очаквала, много се е развълнувала. И така, приятно било да съобщаваш такива новини  Cheesygrin Довечера сме на вечеря при неговата рода и там официално ще съобщаваме, свекърът още не знае и съм на тръни как ще реагира. Макар да си знам, че и той ще се зарадва.  Red face Все се притеснявам, че някой няма да се зарадва или ще си помисли, че ни е рано или че бързаме, че не можем да се справим с отговорността и кой знае какво още. Макар че осъзнавам колко е глупаво и как никой няма да си го помисли.  Razz А, освен това ще си имам съветник по организацията, все пак бъдещата ми зълва  Cheesygrin организира сватба миналата година и е проверила всичко в региона.  Lol
Активен

Maggie
Newbie
*

« Отговор #16 -: Октомври 12, 2014, 12:22:51 »

Всичко, което мога да кажа е...  Sad eyes Wub

Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6340

« Отговор #17 -: Октомври 12, 2014, 13:29:43 »

Честито, Кат! Пожелавам ви да запазите хармонията и любовта си завинаги, много пътешествия, да сбъдвате мечтите си един на друг и да сте много щастливи!!!
Активен

Моето име е Любов.
motley
Newbie
*
Публикации: 124

« Отговор #18 -: Октомври 12, 2014, 19:21:35 »

Честито! Smile
Активен
syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #19 -: Октомври 12, 2014, 21:04:33 »

Честито! Желая спокойна и трепетна подготовка за събитието  Smile
Активен

Mina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #20 -: Октомври 13, 2014, 09:17:56 »

Каааат! Честито! Много се радвам за вас  Cheesygrin
Много го заслужаваш това нещо, и от цялото си сърце ти пожелавам огромно щастие и прекрасна сватба!
Кога ще е сватбата , бтв?  Cheesygrin
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #21 -: Октомври 13, 2014, 10:15:50 »

Честито, Кат! Прекрасен празник да си организирате  Cheesygrin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #22 -: Октомври 13, 2014, 10:45:21 »

Благодаря ви!   Wub
Мини, мислим да е догодина лятото, най-вероятно през юли. Както казах, ще ни се да е на открито, ама аз съм склонна на компромис, стига да има изнесен ритуал на хубаво място, пък после да си продължим в ресторант и да ми е мирна главата.  Lol Просто в моя град няма голям избор от хубави ресторанти, за съжаление.  Unsure Тепърва ще ги обикаляме, мисля от другия месец да почваме с активната организация на по-важните неща, но най-напред трябва да си направим списъче с гости. Мъж ми не вярваше, че ще ги докараме до 100, ама като му казах грубо как стоят нещата и като поканиш половинки, роднини и т.н., съвсем спокойно ще си станат стотина души.  Lol Но пък много се вълнувам. Преди някак имах някаква по-ясна концепция, а сега просто искам да си направим яка сватба, пък където ще да е, хихи.  Cheesygrin
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8775

« Отговор #23 -: Октомври 13, 2014, 14:49:42 »

Аз да си кажа и тук колко се развълнувах от новината, направо изцвилих, откога ви чакам с Ути (дано и нейният скоро се вдъхнови).

Сигурна съм, че ще струи истинска любов и хармония на сватбата ви и ще бъдеш приказна  Wub. А заглавието на темата е суперско, точно в твой стил, мило и романтично.

И има шанс някой да ме бие по дължина на постовете и сватбената тема, оле  Razz давай все така, мн ми е интересно да чета вълненията, а и като старо куче ще давам съвети  Wink
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1873

« Отговор #24 -: Октомври 13, 2014, 19:42:56 »

Честито,Кат! Време беше!   Cheesygrin
Като беше казала за това пътешествие,най-вероятно всеки си го е помислил,че е възможно да стане годежът,аз даже проверявах във фейсбук дали няма да цъфнеш с нов статус! Smile
Много се радвам за теб,изглеждате вдъхновяващо щастливи заедно,бъдете винаги толкова влюбени!  Kiss
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

Страници: [1] 2 3 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: