star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star И аз ще ставам мама :-)
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И аз ще ставам мама :-)  (Прочетена 15957 пъти)
kateto
Newbie
*
Публикации: 4124

« Отговор #75 -: Юли 11, 2017, 17:29:48 »

хехе айде честито и на теб тогава Smile И ние бяхме така с малката - давай да правим, пък то като пътрвия път ще стане след няколко месеца и резултата беше на лице още същия месец.. ;) леко бременеене ти желая:)
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1873

« Отговор #76 -: Юли 12, 2017, 09:18:01 »

Честитo, Бела!  Kiss Няма лабавo в тoя форум! В коя седмица си, че не ми се смята?  Сложете пo една тикер, джулс и бела  Smile
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1378

« Отговор #77 -: Юли 12, 2017, 09:34:10 »

Супер, леко бременеене Smile
Колко се очаква да е раликата...
Ние нали уж правихме целенасочено след 1вия цикъл след баткото... ами оказа се, че е зацапване от вече имплантирал се Нико Smile та късмет си е цялата работа
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #78 -: Юли 12, 2017, 09:55:16 »

Още една прекрасна новина!
Лека и спокойна бременност!  Kiss
Активен

bella
Newbie
*
Публикации: 666

« Отговор #79 -: Юли 12, 2017, 10:51:54 »

Благодаря ви много!

Аз се бях настроила нещо, че и този път, както предния, ще ни отнеме известно време. Спряхме да се пазим с идеята да го караме съвсем лежерно лятото без да следим нищо, имах доста ангажименти на работата, стягахме се за дълго чакана почивка и изобщо не ми беше до следене на цикли и овулации. То пък взе че стана от първия път за моя голяма изненада.

В 9-та седмица съм сега, термина ми е 18.02.2018. Ако се роди на 14.02., примерно, разликата с баткото ще е точно 2 години и 11 месеца. Надявам се, че баткото до тогава съвсем ще се очовечи. Голям напредък има последните седмици с говоренето, всеки ден ни изненадва с някоя нова дума я на български, я на немски. Онзи ден ни застреля с едно доста сложно изречение на българо-немски... Stuart

Ам, дописвам, че забравих: Я кажете как се слагат тикерите. Зле съм, знам! Unsure
Активен

Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher. Albert Einstein
syanna
Newbie
*

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #80 -: Юли 12, 2017, 11:06:54 »

Само да кажа, че ми се вижда добра разлика - около 3 са много очовечени и разбиращи, нищо общо с тръшканиците на 2  Smile
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16537

A believer

« Отговор #81 -: Юли 12, 2017, 11:13:12 »

Ето ти тикерче, копираш линка, слагаш в подписа си в профила по следния начин:

[img ]http://tickers.babygaga.com/p/dev048pr___.png[/img ]

Само махни разстоянията след img
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

bella
Newbie
*

« Отговор #82 -: Юли 12, 2017, 11:23:00 »

Перфектно! Много ти благодаря, Ути!

Ох, то е още много грозничко милото!

Надявам се наистина да поомекне баткото, че понякога е много вироглав и инат. Палав е доста и на моменти просто ужасно лази по нервите.... Може би и аз трябва по-дзен да съм и на не очаквам и изисквам толкова от него. 3 години разлика ми се струва и на мен добре, то времето си минава, годините се трупат... Определено ще ни е по-трудно с две, като се има предвид, че бабите са ни много далече и още работят, ама ще се справяме, няма как  Smile
« Последна редакция: Юли 12, 2017, 11:29:09 от bella » Активен

Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher. Albert Einstein
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #83 -: Юли 12, 2017, 11:23:50 »

Ххахах, ами да, ама скоро ще се очовечи Smile
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

bella
Newbie
*

« Отговор #84 -: Юли 24, 2017, 11:20:05 »

Хора, нещо изтрещях, трябва ми съвет: От снощи нещо ме наболява гърлото - ама много странно - ту боли, ту не боли. Без да прочета листовката на тонзилотрена изсмуках снощи 2-3 хапчета, и тази сутрин пак 2-3. Сега прочетох, че бременни трябвало да се консултират първо с лекар, аз няма как да се консултирам. Нали уж хомеопатично го водят, 5-6 хапченца едва ли са проблем, вие как мислите?
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #85 -: Юли 24, 2017, 11:25:54 »

Тонзилотрен и Боян е приемал, демек малко дете, споко. Хомеопатия си е. А и аз като бях бременна смучех лудо Инфлуцид (нали са от една серия) покрай една настинка. На мен гаргара със смрадлика ми помага. Или сода с мед като натривам (това бабини лекове), чайове с джинджифил. По принцип лимони избягвам, че нали дразнели лигавицата и ефект найн. Някакви витамини може да включиш ако усещаш, че не отиват на добре нещата.
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2680

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #86 -: Юли 24, 2017, 11:54:17 »

Не се шашкай, нищо лошо не е станало, но аз не бих продължила приема. За гърлото си вземи прополки например.
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #87 -: Юли 24, 2017, 12:03:35 »

Тонзилотрен ми го изписаха по време на бременността, (иначе подобна глупост не бих си купила), нищо ти няма, то така или иначе в хомеопатията няма нищо смислено.

Иначе ако си много зле Стрепсилс интензив може да смучеш, бях го проверила в сайта, че е ок за бременност и кърмене. Но все пак избягвай де.
Активен

bella
Newbie
*

« Отговор #88 -: Юли 24, 2017, 12:45:56 »

Много ви благодаря за бързите съвети! То като ти изпие чавката акъла...

За сега не ме боли гърлото, дано да не става по-зле, зарязах го тонзилотрена. Времето при нас е ужасно, то много топло, ту 15 градуса, току що ходих до вкъщи да си обуя дънки и чорапи, та си домъкнах чай и мед и сега с това ще се наливам, дано се закрепя, че сега изобщо не ми е до боледуване - в четвъртък съм на преглед, а в събота заминаваме на почивка! Big grin
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #89 -: Юли 24, 2017, 17:40:23 »

На всички хапчета така пише, които са безопастни. На опастните директно си пише да не се пият.
Активен

bella
Newbie
*

« Отговор #90 -: Юли 28, 2017, 16:44:23 »

Да си попиша след прегледа в стил "Мило дневниче..."
Вчера бяхме на преглед. Човечето е станало 3,1 см и този път си отговаря изцяло на седмиците, кръвните изследвания са ми добре. Нямам имунитет към една от шарките, които тук доста върлуват особено в детските градини (паровирус Б19 говори ли ви нещо) и от сега съм замислила как ще я караме есента  Unsure Дадох кръв и си чакам 14. август да ходим на пренаталния скрийнинг. Утре заминаваме на планина, дано ми се поразсеят малко мислите, че едно черногледство ме е налегнало....
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #91 -: Юли 28, 2017, 17:38:32 »

Спокойно бе, много от бебоците покрай мен я изкараха тая мистериозна шарка, дори да я хванете, леко минава, не се шашкай Smile
Активен

bella
Newbie
*

« Отговор #92 -: Юли 28, 2017, 17:52:31 »

Аз баткото не го мисля, той ще я изкара, ама за нероденото се притеснявам, че била опасна за плода, пък аз нямам имунитет....  Unsure
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #93 -: Юли 28, 2017, 22:44:29 »

Тва чудо пък за първи път го чувам. Дано нямате досег с нея. Rolling Eyes
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #94 -: Август 27, 2017, 14:31:02 »

Честита бременност и не се шашкай. Никола беше шарен, ама шарен, докато бременеех с близнаците. Казах на следящия ме лекар след като мина на малкия шарката, защото не ми се слушаха глупости тип "изолирай го", понеже просто нямаше как да стане. Всички сме окей Smile
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #95 -: Август 27, 2017, 23:42:21 »

Бела, мина ли скрийнингът?
Активен

bella
Newbie
*

« Отговор #96 -: Август 30, 2017, 08:53:26 »

При нас нещата приключиха вчера, в 16-та г.с. Много боли, повечето от вас са майки и ще ме разберат отлично. Имам нужда да споделя, но ще отида в "Да се оплачем".
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #97 -: Август 30, 2017, 09:18:28 »

Ох...ужасно съжалявам, не искам даже да си представям какво ти е Sad Прегръщам те.
Активен

syanna
Newbie
*

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #98 -: Август 30, 2017, 09:24:42 »

Съжалявам и аз, не мога да си представя какво е, сигурно е много тежко. Прегръщам те.
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #99 -: Август 30, 2017, 09:55:12 »

О, не... много съжалявам, прегръщам те!  Clover
Активен

Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: