star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Нека посрещнем тържествено РОДЕН КОРНЕТКО!!!
Страници: 1 ... 37 38 [39]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нека посрещнем тържествено РОДЕН КОРНЕТКО!!!  (Прочетена 155023 пъти)
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9262

« Отговор #950 -: Септември 03, 2019, 13:41:41 »

Лил, имах предвид, че е подкупен- предпочита да е с баба си, защото всяк прищявка се изпълнява и всяк играчка се купува. Аз от 1 юни не съм купувала и съответно съм все лошата, че поставям ограничения...
На мен ми е мъчно като ревне с истински сълзи изатива нисля, че няма да издържа наказанията...а и аз не помня някога да съм наказвана, което ина своите плюсове и минуси. Особено в съзнателна възрадт наказанията са направо срамни, помня една приятелка на 10-12 години как я съжалявахме, че все е наказана... хайде тайм аут в коридора- да, ама толкова.
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 17630

A believer

« Отговор #951 -: Септември 03, 2019, 14:52:41 »

Корни, а той сега беше един месец при баба си, нали? Възможно е просто още да не е привикнал на стария си режим, все пак едно е лиготия при баба, друго е строг режим при мама и тати вкъщи, ново бебе, градина. Не се отчайвай, дай му малко време да влезе в релси.

Лори, при вас няма ли фактор бебе, това не го разбрах Smile
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Лора
Newbie
*
Публикации: 12078

« Отговор #952 -: Септември 03, 2019, 16:08:10 »

Имах предвид, че това също оказва влияние върху поведението на Бо, както казва на Корни свекървата, не че съм сравнявала с нас. Всъщност, при нас наистина не е кой знае какъв фактор. Дани даже се промени в страшно положителна насока, невероятно грижовен и мил е, Сането си е чешит, но като цяло са много пораснали и рядко ми създават проблеми.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9262

« Отговор #953 -: Септември 03, 2019, 17:54:58 »

Ути, беше 10 дни при едната и после дневно при другата няколко дни... и аз си мисля, че е повлияло.
От два ена му обръщам повече внимание, играем заедно и ме чува повече, ама може и да е защото го е борил вече вирус  Lol
Септември се надявам да отидем на 1-2 кратки почивки, дано се отрази положително и не изперкаме напълно  Cheesygrin представях си по-идилично животът с бебе- голямото игре само, малкото спо и ние гушнати пием бира примерно  Cheesygrin а то е една лудница инвърволица от ангажименти, нямаме 5 мин да се видим с мъжа, дано мине по-бързо.
Лор, при вас е друго, те са двама, другатчета са си, а и малко по-големи. Не е едно дете да е царувало 5 години и после бам, постоянно един навляк е ръцете на майка му.
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 17630

A believer

« Отговор #954 -: Септември 03, 2019, 17:56:31 »

Еее, ама ти не се научи след първото да не си представяш глупости Cheesygrin
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

kateto
Newbie
*
Публикации: 4357

« Отговор #955 -: Септември 04, 2019, 18:40:25 »

Абе тая баба много зла.. да ти хвърля вината върху тебе, щото видиш ли реагирал така заради сестричката си.. според мен това е в малка степен. Те като ги глезят, дали осъзнават, че после ни се качват на главите? Щото едната ни баба гони по 1 час с лъжицата, а аз след 15 минути като не иска да яде и остава гладно. После разбира се задължително се карам на бабата и насаме и ако иска да го прави пред детето отново - за да знаят и двете, че не е правилно така.
Активен

Страници: 1 ... 37 38 [39]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: