star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Нека посрещнем тържествено РОДЕН КОРНЕТКО!!!
Страници: [1] 2 3 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нека посрещнем тържествено РОДЕН КОРНЕТКО!!!  (Прочетена 91528 пъти)
utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« -: Август 14, 2014, 20:39:57 »

Момичета, като една видна фея орисница току-що чух благата вест, нека форумските тържества започнат!!!  Exclamation Exclamation Exclamation
Имаме си бебе Борис с прекрасните мерки 3200, 51, мама е добре и раждането е минало супер, подробности като се добере до лаптоп Smile

Да е жив и здрав малкият юнак, да расте безкрайно обичан и щастлив!

П.С: Аз ще ревна, все едно сестра ми е родила Sad eyes
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #1 -: Август 14, 2014, 20:46:42 »

ехеее, от три дни само щъкам да видя дали няма новина  Cheesygrin да е живо и здраво момчето, чакам с нетърпение Корни да разкаже ;)
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #2 -: Август 14, 2014, 20:51:34 »

Аз си трайках и бях толкоз сигурна, че ще е вчера  Cheesygrin

Да е честито на Корни, разкошно царствено име е избрала, макар че ще си остане Корнетко за форумно ползване, според мен  Razz
Бързичко възстановяване и много-много радостни моменти пожелавам!
Активен

bella
Newbie
*
Публикации: 666

« Отговор #3 -: Август 14, 2014, 20:59:12 »

Юююююхуууууу!!!! Clap Clap Clap
Честита рожба, Корни! Да ви е здравичък, послушен и много много да се гордеете с Борис.  Clover
На теб бързо възстановяване, а таткото много да ви гледа.
Активен

Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher. Albert Einstein
Liliq
Newbie
*
Публикации: 540

« Отговор #4 -: Август 14, 2014, 21:15:13 »

Ехаа, много се развълнувах Wub
Честито! Желая много,много радост и здраве!
Активен

deni_4ka88
Newbie
*
Публикации: 456

« Отговор #5 -: Август 14, 2014, 21:50:32 »

Хехехехе,вече имаме Корнеткоооо  Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin
Да е жив и здрав малкият юнак с прекрасното име,да е щур и палав,за ужас на мама и тати (това в кръга на шегата).
Корни,бързо и леко възстановяване  Kiss
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #6 -: Август 14, 2014, 22:09:03 »

И тук да кажа - честит новороден Корнетко, който вече си има хубаво и истинско име - Борис  Wub Съдейки по мама и тате, ще расте умно и красиво дете с голямо сърце и любов към всичко живо. Нека да е здравичък и много, много щастлив, и нека ви носи само радост! Кучо вече си има братче  Cheesygrin
Активен

foreveryours
Newbie
*
Публикации: 509

« Отговор #7 -: Август 14, 2014, 22:16:39 »

Ураааа !! Най- после спирам с рефреша на форума  Lol Честитоо, Корниииии !!!  Да расте здрав, щастлив и любопитен, много щастие и гордост да ви носи  Kiss  Нямам търпение за подробен разказ !  Wub
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1659

« Отговор #8 -: Август 14, 2014, 22:26:17 »

Корнииии, честито! Да ви е много здрав, много игрив, буден и усмихнат и много много да ви радва! И дупе да му е яко, че майка му от кога планове прави за него ехеее  Cheesygrin радвам се, че всичко е минало добре, сега леко възстановяване и приятно напасване с бебе Борис  Kiss
Активен

Lo
Newbie
*
Публикации: 286

« Отговор #9 -: Август 14, 2014, 22:32:44 »

Честит Борис!  Нека бъде много, много здрав и послушен  Big grin
Активен
kateto
Newbie
*
Публикации: 4124

« Отговор #10 -: Август 14, 2014, 22:33:02 »

Ехеее, бебе!!! Тук е вече нашия Корнетко!! МНого здрав да расте, будно, умно и игриво детенце, за радост на мама и тати!
Бързо възстановяване и на мама Smile и да са си скоро в къщи!
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #11 -: Август 14, 2014, 22:41:06 »

Ехее, в 20:30 влизах последно, добре, че реших да надникна! Корни, да ви е жив и здрав Борис, да е силен като името си, мн късмет му желая и да вземе най-доброто и ор двама ви. Аз заложих на утрешния ден Smile
Дано раждането е било бързо и такова, каквото си го представяше :*
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4124

« Отговор #12 -: Август 14, 2014, 22:42:25 »

дават сега последния епизод на Приятели по една от телевизиите, края на една ера.. направо така се почувствах преди малко като видях за Борис..
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« Отговор #13 -: Август 14, 2014, 23:12:55 »

Ххаха, и аз още не мога да повярвам, Корни с бебе, просто не е истина
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #14 -: Август 14, 2014, 23:16:28 »

Ейй, роди се внучето, бре! Корни, аз май така и не можах да осъзная напълно бременността ти, толкова си ми по детски чиста, че подсъзнанието ми отказва да приеме, че порастваш Smile Сигурна съм, че и Борис ще бъде толкова добър, истински и  земен човек като вас и ще е много, много щастливо детенце!  Kiss

Че и на рождения ден на Алето и Паячка - много хубави орисници си има Smile
Активен

ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #15 -: Август 14, 2014, 23:26:47 »

Ехааааааа супер Smile Честито Корни Smile Вече си имаш един малък мъж, да е много здрав и усмихнат. За мен обаче той си остава Корнетко  Lol
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #16 -: Август 15, 2014, 00:02:09 »

Ето това се казва новина  Thumbup Clap Аз имах някакво предчувствие днес  Smile
Да е жив и здрав малкия Борис и да расте много щастлив и много обичан!
На Корни бързо възстановяване, дано е минало леко и чакаме разказ  Big grin
Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #17 -: Август 15, 2014, 08:37:47 »

Браво, Корни, честито детенце! Kiss Целувки!
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #18 -: Август 15, 2014, 09:01:21 »

Честит Борис! Разкошно царствено име сте избрали, а пък той си е избрал страхотен ден Smile
Бързо възстановяване и спокойно бебе!
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #19 -: Август 15, 2014, 10:43:12 »

Корни, Честит ви Борис!!! Да е здрав и палав Smile Най-накрая реши и той да се появи Smile
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #20 -: Август 15, 2014, 11:28:20 »

Корни, да е жив и здрав Борис, да се насладите напълно на първите емоции от неговото появяване! Kiss Чакам с нетърпение разказа ти.
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
motley
Newbie
*
Публикации: 124

« Отговор #21 -: Август 15, 2014, 12:28:50 »

Честито бебче, Корни! Smile Да ви е живо и здраво!
Името, което сте избрали, ми е много любимо (така се казва приятелят ми) и се зарадвах да го чуя. Smile
Активен
paiachka
Newbie
*
Публикации: 2676

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #22 -: Август 15, 2014, 12:43:40 »

Корни Clover Clover Clover Честита радост, адашче, нека много те радва, нека те научи на този красив вид любов, който съществува само за дечицата! Нека е здрав малкият Борис, нека е много обичан и щастлив.

Прекрасна дата си е избрал да се появи MrGreen MrGreen

На теб желая бързо възстановяване. Радвам се, че всичко е минало чудесно Wub

Скоро да се гледкате вкъщи и поздрави на таткото за рожбичката.
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8775

« Отговор #23 -: Август 15, 2014, 17:04:54 »

Мерси много за всички орисии и пожелания и за хубавото заглавие, много сте мили  Kiss

Накратко да кажа за раждането, мисля, че ще повторя Лора- беше доста приятно  Cheesygrin Сериозно, имаше само 1-2 гадни и много стресови моменти, през цялото останало време бях или мобилизирана, или се шегувахме с мъжа ми. Той междудругото е голям герой, остана през цялото време и накрая май беше по-изтощен от мен  Razz

Малко по-късно ще пусна сигурно и по-подробен разказ, че тук режимът е такъв, че няма много време, все има нещо да се прави- или ядене за нас, или за бебетата, или визитации на лекари, или на близки...гъста програма  Cheesygrin
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #24 -: Август 15, 2014, 17:20:47 »

Хайде, чакаме си (не)търпеливо подробния разказ  Cheesygrin Как се чувстваш като мама?
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: