star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Ghoul вече е и мъжка мама :D
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ghoul вече е и мъжка мама :D  (Прочетена 8963 пъти)
Лора
Newbie
*
Публикации: 12078

« -: Юли 10, 2014, 11:42:31 »

Може вече да започват всенародните тържества - роди се малкото момченце на Джи - Владислав!  Clap С чудесните мерки 3360г/51см и много коса!  Big grin Всичко е минало перфектно, мама вече преживява радостите от излизането от упойка (спинална), макар че звучеше толкова свежо, все едно на пазар е тръгнала Smile Чака си срещата  с наследника и обеща да покаже снимки.

Джи, да расте Влади много здрав, палав и влюбен в живота и да е орисан с много късмет и щастие!

Хайде, почна тазгодишната реколта, да се готвят следващите!  Cheesygrin
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4357

« Отговор #1 -: Юли 10, 2014, 12:00:52 »

Ехее имаме бебе! Да расте здрав мъж, много силен и да е едно будно дете!
И бързо възстановяване на мама: )
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #2 -: Юли 10, 2014, 12:05:25 »

Оле, Джи!

Бързо да ти мине всичко и много-много гушлив Владислав да расте! Честито!
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7797

Heart follower

« Отговор #3 -: Юли 10, 2014, 12:08:58 »

Честито! Какво хубаво име, да е жив и здрав и да носи радост на всички у дома! И много да се разбират с каката (и с котката  Razz) Clover
Активен

motley
Newbie
*
Публикации: 125

« Отговор #4 -: Юли 10, 2014, 12:23:28 »

Честито детенце! Smile Нека расте здраво и да те прави много щастлива!
Активен
Maggie
Newbie
*
Публикации: 1016

« Отговор #5 -: Юли 10, 2014, 12:28:06 »

Wub Честит син, Джи! Много любов и щастие да прегърнат цялото ви семейство, пожелавам ти да бъде несравнимо по-хубаво от най-прекрасните ти мечти Smile
Активен

Ти виждаш нещата и питаш "Защо?" Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "Защо не?" Дж. Б. Шоу
paiachka
Newbie
*
Публикации: 2741

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #6 -: Юли 10, 2014, 13:13:21 »

Честито момченце, Джи! Нека е здрав, нека е засмян, щастлив и обгрижван!
Толкова се радвам Cheesygrin

Бързо възстановяване и грижовна и послушна кака Wub
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13815

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #7 -: Юли 10, 2014, 13:36:42 »

Честин син, Джи! Да ви е здрав и щастлив, да правят куп бели с щурата си кака и мн да се обичат :* На теб бързо възстановяване и бързо и лесно раздвижване Smile
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2356

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #8 -: Юли 10, 2014, 13:37:12 »

Честитоооо!!!  Bravo-bravo Balloon

С пожелания мъника да е жив и здрав и да се превърне в прекрасна личност, която да радва всички около него!  Clover
Активен

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1458

« Отговор #9 -: Юли 10, 2014, 14:01:46 »

Честит малък мъж! Да Ви е жив и здрав, много послушен и лъчезарен!  Kiss Kiss Kiss
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7792

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #10 -: Юли 10, 2014, 14:35:49 »

!Много прегръдки за мама и малчо, поздрави на тате и кака! Ей сега почва забавата Smile
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1761

« Отговор #11 -: Юли 10, 2014, 14:50:41 »

Аз докато пожелая леко раждане в другата тема и то раждането минало  Cheesygrin Честит син! Да е много здрав, много игрив, да ви слуша и вас и каката и много да ви радва!
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1901

« Отговор #12 -: Юли 10, 2014, 15:12:50 »

Честит наследник! Да се гушите бързо-бързо отпочинали,здравички и усмихнати!
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

lioness
Newbie
*
Публикации: 8617

« Отговор #13 -: Юли 10, 2014, 18:01:49 »

Честит син, Джи и семейство!  Cheesygrin Пожелавам ви много семейно щастие и любов покрай малкия мъж!
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
deni_4ka88
Newbie
*
Публикации: 456

« Отговор #14 -: Юли 10, 2014, 21:32:43 »

Честито бебче!Да е много здрав,послушен и усмихнат  Smile
Активен

foreveryours
Newbie
*
Публикации: 531

« Отговор #15 -: Юли 11, 2014, 07:00:05 »

Честито момченцеее !!!!!  Smile Да е много здрав, много щастие и поводи за гордост да ви носи !  Kiss
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 17634

A believer

« Отговор #16 -: Юли 11, 2014, 08:44:16 »

Честито, Джи, да е жив и здрав малкият юнак!
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2926

« Отговор #17 -: Юли 11, 2014, 12:03:29 »

Честито, Джи, да ти е много здрав момъка!  Cheesygrin
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 3178

« Отговор #18 -: Юли 11, 2014, 13:55:06 »

Честито момченце - да е здраво и сладко. Бързо да станеш на крака и да подбереш и него, и каката.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9264

« Отговор #19 -: Юли 11, 2014, 14:54:59 »

Честит мъж! Много да е здрав и спокоен  Kiss

Супер мерки, като по учебник  Smile
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15258

« Отговор #20 -: Юли 11, 2014, 22:03:53 »

Честито, Джи! Много радости с новия семеен формат ви желая!
Активен

ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #21 -: Юли 13, 2014, 17:52:14 »

Благодаря на всички! Още сме в болницата. Утре би трябвало да ни изпишат. Тогава повече подробности. Качих снимка във ФБ.
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #22 -: Юли 15, 2014, 04:03:31 »

Честит ви малък мъж Smile да е здрав, игрив и винаги усмихнат, а на мама пожелавам бързо възстановяване Smile
Активен

ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #23 -: Юли 17, 2014, 09:36:01 »

И ето малкото време между храненията и памперсите  Lol. Бързо влизам в крачка и си припомням. На 10.07 ме приеха за планово секцио, първото за деня. Нощничка, чехлички, абокатче и аз ухилена в стаята. В 8:30 си ме привикаха в операционна и хайде на купона. Признавам, че малко съжалих задето се съгласих да съм със спинална упойка. Просто на два пъти така ми стана лошо и за малко да повърна. Освен това и кръвното и падна допълнително. Както и да е хората си работят  само чух "Сега ще те понатисне по силно, вадим го". Анестезиолога ме попита "Искаш ли да го видиш" и ми се показа едно гръбче, много коса и атрибутите характерни за един мъж  Lol Казаха ми мъж 3360 и след малко ми го донесоха измит и увит пашкул който можех вече и да целуна за малко да тръгна с всичката апаратура за да си го гушна. Няма да навлиза в подробности за остатъка от операцията. Като ме подкара с носилката към стаята сестрата ми каза да помахам на мъжа си и си викам, че той тук ли е  Lol Е там беше и ме гледаше все едно за първи път ме вижда. А баща и син вече се бяха срещнали. Започна да си ме отпусна упойката, дойдоха и контракциите, ама съдба женска. За мен най-гадното усещане беше, че не си чувствам краката и не мога да си контролирам тялото. Като в капан, много е гадно. Както и да е, продължавам с емоциите. Мен си ме боли и си говоря по телефона. И си чакам бебето. Лекарката ми дойде каза, че сме добре и чак след свиждането ще ми го донесат. Към три взех да им мрънкам да ме раздвижват и искам да ставам. Накрая се преборих и дойдоха да ме вдигнат, което се оказа доста по лесно от първият път. Моите хора ги посрещнах седнала. Калина ме гледаше странно и само пита "Къде е брат ми?" Пратих ги в бокса с бебета та поне малко мир да има. Връща се нашата горда как и и вика" Мамо бебето е много малко, то котката е по голяма от него .(за сведение котката ми тежи между 4-5 кг.) Освен това косата у е тъмно кафява а не черна. Все пак и е брат"  Lol След като тръгнаха най-после дойде и моя миг. Донесоха ми едно аквариумче с една мишка вътре окорена и сумтяща, но от пръв поглед си знаех, че е моята. Веднага го сложих да суче и за мой късмет Влади се оказа истински мъж почитател на женските гърди  Cheesygrin Сега се напасваме един към друг. Кърмя го и гледам да спазвам някакви часове, но не винаги се получава. Изкара си жълтеницата и вече е почти наред. Основно като всяко бебе спи, яде и пълни пелената. Калина е все отгоре му да го целува и да му обува чорапите. А избора на първа играчка за кошарата от нейните продължи цял ден. Таткото и той на емоции го изби макар, че е доста сдържан. Сега чакам да мине още седмица и да почваме разходките. Приемам покани  Cheesygrin Та това е.
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2926

« Отговор #24 -: Юли 17, 2014, 12:33:12 »

Хахах, по-малко от котката, много се смях. Cheesygrin
Супер звучиш! Smile
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: