star chick-chat.org star Свободна зона star Всякакви въпроси, отговори и полезнотийки star тревичка .... колко тъпо
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: тревичка .... колко тъпо  (Прочетена 11680 пъти)
Maggie
Newbie
*
Публикации: 979

« Отговор #25 -: Декември 19, 2013, 19:14:34 »

Аз съм била в такава ситуация - но не само с трева, а и с амфети и други подобни боклуци. Моят проблем бяха амфетамините, същата работа - криене, после дебнене от моя страна, скандали, много тежко и много грозно, а и много дълго. Общо взето няма значение какво прави твоят човек - щом те дразни нещото до такава степен, щом се стига до криене и до ултиматуми - или приемаш тревата (и много тайно се надяваш да му мине от само себе си някой ден) или се разделяте - не бих разчитала на обещания, на жертви и т.н. Просто, както и ти може би усещаш, проблемът скоро няма да е тревата, а загубеното доверие, кой ще се наложи и т.н.
Активен

Ти виждаш нещата и питаш "Защо?" Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "Защо не?" Дж. Б. Шоу
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #26 -: Декември 20, 2013, 01:07:28 »

Каквото и да ти кажем, това си е твоят мъж и твоят живот. Какво, колко и срещу какво ще търпиш трябва да е в хармония с твоите чувства и разбирания. Запитай се още ако се разделите дали земята ще потъне под краката ти наистина или просто ще се отървеш от нещо, което не искаш да ти се случва...

И Маги е права. Няма значение дали е трева или нещо друго. Има ли ултиматуми,криене и дебнене, това до нищо хубаво не ще доведе.
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #27 -: Декември 20, 2013, 12:59:42 »

И аз съм на този принцип - не става с дебнене и ултиматуми, или приемаш човека с всичките му екстри, или не.
Лично аз с трева не бих могла изобщо и по никакъв начин да се примиря. И не само защото персонално на мен ми се драйфа от нея.
Активен

6u6inka
Newbie
*
Публикации: 425

« Отговор #28 -: Декември 27, 2013, 20:13:03 »

Благодаря момичета за отговорите, общо взето в отговорите ви не намерих нищо по - различно от това, което си мисля. Проведохме жесток разговор, след който "уж повече няма да пуши". Не знам защо, но не ми се вярва Smile)) Може би 5 години съм мислела, че съм с мъж, сега осъзнавам, че съм с непораснало момченце. Все повече неща се натрупват в главата ми... по - сериозни от тая гадна смрад. Дори когато става дума да имаме дете: отговора не звучи никак приятно, даже ми е неуобно да цитирам, защото се унижавам... Поздрави на всички добри момичета Smile
Активен

Ако понякога се чувстваш безполезен,  депресиран или обиден…
Винаги помни, че ТИ някога си бил най-бързият и най-способният победител измежду милиони малки сперматозоиди.
utopia
Newbie
*
Публикации: 16519

A believer

« Отговор #29 -: Декември 28, 2013, 10:47:49 »

Душо, съдейки по моя, дето не е спрял да играе до припадък...едва ли ще спре. Стискам ти палци, но се готви за другия вариант.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

6u6inka
Newbie
*

« Отговор #30 -: Декември 28, 2013, 22:41:19 »

Не знам защо, но и такива мисли взеха да ми минават!
Активен

Винаги помни, че ТИ някога си бил най-бързият и най-способният победител измежду милиони малки сперматозоиди.
Maggie
Newbie
*
Публикации: 979

« Отговор #31 -: Декември 28, 2013, 23:05:51 »

Шуши, знаеш защо, само че трезвата мисъл е едно, чувствата - друго и просто трябва да си изживеем агонията на една връзка, за да я приключим...

С което не ти казвам и не ти пожелавам това да е твоята история, хора - разни, може пък и да се промени(м) - защото в моята връзка аз съм тази, която трябва да се промени и "повече да не прави така"... Просто навиците и глупостта са си едно, но като ти зависи много на косъм връзката и... си казваш, че ТРЯБВА нещо да се промени.

Дано стане, както е най-добре за теб Smile

Активен

Ти виждаш нещата и питаш "Защо?" Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "Защо не?" Дж. Б. Шоу
6u6inka
Newbie
*

« Отговор #32 -: Декември 29, 2013, 13:35:11 »

Да, Maggie, за съжаление е така Smile В момента във връзката ми се появиха и други проблеми, които не бях очаквала. Имам чувството, че тревата в момента е най - малкия проблем или поне тя отключи други такива. Не искам да го напиша, защото знам следващите отговори, които ще бъдат от сорта  "как може да си още с този боклук" и моя отговор ще бъде отново един такъв "клатушкащ се" между един голям избор....
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16519

A believer

« Отговор #33 -: Декември 29, 2013, 13:41:17 »

Напиши си де, поне ще ти е полезно да видиш и друга гледна точка Smile
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #34 -: Декември 29, 2013, 13:50:06 »

Моят опит показва, че когато ВСИЧКИ ми се чудят на акъла какво правя с тоя боклук, то обикновено са прави и въпросният ме ебава, та подхвърчам. За съжаление ми трябваха няколко такива индивида, докато прозра pattern-а.
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #35 -: Декември 29, 2013, 22:57:08 »

Моят опит показва, че докато не повярваш, че заслужаваш повече и по-добро, няма да направиш нищо в посока клатушкащия се отговор да спре да бъде клатушкащ се.
Активен

Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: