star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Мъжки въпрос!
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мъжки въпрос!  (Прочетена 4155 пъти)
Nakom
Newbie
*
Публикации: 2528

« -: Декември 05, 2013, 19:58:50 »

Женки, дойде и моят ред да питам тук.

Кожата ми се бели жестоко на лицето, от студа трябва да е.Препоръчайте някакво мазило че ми омръзна да се лющя през зимата
Активен
Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #1 -: Декември 05, 2013, 20:10:27 »

И аз се лющя и честно казано все още съм в процес на търсене на "моето" мазило. Уж и вечер се мажа преди лягане, уж преди да изляза се мажа... и пак никакъв ефект. Така че се присъединявам към мъжкия въпрос!
Активен

Liliq
Newbie
*
Публикации: 539

« Отговор #2 -: Декември 05, 2013, 20:28:09 »

Това ползвам в момента за същия проблем - Uriage Tolederm rich. Доволна съм, засега ме спасява. Също така, вечер преди крема, минавам лицето с розова вода.
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #3 -: Декември 05, 2013, 21:06:21 »

Джин джира, не знам кой модел ще ти свърши работа, на един принцип са, но няколко цвята, питай в аптеката, съхне бързо и ми е по-мъжко.
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #4 -: Декември 05, 2013, 21:23:09 »

Това ползвам в момента за същия проблем - Uriage Tolederm rich. Доволна съм, засега ме спасява. Също така, вечер преди крема, минавам лицето с розова вода.

На същата марка има един за предпазване от студ, бях взела на Дани, че много му изпръхваха бузите през зимата и много помагаше.
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #5 -: Декември 06, 2013, 08:48:46 »

Хм, за да иска мъж помощ, явно се бели много  Big grin

Аз обаче бих те посъветвала да идеш на кожен лекар, колкото и да не ти се иска. Мъжът го натисках близо 2 години, докато отиде и наистина се оказа, че има проблем с отделянето на себума - възпалява му кожата, зачервява се и започва да се бели, и той мислеше, че е от студа. Изписаха му мазила и шампоани, с които да го овладява, докато се появи слънчев ден за риболов, щото само слънцето го лекува трайно. Идеята ми е, че може и да не ти е козметичен проблемът.  Rolling Eyes
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #6 -: Декември 06, 2013, 09:53:28 »

Аз бих отишла в някоя по-хубава аптека да питам за крем за чувствителна на студ кожа, суха доколкото разбирам. Обикновено като питам аптекари и съм ок да платя и повечко, препоръчват хубави френски кремчета.
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15612

« Отговор #7 -: Декември 06, 2013, 10:03:02 »

Аз подкрепям Анн за кожен лекар. Я е само от студа, я е нещо повече. А и така ще получиш най-вярната насока за медицинска козметика, каквато според мен ти трябва, така като ти чета описанието на проблема. Отвори сайтчето на Токуда, кожните им са много добри, препоръчвам.
Иначе Юриаж са страхотни нещата им, Цвета има плажна козметика, а от Джиндижра аз не съм хич доволна, вярно че ми го препоръчаха в една от разновидностите му за подсечено дупе, ама Цвета така пищеше като й слагах, че точно на второто мазане замина в коша! Съответно продукт с тази марка повече вкъщи няма шанс да стъпи Smile
Активен

Nakom
Newbie
*
Публикации: 2528

« Отговор #8 -: Декември 06, 2013, 10:23:12 »

За пръв път тази година ми се случва честно казано.Дълги години не се пекох на слънце,но тази прекалих- станах като негър.
За кожения лекар ми е ясно, но нямам нерви, искам първо да опитам с кремчета.

Благодаря за съветите, ще пазарувам козметика явно Smile
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #9 -: Декември 06, 2013, 10:30:08 »

Тогава - Uriage, LA ROCHE POSAY, Eucerin
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #10 -: Декември 06, 2013, 12:23:28 »

Тогава - Uriage, LA ROCHE POSAY, Eucerin

Ха, Фей, точно на първите 2 съм от месеци  Cheesygrin По аптекарски препоръки...В Уриаж съм влюбена заради ароматите и начина, по който се чувствам като се измия/намажа. Не знам доколко става за проблемна кожа, ама сигурно са супер и там.
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #11 -: Декември 06, 2013, 17:41:45 »

Другия вариант е да пробваш от бебешките кремове има специални защитни от вятър и студ и овлажняват...лично аз съм доволна от Колд крема на Мустела Smile
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #12 -: Декември 06, 2013, 22:23:58 »

И нашата е на колд крема на мутела - наистина е добър.
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #13 -: Декември 07, 2013, 10:36:19 »

Аз съм най-доволна от SVR като серия, също френски, но специално за проблемна кожа са по-добри от Юриаж и Юсерин според моята дерматоложка като препоръка и според мен като опитно зайче Smile
Анн е права, най-добре мини през дерматолог, това с кремчетата може да ти излезе доста скъпо начинание, докато нацелиш на сляпо най-добрия за твоята кожа.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #14 -: Декември 07, 2013, 14:01:45 »

Най-добро е каквото отговаря на твоя тип кожа.
Лично при мен - Юсерин Smile
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: