star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star К-О-Л-Е-Д-А !!! 2013
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: К-О-Л-Е-Д-А !!! 2013  (Прочетена 36169 пъти)
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #150 -: Декември 24, 2013, 16:52:19 »

Много обичам така за празници да готвя, с големия играем Хироус междувременно, дивеем и тримата с дребчо. Ама са ми простички манджите, тръпна да разбера Уна какви ги е сътворила с нейните зелени бадеми и шпиковано агнешко с карамфилчета (примерно).
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16521

A believer

« Отговор #151 -: Декември 25, 2013, 12:05:30 »

Честита Коледа, момичета (и момчета)! Желая ви много здраве, щастие и спокойствие Smile
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #152 -: Декември 25, 2013, 16:10:37 »

Честит празник на всички! Дано си изкарате подобаващо Smile
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #153 -: Декември 25, 2013, 22:34:02 »

Честита Коледа на всички!

Бъдете много, много щастливи и усмихнати! Balloon
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #154 -: Декември 25, 2013, 23:14:04 »

Честита Коледа на всички и от мен!

Надявам се да прекарвате празника с любими хора. Дори и да не е така, дано ги чувствате близо до вас. Пожелавам на всички много прекрасни мигове и изживявания от онези малките, които обаче правят живота красив и смислен!
 Wub
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #155 -: Декември 26, 2013, 11:43:13 »

Страхотна Коледа! Спретнахме си невероятен купон с клана Р. + трима от нашите си приятели, невероятно готино си прекарахме. Вярно, че говореха основно за енергетика, но това е, така да ке саже, кармата на града Smile Свекър ми ведро обобощи, че семейството се е събрало и гордо оповести, че сме все Р., освен тъща му (присъстваща Smile) и приятелите. Много беше смешен Smile
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13217

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #156 -: Декември 26, 2013, 12:05:51 »

Страхотна беше и нашата Коледа. Супер весело беше снощи в мама, 4 деца + бебка и амнайсет възрастни. Дядо Коледа (баща ми) отказа да си облече костюма, щели да го разпознаят децата. Оставихме подаръците на площадката, съседите звъннаха и се скриха, все едно дядо Коледа е минал. Лудницаааа, толкова не съм се забавлявала от ужасно много време. Супер ме заредиха хлапетата с разпарчедисването на хартията и кутиите. И аз на равно с тях, ровя и разлепям тикса  Lol Чакам снимките с нетърпение. И се наядох с боб и какво ли още не, напих се с бира, щото главата ужасно ми тежи. А бебока и каката днес спаха до 11:20, доволна не, ами на върха на щастието съм. Купонът ще е такъв до 29-ти, после ще забавим темпото. Опасявах се, че ще лудна покрай тая тяхна ваканция, само ще готвя и няма да си показвам носа от кухнята. Мама чу молбите ми и ми прати доволно количество храна  Cheesygrin
И подаръците, ох толкова са много. Много готина Коледа, почувствах се и аз като дете!
Весели празници, дано късметът винаги да бъде с вас  Kiss
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #157 -: Декември 26, 2013, 12:24:25 »

Честита Коледа и от мен!  Smile На мен ми беше много емоционално, защото това ни е първата Коледа вкъщи. Мислехме да си я празнуваме сами, но после решихме да поканим приятели на вечеря. Готвихме цял ден, после дойдоха много хора, някои от тях неочаквано, но се получи много хубаво  Cheesygrin Мъж ми меси баница (да, меси - не с готови кори  Cheesygrin), която беше тотален хит и се омете за точно 15 минути цялата тава. Аз пълних пиле и пекох кукис. Имаше храна, мезета и алкохол на корем, хубава музика за фон, приятна компания, въобще чудно беше. Най-хубавата ми Коледа дотук. А Бъдни вечер преди това беше със семейството, по-кротко някак.  Cheesygrin Въобще, много съм доволна, и от подаръците, и от атмосферата, настроението, компанията, всичко беше чудно. Дано такава да ми бъде цялата следваща година, заредих се с положителни емоции. Сега чакам утре да си вземем лаптопа, а вдругиден отиваме на мини рожденденска почивка. Хубава седмица ни е тази.
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #158 -: Декември 26, 2013, 12:34:56 »

Вълшебници и феи, честита Коледа и от мен! Радвам ви се много на Коледния дух, красивите снимки, споделените емоции и ви пожелавам другата година от всичко в повече: здраве, любов, уют, разбирателство!
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #159 -: Декември 26, 2013, 16:31:47 »

Честита Коледа! Здраве, щастие и световен мир!

Кат, мъжът ти ме спечели тотално  Big grin

И при нас беше такава готина лудница, и все още продължава, всички са в някакво еуфорично настроение тези дни, много е заразително. За първи път оставихме подаръците за коледната сутрин, както си му е редът - коледни пантофи, закуска с щолен и мляко (тази изконна българска традиция  Lol) и масово разпарчатосване на тонове подаръчна хартия. Детето пощуря от кеф, готова съм да се откажа от всякакви подаръци, само за да го гледам как се радва на своите. Макар че явно и аз особено много съм слушала тази година, защото ме затрупаха с хубави неща, сред които миялна и фотоепилатора на Филипс (умирам от яд, че не мога да го ползвам сега). И за следващата седмица програмата е невероятна просто, така че въртележката продължава Smile
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #160 -: Декември 26, 2013, 19:05:52 »

Весели празници! Изпълнени с обич, здраве и забавления.
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #161 -: Декември 26, 2013, 19:48:22 »

Весела Коледа! Желая ви много щастие в последните дни на годината и всичките новогодишни планове и мечти да ви се изпълнят.

Като стигна и до компютър, ще ви покажа и коледните ми сладки Smile
Активен

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #162 -: Декември 27, 2013, 08:37:59 »

Страхотни, вълшебни празници! Наистина, по-хубави не съм имала. Всеки ден различна програма, обикаляме баби, лели, чичовци, трапези пълни (и дупета, съответно  Lol).. А малчко е в центъра на вниманието, като най-малко паленце. Получи много подаръци, радва се, дивее... И той усеща, че нещо специално се случва. С две думи, страхотни празници!  Cheesygrin
Весела Коледа и на вас. И да сте много здрави и засмени през новата година.  Big grin
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15624

« Отговор #163 -: Декември 27, 2013, 10:58:19 »

Честита Коледа!

Бъдете здрави и обградени с обич.
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4122

« Отговор #164 -: Декември 27, 2013, 11:14:41 »

Честита Коледа и от мен Smile много здраве на всички и щастие и много хубави моменти Smile
И ние си изкарахме доста добре на празника, малката получи безброй подаръци.. и за капак температура с разстройство, ама ще го преборим и това Smile
Лор, аз ползвам един друг фотоепилатор Silk'n и от един месец само, а вече имам резултати Smile само да попитам - ти защо да не може да го ползваш ?
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #165 -: Декември 27, 2013, 11:59:12 »

Защото кърмя, противопоказно е  Unsure Ти на кои зони го ползваш? Дано и при мен да има ефект, че моята козинка е русолява...
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #166 -: Декември 27, 2013, 12:02:41 »

да.. забравих.. ползвам навсякъде Smile от глава до пети ;) засега най-много има ефект на краката и ръцете, ама аз съм го ползвала само 2 пъти, сега тази седмица ще се правя 3ти път.. дано и при теб има ефект : )
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #167 -: Декември 27, 2013, 12:12:46 »

А лицето? Мен ме притеснява това, че трябва всичко да се обръсне преди да се светнеш и ако не подейства, какво правим?
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15624

« Отговор #168 -: Декември 27, 2013, 12:15:03 »

Само да кажа, че лицето не е нужно да си го бръснеш. Или корем линията Exclamation

Аз не знам - не ви ли е страх сами да си правите такива неща Unsure
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #169 -: Декември 27, 2013, 12:25:04 »

Домашните уреди са с много по-малка мощност от професоналните, така че няма страшно, стига да се спазват инструкциите, да се внимава с бенки, слънце и т.н.
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #170 -: Декември 27, 2013, 12:44:56 »

аз на лицето си правя само горната устна, но там така или иначе съм с крем.. иначе на всякъде другаде се бръсна, да ти кажа доста по-добре е от колкото да стоя месец, че да си направя кола маска...
Фей, ходила съм и на професионалист, но там да ти кажа ефекта беше по-бавен... само за триъгълника де, и след година ходене само най-горе имам една линия с няколко косъмчета.. иначе ефект нямаше.
А сега краката ми са като на зебричка ;)
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #171 -: Декември 27, 2013, 15:20:31 »

Честито Рождество на всички! Не съм ви чела напоследък че имах други ангажименти, но сега поне да ви честитя. Да сте живи и здрави всички вие и хората които обичате Smile
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15133

« Отговор #172 -: Декември 31, 2013, 12:14:45 »

Изкарахме много хубави коледни празници, бяхме в София, и ми е малко гузно, че понеже го решихме в последния момент, не го обявих на всеослушание да се организираме нещо да се видим, ама в същото време и без това сме сложни с органзацията семейно, та, ак обях казала на мъжа ми още едно "айде да се организираме да правим еди кво си" и да го юркам, щеше да ме изгони от тях си Smile
Децата са доволни, имахме план да оставим едното, но бабата си поиска и другото, за което шапка й свалям! Сега ще сме 2 седмици без деца, много е странно, страшен подарък ни направи. Майка ми, която иначе нямаше план и на която щях да оставя Бояна за НГ, само ми се скара, че не съм й казала навреме, ами съм я вързала напразно да остане (със семейството й). Но явно трябва да има баланс във вселената, ако обичните баби бяха тук, щеше да е прекалено Cheesygrin

Подаръци получих много хубави, почти не съм подарарявала освен общите :/ С мъжа ми си казахме, че няма да си подаряваме, че бяхме окъсали с бюджета, преди да се получат бонусите и той пак ме изненада, естествено.

Весело посрещане довечера!
Активен

Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: