star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star К-О-Л-Е-Д-А !!! 2013
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: К-О-Л-Е-Д-А !!! 2013  (Прочетена 36236 пъти)
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15630

« Отговор #25 -: Ноември 25, 2013, 11:31:24 »

Нашият подарък с мъж ще е общ и ще е...нови зимни гуми за колата Lol Lol Lol

Да не съм чула нищо! Говорим за малко повече от 700 лева.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #26 -: Ноември 25, 2013, 11:37:09 »

Ние таквоз си подарихме предната  Lol Много мил подарък, мхм.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8777

« Отговор #27 -: Ноември 25, 2013, 11:38:03 »

Ние това си го подарихме още миналия месец, че не искахме отново да хващаме истерията на първия сняг, когато чакаш с часове за гуми...Дам, цената беше сходна, как да си купя отделна кола се чудя, хем вече ми се иска, ама като знам как над половин заплата ще отива там  Cry Засега карам старата, когато  се наложи, ама ще отива при свеки и идва моята дилема да търсим ли, или да отложим пак...
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #28 -: Ноември 25, 2013, 18:10:09 »

Фей, от къде поръчва щолените в кутиите че съм изтървала?
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #29 -: Ноември 25, 2013, 22:48:51 »

Вивре
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #30 -: Ноември 26, 2013, 12:34:04 »

уж следя ама съм ги пропуснала, тенк ю за инфото Smile
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16532

A believer

« Отговор #31 -: Декември 01, 2013, 15:15:39 »

Във връзка с коледния дух - снощи си сложих плюшени рога и нос на колата, е направо ми е такъв кеф да я карам така! Хората ми се хилят, светкат, свиркат, правят ми път, а децата умират от кеф. Ей, направо такова настроение ми дойде! Lol Сутринта си мислех, че съм идиотка, ма после много се изкефих Smile))
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #32 -: Декември 01, 2013, 15:46:55 »

Една снимка не можа да приложиш значи....
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #33 -: Декември 01, 2013, 18:10:48 »

Ама, заповядайте:

Рогата кола  Cheesygrin
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #34 -: Декември 01, 2013, 18:27:12 »

Много яко! Cheesygrin
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #35 -: Декември 01, 2013, 18:37:19 »

Страхотно, Ут!

Аз реших да започна психическата си подготовка за Коледа/зимната ваканция. Купих две свещи  Cheesygrin
Активен

Lila
Newbie
*
Публикации: 240

« Отговор #36 -: Декември 01, 2013, 19:03:01 »

Ооо, това с колата е супер!!  Cool Thumbup

А аз толкова да обичам Коледа. Мисля, че и друг път съм споделяла тук, че това е любимият ми, най-обичният ми празник.. Обичам, обичам Коледата и всичко, което тя носи като усещане, емоция, настроение .. Дух .. Обикновено още от началото на ноември коледното настроение ме е обхванало, но сега за първи път нямам силите и желанието да й се радвам и да я очаквам като всяка друга година ..
Активен
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #37 -: Декември 01, 2013, 22:32:44 »

Ама, заповядайте:

Рогата кола  Cheesygrin

Питай в някоя автомивка да ти пастират фаровете. Smile
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #38 -: Декември 01, 2013, 23:14:30 »

Добра са си, просто са мокри, иначе само единият е леко мътен от едната страна, нищо сериозно Smile
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #39 -: Декември 02, 2013, 12:49:47 »

Много сладко, Ути! А мъжът ти сложи ли си рога...на колата Lol
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #40 -: Декември 02, 2013, 13:24:01 »

Ееее, аз на него откога съм му сложила  Lol шегувам се Smile  не си е сложил, ама няма и да отиват на неговата кола. А колегите ме обявиха за хахо.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #41 -: Декември 02, 2013, 21:46:04 »

Ето малко коледно настроение и от мен, извинявам се, че разни мили неща все във фейса ги поствам, ама просто по-удобно и въпрос на няколко клика, а и понякога забравям, че тук има хора, на които ще им е интересно, а не са ми от приятелите.

Та, Писмо до Дядо Коледа

Много мил момент, просто през цялото време си представях как ще го изкарам след 15 години и ще си спомням Smile

Иначе все още ми е едвааам Коледно, но пък съм решила, че ще взимам на децата този път истинска елха, та тази седмица с украсяване това онова ще се наместят нещата. Лошото е, че времето много бързо минава в работа, а и с тия съботи дето предстоят, просто ей така ще дойде празника и ще си замине.

А и на работа все си повтарям как вечерта трябва да понаправя малко сладки едно друго, а вечер изключително много ме домързява.
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #42 -: Декември 02, 2013, 21:54:02 »

Аз се чудя дали да украсявам... На С. му е все едно, а за себе си само да го правя нямам мерак. На работа колегите още не са се сетили да закичи някой нещо някъде... А и все още не са светнали лампичките по улиците. Насложиха украсите преди две седмици, а още никакви ги няма :(

А писмото е уникално сладко Wub
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #43 -: Декември 02, 2013, 22:10:28 »

Днес четох, че традиционно щели на 7-ми да ги запалят Smile Не, че бях обръщала внимание, че има традиция в датата.
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #44 -: Декември 02, 2013, 22:11:50 »

Традиция? И аз не знаех... Значи ще има съботна вечерна разходка Cheesygrin
Активен

Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #45 -: Декември 02, 2013, 22:40:31 »

Нямам търпение за новата година!!!
Тази ще си бъда вкъщи, взех заплата навреме и ще има подаръци за всички от сърце Cheesygrin, а и няма да работим между празниците. Организирала съм ходене на гости при едни много сладки семейни приятели с огромен двор на село, още едни гости ще ни идват с преспиване и ще се запозная с новия мъж на братовчедка ми. Много се вълнувам, всеки ден на работа им съобщавам колко седмици и дни остават, колкото и пъти да го кажа, винаги поне един ми се ухилва. Cheesygrin
Тази година даже аз измислих тъпа тема за коледното парти, а тази седмица ни украсяват офиса, той е с бая студен интериор, но с коледната украса става по-топло и уютно. И моята украса сложих, три висулки на дръжките на шкафовете. Razz Lol

Биз, много мило, ама какво е това колело, не разбирам думата, я преведи! Cheesygrin
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #46 -: Декември 02, 2013, 22:43:03 »

Грънчарско! Cheesygrin
Активен

Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #47 -: Декември 02, 2013, 22:44:12 »

Ехеее, супер сладко!  Cheesygrin
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #48 -: Декември 03, 2013, 07:50:04 »

Много мило, не се сетих да снимам на Мима писмото. Да й го показвам след години  Lol
Ама твоите са скромни, да беше видяла нейния списък. Баба й я научи, че се рисува ръчичката и във всяко пръстче се пише желанието.
Поне ми решават проблема с измислянето на подарък от всяка баба, че и за РД-то й  Lol
Аз почнах с щуротиите - направих си Бейлис, ама вечер нямам сили за алкохол, че да му се нарадвам и микс за горещ шоколад. Има и няколко сладки за пробване, но тая ггодина няма да се престаравам с количеството.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #49 -: Декември 03, 2013, 13:26:07 »

Абе искам само съвсем тихо да измрънкам...Решили сме да купим лего на детето за Коледа, защото забелязахме интерес в нея (когато сме в детски магазин я оставяме на онези масички, на които има закрепена дъска и елементи лего и тя много си играе), обаче цените не са ли леко шокиращи Blink Започват от 50 лева най-малката и проста кутия и стигат над 200 Shocked То за нейната възраст е ясно, че ще взема такова за 50, ама пак ми се вижда страшно много... Rolling Eyes
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: