star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star К-О-Л-Е-Д-А !!! 2013
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: К-О-Л-Е-Д-А !!! 2013  (Прочетена 36237 пъти)
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #125 -: Декември 20, 2013, 09:44:20 »

На Дани партито беше затворено, а снимките, които публикуваха във фб са покъртителни - тъмни и размазани, едва си познах детето. Но аз и на снимки само като го видях, се разчувствах много, представям си ако присъствах какъв рев щях да му ударя  Lol
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8777

« Отговор #126 -: Декември 20, 2013, 10:18:31 »

Май-май съм готова с подаръците, остана само да ги опаковам. И една част от на свеки подаръка да се купи. Супер, тази година няма да има обикаляне на магазините насила в последния момент, когато гъмжи от бутащи се хора  Razz

Вчера с колегите отпразнувахме подобаващо- шеги, лигня, подаръци и пийване. Днес никой не го брои за работен ден, всички срещи за отменени  Razz И с бебешката новина вчера всичко си е на мястото. Пуснах си музика, пее ми се, направо Коледа може да заповяда, напълно съм готова за нея Stuart Как му казвахте, май пак "акам дъги"  Lol
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #127 -: Декември 20, 2013, 11:23:15 »

Аз съм на работа. И утре на работа. И има работа! :( А главата ми ще се пръсне вече от търчане и недоспиване
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #128 -: Декември 20, 2013, 11:38:40 »

Lol много го обичам тоя лаф  Lol
Корни, то и утре е работен ден, душа  Razz
Аз довечера съм на банкет, нямам търпение да си видя колежките.
Тази сутрин Мими занесе подаръчетата за госпожите, ама фотоапарата беше умрял и не можах да ги снимам. Много хубави картички направи, аз само й изрязах елементите, приказни станаха  Cheesygrin
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #129 -: Декември 23, 2013, 11:40:48 »

Йййхууу, привет от мен. Smile Отдавна не съм отваряла форумчето, с нетърпение чаках почивните дни, за да го направя. Коледната тема е първата тема, която отварям.

Аз нямах време да се подготвя за Коледа, чак днес сядам да помисля за кого какво и по-скоро ще превърна подаръците си в новогодишни.
А какво взехте за близките? Ще се радвам да споделите, всякакви идеи са добре дошли.  Stuart
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Korneliq
Newbie
*

« Отговор #130 -: Декември 23, 2013, 12:58:31 »

Да ти нахвърлям идеи от моите подаръци- билети за театър, ваучер за био уикенд, книги, комплект за прожектиране на съзвездия, козметика, шалове, игри, портфейл (по поръчка).

А най-специалният подарък е макет на къща, ама това отне седмици за изработка и сръчни ръце (не моите).

Днес ще надписвам вече картичките  Cheesygrin
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #131 -: Декември 23, 2013, 14:50:43 »

В нашата къща Дядо Коледа е особено щедър тази година, а даже не е минала Коледа все още  Lol В рамките на една седмица мъж ми се с доби с някакви мониторни колони, от които аз не разбирам, ама той като звуков дизайнер твърди, че са му много важни и са много яки, та както и да е, това си е негово  Cheesygrin Отделно поръчан лаптоп Леново и купен Плейстейшън 3  Lol И всичкото това за нас от родата, само Плейстейшъна си е подарък от нас за нас, понеже нямаше как да изтървем яката промоция. Който се интересува - има на някои места ПС3 за 300 лв. Ние го взехме от Технополис. Чак ми е малко гузно, че толкова много и скъпи неща (лаптопът не е особено скъп за лаптоп, де, ама ще ни върши идеална работа) получаваме, а аз поне съм много куца тая година с подаръци за другите.  Razz Нищо кой знае какво интересно и оригинално не съм взимала, само на мъж ми му взех някаква настолна игра, която изглежда много интересна и точа зъби, че ще си играем заедно.  Lol Въобще, ако някой мисли да ни пожелава бебета тая година, пак не е улучил. Ние сме по-бетер от дечурлигата, още игри си подаряваме.  Razz
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16532

A believer

« Отговор #132 -: Декември 23, 2013, 16:15:23 »

Не съм купила нито един подарък, явно ще останат за след Коледа. Ама какво да се прави. Отивам да правя меденки и да режа мандарини.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #133 -: Декември 23, 2013, 16:48:39 »

Да живее интернет пазаруването. Дето се вика обзаведох всички с един клик  Lol Само за детето си позволих да изляза за половин час до Хиполенд.
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #134 -: Декември 23, 2013, 17:20:27 »

Пък аз дори от Хипото пазарувах онлайн  Lol
Ние се разбраяхме подаръци само задечинките, 5 на брой, достатъчни са ни. Другото е ясно - носим алкохол, носим, сладко и пада ядене и пиене.
Отивам и аз да правяснежна торта и сладкизадядо Коледа, че детето знае, трябва сладка и чаша мляко да му оставим. Как нямада е дебел после  Lol
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #135 -: Декември 23, 2013, 20:11:53 »

Тююю, попрепекох меденките и сега са по-скоро като бисквити, някои даже са по-твърди.  Sad eyes Някой трик за поомекване или няма надежда?
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Pupi
Newbie
*

« Отговор #136 -: Декември 23, 2013, 20:41:22 »

В кутия с нарязана ябълка  Rolling Eyes
Ако им направиш по-течна шоколадова глазура или ги слепиш ще поомекнат също.
И аз се издъних. Купила съм обикновено кондензирано мляко, а то е свръх течно. До сега го варих, уж се посгъсти, чакам да изстине давидя как  още щеи мпровизирам.Повече на пазар с двете хлапета НЕ  Razz
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #137 -: Декември 23, 2013, 20:42:09 »

Няям ябълки. Гадна работа Sad И картонена кутия нямам. В йенска тенджера съм ги сложила. Уф, съвсем се вкиснах.
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #138 -: Декември 23, 2013, 21:22:42 »

Сервирай ги с горещ шоколад, топло мляко или какао и обясни, е трябва да се потапят, преди да се хапнат  Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #139 -: Декември 23, 2013, 21:31:30 »

Еми така ще стане. С мляко, чай или какао :-DDD
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #140 -: Декември 23, 2013, 22:52:43 »

Твърди, нетвърди, получаваш приза за коледни сладки! Все се надявам някой да качи снимки на разни вкусотийки, да пооплакна окото, че тази година нищо не съм правила, колкото и да ми се искаше. Но гледам, че никой няма вдъхновение нещо..

Но пък дали не поопаковах малко подаръци, а? Lol Кръстоса ми се погледът, родата голяма, какво да се прави. Имам още 3-4 и съм готова. Изброявам някои от тях, пък може да послужат за идеи: за майка ми - лятна чанта, ръчно тъкана; за баща ми - книга и шах/табла, да има какво да прави като замине пак; за брат ми - книга-пътеводител на водопадите в България и бутилка вино, за мъжа - швейцарско ножче, оригинално, малко се поизръсих там, но той е ценител и ще се зарадва; иии още книги, пъзели за двама маниаци, дрехи, кухненски джаджи и вече за децата разни играчки. И нещо, от което съм особено доволна - попаднах на един сайт за луксозни чайове, кафе и т.н. и на хората, с които си разменяме символични подаръци, направих торбички (или от онези картонени къщички от Джъмбо - много са сладки) с : цъфтящ чай, насипен и чай в копринени торбички, пакетче горещ шоколад, по 1-2 бонбона Линд и Рафаело, коледна играчка и късметче с канелена пръчка. Много готино се получи.

Активен

Maggie
Newbie
*
Публикации: 979

« Отговор #141 -: Декември 23, 2013, 23:08:27 »

Ехааа, колко много подаръци, наистина е веселба при вас. И ти толкова да получиш Smile
Активен

Ти виждаш нещата и питаш "Защо?" Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "Защо не?" Дж. Б. Шоу
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15632

« Отговор #142 -: Декември 24, 2013, 09:05:45 »

Браво! Много хубави подаръци!
Пожелавам на всички уютен и топъл Бъдни вечер Smile
...Дано стане коледно чудо и детето спре да кашля...
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #143 -: Декември 24, 2013, 12:23:12 »

Днес между другото ще правя и първи опит за содена питка, та очаквам и там провал Cheesygrin
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #144 -: Декември 24, 2013, 14:23:31 »

Сто парчета мъфини и два вида боб - готови. Ако след 2 часа не се отчета с леща и грах, звънете да питате за жертви.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #145 -: Декември 24, 2013, 15:14:39 »

Ути, от опит- първите питки стават много грозни, ама страшно вкусни  Razz Единствената забележка миналата година беше защо не е по-голяма, че се омете за 5 минути...

Аз се мъча с една капама и тиквеник днес. Капамата май прекалих с количествата, защото се огъна тавата на фурната като я сложих, а аз за малко да се сецна като я вдигах  Cheesygrin Ама то самият пръстен съд тежи 5 кила сигурно и като се сложи месо и всичко...

Което ме подсети за един тъп виц, дето мъж ми го прочете сутринта като му обяснявах нещо за тиквеника: Две жени си говорят "Стана ли тиквеникът?"- "Не, спи още"  Lol Поздрав за всички, които ще правят тиквеници днес  Razz
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #146 -: Декември 24, 2013, 15:16:54 »

Аз днес правих ризото с пилешко, ама ние довечера не сме вкъщи, та за утре. И питка. Дано стане, стискайте палци :-DDD
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #147 -: Декември 24, 2013, 15:40:47 »

И нещо, от което съм особено доволна - попаднах на един сайт за луксозни чайове, кафе

Линк, моля. Smile
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #148 -: Декември 24, 2013, 15:53:46 »

Отчитам лещата и граха. Ред на ризото и царевица с копър. И после торта и курави бийки.
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #149 -: Декември 24, 2013, 16:25:09 »

Ето, Салси.

Галче, изготвила си света!

Прекрасен празник на всички  Kiss
Активен

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай