star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Яслата - алтернатива или необходимост
Страници: 1 ... 14 15 [16]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Яслата - алтернатива или необходимост  (Прочетена 38775 пъти)
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15252

« Отговор #375 -: Март 25, 2018, 14:10:04 »

Хаха, Корни Smile))
Няколко  години по-късно - ходим си по гащи пред тях спокойно съвсем. Сега, ако съм гола съвсем, ще обърнат внимание, ама честно казано, гледам да не го правя на голям проблем. Ако ми се наложи да шъкна съвсем дибидюс, защото нещо съм забравила набързо, не е краят на света. Израствайки в съвсем различна обстановка, мисля, че е 100% по-здравословно и за самото тяхно себеусещане, да растат в по-свободна атмосфера и че видиш ли, връхлетиш ли върху някой, докато е гол и се облича или в банята, не е кой знае какво. Не се заключваме, не се гоним и не го повдигаме на въпрос.

Иначе те двамата от време на време още се къпят заедно, според мен ще спрат, докато на единия от двамата не му стане неудбно и тъпо вече и просто на тях разчитам да си покажат, още са си по бебешки настроени за игра.
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 17533

A believer

« Отговор #376 -: Март 25, 2018, 14:49:59 »

И аз така виждам нещата - да не се показваш нон-стоп, но пък ако те видят да не е краят на света.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9127

« Отговор #377 -: Март 25, 2018, 20:16:34 »

И аз точно като теб, Биз- гледана съм различно (Затова сигурно и различното мнение преди години), но мисля, че по-свободно отношение е по-добре, не като ощипани. И още не се крия и хич не ми се започва, просто питам, да не му увреждам психиката нещо  Cheesygrin

Ди, аз и сега на 3 го оставям на обществени, ако е безопасно- примерно широко с втора врата. А и като обещае, че няма да мърда, го прави засега. Но ако има улица или много хора и подобни, си го прибирам в кабинката.
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2342

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #378 -: Март 26, 2018, 08:04:56 »

Единственият път, когато я остваих сама пред тоалетната да ме чака само чувах как гласът и се отдалечава, а аз виках от вътре да стои отпред (нямаше как да изляза моментално), после тичах по коридорите да я търся и се чудех в магазина или навън да ходя първо, защото беше голям център... Намерих я на паркинга при баща си и спокойно ми обясняваше, че просто искала да излезе при тате   Mad Angry
« Последна редакция: Март 26, 2018, 08:06:47 от syanna » Активен

Страници: 1 ... 14 15 [16]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: