star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Да посрещнем второто съвършенство на Пупи - Ростиана!
Страници: 1 [2] 3 4 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да посрещнем второто съвършенство на Пупи - Ростиана!  (Прочетена 67232 пъти)
Лора
Newbie
*
Публикации: 12021

« Отговор #25 -: Октомври 17, 2013, 18:03:17 »

Пупи и малката кукла вече са заедно, гушкат се много и хубаво се кърмят Smile Казва, че няма търпение да ни я покаже каква е бузеста и чернокоса, ох, сигурно е разкошна просто!
Активен

foreveryours
Newbie
*
Публикации: 509

« Отговор #26 -: Октомври 17, 2013, 19:40:22 »

Честит бебок !  Kiss Да е жива и здрава и много да ви радва  Wub  и каката да помага много !
Активен

Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #27 -: Октомври 18, 2013, 20:04:11 »

Пуууупппиииииии, честита радост!!!  Да ви е жива и здрава малката дъщеричка Smile да има много щастлив живот, изпълнен с радост и късмет Smile а на теб бързо възстановяване и скоро всички да се гушкате вкъщи Smile Smile Smile Kiss Kiss Kiss
Активен

doubt
Newbie
*
Публикации: 939

« Отговор #28 -: Октомври 18, 2013, 20:09:58 »

Пупс,честито ви малко бебочество Smile - да е жива и здрава малката принцеса с красиво име..Чакам с нетърпение да се появиш и разкажеш как е втория път Smile
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #29 -: Октомври 19, 2013, 07:00:06 »

Страхотно именце Smile Честита ви втора принцеска Пупс, да расте много здрава, винаги усмихната и много да ви радва Smile
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #30 -: Октомври 19, 2013, 11:35:01 »

Нашите мадами сигурно ще ги изписват утре  Big grin Плами каза, че всичко е чудесно при тях, кърмят се много добре и нямат търпение да си се прибират вече.
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #31 -: Октомври 19, 2013, 18:23:49 »

Иха, чернокоса. Ще си имат Златокоска и Снежанка  Wub

П.П. Дим,  Razz вероятно ще съм извън града в следващия уикенд, но звънни.
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4320

« Отговор #32 -: Октомври 19, 2013, 21:56:15 »

е супер Smile да си продължават така Smile и сигурно им е много трепетно прибирането  Kiss
Активен

aaa
Newbie
*
Публикации: 973

« Отговор #33 -: Октомври 20, 2013, 07:38:43 »

Честита малка принцеса и от мен  Kiss Нека е жива и здрава и ви носи само радост  Big grin
Активен

Веднъж Малечко-Палечко станал кръводарител. Каква глупава и нелепа смърт...!
alexia
Newbie
*
Публикации: 2181

« Отговор #34 -: Октомври 20, 2013, 16:25:44 »

Силно име! Силна да я прави! Честито на всички ви, Пупи!
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2925

« Отговор #35 -: Октомври 20, 2013, 18:58:35 »

Охоо, още едно чик-че, да ви е много здрава и сладка като каката!
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13772

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #36 -: Октомври 21, 2013, 09:17:14 »

Юхууу, от вчера сме си вкъщи, емоцията е огромна, несравнима, невъзможна да я опиша дори  Cheesygrin
Добре сме, само на кърма сме, с адски режим на пук на моя сън, но ми е уникално спокойно, много ми е добре и дебна всеки буден момент на Роси, за да я мачкам  Cheesygrin Каката е доста превъзбудена, малко припряна и невнимателна. Надявам се бързо да й мине ентусиазма, че вчера се поскарахме мъничко, настръхва ми косата на моменти.
Ще разказвам като имам малко повече свободно време, имаше и ужасно различни моменти спрямо първото раждане, но и толкова отрезняащи еднакви случки  Cheesygrin
Целувки от нас и ви благодарим за хубавото орисване  Kiss
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #37 -: Октомври 21, 2013, 12:38:35 »

Много ви се радвам, а ти просто перфектно ме настройваш и мен  Big grin  Kiss
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #38 -: Октомври 21, 2013, 13:36:35 »

Wub Wub Wub
ще се научи и каката, и на нея й е ново още Smile  много хубаво звучиш:)
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #39 -: Октомври 21, 2013, 14:38:58 »

Да видим дали ще ви отегча с един дълъг разказ  Cheesygrin
До 14-ти бях много зле емоционално. На 15-ти обаче се мобилизирах, направих инвентаризация на багажа, дадох последни инструкции, нагалсих дрехи (разбирайте рокли) на Мариела за всеки следващ ден и зачаках 19ч. ПРевантивно минах и през църквата, да запаля свещичка. Повярвайте ми, не съм вярваща, но усетих точно този миг, в който трябваше да вляза и да запаля свещ, за моето и здравето на бебка.
"Ритуалите" в тукашното АГ бяха доста по-различни спрямо частната клиника. Вечерта ме цвъкнаха 2 часа да мерят тонове, да лежиш толкова време по гръб е ужасно. После гинекологичен преглед, клизма и хайде лека нощ. То каква нощ, всякакви луди мисли ми минаха през главата, луд и див ентусиазъм, само отброявах часовете.
Сутринта в 5 ни събудиха за катетър и пак тонове. Ей т'ва катетъра без упойка е мга гадното нещо. А акушерката ме заби с въпрос "Страх те е от болката ли"  Lol И права беше, каква болка от това, като съм тръгнала към секцио Smile Почнаха и да ме наливат и оводняват, почувствах се като дебела бъчва, само стенех в леглото. И така от 5 до 10 само смс-вах с милото, в 10 ми грабнаха телефона, че не можело то така и ми казаха, че наближава и моя час. В 11 ме понесоха към операционната, напрао невменяема се чувствах, много уморена и едва се движех.
После упойка, хахо-хихи с анестизиоложката (ох, много исках да я гушна тая жена, такова спокойствие излъчваше). През цялото време само се наблюдавахме с доки, усмихваше ми се и още повече ме успокояваше, дори без да ми говори. Вързаха ме и докато усетя, че нищо не усещам, се почна. На десетата минута почна голямото ръчкане и мачкане и чух рев. А доки се смееше, че бебка заплакала още в корема ми, само с подадена глава. Толкова нетърпелива бях да разбера дали всичко е наред, че десетина минути изкарах с извъртяна глава, за да гледам как я почистват. Само ми казаха 1-ва минута АПГАР 9, 5-та минута АПГАР 10 и си отдъхнах. Показаха ми дупе, да се уверя, че е момиче, повиха ми я и ми я дадоха да я погаля, докато ме шиеха. Не ревях, направо се лееха сълзите от щастие. И сега като се сетя, напират сълзи. Просто да видиш детето, да усетиш, че е здраво, безценно е! И толкова по-осъзнато.
После еуфорията си каза думата, хилех се като невменяема, не помня какво съм говорила на Лора, но май се смях доста  Lol То и на мъжо така говорех, само повтарях с голяма черна коса е, с ееей така коса, ама кой да види  Lol
Вечерта в 10 ме вдигнаха за раздвижване. И въпреки теоретичната ми подготовка ми беше мега гадно и болезнено. Нищо общо с вътрешното ми надъхване. След 3 крачки ме върнаха в леглото, а аз бях супер разочарована. После бооолки, гадния окситоцин, сън и на другата сутрин си казах, че трябва да се стегна, ако искам да си гушна дребната. Та получи се, с адски болки и пъшкания и огромна подкрепа от сестрата, стигнах до мивката, измих се, пих ледена вода и зачаках да ме качат при бебка. Дори първите метри си ги изминах самичка  Lol
Голямо чакане беше обаче, докато ни преместят в отделението, оказа се, че е препълнено и едва на обяд като изпишат няколо родилки, ще ни изместят. Настаниха ни (говоря в мн.ч. защото от 15-ти вечерта бяхме заедно с още едно майче, та много си допаднахме за толкова дни заедно) във ВИП предродилна, само това беше свободно. А в съседната зала едно момиче раждаше нормално. Седяхме със затаен дъх и само чакахме великото проплакване. Та и на нормално раждане присъствах  Lol
Първата нощ с бебка беше много гадна, благодарение на една лоша детска сестра, която беше напът да ме разреве с отношението си. Ама го преглътнах и реших да не си създавам негативни спомени. От същата вечер се водехме и закърмени, забраних добавки и оводняване и сме си само на кърмичка. Тя пък тръгна от раз в изобилие, не можах да се цедя на ръка, та на третия ден поръчах на милото помпа. Ей на мига облекчи всичко и благодарение на бързата намеса, сега кърменето е песен. Дано така се задържи.
И така, ден след ден,чаках мига, в който ще ни кажат, че ще си ходим. Не мога да се оплача от нищо, от отношение, грижи, внимание, дори и от помощта на акушерките да закърмя. Само режима беше луд, къпеха ги през нощта, по време на нейния и моя най-блажен сън, слагаха им ваксини в 5 сутринта, решаваха да ги преповиват пак по никое време. Та не съм спала и яла като човек от 15-ти  Lol Обаче съм щастлива, спокойна, малкото Роси мърка блажено до мен и ми иде да занимавам целия свят с моето малко чудо.
Таткото е доста ошашкан, малко рязък към Мариела и белите й, ама вчера си поговорихме и с каката, че и с таткото. Дано съм им вляла разум. Дано се успокоят с времето, че иначе ще ги бия.
А първата нощ беше безсънна, рев, напъване, 7 наакани памперса, 2 напикани чаршафа, още толкова оповръщани дрехи, луднах. Заспах в 7 до 8:30. Лудница  Lol Но не съм спирала да се усмихам.
Снимки ще ви пусна малко по-късно. Прекрасна е, с огромни бузи, дълга коса, която вече не ми се вижда чак толкова черна, с едни мътни лилави очи, дълги миглички (вярно 3 косъма са, ама какво от това) и невероятно дълги пръстчета.
Дано не съм ви отегчила. Ама ми е и като дневник, да си сравнявам след време първото, спрямо второто  Cheesygrin
Активен

Anna T.
Newbie
*

Влюбена в живота

« Отговор #40 -: Октомври 21, 2013, 15:24:49 »

Ооо, Пупиела  Sad eyes
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 16112

« Отговор #41 -: Октомври 21, 2013, 15:46:12 »

Браво, Пупи!
Само така!!!
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2730

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #42 -: Октомври 21, 2013, 16:09:46 »

Прекрасен разказ, Пупи! Sad eyes Wub Wub

Чакаме с нетърпение да видим малкото Роси, представям си какво е пъшкулче приказно.
Дано Мими стане по-внимателна и нека цари идилия у дома.
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7782

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #43 -: Октомври 21, 2013, 16:15:06 »

Това е безсрамна агитация за второ дете!! Чувствам се привлечена...
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8547

« Отговор #44 -: Октомври 21, 2013, 16:28:45 »

Пупиии, завиждам ти най-благородно за прекрасните моменти! Дай Боже всекиму  Kiss
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
kateto
Newbie
*

« Отговор #45 -: Октомври 21, 2013, 16:37:26 »

ох нямам търпение вече за снимките! все така трепетно да ти е Smile
Активен

Anna T.
Newbie
*

Влюбена в живота

« Отговор #46 -: Октомври 21, 2013, 16:39:03 »

А, за второ... Всичко ми затрепери и на мен. И то точно днес подържах едно 4-месечно мъниче. Защо така много липсват тези моменти, пък когато си в тях се молиш да минат  Cheesygrin
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9088

« Отговор #47 -: Октомври 21, 2013, 19:03:40 »

Ихаа, Пупи, как да си ни отегчила...Можехме още 2 пъти по толкова да изчетем  Razz

Май на секциото най-гадно е раздижването на втория ден, иначе звучи направо приятно и сигурно- 15 минути ръчкане и след това се чува плач  Wub А пък с нормалното не знаеш колко часа мъки ще откараш...

Искам снимки с кака, с мама, четиримата...Още ли правят снимки на цялото семейство на изписването? Сетих се за моята първа черно-бяла снимка като пашкул с 6 годишна кака  Smile

Все така нахилено да ти е идните седмици и месеци!
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #48 -: Октомври 21, 2013, 20:56:13 »

Хахах, Корни, представям си един ден като родиш, какъв пост ще напишеш. Не бих могла да се меря с теб  Cheesygrin
Аз отказах професионалните снимки. Имаше още десетина родилки за изписване и в лудницата да гушкам бебка, която трябваше да попропусне ядене...мммм не беше точната ми представа за изписване. Исках час по-скоро да се прибера, стигаха ми емоциите и леко откачилите ми близки. Абе май от всички, аз се държах най-адекватно  Lol
Иначе снимаха близките ми, но още не съм разглеждала снимките. Днес ми беше доста лежерно и не ми се занимаваше. Утре обещавам.
Утре ще ми махат конците и съм на преглед при доки. Имам малко проблемче със стомаха, дано да не се налагат лекарства. Иначе се чувствам добре, с всеки изминал ден болката и придръпването изчезват. Кръста понаболява, но това е болка, която ще ме тормози поне няколко месеца. И искам секс, ама по спомен поне месец ще си чакам Lol Толкова месеци на сухо, вчера се мляснахме като гаджета и направо ми заподскача всички. Огромна нужда имах от подобни ласки  Lol
Активен

deni_4ka88
Newbie
*
Публикации: 456

« Отговор #49 -: Октомври 21, 2013, 21:59:06 »

Прекрасен разказ,който много ме разчувства  Sad eyes
Браво за кърменето и нека все така успешно продължавате и за напред!И да се наредя на опашката за снимки  Smile
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: