star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar В кюпа...
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: В кюпа...  (Прочетена 24493 пъти)
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15611

« Отговор #25 -: Октомври 04, 2013, 09:50:49 »

Имотите и бебетата са си имоти и бебета. Женитбата си е женитба. Толкова. Казах.
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8327

« Отговор #26 -: Октомври 04, 2013, 09:51:13 »

Гале, честито, какво по-хубаво от допълнителна доза хубави емоции  Cheesygrin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Mina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #27 -: Октомври 04, 2013, 10:19:35 »

Ехеееееееееееее, край!  Lol Lol Lol
Честито, мило другарче! Прекрасни хора, прекрасни новини! Много щастие ви желая , и от любов да не се отървете никога!  Kiss
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #28 -: Октомври 04, 2013, 10:56:52 »

Lol Хах, не очаквах..

Честито, Гале!
Активен

deni_4ka88
Newbie
*
Публикации: 456

« Отговор #29 -: Октомври 04, 2013, 12:34:42 »

Хихи,щуретини такива...Честитоооо  Big grin
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2670

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #30 -: Октомври 04, 2013, 21:08:44 »

Честито, Гале. И според мен вече сте си семейство, но и аз въпреки всичките си приказки нямам нищо против да се "огоспожа"... Kiss
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
juliet
Newbie
*
Публикации: 1656

« Отговор #31 -: Октомври 04, 2013, 21:53:58 »

Честито щуро решение  Cheesygrin сватбата е емоция, която си заслужава, така че ти пожелавам много щастливи моменти по подготовката и един много емоционален сватбен ден!
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #32 -: Октомври 05, 2013, 09:58:05 »

Ех... честито!!! : )
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #33 -: Октомври 05, 2013, 12:46:18 »

Ихааа, видях нова тема и бързо-бързо да видя от кого е и не знам защо, ама страшно се зарадвах, че си ти, Гал!

Много готино, ще видиш колко прекрасна емоция е сватбата и ще те е яд, че не може пак  Razz

Желая ви приятен "годежен" период и нали, поговорката за булката и люлката  Kiss
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #34 -: Октомври 06, 2013, 12:26:00 »

Винаги може пак, Корни Smile Особено, когато не си казал на никого, освен на кумовете  Lol
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #35 -: Октомври 06, 2013, 14:07:41 »

Еха, честито, направо не мога да повярвам! Много щастлив годеж и още по-яка сватба пожелавам ! Cheesygrin

Супер съм изненадана, май само на Паяка бебето ме шокира така, винаги съм мислила, че не искаш сватба. Ще сменяш ли името, абе разказвай, много ми е интересно.

Желая ви приятен "годежен" период и нали, поговорката за булката и люлката  Kiss
Любимата ми, таз година люлка, догодина булка.  Razz Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #36 -: Октомври 06, 2013, 18:41:59 »

По всяка вероятност ще го сменя, да. Както и адреса си в личната карта, това вече - със сигурност. На Сашо фамилията е уникална, а пък моята - не. Пък и, в крайна сметка, това, което силно ми наклони везните, е плановете за второ. Егати, аз ги раждам, аз ги гледам, аз им бера гайлето, условно казано, пък накрая те с баща си с една фамилия, аз и котката не сме в колектива...
Активен

ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #37 -: Октомври 06, 2013, 22:48:43 »

Егати, аз ги раждам, аз ги гледам, аз им бера гайлето, условно казано, пък накрая те с баща си с една фамилия, аз и котката не сме в колектива...
Свиквай  Lol Lol Lol
Айде чесито Smile  Kiss Някак си вътрешно ми дойде успокоението, че не съм единствената дето реши да се бракува ей така изведнъж. Пък и да ти кажа голям смях пада в гражданското. Cheesygrin
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #38 -: Октомври 08, 2013, 21:59:52 »

оооо, честитоооо  Kiss Kiss Kiss
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #39 -: Октомври 11, 2013, 22:32:39 »

Гале, честито! Мен по-скоро би ме зарадвала новина за второ, но и това ще дойде. Ти си ми пример за немрънкащ човек особено по отношение на дете и семейство.
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #40 -: Октомври 13, 2013, 20:19:21 »

А  аз защо бях с усещането че сте семейство...  Lol

Хайде честито! Това много топли душата, пожелавам приятна подготовка и да си най-красивата булка!  Cheesygrin
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4119

« Отговор #41 -: Октомври 14, 2013, 10:51:04 »

пък накрая те с баща си с една фамилия, аз и котката не сме в колектива...
виж котката не знам дали има претенции, стига да има в кой да се гушка ;) поне нашата е тъй де ;)
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #42 -: Октомври 21, 2013, 16:06:39 »

Взехме си халки, точно каквито искахме - максимално изчистено сребро. Хепи.
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4119

« Отговор #43 -: Октомври 21, 2013, 16:18:22 »

ехеее много напредвате Smile
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #44 -: Октомври 21, 2013, 16:38:47 »

Направо сме си готови, останалото е въпрос на отпуска Smile Ние няма да правим джамборе с карнавални елементи, даже и ритуал не искаме. Били сме на свабти достатъчно, знаем добре какво ще приказва лелчето от гражданското Smile Кому е нужно. Пък и малко да се правя на девствена с було и роклА, мне, не е моята чаша чай.
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15611

« Отговор #45 -: Октомври 21, 2013, 16:59:59 »

А, аз се извинявам, ама, какво точно ще правите тогава Rolling Eyes
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #46 -: Октомври 21, 2013, 17:11:28 »

Подпис в канцеларията сигурно, и ние така го мислехме нашето подписване, но канцеларийката нещо не ме вдъхнови като подавахме документите, та си казах айде, ще дам 20-30 лв да ни вкарат в залата, за по-престижно  Big grin

Галюшо, ти дата няма ли да обявиш най-накрая?
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #47 -: Октомври 21, 2013, 17:31:05 »

Пък и малко да се правя на девствена с було и роклА, мне, не е моята чаша чай.

С панталон ли планираш, или по бански  Cheesygrin

Бъзикам се, було разбирам, и аз не исках, ама да не искаш бяла рокляяя, как може. Емоцията да се видиш в официална бяла рокля е жестока (било то и само в пробната, че на самия ден нямаш време да се гледаш). А аз не го свързвам с девственост, защото и лятото си нося бели рокли, просто памучни  Cheesygrin

Иначе съм много "за" отпадане на оркестри и ритуали и по-свежарска сватба, така си ви представям. Ох, и малкият изтупан шафер  Stuart

В църква няма да ходите, нали? Аз напоследък пак си мисля да се заженим в някой манастир с 5-6 души за кеф, ама сигурно ще е заедно с абитуриентската на децата  Lol
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #48 -: Октомври 21, 2013, 17:45:55 »

Точно подпис в канцеларията.
Ами, не искам да звуча префърцунено, но просто моментът не предполага организиране на тържество за толкова гости, колкото искаме, така, както го искаме, т.е. - общоприета сватба с рода и най-близки. Ние имаме проблем, нашите най-близки минават 100 човека. Като дойде ред до това, ще си облечем карнавалните костюми, поне заради родата.
Понеже не е сега този момент чисто финансово, ще си сложим подписите и ще си разменим халките в тесен, тесен кръг, дете-свидетели-младоженци.
То е до характер, като ще правя гарга, ще е рошава. Просто при ипотека и потребителски ще ни се наложи да правим компромиси, които определено не искаме да правим.
И да, и в карнавалния ден пак няма да съм в бяло.
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #49 -: Октомври 21, 2013, 18:34:51 »

За датата - още не я знаем, зависи Саш кога ще го пуснат в отпуск Smile Тогава и ще я гравираме на халките, понеже за моя мъж конкретно това е единственият начин да не забрави датата на събитието. Още се смеем дали да не си и гравираме и имената, в случай, че ни затреска дъртозата...

Корн, ти с какво свързваш бялата рокля в случая не оказва значение - символиката на сватбата, със все роклята и останалото, е общочовешка. Удобно е да си преиначиш общовалидни неща, кофтито е, че преиначаването си остава за теб.
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: