star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar В кюпа...
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: В кюпа...  (Прочетена 24478 пъти)
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« -: Октомври 04, 2013, 07:55:31 »

Ние снощи след 4 години умуване взехме, че се сгодихме. Тоест - поканихме си кумове, за които е сто процента сигурно, че ще ни оженят със или без нас  Cheesygrin. Та, в зависимост от най-краткия законов срок, за да не можем да се изплъзнем в последния момент (например да не се явим в София  Cheesygrin) обществото ще се увеличи с още една семейна единица в наше лице.

Почти като прессъобщение стана.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13207

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #1 -: Октомври 04, 2013, 08:25:51 »

Подавай бързо тогава документите за Детски  Lol
Честито, Гал! Смятах те за твърдо против брака, не знам защо такова мнение съм си създала за теб. Ами то не останаха много без бебе или без брак в тоя форум Lol А вие специално сте си семейство и без озаконяването!
Много любов ви желая, много разбирателство, много деца да бягат около вас, или поне толкова, колкото ви се иска. И скес, ама най-якия в първата ви брачна нощ  Lol
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16506

A believer

« Отговор #2 -: Октомври 04, 2013, 08:38:53 »

Ххахах, браво бе, ти успя, Гал! ЧАстито!
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #3 -: Октомври 04, 2013, 08:44:01 »

Lol Ни е сигурно, както казва Зуека.
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #4 -: Октомври 04, 2013, 08:44:55 »

Хахаха, мисля, че всички тук ще искаме да видим свидетелството за брак, за да повярваме  Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #5 -: Октомври 04, 2013, 08:46:54 »

Е ти, разкажи де, пръстен имаше ли, удари ли коляно? Или докато маахте пръжки с лук, ти му каза: ае се пооженим, а? Ааа?
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #6 -: Октомври 04, 2013, 08:48:25 »

Lol Рано е за пръжки с лук, ти, градско чедо, прасИтата чак по Коледа Lol
Пръстени, колена, буржУазни предразсъдъци Lol Но тоя път  Lol Lol не започнах аз. Lol Извинете, още ме държи шампанското.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #7 -: Октомври 04, 2013, 08:50:13 »

Е, имаше ли пръстени и колИна, не разбирам? Но щом е почнал той имаш моите почитания. Cheesygrin
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4119

« Отговор #8 -: Октомври 04, 2013, 08:52:13 »

хайде честито! Smile то вие верно сте си семейство, ама ще станете по-официално семейство Smile
Активен

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #9 -: Октомври 04, 2013, 08:58:13 »

Ехе, айде да е честито. Ако знаеш колко е хубаво!  Cheesygrin Да си омъжена, де... Cheesygrin
Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #10 -: Октомври 04, 2013, 09:02:34 »

Хахааа! Честито моя форумна любов! Изключително много се радвам, че сме едновременно в този раздел Kiss Желая ти най-нестандартната и запомняща се сватба!
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #11 -: Октомври 04, 2013, 09:02:42 »

Али, не знам колко е хубаво, даже не съм сигурна дали има разлика, освен административно, ама преди да пробвам, не мога да кажа със сигурност.
Ути, най-романтичното, което успя да изцеди от себе си, беше култовото "Имаш ли предпочитания за сезона на сватбата". На което аз отговорих, че предпочитам да е преди втората бременност, за да мога, все пак, да го полея подобаващо. Толкова на подбив вземаме нещата, че нищо чудно да в гражданското да пием шампанско от пластмасови чашки за еднократна употреба  Cheesygrin
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #12 -: Октомври 04, 2013, 09:05:26 »

Абе като гледам си ентусиазирана, значи таааайничко си го чакала тоя момент.  Cheesygrin
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #13 -: Октомври 04, 2013, 09:07:01 »

Тайничко, тайничко, колко да е тайничко... А след 2 бутилки шампанско ще съм ентусиазирана поне до обяд, т.е., докато хване нурофена  Cheesygrin
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #14 -: Октомври 04, 2013, 09:08:05 »

На това му викам аз Пияни от любов  Lol
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #15 -: Октомври 04, 2013, 09:10:06 »

За протокола - напихме се ЧАК след разговора с кумовете, решението бе трезво  Cheesygrin
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15124

« Отговор #16 -: Октомври 04, 2013, 09:12:08 »

Сутринта преди работа разцъквам форума, тази тема последна я забелязвам, гледам, че Галина е писала последно, опулвам се и тъкмо цъквам...ииии ми резнаха нета, защото явно съм забравила да го платя Cheesygrin
Голяма изненада, значи..пу да му се не види, като гледам хората как се решават от раз и току и на мен ми се огоспожава Big grin

Да ви е весела организацията, пък ако ще и да включва пиене на шампанско в пласмасови чаши навън на пейката Smile
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #17 -: Октомври 04, 2013, 09:15:13 »

Lol Това по нашите стандарти ще се води "открит ритуал"  Lol Звъня снощи по нощите да пищя на брат ми, при което той директно ме отряза с "кажи ми нещо, което не знам, и ми го кажи в нормално човешко време". Големи сме романтици в нашето семейство.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #18 -: Октомври 04, 2013, 09:15:27 »

Ххаха, Гале, мен и сезона не ми дават да избера, щото господинът имал алергии и не можело на пролет. Радвай се. Lol
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #19 -: Октомври 04, 2013, 09:16:35 »

Щом има становище, значи се мисли в тая посока. Радвай се ти  Lol
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #20 -: Октомври 04, 2013, 09:21:10 »

Ама честито, откачалки такива, чак на мен ми идва да обърна едно шампанско сега! Усещам, че ще е култова, безподобна сватба  Cheesygrin

Галюшо, много ме кефи стройният ти график - деца, крачни арматури, сватби, деца.... няма празнооо  Lol
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #21 -: Октомври 04, 2013, 09:28:35 »

Никола хич не беше по график, аз затова гледам не толкова да настройвам събитията, колкото да си настройвам главата, да не ме хване пак по бели гащи. Даже и крачните арматури не ги махнаха по график, на моите планове само името им е такова... По тая причина и подписването е изцяло поверено на кумовете, упълномощила съм кумата като запази дата да ми се обади, за да знам кога Cheesygrin
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15608

« Отговор #22 -: Октомври 04, 2013, 09:35:17 »

Честито!!! Clap Band
Да кажа, че ми е неочаквано - не ми е, ама ми е щастливо, че едни хора, които ги виждам като точни половинки, ще вземат да се вземат Cheesygrin Браво на вас, браво. Обичайте се все така, ние ви обичаме.
От нашето семейство.
Стана като второ прессъобщение Kiss
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #23 -: Октомври 04, 2013, 09:39:26 »

ще вземат да се вземат

Много добре казано  Lol

Масови благодарности за честитутките, аз действително не го приемам като голямата работа, защото след бебе и имот малко ми се губи цялата работа. Но сигурно ще ме тресне в един момент, например като изтрезнея Smile
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #24 -: Октомври 04, 2013, 09:41:52 »

Гале, влез в тоя скайп де, цяла сутрин те дебна.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #25 -: Октомври 04, 2013, 09:50:49 »

Имотите и бебетата са си имоти и бебета. Женитбата си е женитба. Толкова. Казах.
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8326

« Отговор #26 -: Октомври 04, 2013, 09:51:13 »

Гале, честито, какво по-хубаво от допълнителна доза хубави емоции  Cheesygrin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Mina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #27 -: Октомври 04, 2013, 10:19:35 »

Ехеееееееееееее, край!  Lol Lol Lol
Честито, мило другарче! Прекрасни хора, прекрасни новини! Много щастие ви желая , и от любов да не се отървете никога!  Kiss
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #28 -: Октомври 04, 2013, 10:56:52 »

Lol Хах, не очаквах..

Честито, Гале!
Активен

deni_4ka88
Newbie
*
Публикации: 456

« Отговор #29 -: Октомври 04, 2013, 12:34:42 »

Хихи,щуретини такива...Честитоооо  Big grin
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2668

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #30 -: Октомври 04, 2013, 21:08:44 »

Честито, Гале. И според мен вече сте си семейство, но и аз въпреки всичките си приказки нямам нищо против да се "огоспожа"... Kiss
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
juliet
Newbie
*
Публикации: 1656

« Отговор #31 -: Октомври 04, 2013, 21:53:58 »

Честито щуро решение  Cheesygrin сватбата е емоция, която си заслужава, така че ти пожелавам много щастливи моменти по подготовката и един много емоционален сватбен ден!
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #32 -: Октомври 05, 2013, 09:58:05 »

Ех... честито!!! : )
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #33 -: Октомври 05, 2013, 12:46:18 »

Ихааа, видях нова тема и бързо-бързо да видя от кого е и не знам защо, ама страшно се зарадвах, че си ти, Гал!

Много готино, ще видиш колко прекрасна емоция е сватбата и ще те е яд, че не може пак  Razz

Желая ви приятен "годежен" период и нали, поговорката за булката и люлката  Kiss
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #34 -: Октомври 06, 2013, 12:26:00 »

Винаги може пак, Корни Smile Особено, когато не си казал на никого, освен на кумовете  Lol
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #35 -: Октомври 06, 2013, 14:07:41 »

Еха, честито, направо не мога да повярвам! Много щастлив годеж и още по-яка сватба пожелавам ! Cheesygrin

Супер съм изненадана, май само на Паяка бебето ме шокира така, винаги съм мислила, че не искаш сватба. Ще сменяш ли името, абе разказвай, много ми е интересно.

Желая ви приятен "годежен" период и нали, поговорката за булката и люлката  Kiss
Любимата ми, таз година люлка, догодина булка.  Razz Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #36 -: Октомври 06, 2013, 18:41:59 »

По всяка вероятност ще го сменя, да. Както и адреса си в личната карта, това вече - със сигурност. На Сашо фамилията е уникална, а пък моята - не. Пък и, в крайна сметка, това, което силно ми наклони везните, е плановете за второ. Егати, аз ги раждам, аз ги гледам, аз им бера гайлето, условно казано, пък накрая те с баща си с една фамилия, аз и котката не сме в колектива...
Активен

ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #37 -: Октомври 06, 2013, 22:48:43 »

Егати, аз ги раждам, аз ги гледам, аз им бера гайлето, условно казано, пък накрая те с баща си с една фамилия, аз и котката не сме в колектива...
Свиквай  Lol Lol Lol
Айде чесито Smile  Kiss Някак си вътрешно ми дойде успокоението, че не съм единствената дето реши да се бракува ей така изведнъж. Пък и да ти кажа голям смях пада в гражданското. Cheesygrin
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #38 -: Октомври 08, 2013, 21:59:52 »

оооо, честитоооо  Kiss Kiss Kiss
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #39 -: Октомври 11, 2013, 22:32:39 »

Гале, честито! Мен по-скоро би ме зарадвала новина за второ, но и това ще дойде. Ти си ми пример за немрънкащ човек особено по отношение на дете и семейство.
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #40 -: Октомври 13, 2013, 20:19:21 »

А  аз защо бях с усещането че сте семейство...  Lol

Хайде честито! Това много топли душата, пожелавам приятна подготовка и да си най-красивата булка!  Cheesygrin
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #41 -: Октомври 14, 2013, 10:51:04 »

пък накрая те с баща си с една фамилия, аз и котката не сме в колектива...
виж котката не знам дали има претенции, стига да има в кой да се гушка ;) поне нашата е тъй де ;)
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #42 -: Октомври 21, 2013, 16:06:39 »

Взехме си халки, точно каквито искахме - максимално изчистено сребро. Хепи.
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #43 -: Октомври 21, 2013, 16:18:22 »

ехеее много напредвате Smile
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #44 -: Октомври 21, 2013, 16:38:47 »

Направо сме си готови, останалото е въпрос на отпуска Smile Ние няма да правим джамборе с карнавални елементи, даже и ритуал не искаме. Били сме на свабти достатъчно, знаем добре какво ще приказва лелчето от гражданското Smile Кому е нужно. Пък и малко да се правя на девствена с було и роклА, мне, не е моята чаша чай.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #45 -: Октомври 21, 2013, 16:59:59 »

А, аз се извинявам, ама, какво точно ще правите тогава Rolling Eyes
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #46 -: Октомври 21, 2013, 17:11:28 »

Подпис в канцеларията сигурно, и ние така го мислехме нашето подписване, но канцеларийката нещо не ме вдъхнови като подавахме документите, та си казах айде, ще дам 20-30 лв да ни вкарат в залата, за по-престижно  Big grin

Галюшо, ти дата няма ли да обявиш най-накрая?
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #47 -: Октомври 21, 2013, 17:31:05 »

Пък и малко да се правя на девствена с було и роклА, мне, не е моята чаша чай.

С панталон ли планираш, или по бански  Cheesygrin

Бъзикам се, було разбирам, и аз не исках, ама да не искаш бяла рокляяя, как може. Емоцията да се видиш в официална бяла рокля е жестока (било то и само в пробната, че на самия ден нямаш време да се гледаш). А аз не го свързвам с девственост, защото и лятото си нося бели рокли, просто памучни  Cheesygrin

Иначе съм много "за" отпадане на оркестри и ритуали и по-свежарска сватба, така си ви представям. Ох, и малкият изтупан шафер  Stuart

В църква няма да ходите, нали? Аз напоследък пак си мисля да се заженим в някой манастир с 5-6 души за кеф, ама сигурно ще е заедно с абитуриентската на децата  Lol
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #48 -: Октомври 21, 2013, 17:45:55 »

Точно подпис в канцеларията.
Ами, не искам да звуча префърцунено, но просто моментът не предполага организиране на тържество за толкова гости, колкото искаме, така, както го искаме, т.е. - общоприета сватба с рода и най-близки. Ние имаме проблем, нашите най-близки минават 100 човека. Като дойде ред до това, ще си облечем карнавалните костюми, поне заради родата.
Понеже не е сега този момент чисто финансово, ще си сложим подписите и ще си разменим халките в тесен, тесен кръг, дете-свидетели-младоженци.
То е до характер, като ще правя гарга, ще е рошава. Просто при ипотека и потребителски ще ни се наложи да правим компромиси, които определено не искаме да правим.
И да, и в карнавалния ден пак няма да съм в бяло.
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #49 -: Октомври 21, 2013, 18:34:51 »

За датата - още не я знаем, зависи Саш кога ще го пуснат в отпуск Smile Тогава и ще я гравираме на халките, понеже за моя мъж конкретно това е единственият начин да не забрави датата на събитието. Още се смеем дали да не си и гравираме и имената, в случай, че ни затреска дъртозата...

Корн, ти с какво свързваш бялата рокля в случая не оказва значение - символиката на сватбата, със все роклята и останалото, е общочовешка. Удобно е да си преиначиш общовалидни неща, кофтито е, че преиначаването си остава за теб.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #50 -: Октомври 21, 2013, 18:48:14 »

Тва май беше кратка лекция, ама не я разбрах  Lol

Добре де, значи ли това, че никога не обличаш бели рокли/блузи/панталони? Понеже не се чувстваш непорочна? все едно, не целя да те убеждавам или подобно. Има и много готини не-бели рокли, аз просто съм си фен на цвета и не бих му се свенила, защото се чувствам развратна или нещо подобно  Razz Пък и някак това е още един маркер, който отличава собствената ти сватба от тази на приятелите ти, където можеш да обличаш какъвто си искаш цвят. Ти го каза- ако ще е гарга, да е рошава, и аз съм на този принцип.

Като малка мечтаех да се оженя в розово,де, добре, че пораснах и осъзнах как изглежда розово по такъв повод на мургава кожа  Razz
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #51 -: Октомври 21, 2013, 18:52:08 »

Разбира се, че нося бяло в ежедневието си. Сигурна съм, че и ти носиш дънки в ежедневието си, но не си била по дънки на сватбата си. Сега схвана ли колко е нелепо такова сравнение?
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #52 -: Октомври 21, 2013, 18:56:20 »

Разбира се, че нося бяло в ежедневието си. Сигурна съм, че и ти носиш дънки в ежедневието си, но не си била по дънки на сватбата си. Сега схвана ли колко е нелепо такова сравнение?

Тц. Нали не вярваш в традициите, не виждам защо точно това ще те спре. Ако единствена причина ти е, че няма да си непорочна, както повелява обичаят- това значи, че му отдаваш всъщност твърде голямо значение. Ако просто не ти допада цветът и т.н., ок, това е друго, но аргументът с девствеността не го разбирам просто. Все едно да не правиш секс след това, защото няма как да покажеш червения чаршаф след това (ужасна традиция по мое мнение).
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #53 -: Октомври 21, 2013, 19:16:19 »

Аз на обичаите отдавам огромно значение, Корни, дори не можеш да си представиш колко. Именно по тази причина класическата сватба във вида, в който се случва днес, за мен си е жив цирк, ама купон да става. С което не искам да засегна никого, но просто аз лично не смятам да правя постановки в този момент, просто са ми твърде скъпи като инвестиция. Когато можем да си го позволим - ок, ще си облечем костюмите и ще си изиграем ролите, но пак казвам, то няма да е зарази потребността да сме семейство и по закон, а заради потребността на обществото като цяло да се вдигне джумбуш.
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #54 -: Октомври 22, 2013, 09:24:39 »

Разсмях се за халките, но със същата идея сме с гравирани имена и дата. Но винаги има начин да забравиш. И двамата не си носим халките вече, така че язък за надписването.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #55 -: Октомври 22, 2013, 09:28:26 »

Ха, Ди, аз не знам защо си  мислех, че нямате брак...

На мен ми е интересно защо хората спират да си носят халките? Не се ли свиква с тях, тъкмо си ги носил 1-2 години, напълно си свикнал и ги махаш-защо? Повечето ми познати женени двойки ен ги носят, затова се чудя. При жените може би спират да ни стават от бременността, но не е само това причината, защото двете двойки, за които се сещам, нямат деца.
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #56 -: Октомври 22, 2013, 09:30:58 »

Аз също съм се чудила много по темата и нямам отговор. Не затова искаме най-обикновени, без допълнителни елементи, а да бъдат от сребро наложи фактът, че аз не обичам злато, а на Саш му е все тая. Но пък съм убедена, че даже и да си в анцуг, пак не дразни халката, не знам защо спират. Може би ги губят?
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #57 -: Октомври 22, 2013, 10:12:43 »

Нашите са от бяло злато, пак тънички и изчистени (е,мойта има супер мини камъче, което винаги мога да сложа от другата страна). Всички мислят, че са от сребро ;)  Така че стават и за спортни, и за официални случаи. Всъщност не съм се замисляла за облекло, ние не ги сваляме никога, дори в басейни се къпем с тях, защото знаем, че почнем ли да ги слагаме и махаме, 100% ще ги загубим. Баща му на мъж ми си е загубил халката още първата година и мъж ми има страх от женския бяс в такива случаи  Cheesygrin
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #58 -: Октомври 22, 2013, 10:18:14 »

LolМъдро момче си имаш, Корни, мъдро Smile
Снахата си загуби халката някъде, мъжете реагират доста по-хладнокръвно и просто купуват нова за най-близката годишнина.
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*

« Отговор #59 -: Октомври 22, 2013, 11:32:47 »

Подуват ми се пръстите след бременелско усложнение и понякога са добре, понякога са като козунак и халката зловещо се заклещва, затова от две години не я нося.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #60 -: Октомври 22, 2013, 14:48:44 »

Нашите са от бяло злато, пак тънички и изчистени (е,мойта има супер мини камъче, което винаги мога да сложа от другата страна). Всички мислят, че са от сребро ;)  Така че стават и за спортни, и за официални случаи. Всъщност не съм се замисляла за облекло, ние не ги сваляме никога, дори в басейни се къпем с тях, защото знаем, че почнем ли да ги слагаме и махаме, 100% ще ги загубим. Баща му на мъж ми си е загубил халката още първата година и мъж ми има страх от женския бяс в такива случаи  Cheesygrin

Същата работа и при нас. Бяло злато, супер тънички. Универсални, изчистени, без камъни и орнаменти, подходящи за всякаква визия.
Аз също не си я свалям никога, само във фитнеса, че ми прави мазол на дланта, а мишката като спортува и вкъщи я маха. До сега не сме си ги губили.

Корни, бялото злато няма защо да му се опасяваш от басейни и прочие, няма мърдане, особено ако е качествена изработката, виж за сребро не бих дала гаранция.
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #61 -: Октомври 22, 2013, 15:52:35 »

Потъмнява, разбира се, това си е особеност на среброто. И се и почиства. А бялото злато трябва да е качествена изработка, иначе жлътва и трябва да мине баня, не става с чистене. Освен това златото си е по-твърд метал, среброто и резки можеш да му направиш, ако го удариш по-здраво в нещо твърдо. Като цяло халка се прави от благороден метал, две думи няма, но просто аз върху себе си не харесвам. И никога няма да сбъркам бяло злато със сребро, просто едното лъщи, а другото патинира.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #62 -: Октомври 22, 2013, 16:45:12 »

Да, именно. И аз не бих ги сбъркала.
А от нашите съм много доволна като изработка, изобщо не са мръднали. Е, то, вярно, че са минали някакви си две години и половина от сватбата ни, ама все пак Smile
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #63 -: Октомври 22, 2013, 16:49:49 »

То и проличава за година, Пиле, съвсем са ви наред халките. Боже, колко време мина...
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #64 -: Октомври 22, 2013, 16:54:58 »

Нашите за година и половина са си същите, само тази на мъж ми е малко издрана, ама при неговите дейности нормално...Моята си е супер, а не я свалям. Жълто слава Богу няма, много мразим и двамата жълто злато.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #65 -: Октомври 22, 2013, 16:55:13 »

Боже, колко време мина...

Lol Десетки години...
Лафът е по-скоро - колко много още има да минавааа... Cheesygrin
Дето вика Биз - любов да има! Амин.
Активен

PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #66 -: Октомври 24, 2013, 23:37:42 »

Винаги може пак, Корни Smile Особено, когато не си казал на никого, освен на кумовете  Lol

Не е вярно. И ние знаем! Честито!  Kiss
Активен
ghoul
Newbie
*

« Отговор #67 -: Ноември 19, 2013, 20:11:54 »

Искаш ли да ти дам моята рокля назаем, не е бяла  Big grin
Нашите халки са смесени бяло и жълто злато и са малко шантави, ама то това се дължи на ненормалността на семейтсвото ни Smile
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #68 -: Ноември 29, 2013, 22:00:25 »

Минахме по реда, датата е днешна Smile Снимки - по-натам.
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #69 -: Ноември 29, 2013, 22:29:00 »

Сега и ние ли толкова лаконично трябва да поздравяваме? Lol

Нищо, аз си изцвилих тука ентусиазирано и сега по-спокойно и уравновесено ви пожелавам всеки ден да ви е специален и особено жълт, да се влюбвате отново и отново и да си направите едно голямо, шумно и шантаво семейство!
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #70 -: Ноември 29, 2013, 22:36:01 »

Кукувици пълни  Lol
Равносилно е на "аз родих", ей така, нищо особено  Cheesygrin
Честито. Много, ама много любов и разбирателство ви желая. И пълна къща с деца  Kiss
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #71 -: Ноември 29, 2013, 22:58:47 »

Ех, честито, лудогорско пиле! Обичам ви, всичко най-рунтаво ви желая, само да не е мечка! Kiss
Активен

Maggie
Newbie
*
Публикации: 979

« Отговор #72 -: Ноември 29, 2013, 23:10:06 »

Честито, Гале, много, много щастливи трепети Smile

Щом това е минало по ред, значи сега е ред на сестричка Smile
Активен

Ти виждаш нещата и питаш "Защо?" Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "Защо не?" Дж. Б. Шоу
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #73 -: Ноември 29, 2013, 23:40:32 »

Честито, бе, откачалке!!! Много либоФ ви желая!
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #74 -: Ноември 30, 2013, 09:25:03 »

Честито, честито Smile
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #75 -: Ноември 30, 2013, 10:41:12 »

Честитка и от мен. Smile
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #76 -: Ноември 30, 2013, 11:10:15 »

Тръгнахме вчера сутринта от Козлодуй към София с нужните документи, взехме си кумата (кумът беше на работа), отидохме да видим какво следва, там ни погледнаха, погледнаха, че сме с всичко нужно. Пита жената - за кога, пък аз милно й казвам - ами, днес, утре или вдругиден. При което, сещате се как ни изгледа, та Сашо обясни, че "не сме оттук и сме за малко, колкото да се разпишем", тя вече съвсем се ошашка, взе да пита кои обредни домове знаем, ние казахме, че сме с GPS, та където кажат, там ще идем, една друга лелка съжалително отсече "ама те са от провинцията и са с малко дете" и взеха да прозвъняват колегите си по домовете. При което нас ни напуши на смях, ама си траем. Дадоха ни декларациите и ни пратиха в "Триадица", което е много готино място, както се оказа. Та, отиваме ние там, кумът вече е тръгнал и той от работа, изчакахме го отпред, влязохме. Служителките се размазаха по Никола, той им изяде ябълките и им изпи чая, с което генерално ги покори завинаги, питаха искаме ли снимки - ами искаме, що да не искаме. Изчакахме фотографката, попълнихме си документите там, каквото казаха и дадоха, всичко, и ни набутаха в ритуалната, не че искаме, ама нали. Дойде една нимфа в черно със знамето, обясни ни за какво сме там, междувременно Никола търчеше наоколо и се кефеше супер звучно, разменихме си халките, настъпах си човека, подписахме се където трябваше и така. Връчи ми свидетелството (ето това, г-жо Р..... е първият ви семеен документ, на което аз отвръщам - след ипотеката, разбира се, и вече и тя цвилеше от хилеж с нас), целувки, снимки, айде чао. Минахме край брат ми да го видим, той изумен, прозвъняхме родителите, и те изумени, и се паркирахме да си поливаме повода с кумовете. Спокойна и лежерна работа, препоръчвам на всеки Smile
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #77 -: Ноември 30, 2013, 14:01:39 »

Хах, шемети. Честито!  Kiss
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*

« Отговор #78 -: Ноември 30, 2013, 15:08:10 »

Честито! Другия път и аз така ще се оженя без роднините.
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #79 -: Ноември 30, 2013, 17:17:56 »

Честито! Smile
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #80 -: Ноември 30, 2013, 17:24:46 »

Честито и от мен!

Макар че май ще си по-настроена за честитки като има "истинска" сватба (май планирахте след време). Тогава и ние ще пишем емоционалните пожелания  Cheesygrin
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #81 -: Ноември 30, 2013, 18:35:52 »

Напротив, истинската мина, другото ще е маскарад да се радва родата. Съответно не я и бързаме Smile
Активен

Anna T.
Newbie
*

Влюбена в живота

« Отговор #82 -: Ноември 30, 2013, 18:53:20 »

Ооо, Галино... Известихте, казваш, родителските тела за свършената работа  Lol Lol Lol

Дълъг щастлив семеен живот пожелавам!
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #83 -: Ноември 30, 2013, 18:59:05 »

Много предпазливо, за да не ми се кара някой, ама да питам: щом не си изпитала никакви емоции на подписването, а празненството ти се вижда маскарад, защо всъщност решихте да се ожените? Съвсем искрено питам, интересно ми е какво движи хората, аз чисто административно особени плюсове не виждам (даже повече минуси с градините и т.н.)- само емоционално, а точно това поне по разказа е последното, което ви е движило вас...Та сподели, ако искаш, или ми се скарай, изборът е твой  Cheesygrin
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*

« Отговор #84 -: Ноември 30, 2013, 19:27:38 »

Маскарад е, нали всички се забавляват, а  женещата се в повечето случай е маскирана като Снежанка- бяла рокля и черна коса, а некои роднини го играят джуджетата и злата мащеха. Останалите се маскират с алкохол.
Активен

Mina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #85 -: Ноември 30, 2013, 19:44:01 »

Честитооооо, мило семейство! Много щастие и разбирателство ви желая! Kiss
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #86 -: Ноември 30, 2013, 20:51:07 »

Корни, много бързи изводи си вадиш. Да нашляпам емотикони?
Активен

Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #87 -: Ноември 30, 2013, 21:26:41 »

Честито, все така любов, разбирателство и яко сексене ви пожелавам!  Cheesygrin
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1656

« Отговор #88 -: Ноември 30, 2013, 23:17:02 »

Честито и щастлив семеен живот! Все така бързо и лесно да ви се получават всички важни стъпки в съвместния живот и да се радвате на дългогодишно разбирателство и любов!
Активен

ghoul
Newbie
*

« Отговор #89 -: Ноември 30, 2013, 23:19:20 »

Велкам госпожа  Kiss Ще го зпомниш ли този момент ...ще го зпомниш.Значи това е истинската сватба. Пък как ви завиждам, че симате няколко ритуални зали, ние тук една, че и с предварително записване. Иначе можеше и в бански с пареро да отида, ама бяло за да съм кат булка  Lol
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #90 -: Декември 01, 2013, 11:02:26 »

Как няма да го запомня, три поредни петъка се опитваме да стигнем до София, с триста зора се синхронизираха нещата. Предварително записване, бла, при нас всичко става на педал, за предпочитане в най-големия студ (като се изнасяхме/пренасяхме, заминаха 30 кила морска сол по улиците...). Така си е и това Smile Никола да не се е явил с предварително записване, или пък ние да сме се намерили с предварително записване (то и това остана, в планината, в пещерата).
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #91 -: Декември 01, 2013, 11:19:27 »

Гале, що в София?
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #92 -: Декември 01, 2013, 12:45:43 »

Гале, що в София?
Да и на мен това ми стана любопитно.
Активен

deni_4ka88
Newbie
*
Публикации: 456

« Отговор #93 -: Декември 01, 2013, 13:31:02 »

Корни,недей така,моля те.Четейки за сватбата на Гал,ми се струва хиляди пъти по-истинска,от колкото много от сватбите на които съм присъствала,точно защото изтъкнатите от теб причини " щом не си изпитала никакви емоции на подписването, а празненството ти се вижда маскарад" не са водещи.
П.С.За справка,аз съм от тези с маскарада,пък на всичкото отгоре и бременна в 6 месец,но не бебето беше причината.Ние още 2009 година решихме,че ще се оженим пролетта на 2011,обаче известно време преди сватбата желанието да си имаме дете натделя,пред желанието да съм фина булка  Big grin
П.С.2 Корни,поста ми не е с лоши чувства и не се заяждам,но за мен сватбата на Гал е българският вариант на сватбите в Лас Вегас-две луди глави,които се обичат и не ги интересува никой и нищо,освен факта ,че искат да бъдат семейство И на хартия.Без условия и без напрежение,просто двама влюбени  Wub Wub Wub
П.С 3 Гал,ЧЕСТИТО,ЧЕСТИТО,ЧЕСТИТО
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #94 -: Декември 01, 2013, 17:47:14 »

И не получих отговор на въпроса си, но нищо. Просто ми беше интересно, не исках да стават дискусии за кое било истинско и т.н.  Знам, че всеки има различна нагласа и емоционалност към нещата, точно затова исках да чуя гледна точка на човек, който по принцип е против брака, по какви причини си променя мнението.

А Вегас изобщо не ми го споменевайте за пример, това е най-най-най гадният град, по-грозно и неромантично от него място не съм виждала.
« Последна редакция: Декември 01, 2013, 17:49:20 от Korneliq » Активен

Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #95 -: Декември 01, 2013, 17:59:11 »

Ето:
Супер съм изненадана, май само на Паяка бебето ме шокира така, винаги съм мислила, че не искаш сватба. Ще сменяш ли името, абе разказвай, много ми е интересно.

По всяка вероятност ще го сменя, да. Както и адреса си в личната карта, това вече - със сигурност. На Сашо фамилията е уникална, а пък моята - не. Пък и, в крайна сметка, това, което силно ми наклони везните, е плановете за второ. Егати, аз ги раждам, аз ги гледам, аз им бера гайлето, условно казано, пък накрая те с баща си с една фамилия, аз и котката не сме в колектива...

Като не искаш да стават дискусии за кое било истинско, защо й викаш, че нямала емоции на сватбата си, много гаден коментар, не виждам да е писала това.
Иначе и аз не споделям мнението, че сватбата е маскарад, но пък и ми се струва доста глупаво да омаловажавам нейния ден, само защото не е направила сеира, за да влезе в моите разбирания. Тя и за сеира (маскарада) ти беше обяснила доста подробно, но ти настояваш за още.
« Последна редакция: Декември 01, 2013, 18:04:51 от Fata morgana » Активен

D.Dimitrova
Newbie
*

« Отговор #96 -: Декември 01, 2013, 18:16:22 »

Доста грозен коментар, че на някой в сватбата няма емоция и се размина , та затова дойде пак да поровиш, че не си получила отговор. Гал, сега с тази новата много яка фамилия може ли да ти викаме тука вече Галина_(х)руп Lol да ти кажа с таз фамилия направо бих се оженила веднага за мъжа, за да си я имам.
Активен

Anna T.
Newbie
*

Влюбена в живота

« Отговор #97 -: Декември 01, 2013, 18:35:41 »

Lol И аз мислех да предложа подмяна на ника с _Руп.

Пък за самата сватба... Аз го наричам купон, не маскарад. Но в общи линии ми се припокрива мнението. Даже, когато се жених беше също разделено - на подписване и купон. А в ситуацията, в която ми се иска второ, ще си спестя парите за купона - определено.

Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #98 -: Декември 02, 2013, 08:23:10 »

Тенк ю, пипъл, тенк ю Smile И за поясненията, щот определено не ми се занимаваше. Към второто като довод можем да сложим и ипотека с потребителски, така пък съвсем вече се надявам, че е сведено до рационални възприятия.

Добавка по въпроса защо в София - защото Козлодуй е минималистично място, населено предимно с клюкари, фамилията, както сте установили, е уникална, освен това за капак Сашо е бивш служител на общината, така че беше гарантирано да ни разнесат в радиус от 50 км преди още да сме се явили за подпис. И ни отива на пух и прах идеята за малка сватба с 5 човека на кръст. София все още гарантира известна анонимност по тия въпроси, затова. Пък и свидетелите са ни софиянци.
« Последна редакция: Декември 02, 2013, 08:53:44 от Galina_Dim » Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #99 -: Декември 02, 2013, 10:33:00 »

Хахах, кога се ожени бре лудо Lol Хайде, честито и да Ви е весел животът Kiss
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #100 -: Декември 02, 2013, 11:03:23 »

Така съм аз, докато кажа, и съм го свършила Smile Де да важеше и за бебетата...
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #101 -: Декември 02, 2013, 14:14:13 »

Ок, мерси за цитата, Фата, пропуснала съм го. За другото без коментар, не си струва да хабя нерви, но определено не съм съгласна, че съм била груба с Гал и съм говорила грозно. Все едно, няма да цапам повече темата.

« Последна редакция: Декември 02, 2013, 14:17:49 от Korneliq » Активен

Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: