star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar В кюпа...
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: В кюпа...  (Прочетена 24575 пъти)
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« -: Октомври 04, 2013, 07:55:31 »

Ние снощи след 4 години умуване взехме, че се сгодихме. Тоест - поканихме си кумове, за които е сто процента сигурно, че ще ни оженят със или без нас  Cheesygrin. Та, в зависимост от най-краткия законов срок, за да не можем да се изплъзнем в последния момент (например да не се явим в София  Cheesygrin) обществото ще се увеличи с още една семейна единица в наше лице.

Почти като прессъобщение стана.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #1 -: Октомври 04, 2013, 08:25:51 »

Подавай бързо тогава документите за Детски  Lol
Честито, Гал! Смятах те за твърдо против брака, не знам защо такова мнение съм си създала за теб. Ами то не останаха много без бебе или без брак в тоя форум Lol А вие специално сте си семейство и без озаконяването!
Много любов ви желая, много разбирателство, много деца да бягат около вас, или поне толкова, колкото ви се иска. И скес, ама най-якия в първата ви брачна нощ  Lol
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« Отговор #2 -: Октомври 04, 2013, 08:38:53 »

Ххахах, браво бе, ти успя, Гал! ЧАстито!
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #3 -: Октомври 04, 2013, 08:44:01 »

Lol Ни е сигурно, както казва Зуека.
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #4 -: Октомври 04, 2013, 08:44:55 »

Хахаха, мисля, че всички тук ще искаме да видим свидетелството за брак, за да повярваме  Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #5 -: Октомври 04, 2013, 08:46:54 »

Е ти, разкажи де, пръстен имаше ли, удари ли коляно? Или докато маахте пръжки с лук, ти му каза: ае се пооженим, а? Ааа?
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #6 -: Октомври 04, 2013, 08:48:25 »

Lol Рано е за пръжки с лук, ти, градско чедо, прасИтата чак по Коледа Lol
Пръстени, колена, буржУазни предразсъдъци Lol Но тоя път  Lol Lol не започнах аз. Lol Извинете, още ме държи шампанското.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #7 -: Октомври 04, 2013, 08:50:13 »

Е, имаше ли пръстени и колИна, не разбирам? Но щом е почнал той имаш моите почитания. Cheesygrin
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4124

« Отговор #8 -: Октомври 04, 2013, 08:52:13 »

хайде честито! Smile то вие верно сте си семейство, ама ще станете по-официално семейство Smile
Активен

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #9 -: Октомври 04, 2013, 08:58:13 »

Ехе, айде да е честито. Ако знаеш колко е хубаво!  Cheesygrin Да си омъжена, де... Cheesygrin
Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #10 -: Октомври 04, 2013, 09:02:34 »

Хахааа! Честито моя форумна любов! Изключително много се радвам, че сме едновременно в този раздел Kiss Желая ти най-нестандартната и запомняща се сватба!
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #11 -: Октомври 04, 2013, 09:02:42 »

Али, не знам колко е хубаво, даже не съм сигурна дали има разлика, освен административно, ама преди да пробвам, не мога да кажа със сигурност.
Ути, най-романтичното, което успя да изцеди от себе си, беше култовото "Имаш ли предпочитания за сезона на сватбата". На което аз отговорих, че предпочитам да е преди втората бременност, за да мога, все пак, да го полея подобаващо. Толкова на подбив вземаме нещата, че нищо чудно да в гражданското да пием шампанско от пластмасови чашки за еднократна употреба  Cheesygrin
Активен

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #12 -: Октомври 04, 2013, 09:05:26 »

Абе като гледам си ентусиазирана, значи таааайничко си го чакала тоя момент.  Cheesygrin
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #13 -: Октомври 04, 2013, 09:07:01 »

Тайничко, тайничко, колко да е тайничко... А след 2 бутилки шампанско ще съм ентусиазирана поне до обяд, т.е., докато хване нурофена  Cheesygrin
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #14 -: Октомври 04, 2013, 09:08:05 »

На това му викам аз Пияни от любов  Lol
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #15 -: Октомври 04, 2013, 09:10:06 »

За протокола - напихме се ЧАК след разговора с кумовете, решението бе трезво  Cheesygrin
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #16 -: Октомври 04, 2013, 09:12:08 »

Сутринта преди работа разцъквам форума, тази тема последна я забелязвам, гледам, че Галина е писала последно, опулвам се и тъкмо цъквам...ииии ми резнаха нета, защото явно съм забравила да го платя Cheesygrin
Голяма изненада, значи..пу да му се не види, като гледам хората как се решават от раз и току и на мен ми се огоспожава Big grin

Да ви е весела организацията, пък ако ще и да включва пиене на шампанско в пласмасови чаши навън на пейката Smile
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #17 -: Октомври 04, 2013, 09:15:13 »

Lol Това по нашите стандарти ще се води "открит ритуал"  Lol Звъня снощи по нощите да пищя на брат ми, при което той директно ме отряза с "кажи ми нещо, което не знам, и ми го кажи в нормално човешко време". Големи сме романтици в нашето семейство.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #18 -: Октомври 04, 2013, 09:15:27 »

Ххаха, Гале, мен и сезона не ми дават да избера, щото господинът имал алергии и не можело на пролет. Радвай се. Lol
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #19 -: Октомври 04, 2013, 09:16:35 »

Щом има становище, значи се мисли в тая посока. Радвай се ти  Lol
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #20 -: Октомври 04, 2013, 09:21:10 »

Ама честито, откачалки такива, чак на мен ми идва да обърна едно шампанско сега! Усещам, че ще е култова, безподобна сватба  Cheesygrin

Галюшо, много ме кефи стройният ти график - деца, крачни арматури, сватби, деца.... няма празнооо  Lol
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #21 -: Октомври 04, 2013, 09:28:35 »

Никола хич не беше по график, аз затова гледам не толкова да настройвам събитията, колкото да си настройвам главата, да не ме хване пак по бели гащи. Даже и крачните арматури не ги махнаха по график, на моите планове само името им е такова... По тая причина и подписването е изцяло поверено на кумовете, упълномощила съм кумата като запази дата да ми се обади, за да знам кога Cheesygrin
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15629

« Отговор #22 -: Октомври 04, 2013, 09:35:17 »

Честито!!! Clap Band
Да кажа, че ми е неочаквано - не ми е, ама ми е щастливо, че едни хора, които ги виждам като точни половинки, ще вземат да се вземат Cheesygrin Браво на вас, браво. Обичайте се все така, ние ви обичаме.
От нашето семейство.
Стана като второ прессъобщение Kiss
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #23 -: Октомври 04, 2013, 09:39:26 »

ще вземат да се вземат

Много добре казано  Lol

Масови благодарности за честитутките, аз действително не го приемам като голямата работа, защото след бебе и имот малко ми се губи цялата работа. Но сигурно ще ме тресне в един момент, например като изтрезнея Smile
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #24 -: Октомври 04, 2013, 09:41:52 »

Гале, влез в тоя скайп де, цяла сутрин те дебна.
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: