star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Коя от двете гинеколожки?
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коя от двете гинеколожки?  (Прочетена 3323 пъти)
tujna_sum
Newbie
*
Публикации: 393

« -: Юли 25, 2013, 12:04:17 »

Здравейте момичета, отдавна не съм влизала тук за това искам да ви приветствам всички! Решила съм да ходя на гинеколог (не съм ходила от близо година, защото нямам проблеми с цикъла и се чувствам добре). До сега винаги съм ходила при д-р Констанца Тошева и съм доволна. Имам приятелки, които обаче след посещение при нея, отиват при други доктори, който им откриват кисти. От тук идва моето недоверие, че може би казва на всички,че са здрави. Препоръчаха ми и д-р Огнянова в център "Лора", но в интернет и за нея чета противоречиви мнения (там обаче, от бъдещи майки). Объркана съм при коя докторка да отида. Някой чувал ли е нещо за тях двете? Какво мислите? Конкретната причина да бързам да посетя гинеколожка е,че наскоро 2-3 пъти усещах като парене в долната лява част на корема, след това като правих секс ме болеше.(Не мога да опиша точно болката, сякаш имах възпаление). Сега обаче нямам проблеми, но това не означава,че да не отида да се погледна Smile. Благодаря Ви предварително мили дами.
Активен
utopia
Newbie
*
Публикации: 16509

A believer

« Отговор #1 -: Юли 25, 2013, 12:09:42 »

А що между тия двете точно? Иди в клиника Пиротска, но нямат колпоскоп.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

tujna_sum
Newbie
*
Публикации: 393

« Отговор #2 -: Юли 25, 2013, 12:35:35 »

А от там доволна ли си? Може ли малко повече информация.При кой доктор? И колко струва прегледа на частно?
Активен
utopia
Newbie
*
Публикации: 16509

A believer

« Отговор #3 -: Юли 25, 2013, 13:49:40 »

Ами там съм доволна от Шейтанов, много е внимателен, имат и собствена лаборатория, той ми откри всъщност първоначално проблема. Да ти кажа имам спомен, че 40лв беше прегледа заедно с ехография, но може вече да не е така.

Бамбина беше много доволна от него, а и от други хора съм го чувала, Галето също...може и да забравям някой.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: