star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar противозачатъчни Ясмин.......
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: противозачатъчни Ясмин.......  (Прочетена 2911 пъти)
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« -: Юли 09, 2013, 19:21:59 »

Здравейте от мен Smile
Имам въпрос , започнах нови противозачтъчни (Ясмин).Свърших първата опаковка преди 4 дни  . След като свърши опаковката имам 7 дни без прием на хапчетата,когато и трябва да ми дойде.Та да питам , възможно ли е и има ли вероятност след спиране на приема на хапчетата да се чувствам отпаднала , да ми се повдига , да ми е лошо .... ? Че не знам какво ми стана , но ми е някво зле физически от 3 дена .Чак се изплаших .На някой случвало ли му се е .Мисълта ми е дали е възможно да е от хапчетата ?

Благодаря . Smile
Активен

Don’t feed the forum trolls
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #1 -: Юли 09, 2013, 20:00:04 »

Принципно от Ясмин конкретно аз и моя близка сме имали същите оплаквания преди сто години. Заменихме ги с Жанин по инициатива на майка й, която е гинеколожка и си ни изследва от-до.
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #2 -: Юли 09, 2013, 20:02:58 »

Да, от тях ти е гадно, все пак ще ти идва. Хапчетата са гадна работа. От тези драйфах като луда, не можех да стана от леглото.
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #3 -: Юли 09, 2013, 20:18:35 »

Пила съм Ясмин много дълго и не съм имала подобни странични ефекти.
Активен

Моето име е Любов.
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #4 -: Юли 09, 2013, 20:35:17 »

Аз бях на Джаз , но с гинеколожката установихме ,че и те не ми понасят , започнах да задържам вода от тях и абе некомофортна история.Та за тва сега Ясмин първа опаковка ми предписа , да ги сменя .Значи все пак има вероятност от тях да ми е зле.

А иначе Галин_Дим и аз съм пила Жанин , но от тях пълнеех Cheesygrin ... А бе явно ... не ми понасят противозачатъчните  Rolling Eyes
Активен

Don’t feed the forum trolls
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #5 -: Юли 09, 2013, 21:44:11 »

Ми, какво да ти кажа....  Kiss време ти е, например Smile Любимо клише Smile
Активен

Sahne
Newbie