star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Отпускарска 2013!
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отпускарска 2013!  (Прочетена 48598 пъти)
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15623

« Отговор #25 -: Юни 27, 2013, 17:06:40 »

И ние днес заковахме 10-14 юли - Тетевен.  Big grin

Уааааааааааааа!!! Ние 12-13-14 ще сме на село (12 км от Тетевен), живи и здрави, за да оставим Цвета! Хайде срещааааааа!!!
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2672

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #26 -: Юни 27, 2013, 18:12:06 »

Ние планираме в края на август да сме в Китен без Адата, нея ще я гледа свекърва ми.
Нямам търпение, чак бански си купих!

Имам и огромно желание да видя рилските езера това лято. Крайно време е, че им се каня от години.
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #27 -: Юни 27, 2013, 20:47:19 »

И аз да се разпиша. Неочаквано и изобщо не обмислено морето е запазено, а отпуската ми е одобрена. Компанията избра Синеморец и плати резервацията. 4ма сме. За първи път ще ходя с тях на почивка. Не знам какво е да си 15 дни в отпуска, 13 от тях на морето. Но нямам търпение да дойде август. Smile
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #28 -: Юни 28, 2013, 10:21:58 »

Фей, тази година като не се видим на морето ще се видим в гората  Cheesygrin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #29 -: Юни 28, 2013, 11:11:42 »

Ще проведа сериозен разговор с алкохолното ми другарче, да му предложа да отидем до Полша при третото. Евентуално има някакво море в Гърция с една девойка, но това е само подхвърлена идея.
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #30 -: Юни 29, 2013, 10:24:39 »

Оу, че свежарска темичка! На мен тази година за първи път от 5 годишна вероятно ще ми се случи да планувам 9 дена на море. И то защото ще взимаме и Косматия, утре тръгваме за Каваците. Въпреки че се дърпах за южното черноморие, грабнаха ме защото почти навсякъде позволяват с домашни любимци и ми станаха симпатични. Иначе отпуската ми започна още миналата седмица, но лошото е, че съвпадна с първата партида връщащи се от море беззъбаторчета, съответно имах един тон бебешки пъпки от претопляне за преглед, съответно си работих пак всеки ден. Обаче схемата ми против чревни вируси е ефективна.
Определено съм се наточила за плуване с делфини в делфинариума, та ще има едно отиване до Варна, което ще гледам да е в почивен ден, за да мога да хвана поне някои от вас да видя. Половинката обаче като се е обаждала за информация са му казали, че всичко било фул и да сме пробвали пак, можело да пуснат допълнителни часове. Явно ще им се тръшна, ще се разрева и ще заплаша със самоубийство, ама ще се намъкна в тоя басейн и това е!
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
utopia
Newbie
*
Публикации: 16521

A believer

« Отговор #31 -: Юни 29, 2013, 12:24:28 »

Оу, половинката? Блоули, разказ, разказ!!!
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #32 -: Юни 29, 2013, 13:33:39 »

Ние ако успеем да си откраднем 2-3 дни по морето. Възнамерявам да оставим малкия на някоя баба да го гледа. Ама ако ще се случва това ще е към края на лятото  - началото на септември, та да е поотхвръкнал малкия. Няма да е пагубно да го оставим за 3 дни, нали? Все пак, живот и здраве, тогава ще е на 5 месеца.
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #33 -: Юни 29, 2013, 16:24:37 »

За бебето няма да е пагубно, може бабата да се травматизира:} Супер ще е и с нови сили ще си го гледаш след това. Ние ходихме във Велинград и пак се глася да идем,може би в друг хотел само, защото в този, който бяхме всичко беше страхотно, но храната ужасяваща
Активен

Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #34 -: Юни 29, 2013, 17:07:55 »

И аз да се разпиша. Неочаквано и изобщо не обмислено морето е запазено, а отпуската ми е одобрена. Компанията избра Синеморец и плати резервацията. 4ма сме. За първи път ще ходя с тях на почивка. Не знам какво е да си 15 дни в отпуска, 13 от тях на морето. Но нямам търпение да дойде август. Smile

Синеморец - добър избор.
Силистар е близо, на 5 км. Любим плаж, любими скали, познати летуващи, хипарски нощи.

Сърцето ми е там.

При мен се очертава основна почивка в Родопите. Уикенди в Рибарица. Много планинско. Ако има море, ще е Синеморец.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #35 -: Юни 29, 2013, 19:32:29 »

Али, преди 8-9 м. е идеалното време да го оставяте, после почва драмата и ревовете...
Активен

Blow
Newbie
*

« Отговор #36 -: Юни 29, 2013, 21:09:08 »

Оу, половинката? Блоули, разказ, разказ!!!
  Ще има, само още съм в дилема в кой подфорум да го цъкна. Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #37 -: Юни 29, 2013, 21:11:44 »

Shocked Shocked Shocked

Що, има вече сватба и бебе ли??? Surprised
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #38 -: Юни 29, 2013, 22:06:59 »

Къде преглеждаш беззъби, претоплени отвратяги?
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #39 -: Юни 29, 2013, 22:25:04 »

Блоу, пишеш веднъж на високосна и говори повече за делфините, отколкото по същество! Обидени сме Cheesygrin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Blow
Newbie
*

« Отговор #40 -: Юни 29, 2013, 22:34:10 »

И сватба и деца има, ама ... само той Cheesygrin
Ще разкажа, ама ще ме анатемосате, чакайте първо да си изкажа тирадата за делфините.
Димитровче, в кабинет преглеждам, в болницата. И вече, да ви кажа честно, се чудя защо не съм видяла нито едно форумно бебе!
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #41 -: Юни 29, 2013, 23:28:42 »

Къде преглеждаш беззъби, претоплени отвратяги?

Lol Lol Lol Lol
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #42 -: Юли 01, 2013, 15:37:46 »

Фей, тази година като не се видим на морето ще се видим в гората  Cheesygrin

Да w00t Няма ли да е толкова яко? Cheesygrin
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #43 -: Юли 02, 2013, 11:03:49 »

Я разкажете и препоръчайте нещо за Гърция, не сме почивали там от много време. Ходим до Кавала за някой уикенд и това е. Преди години съм била с нашите на Халкидики и на Корфу, но с тях не се обикаля и се ходи само на плаж, та нямам много опит.

Аз бих търсила по-луксозен хотел с хубав плаж (основно водата ме интересува) и ако има какво да се разгледа наоколо ще е супер.
Мислех да комбинираме Метеора с Катерини, но и тази година цялата отпуска е глътната , а за уикенд май не си заслужава, поне още ден още трябва. Но събирам идеи за догодина, а може и да измисля ден-два, ако Ути ме зариби с нещо  Cheesygrin

Ут, и аз вече не обичам острови сред огромното разочарование Малта. Много по-добре си е Гърция или Турция континентални части- да има и хубав плаж и нещо историческо наблизо примерно. От островите ми е останала слаба мечта за Малдивите, но май повече си заслужава Тайланд, ако ще се прави далечна и скъпа екзотична почивка.

При нас оставащи почивки са: един уикенд на морето през юли, един дълъг през август (ако успеем и два, ще е супер), а септември за 3 седмици в Испания- то няма да е съвсем почивка, ама с половин свободен ден на крачка от морето няма как иначе да го нарека. Два от испанските уикенди пък са планирани за Севиля-Кордоба и Фаро-Лисабон (второто португалско де  Cheesygrin). И Гибралтар искам да видя поне за ден.
Куче си взимаме винаги, когато сме в България или в чужбина с кола, само със самолет не става.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #44 -: Юли 02, 2013, 11:08:05 »

Корни, аз съм с две ръце за Ситония/Халкидики, 3 пъти по-евтино е от островите и има неподозирани малки симпатични скалисти плажчета, където може да се усамотиш. Палиш колата и караш просто. Всеки ден на нов плаж. Аз съм супер доволна Smile
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1659

« Отговор #45 -: Юли 02, 2013, 11:19:36 »

Корни, за посоката Метеора и Катерини, за по-луксозно място, аз лично препоръчвам това - http://www.mediterraneanhotels.gr/content.asp?id=2 Влюбена съм в огромния плаж и страхотната база и най-вероятно това е едно от малкото места, които ще повторя за почивка. Сега на Халкидики бяхме в едно курортче - Геракини, което е между Касандра и Ситония и можеш да обикаляш и в двете посоки, което се оказа много удобно.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #46 -: Юли 02, 2013, 12:06:52 »

Тази година поради липса на места надолу по Ситония, и ние планираме да сме в района на Геракини.
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1659

« Отговор #47 -: Юли 02, 2013, 13:55:43 »

Ути, да препоръчам, ако не сте резервирали? Хотел Decauville Геракини. Семейно хотелче за без пари обаче стаите са супер (само да не са на приземен етаж) и терасите са огромни, а персонала е супер любезен. Това, ако не търсите спа-ра и всякакви такива глезотии де.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #48 -: Юли 02, 2013, 14:03:19 »

Мерси, не търсим глезотии, ама вече имаме резервация, тъпото е, че изобщо не искахме там, но нямаше места вече на юг.
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #49 -: Юли 04, 2013, 22:11:20 »

уф, най-накрая и ние ще почиваме .. на Силистар, о йе ! на 20-21 тръгваме, като преди и след това ми се очертава по една седмица в Габрово, дано успея да си почина ..
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 10  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: