star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Отпускарска 2013!
Страници: 1 ... 8 9 [10]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отпускарска 2013!  (Прочетена 48599 пъти)
utopia
Newbie
*
Публикации: 16521

A believer

« Отговор #225 -: Септември 10, 2014, 18:21:19 »

Именно затова ме е яд, че на Халкидики има много по-добри плажове, и пясъчни, и каменисти като за гмуркащи се Smile
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #226 -: Септември 10, 2014, 23:19:00 »

Там, където ние си ходим на плаж

GPS координати не бих могла да дам, щото не знам къде да ги намеря, но мога да обясня.

Почувствах се виновно, че ходя на толкова западнало място.
По местата , където ходят повечето хора , ние не стъпваме'- нито на Голдън, нито на Парадайс, нито Алики. Не обичам някой да се разхожда върху мен , някакси.
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16521

A believer

« Отговор #227 -: Септември 10, 2014, 23:41:19 »

Е много ясно, и ние не сме били на тия, само веднъж се излъгахме Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Shushi
Newbie
*
Публикации: 339

« Отговор #228 -: Септември 11, 2014, 10:44:00 »

И аз не отивам на море да ми стъпват по ушите и мразя гъчканицата . На голдън се разходихме 2 пъти по дължина на плажната ивица то иначе нямаше къде да се седне вълните бяха силни, водата не особено чиста и с водорасли на места. Парадайса 2 пъти спряхме на него в началото на деня и вечерта към 19 ч минахме да се поплацикаме в морето.
Алики 4 пъти минахме през него и нямаше къде да се спре , колите блокираха дори и пътя - видяхме го от горе( хич и не ми се слизаше до долу).
Иначе плажчето изглежда супер.
Аз от всичките ходения по Гърция само 2 пъти съм повторила място, главна заради собствениците. Страхотно голямо гръцко семейство - много готини хора постараха се по всякакъв начин да ни угодят ( определено не се държаха и към другите гости по този начин ). Бих ходила там всяка година, но съм на мнение, че има толкова много места където може да се отиде.....пък времето е малко Smile))
Активен
peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1872

« Отговор #229 -: Септември 11, 2014, 14:09:35 »

Ние ходихме на Фанари. Имаше основно българи и тук - там германци и холандци. И как няма да има като пътят беше около 2часа от Хасково , при все че се движихме бавно.   Ама не беше претъпкано, може би защото бяхме през седмицата там. Ама щом успях да дремна на плажа, значи е било спокойно Smile. Водата беше божествена - топла, бистро чиста и с много рибки. Много приятно място, в ресторанта на плажа хапнахме и ми направи впечатление, че всичко плуваше в зехтин, но беше много вкусно. Догодина може направо към Гърция да летим и оттам после към Пловдив. Големи оферти за Родос намирам. Иначе половинката иска да идем някъде към Испания ей сега като захладнее още тука, ама с моите премеждия с тея самолети, никъде не ми се пътува :(
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13217

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #230 -: Септември 13, 2014, 16:00:19 »

Тая година ни преследва луд късмет с почивките ни. Все места с лоши отзиви, а всъщност почивката ни е повече от разкошна. Камчия приятно ме изненада, море за почти без пари, релакс, без лудница и навалица, гора и кълвачи. По-хубаво не съм и си го представяла
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #231 -: Септември 13, 2014, 17:52:20 »

Вече мина сезона, няма толкова много хора. Къде сте на Камчия, бунгала или хотел?
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13217

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #232 -: Септември 13, 2014, 21:27:34 »

На къмпинг Рай, последните три остри бунгала, точно на плажа. Реновирани са и са мн прилични :Smile
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #233 -: Септември 14, 2014, 02:19:28 »

Точно за тия острите - алпийски се водят мисля  Lol - говорихме с bizzare наскоро. Добре е, че са реновирани, защото там бунгалата са си леко мизерия. Иначе плажът е голям, стига да ги няма руските лагерници, че слизат на талази по някое време и става луда шумотевица. Smile
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Страници: 1 ... 8 9 [10]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: