star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Отпускарска 2013!
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отпускарска 2013!  (Прочетена 48600 пъти)
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #200 -: Август 25, 2014, 19:34:45 »

Ох нямам думи. Толкова пречистващо лято не съм имала.

Първо морето в Ахтопол беше повече от супер, второ с моето момче бяхме на много живописни места. Бяхме си навили да ходим на Йонийско море, но после решихме да не мия повече на ръка и заминахме за един къмпинг край Дуранкулак. Северното ни Черноморие е толкова красиво, спокойно, има километри плажове без нито един човек. Разходихме се, гоних жабки и полски мишленца, къмпингувахме, имаше мега буря, цялата палатка беше осветена, ходихме до ТюленовоКрапец, Шабла... любимия нос Калиакра, ядохме в ресторанта на Калиакра, бяхме в ботаническата в Балчик, ядохме сурови семки от слънчоглед на пътя, къпахме се голи....беше неописуемо. Края беше малко драматичен, понеже една змия изяде едно жабче пред очите ми(това ми е най-ужасната ужасия). Но това пък ни отведе в Дълбока за първи път се престраших да ям миди и съжалих за изгубените години, насладихме се на гледката...после спахме в моята любима Варна. Вярно само се разходихме късно вечерта и тръгнахме рано сутринта, но това не попречи моята душичка да се развълнува. После видяхме за кратко и Русе....абеее накрая се оказа, че сме минали 1700км и беше малко почивка "опознай България, за да я обикнеш".

Не съм знаела, че имаме такива плажове и такова море. Много съм щастлива, че имах толкова хубаво лято, понеже последната ми година в уни ще е по-дълга, имам 5 държавни и после изпит за зачисляване....та ме чакат около 2 календарни години без много въздух. Надявам се да съхраня енергията, която натрупах!
Активен

Моето име е Любов.
Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #201 -: Септември 01, 2014, 15:36:47 »

Хепи, и аз имам нужда от нещо такова, звучи много хубаво, а и много романтично си го представих! Big grin

Ходих на панаира на месото в Сърбия и не е за всеки.  Razz Lol
За два часа разгледахме Ниш, който ми хареса и напомни за родния град. В автобуса се слушаше сръбска радиостанция, но аз харесвам тази музика, та ми беше много хубаво, особено старите, познати песни. После попадаш в обстановка, която е нещо между селски сбор и циганска сватба, умножено по 20. Lol Пълно със скара, въртят се агнета и прасенца, кошмара на вегетарианеца, пушещо, шумно, няколко цигански оркестъра и много народ. Нищо културно няма в това събитие. Та ядох плескавица за пръв път в живота си и пих тамошна бира. После пихме кафе в много приятно и интересно кафенце, много изискано на фона на всичко останало. Компанията беше супер и се прибрах много доволна. Cheesygrin
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #202 -: Септември 08, 2014, 14:11:51 »

Оф, с отпуската свърши и лятото.  Razz
Есте, бяхме отново на Тасос- чувствам се все едно сме местни там. Най-накрая се престраших да плувам с маска и шнорхел и да разглеждам живота под водата. току виж, след време може и да се престраша на истинско гмуркане. Аз доволен! Само дето ми се иска още едни 10-15 дена да се търкалям по плажовете.
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #203 -: Септември 08, 2014, 16:13:58 »

И аз бях в Гърция, в Пефкохори, едно малко селце на Касандра. Един салса клуб организираха екскурзията. По цял ден на плажа, и после парти до към 3-4 сутринта. Толкова не съм танцувал сигурно в последните две годни.  Cheesygrin
Времето не беше прекрасно, но ползвахме дъждовните моменти да ходим да ядем. Мотахме се с едни девойки, които говореха гръцки. Голям гъдел им е на гърците това, обгрижваха ни навсякъде. В едното заведение сервитьорката какво нещо ни направи... Четири човека не успяхме да изядем всичко.
С пътя беше малко тегаво, много часове ми се събраха в автобуса. Не подозирах, че така ще се проточи. А снощи за капак изкарах една безсънна нощ в София, даже и с veselushka се видях, съвсем случайно, потанцувахме си. Smile
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #204 -: Септември 08, 2014, 18:13:17 »

Аз в друга тема се похвалих, че се видяхме.  Razz До сутринта ли продължи купона? И моята нощ не беше много сънна. Като се прибрах, в 3 часа през нощта пусках прахосмукачки, бърсах прах, мих чинии... Забавата беше пълна. Ама се получих добро парти, въпреки камерния състав. Cheesygrin
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
utopia
Newbie
*
Публикации: 16521

A believer

« Отговор #205 -: Септември 08, 2014, 18:39:16 »

Ххаха, не знам как някой не те е убил, Веселуши, в 3ч през нощта прахосмукачка?!

Мини, аз честно казано съм разочарована от Тасос тая година...
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #206 -: Септември 08, 2014, 20:26:33 »

Аз в друга тема се похвалих, че се видяхме.  Razz До сутринта ли продължи купона? И моята нощ не беше много сънна. Като се прибрах, в 3 часа през нощта пусках прахосмукачки, бърсах прах, мих чинии... Забавата беше пълна. Ама се получих добро парти, въпреки камерния състав. Cheesygrin

Хах, не съм обърнал внимание.  Lol Ходихме след това някъде в студентски да ядем, в 7 и 30 се прибрах, взех си багажа и търчах към метрото. Поне беше празен автобуса и се бях опънал на две седалки да спя.
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #207 -: Септември 08, 2014, 21:57:58 »

Хах, Ути, и аз не знам. Май не е толкова шумна. Като я включвах, си казах, че ако е силен звукът, няма да продължавам, но ми се стори ОК. А и не исках да оставям мръсно до днес вечерта.  Cheesygrin

Салс, готино, че сте продължили. Ей на това се казва подобаващ край на една такава екскурзия.  Smile
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #208 -: Септември 09, 2014, 12:00:43 »

Е ти от парти се прибираш, кой знае как са ти бучали ушите  Cheesygrin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #209 -: Септември 09, 2014, 15:35:55 »

Lol

Аз за това си купих на Ровента тихата прахосмукачка и съм много доволен.
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4122

« Отговор #210 -: Септември 09, 2014, 15:57:42 »

като каза тихата се сетих за онази реклама .. на зелмер ли беше, дето един я риташе в стената, докато й правеха тестове.. много забавна Smile
Активен

Mina
Newbie
*

« Отговор #211 -: Септември 09, 2014, 22:53:32 »

Мини, аз честно казано съм разочарована от Тасос тая година...
  Що бе , Ути?
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #212 -: Септември 10, 2014, 08:31:44 »

Ми не мога да определя, дали щото очаквах повече...страшна лудница от хора, водата беше студена, а и плажовете не ме впечатлиха особено, не знам някакво общо кофти усещане ми остана.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Shushi
Newbie
*
Публикации: 339

« Отговор #213 -: Септември 10, 2014, 11:43:11 »

Подкрепям Ути.
И аз съм разочарован от Тасос има къде по-хубави кътчета из Гърция и по-диви плажове.
Обиколихме острова 2 пъти и се завряхме къде ли не. Не намерих хубав плаж където да не пренаселено, да не е шезлонг върху шезлонг. Изненадах се, че дори на един малък каменен  плаж бяха наблъскали шезлонги.
Повечето плажове бяха доста замърсени, никой не чистеше. А на голдън бич  направо все едно си на Черно море - дупе до дупе, мръсотия ....
Водата беше хладна и не особено чиста на места.
Активен
Mina
Newbie
*

« Отговор #214 -: Септември 10, 2014, 15:01:40 »

Ние си ходим все на едни и същи пусти плажове между Скала Рахони и Скала Принос, където няма никой и сме си само ние- без чадъри и шезлонги.
След Трипити също има плажове без никакъв народ. А на Голдън бийч не съм стъпвала никога, а като се има предвид ,че три години ходим на Тасос
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #215 -: Септември 10, 2014, 15:03:02 »

Ами ние обиколихме цялата долна част на острова, всякакви забутани плажове (даже леко очукахме колата, дето е 4Х4 на едни камъни, още не съм чула края на тая драма)...и пак нещо не ми допадна, просто...нищо особено...мръсна, студена вода...като в БГ.
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #216 -: Септември 10, 2014, 15:35:26 »

даже леко очукахме колата, дето е 4Х4 на едни камъни, още не съм чула края на тая драма

Lol Lol Lol

Не е вашето място явно, няма какво да спорите. Smile
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #217 -: Септември 10, 2014, 16:19:45 »

Мани, мани, за драскотина ПОД КОЛАТА, дето се отлепи там 2см от нещо, дето нито се вижда, нито е нещо важно, цяяял ден мъка беше, драми, ревове :ДДД
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #218 -: Септември 10, 2014, 17:16:44 »

Не е нищо! Там като се е надрало покритието, или пък да се е отлепил прага, сега ще почне да ръждясва от там.  Lol
Активен

Nakom
Newbie
*
Публикации: 2528

« Отговор #219 -: Септември 10, 2014, 18:00:02 »

Ей това искам да го снимам - Утопия прегърнала мъж си който плаче безутешно, и го гали по главата "недей, не плачи, има си каско"
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #220 -: Септември 10, 2014, 18:11:50 »

Мани, светът свърши след като подпрях ръба на вратата в една ограда и се олющи около половин см от боята. Само ръба на вратата...Половин см...Не ми говори 3ч... Lol Еми не ги разбирам тия втелявания, честно. Мъже Razz

Накоме, не плаче, ама гледа лошо и мълчи с часове Lol
Активен

Nakom
Newbie
*

« Отговор #221 -: Септември 10, 2014, 18:14:23 »

Секс да има и пари да носи.Ако ще-хич да не говори
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #222 -: Септември 10, 2014, 18:16:14 »

Хахха, ти така ли ги подбираш Lol
Активен

Nakom
Newbie
*

« Отговор #223 -: Септември 10, 2014, 18:16:33 »

За жени - да.Ама вярвам че е общовалидно
Активен
Shushi
Newbie
*
Публикации: 339

« Отговор #224 -: Септември 10, 2014, 18:19:29 »

Mina - можели някакви gps кординати  или на карта да покажеш тия плажове(любопитно ми е дали сме били там)? И ние се завирахме къде ли не,  особено съвестно ми беше за колата защото нормален път няма до повечето плажове(е и колата си е моя де после мен ще ме яд).
Явно много зависи по кое време се ходи . Направи впечатление,че имаше масово румънци. Иначе след Трипити и аз се отбелязах един плаж беше спокойно (но не празно ). Като цяло ми се видя доста западнало, приятели каза същото и те няколко години поред ходят на Тасос.

3 години поред на Тасос - толкова  ли много ви харесва или има друг повод ? Направо съм изненадана . Аз лично не бих отишла пак - дори и на Халкидики има по-добри плажове.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: