star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Отпускарска 2013!
Страници: [1] 2 3 ... 10  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отпускарска 2013!  (Прочетена 48616 пъти)
peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1873

« -: Юни 26, 2013, 16:05:46 »

ВъзмУтена съм че нямаме темичка за тазгодишната почивка. Кажете сега,къде ще ходите на почивка- морски или планинка? С децата ли,с кучето ли? ;)
Аз съм планувала средата до края на август да съм си в България с една близка моя приятелка-германка и съм в голяма чуденка къде да я заведа на море? Мислех по 2-3дни на 2-3 места по черноморието,в приятно хотелче и възможност да се види нещо,не държа да я водя в Съни ..
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #1 -: Юни 26, 2013, 16:12:03 »

Ние отиваме за Джулай на Камен бряг, но това е по-скоро междинно събитие.

Иначе, ще ходим на палатки в Крапец. За любителите на тази форма на летуване - отново препоръчвам.
Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #2 -: Юни 26, 2013, 16:24:13 »

Юли - дълъг уикенд (3 дни) в Аспровалта, Август - дълъг уикенд (3 дни) в Балчик и Септември е истинската почивка - 10 дни в Халкидики, 2 в Кърджали /Перперикон/ и 5 дни в Сопот и Карлово.

В Аспровалта сме само двамата, в Балчик - компания и кучето, през истинската почивка сме пак с компания, но в по-тесен кръг и без кучето Smile

Междувременно гледаме да отскачаме до някъде уикендите, но друго си е като си в отпуск.
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15629

« Отговор #3 -: Юни 26, 2013, 16:27:15 »

Опитвам се от 4 до 7 юли да направя едно ходене с Цвета до Огняново или до морето, после август ние сме в Мармарис и май ще е това, че нещо съм във финансова криза и без друго...
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #4 -: Юни 26, 2013, 16:37:36 »

Аз вече съм на отпускарска вълна, ама на макс. На 12.07 заминаваме за 5 дни за Албена, а от август се изнасям на село, вероятно с детето, защото подозирам, че ще ми е добре да съм без обхват, пък и ще изпукаме от жегите в града. Иначе от както се е стоплило разпускаме почти всеки уикенд на вилата, тази седмица откриваме и басейна, в който ще си плакна само краката  Lol
Към края на юли ще си направим и един дълъг уикенд на планина, зависи кога мъжо ще се завърне от командировката в Чехия. И друго не планирам, защото психологическата ми граница за по-дълго пътуване е до края на юли, после честно казано ме е страх.
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #5 -: Юни 26, 2013, 17:42:49 »

Ние другата седмица сме за 3 дни в Цигов чарк, на много хубаво местенце. Ще си правим традиционната среща с колегите от университета, така че ще е яко избухване както винаги. Много е готино, че всеки път имаме по някое ново бебе, цяла банда станаха вече и то само момчетии  Lol

И това е, нищо друго не планираме, ще си ходим тук на плаж и на разходки, и без това покрай местения и други хамалогии нито пари има, нито време.
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #6 -: Юни 26, 2013, 17:46:54 »

Уу, живна тоз форум най-накрая!
Ние започнахме лятото със семейна екскурзия в Хисаря, началото на юли имаме 3 дни с голяма компания на вила в една живописна вила до Шумен, а сега планирам и един Тетевен или средата на юли, или август, остава да уточним някои работи  Big grin И това ще е - кратки моменти на бягство.
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« Отговор #7 -: Юни 26, 2013, 18:24:00 »

Една седмица на Халкидики, засега е това. Имахме планове за октомври/ноември една седмица Хургада ама и тази година не виждам как ще стане. Реално и Халкидики-то се размина само щото нямаше как да отменим резервацията толкова късно...Дано поне си починем добре Smile
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #8 -: Юни 26, 2013, 20:54:42 »

Седмица или десет дни в Турция на море, засега това ми е планът, началото на септември с компания и сестра ми. Ако това не се организира според очакванията ми или нещо се откажат, защото още нямаме резервации, то само със сестра ми някъде навън. И поне един уикенд като захладнее ще си направя хубав, Охрид ми се върти в главата или подобно. Дано успея и друго да си организирам, малко шарене на наша земя, но като гледам как нямам свободно време и ми бавят парие, може и да увисна. Smile
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
deni_4ka88
Newbie
*
Публикации: 456

« Отговор #9 -: Юни 26, 2013, 21:01:48 »

На първо време е морето-7-11 юли на Поморие.По-нататък ми се иска да отидем поне за 3 дни и на планина (Априлци или Рибарица),обаче е под въпрос.На морето ще сме ние с мъж ми и детето,едно много близко семейство с момче на 4 год и техните кръстници,които не познаваме с хлапе колкото нашето.
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #10 -: Юни 26, 2013, 23:04:49 »

За мен едно голямо, тлъсто НИКЪДЕ  Lol  Razz Ако имам много късмет, другата седмица ще ме вземат за няколко дена в Сърбия, че имат участия с групата, което значи, че те ще си репетират и ще обикалят по уъркшопи, а аз ще кибича и вероятно ще работя, така че голяяямата почивка  Rolling Eyes Да не говорим, че едва ли ще отида така или иначе  Razz Само ще гледам снимки във фейсбук и тая година. Мъж ми покрай университета и музикално-театралните ангажименти си изпука целия отпуск за годината, да ми е честито  Razz
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #11 -: Юни 27, 2013, 00:14:42 »

Браво бе, какви хубави почивки сте заформили Smile Ние тази година нищичко. Или поне не сме планирали. Разчитам на външна помощ - че приятеля ми, който се върна от Щатите ще ни организира за традиционната почивка на компанията, която миналата година пропуснахме, както и че нашите традиционно ще ми подарят за рождения ден уикенд някъде Smile
Но вашите всички звучат супер Smile
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #12 -: Юни 27, 2013, 08:25:00 »

ехаааа страхотни почивки....ние няма да ходим никъде, нямаме нищо планирано...дори тази година и с плажа ще се размина, преди 2 дни отидохме с мъжо на плаж да си начеше той крастата, ама мен като никой бански не ми става и си седях с дрехите през цялото време....
Активен

Ivena
Newbie
*
Публикации: 650

« Отговор #13 -: Юни 27, 2013, 08:52:29 »

Нашият план е Парга - Превеза - Лефкада - Метеора - Солун - за около 9 дни общо. След две поредни морета на Закинтос, всяко традиционно море ни се струва скучно и неатрактивно. Просто не мога да си представя да отидем на място, където да има само плаж и ние да сме ежедневно на него. Трябват ни повече обиколки и разнообразие в природата. Дано ни се получи замисълът, че ще бъде без предварителни резервации и на място ще се настаняваме.
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #14 -: Юни 27, 2013, 11:05:41 »

Ивена, вие с кола ли бяхте до Закинтос? Аз честно казано не останах очарована - да, красиво е, но не си струват нито пътя, нито цените, а учудващо на Ситония/Халкидики има също толкова закътани плажчета с красиви неща за гледане.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Ivena
Newbie
*

« Отговор #15 -: Юни 27, 2013, 11:22:21 »

С автобус. Използвахме услугите на една агенция. А вече на място наемахме кола/лодка/организиран круиз около острова според времето и желанието. Общо взето всеки ден бяхме на различно място. На мен островът ми е любимо място завинаги. Може би, защото ни беше първото море с половинЪТ, но наистина имаме прекрасни спомени.
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #16 -: Юни 27, 2013, 11:40:43 »

Олеле, вие сте побъркани, с автобус, ние бяхме с кола до Кефалония и един ден до Закинтос като по пътя спахме в Делфи, ако някой ден имате път натам с кола, задължително идете там, просто съм без думи, толкова невероятно магическо място е!

На Ситония/ Халкидики също винаги сме на нов плаж, всеки ден миткаме с колата насам-натам, има разкошни малки уединени плажове, със скали, с пясък, абе...нямам търпение Smile
Активен

Ivena
Newbie
*

« Отговор #17 -: Юни 27, 2013, 12:00:17 »

Сигурно и на мен щеше да ми се стори ужасен ужасон пътят, но автобусът беше голям, относително празен и климатизиран, пътувахме на две съседни двойки седалки самостоятелно, та, някак по-леко преживях нощния преход. Тази година, живот и здраве, сме с кола.
Активен
juliet
Newbie
*
Публикации: 1659

« Отговор #18 -: Юни 27, 2013, 12:26:32 »

Ние открихме сезона с една седмица на Халкидики миналата седмица. Евентуално август месец може би ще мръднем до нашето море и евентуално нещичко и за септември за годишнината ни ще мислим.
Оооох, Закинтос  Wub ние трябваше да сме там вместо на Халкидики, но в последния момент ни отмениха полета. Тоооооллова му се бях наканила и ми се ходеше. Може да споделите някпя друга агенция или хотелче там направо, че рано или късно ще стигна до там.
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #19 -: Юни 27, 2013, 12:55:44 »

Не е ли адска жега в Гърция баш посред лято? Ние най-късно през май сме ходили и то в по-северната част и пак щяхме да изпукаме.
Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #20 -: Юни 27, 2013, 13:22:37 »

На мен ми е супер, по цял ден на плажа изобщо не усещам жегата. Виж, в Турция само един път съм ходила баш лятото и въздух не можех да си поема. Септември е идеално.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #21 -: Юни 27, 2013, 13:32:23 »

Лори, ние сме редовни там, та ще ти кажа, ходим в началото на юли и е доста горещо, но не е като да ти стане лошо, 31-32 градуса е, но примерно на островите (Йонийските) е значително по-хладно.
А в Турция веднъж бяхме юли и как не умряхме не знам.

Добре де, сериозно, какво им харесвате толкова на тия острови - красиво е на картинка, ама иначе - плажовете са каменисти, много рязко става дълбоко, има страхотни мъртви вълнения, отделно е значително по-хладно и ветровито. Нито може да се плацикаш, нито може да се гмуркаш, а е и тройно по-скъпо и по-далече. Сериозно, обяснете ми, моля ви се.
« Последна редакция: Юни 27, 2013, 13:35:25 от utopia » Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15629

« Отговор #22 -: Юни 27, 2013, 14:44:22 »

Айде, имаме Комплекс Градина от 4 до 7 юли, Огняново. Да заведем малко дивакчо и да я пращаме най-после на село, че нямам търпение Lol
Малко го дават да вали, ама дано пък по този край на страната ни се размине Smile
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #23 -: Юни 27, 2013, 14:51:10 »

И ние днес заковахме 10-14 юли - Тетевен.  Big grin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #24 -: Юни 27, 2013, 15:29:02 »

Еее, Лъвче, с вас ще се разминем. Не знам още как ще организираме ходенето до Варна, но предполагам ще е на отиване  Rolling Eyes
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 10  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: