star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Форумни срещи
Страници: 1 [2] 3 4 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Форумни срещи  (Прочетена 44772 пъти)
una hada
Newbie
*
Публикации: 5290

« Отговор #25 -: Май 13, 2013, 14:53:46 »

Лор, ако искаш да се чакаме където на теб ти е удобно, после заедно ще отидем до метростанцията
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #26 -: Май 13, 2013, 15:07:06 »

А да, знам я тази метростанция, става, даже е супер, защото и един приятел ще викна, а офисът му е до виас. Окей, аз казвам, че от към 6 ще съм там с дружката ми, ще си пийваме кафенца и бирички, а който иска да идва. Май почти всички си имаме телефоните, ако има нещо.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #27 -: Май 13, 2013, 15:14:23 »

Аз ще съм там към 6.30- 7 без нещо сигурно, също + 2-3 приятели. Ще звънна като стигна, Лор, да се видим поне за малко преди да влезем в лудницата  Cheesygrin Ако видя и Пупиела ще е супер, че сте ми от малкото "стари кучета", които не познавам лично.  Razz
Активен

una hada
Newbie
*
Публикации: 5290

« Отговор #28 -: Май 13, 2013, 15:15:34 »

Лор, към 6 и аз ще съм там Smile
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #29 -: Май 13, 2013, 21:44:37 »

Къде сме последно?Аз също ша дода

А някой има ли идея откуде да си купя дъждобран Unsure
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16521

A believer

« Отговор #30 -: Май 13, 2013, 21:49:44 »

Аз търсих къде ли не и не намерих.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #31 -: Май 13, 2013, 23:27:27 »

Шматки, мойто мъж днес е закупило билети. В колко ще се видите и точно къде, за да се опитам да се дотреса след работа Smile
Ако може някой да ми прати смс като финализирате уговорката Smile
« Последна редакция: Май 13, 2013, 23:31:15 от HappyHeart » Активен

Моето име е Любов.
Лора
Newbie
*

« Отговор #32 -: Май 14, 2013, 08:55:56 »

Последно ще бъдем от 6 нататък (до към 7 предполагам) пред метростанцията под строителния техникум. Който когато може да идва.
Дъждобрани ще продават там задължително. То и аз се оказа, че имам само един.
Активен

Mina
Newbie
*

« Отговор #33 -: Май 14, 2013, 11:40:09 »

Слънцето се опитва да пробие, хвърляйте молитви по-здраво  Cheesygrin
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #34 -: Май 14, 2013, 16:40:26 »

Готови ли стеее, слънцето е вече факт и след малко се насочваме за групово-форумно-разбиванеее!
Активен

Mina
Newbie
*

« Отговор #35 -: Май 14, 2013, 16:48:53 »

Аз ша дода също. Докато се домъкна, в случай, че се отвеете нанякъде-имате ми телефона. Smile
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #36 -: Май 14, 2013, 16:50:44 »

Аз ша дода също. Докато се домъкна, в случай, че се отвеете нанякъде-имате ми телефона. Smile

Аз ще дойда най-рано в 6.30, така че сигурно ще ви хвана само за 15 минутки, но колкото да усетя настроението и да видя нови образи  Cheesygrin
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #37 -: Май 14, 2013, 17:18:44 »

Там някъде е срещата със сестра ми, ще се огледам и за вас. Smile
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #38 -: Май 14, 2013, 18:06:56 »

Ima li nqkoi na metrostanciata?
Активен

Моето име е Любов.
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #39 -: Май 15, 2013, 01:16:25 »

Момичетааа, споделяйте впечатления от концерта Smile
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Mina
Newbie
*

« Отговор #40 -: Май 15, 2013, 07:37:58 »

Хора, сори , че не можах да дойда на предварителната среща, но докато си тръгна , докато взема детето , докато си изюркам и двамата с баща и да не се бавят за концерта, и... чак към 19:15 акостирахме до метрото.

Ми кво да кажа за концерта...такова вълнение...все пак това е групата , за която съм мечтала дълги години. Smile Истински професионалисти,
страхотни бяха, със супер готино отношение към публиката. Мноого беше хубаво , въпреки неочаквания край. И аз доволен, и дете доволно. Big grin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #41 -: Май 15, 2013, 08:32:45 »

Да бе, супер готино отношение, да си тръгне така че хората да не знаят истина ли е или майтап - по-голямо отношение здраве му кажи. Иначе отпред беше велико, ама чух, че назад звукът бил кофти и картината се разминавала.

Аз лично се чувствам някак прецакана от финала. Много беше тъпо. Но останалата част от концерта беше върхът, аз просто нямам глас от виене, бяхме на 4-5 метра от Бон Джоуви през цялото време и на места направо щях да ревна от кеф!

Между другото и ние закъсняхме и бяхме при стадиона чак в 19.05-10.
« Последна редакция: Май 15, 2013, 08:43:26 от utopia » Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #42 -: Май 15, 2013, 09:26:58 »

Най-хубавото от цялата работа беше срещата с Корни и Уна. Мин, ще се изям от яд, разминали сме се за секунди, ние до 7,15 стояхме, само и само да те видим за едно здрасти, ама се наложи спешно да търсим тоалетни  Big grin

За концерта нямам думи. Като се започне от нелепата сцена, през още по-нелепите песни от послените им албуми, до това колко антипатичен ми се оказа Джон Бон Джоуви в действителност. Ричи липсваше ужааасно. Не съм била толкова разочарована от концерт досега. И все очаквах към края да избухнат и да стане яко, пък то...супер тъпо изпълнение. Можеше да го отиграе много по-добре, публиката на драго сърце щеше да пее вместо него и щеше да е още по-вълнуващо даже, просто да беше показал някакво желание, а той се намуси и си тръгна, егати.
Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #43 -: Май 15, 2013, 09:28:36 »

Защо се е намусил, кажете какво е станало ...?
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #44 -: Май 15, 2013, 09:30:02 »

И аз това щях да питам. Сефте чувам за такива изпълнения на концерт, обикновено изпълнителите се отнасят с голямо уважение към публиката си и се размазват от кеф заедно с нея...  Confused
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #45 -: Май 15, 2013, 09:30:14 »

Ух, Лори, слава Богу, че го написа, имам чувството, че само аз хейтя и даже мислех, че проблемът е в мен. И според мен изпя твърде много нови песни, но иначе настроението ми беше супер де, просто края така ме разочарова, че забравих целия кеф. Какво не ѝ хареса на сцената бтв?

Виви, ами към края получи уж алергични проблеми с гласа, то беше очевидно, че не можеше да пее вече де, но вместо да завърши като хората, каза, че трябва да си ходи, сори баце, алергия имал и просто събра групата и изгасиха лампите. Без нищо, без поклон, без "бяхте супер", нищо.

Кат, той се размазваше от кеф, докато не му стана кофти с гласа.
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #46 -: Май 15, 2013, 09:33:23 »

Уф, много тъпо наистина. Била съм на концерти, на които певецът има проблеми с гласа и накрая съвсем човешки се извинява, че не може да продължи, оставя групата да изсвири някой и друг инструментал, пак се извинява, понеже публиката крещи за бис, покланят се, благодарят за разбирането и се приключва съвсем нормално без никой да е разочарован.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #47 -: Май 15, 2013, 09:37:12 »

Да, нещо такова щеше да е чудесно. Аз лично се чувствам прецакана някак, като прелъстена и изоставана с тоя куц край. Хората го чакат 20 години да дойде, билетите бяха най-скъпите за концерт в БГ досега, а той да се тръшне и да загаси лампите!
Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #48 -: Май 15, 2013, 09:37:43 »

Аз сега чета една статия и там сто пъти е написано, че се е извинявал и че наистина едва е стоял на краката си - http://www.vsekiden.com/134509
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #49 -: Май 15, 2013, 09:38:30 »

Извини се точно два пъти, преди последната песен и след нея каза: sorry I have to go.
И тва с краката са пълни глупости, аз стоях на метри от него, просто прегракна.

"Джон Бон Джоуви едва не припадна на сцената." - тия журналисти ще ме довършат. Да бяха написали, че са му правили четворен байпас на сцената направо за по-голям ефект. Lol
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: