star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Форумни срещи
Страници: [1] 2 3 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Форумни срещи  (Прочетена 44779 пъти)
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« -: Май 09, 2013, 17:21:39 »

Правя една обща тема за срещи, а поводът сега е концерта на 14-ти, така че давайте предложения. Предполагам, че сте на работа, затова нека да е някъде около стадиона, точно преди да влезем, пък ако ще и да е за 20 минути на крак. И някой, който със сигурност ще идва, да ми прати един телефон.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8774

« Отговор #1 -: Май 09, 2013, 18:07:37 »

Сега видях, че концертът е от 8, тъй че според мен ще имаме половин-един час преди него, ако си тръгнем рано от работа.  Предлагам срещичка  към 18-18:30, ако ще сформираме някакво кафенце преди това. Колко по-рано трябва да се влезе? Аз не обичам да влизам по-рано на концерти, доскучава ми  Lol Предлагам пейка-парти или ако е лошо времето- има няколко заведения до стадиона- едното се казва Ариана и е точно на 2 мин от стадиона, в горния край на езерото. Ако не ви харесва, като се тръгне по алеята надолу към Орлов мост и Цариградско има още 2-3 кафета и ресторантчета.

Та, желаещи примерно за 18:30 в пицария "Ариана" на гърба на стадиона?

Лор, пращам телефон на лични.
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #2 -: Май 09, 2013, 18:44:34 »

От 8 излиза групата или подгряващите? Кои ще подгряват всъщност? Не съм чувала нищо по въпроса.

Аз съм ок и просто да си повисим пред стадиона. Заведенията наоколо сигурно ще са претъпкани, макар че не знам на Ди Си как успяхме да се уредим с голяма маса в Старбъкс.. В смисъл да е някаква импровизирана, небрежна среща, колкото да се видим, че още ми държи влага от онзи път, когато всичко пропадна с гръм и трясък и имаше много разсърдени хора.
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« Отговор #3 -: Май 09, 2013, 18:45:32 »

Бе вие луди ли сте, места в заведения до стадиона Lol Lol Lol

То няма да може муха да прехвъркне там поне 2 часа по-рано, затварят улици, едни тълпи, едни чудесии, няма минаване, не си е работа.

Аз трябва да се прибера, за да си оставя колата, а оттам нямам никакъв транспорт... Rolling Eyes 99% няма да успея. Unsure

Но Лори, мислим да ходим до Варна тая година да плуваме с делфините Cheesygrin
« Последна редакция: Май 09, 2013, 18:47:57 от utopia » Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Лора
Newbie
*

« Отговор #4 -: Май 09, 2013, 18:58:05 »

Какво няма да успееш, за концерта ли?  Lol На Металика като бяхме, се видяхме с Еуфория точно на входа на стадиона, за 5 минути, колкото да се запознаем и да си кажем няколко приказки. Не е нужно да е някаква дълга, официална среща, ми е мисълта. Просто си определяме едно място - на тоя ъгъл, до светофара пред входа или нещо подобно, седим си там докато дойде време за влизане и който идва на концерта, минава от там за едно дзак.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #5 -: Май 09, 2013, 19:00:03 »

За концерта ще успея, ама ще чакам мъжът да ме вземе от нас и не знам кога ще отидем. Как пък няма да успея за концерта Lol Lol Lol Ние ще сме много сладки с еднакви тениски пък. Да си кажа. Razz Cheesygrin
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #6 -: Май 09, 2013, 19:18:29 »

Абе и аз се зачудих за места по заведенията, ама реших,че повечето хора ще са на стадиона, защо да висят на заведение  Cheesygrin Може и на някой ъгъл, макар че ми е трудно да измисля къде при тази лудница. Иначе в 8 почват подгряващите според мен, щом е официален час, Бончо сигурно ще дойде най-рано в 10  Razz

Ако искате тогава в 7 на някой ъгъл. Ут, айде един път не можеш ли да си тръгнеш по-рано от работа  Razz А и с мъж няма да те върнем, и аз съм с мъж и един приятел, макар че моят сигурно ще дойде 5 минути преди концерта  Lol
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #7 -: Май 09, 2013, 19:27:04 »

В Букурещ Бончо почна тоно в 8 и свири до 11 и нещо.
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #8 -: Май 09, 2013, 19:27:34 »

Ние още нямаме билети, преди гледах, че само на най-далечните места са останали... много сме неорганизирани..
Иначе за едно здрасти и аз може да намина ако ме искате, мъжа ми и другите двама не знам кога ще са на линия, но тях лесно ще ги намеря...
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #9 -: Май 09, 2013, 19:36:45 »

Аз не обещавам, защото ще съм с още 9 човека, с които все пак трябва да се съобразявам. Ако успея евентуално да се откъсна от групата, макар после да не знам как ще ги диря, ще звънна на Лор и ще ви намеря  Smile
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #10 -: Май 09, 2013, 20:24:42 »

Лошото е, че тогава всички телефонни връзки предават богу дух още преди концерта, чист късмет ще си е, ако можем да се свържем. Затова ми се искаше нещо по-необвързващо, на място, от което така или иначе всеки ще мине преди да влезе. На въпросната среща с Еуфория, се бяхме уговорили да гушнем един определен светофар пред входа и да не го пускаме  Big grin
Активен

Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #11 -: Май 09, 2013, 20:44:30 »

В деня на концерта ще има повече от достатъчно билети, не само за крайните места  Razz
Както винаги предприемчиви сънародници са се запасили, и понеже са много предприемчиви, и много - сънародници, накрая ще ги продават на по-ниски от официалните цени, колкото да не са съвсем вътре ( както за всеки концерт в последните десет години )  Lol
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #12 -: Май 09, 2013, 21:39:49 »

Аз съм за, както винаги, само кажете къде да се паркирам, ще съм само със сестра ми, както винаги. Smile
Наистина ли ще вали, много тъпо?
Пък аз никога не съм ходила на този стадион и нищо не знам, къде, как, какво, на място ще се оправяме, вчера даже се чудих дали ще е много гъчкано отпред и дали ще е цивилизовано, че нямам много такъв тип концертен опит.
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #13 -: Май 09, 2013, 22:02:21 »

Направо ще е лудница Lol Затварят целия булевард и има само тълпи от хора, добре, че ще си оставя колата далече. Ох, нямам търпение!!!
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #14 -: Май 10, 2013, 02:03:14 »

Аве вие сте луди, нямало да има телефони и едва ли не апокалипсис от хора  Lol На сонисфера преди 3 години беше съвсем нормално, дойдохме с метро, не са ни удушили и телефоните си работеха...

Винаги може да се измисли място до метрото, примерно пред станцията в посока до трамвайните релси (не откъм стадиона), няма да свърши светът тогава Lol
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #15 -: Май 10, 2013, 09:10:54 »

Е луди сме, да, все едно не сме идвали на маса концерти у Софията. Нали знам как си е чист късмет, като се насъберат няколко десетки хиляди телефона на едно място, да се свържеш с някой. Сега ако кажеш, че и на Нова година не ти се е разпадала връзката, ще те призная.

За тълпите съм съгласна, че не е кой знае какво, досега на нито един концерт не ми се е струвало пренаселено извън стадиона, имало си е предостатъчно място. Примерно на кръстовището на Старбъкс няма да има проблем да се срещнем.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #16 -: Май 10, 2013, 09:43:03 »

Е как може да сравняваш нова година, когато почти всички 7 милиона българи говорят, с един концерт, когато да кажем 1/4 от хилядите хора там са решили да звъннат...Не всеки, който е на концерт звъни точно преди него. Все едно де, тъп спор. Межудругото през последните години и на НГ успявам от 2рия път някъде да се свържа с всички.

Чакам вие да решите какво и къде, явно аз си представям твърде лесни и наивни нещата.
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #17 -: Май 10, 2013, 09:48:04 »

Жалко, че няма да ходя на тоя концерт.  Unsure Ама продължавам да се надявам, че с Ангелчето пак ще се видим на Riverside  Cheesygrin
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #18 -: Май 10, 2013, 09:49:21 »

7 милиона българи от колко клетки в България, Корни? И колко клетки има около стадиона? Наистина няма смисъл да се спори за това, на достатъчно концерти съм била, за да знам, че не са идеални мобилните връзки.

И аз чакам да решите, няма аз да ви организирам срещите я, какви домакини сте  Cheesygrin Ако знаете във Варна какви организации и посрещания правим, ехееее. Малко се почувствах като Салсеро онзи път, когато каза, че ще идва в София и предложи среща и никой не го отрази.
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #19 -: Май 10, 2013, 14:33:52 »

не знам за концерта, но нека си направим една срещичка във Варна.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #20 -: Май 10, 2013, 14:49:54 »

Малко се почувствах като Салсеро онзи път, когато каза, че ще идва в София и предложи среща и никой не го отрази.

Глупости, аз предложих няколко  неща и все ме режете, не можело така по концерти, не искате да отделите повече от 10 минути на ъгъла пред стадиона  Razz Така че аз трябва да се чувствам зле, не ти  Razz  и затова рекох вие да измислите тогава като имате повече концертен опит   Cheesygrin Аз на стадиона съм била само на 2 концерта, не е много, а може и да не съм говорила с никого, защото проблем с телефоните не помня.

Казвайте колко време ще имате и кое място искате, според мен на крак ако е, наистина за 10 минути, а ако имате поне половин час може да измислим заведение в района, не вярвам пък целият център да е с фул места, ако трябва ще резервирам и готово.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #21 -: Май 13, 2013, 11:39:46 »

Хораа, той концертът бил утре, аз живея с мисълта, че 14.05 е сряда  Lol

Ако искате да направим бърза среща, примерно към 19.15 ч на метростанцията, възможно най-близо до бул. Драган Цанков (и най-далеч от стадиона).

Доколкото разбирам никой няма да има повечко време за кафенце или друго, така че нещо такова ще да е...

Аз още карам настинка и нямам глас, та след дъжда и виковете утре, в сряда ще съм голяма картинка  Lol
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #22 -: Май 13, 2013, 11:45:54 »

19.15 ще е късно, Корни, после по входовете имаме много време да висим, докато влезем, а ако наистина в 8 излизат хедлайнерите, хич не ми се иска да пропусна началото. Поне час по-рано трябва според мен. Сега дай и един скрийншот на картата с въпросната метростанция  Big grin
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #23 -: Май 13, 2013, 14:07:20 »

Корни, аз симулирам успешно, че съм оздравяла  Lol Още ме наболява гърлото и подсмърчам, ама за пред мъж съм пушка  Lol Ако разбере, че имам и най-малкото оплакване, няма да ме пусне, особено както го дават дъждовно. Да не ме издадете сега  Lol
Току що разбрах, че Д2 ще подгряват. И по-добре, че другите предложения хич не ги бях чувала. Сега гледам концерта им от Кливланд, направо иглички имам по петите, иде ми да започна да подскачам и крещя  Lol
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #24 -: Май 13, 2013, 14:39:36 »

Лор, нещо не мога да пратя точен линк, пробвай да напишеш "София, бул. Драган Цанков №1"..и там точно между знака Виваком и знака за метро ми е идеята, има нещо като голяма площадка пред метрото.

Само че както казах нямам голям опит с концерти и ако не се диша в този район, да не ме биете  Lol

Освен мен и теб и Пуп и Ут, които не са сигурни, други желаещи?

Ау, Д2, много яко. А за часа колко да е, нещо преди 7 ли?
« Последна редакция: Май 13, 2013, 15:01:52 от Korneliq » Активен

Страници: [1] 2 3 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: