star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar И syanna е сгодена!!!
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И syanna е сгодена!!!  (Прочетена 18350 пъти)
syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #50 -: Ноември 24, 2013, 21:17:36 »

Иха, успяхте ли в катедралата?

В катедралата всичко мина добре. Направихме си обучението, поплнихме някакви въпросници.
Церемонията беше приказна  Stuart
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #51 -: Ноември 24, 2013, 22:35:06 »

Ай ню ит, направо мъничко завиждам за тази церемония, както и за подготовката. Така трябва да се встъпва в брак, напълно съм в унисон с този аспект на католицизма, както и с доста други по отношение на семейството.
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #52 -: Ноември 25, 2013, 09:16:25 »

Ами като се замисля при нас нямаше големи неуредици сякаш или просто вече съм ги забравила ли? Наистина не помня да е имало...единствените изцепки бяха че свекъра поканил един непредвиден гост и го настанил на една маса и после трябваше аз да местя няколко други госта защото всичко бях наредила по компании и ми разбъркаха планировката, но не е болка за умиралка...а другия "гаф" беше че едно 17 годишно леке се напи и си седеше само в ресторанта когато всички си бяха тръгнали вече и повръщаше до масата...та управителката ни викна да го изкараме, а всички млади се бяхме преместили на огромната тераса до басейна и пийвахме навън в това време Smile

п.с. нямам търпение да видя снимките!
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #53 -: Ноември 25, 2013, 09:54:30 »

Честитоооо !!! Желая ви много, много щастие, все така надъхано и влюбено да ви е !!!

Без гафове не може, хубавото е, че гостите обикновено не разбират за тях- поне при нас не разбраха за 3 от 3 гафа, а може аз да не съм разбрала за други, разбира се  Lol

Фаворит ми е от мойта сватба приятелят на младоженеца да му се доспи/призлее и без да каже на никого, да се прибере вкъщи с колата, в която са питката, дрехите на младоженеца и още куп нужни неща и да си изключи телефона  Lol
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #54 -: Ноември 25, 2013, 10:24:26 »

Най-после прочетох разказа, все отлагах за по-спокоен и свободен момент, ииии...приходи ми се на сватба направо Smile Да ви е все така вълнуващо и влюбено!

А за гафовете - извинете, ама никой не може да мине нашия, когато свекървата ни хвана със Салсерко полуголи  Cheesygrin Иначе имаше и при нас някакви дреболийки, но най-фрапиращо и необяснимо се прояви дружката ми, която по принцип е супер разтропана, а на сватбата буквално блокира, ама блокаж ви казвам! Бях й възложила няколко задачки и тя забрави да изпълни абсолютно всичките, включително й бях зачислила един мой приятел от София и тя просто го забрави, а той е 2 метра човек, не е като да не се вижда  Lol
Въобще, това с блокирането беше масово явление и добре, че имахме сватбен агент, защото близките ни не бяха в състояние да свършат каквото и да било. Мъжът ми идва да ме взима и нали, вълнуващ момент, вижда ме за първи път, снимки, възгласи, ала бала, той изтупан с костюма, а в ръцете му една.....найлонова торбичка  Wacko И ми вика "ти разбираш ли, че всички са толкова неадекватни, че дори една торбичка (с бутониерите) не могат да носят!". Свекърът на ритуала вместо да отиде на мястото за родителите, си стоеше при гостите, свекървата сама, всички го издирват, абе въобщеее  Lol
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #55 -: Декември 30, 2013, 16:32:35 »

Сещам се за още един сватбен гаф - никой не се беше сетил да вземе панталона му, който бяхме оставили за скъсяване в магазина предната седмица  Lol Lol Lol Сутринта докато аз бях на фризьор мъжото звъни да ме пита, а аз припадам от смях Lol
Та беше дошъл с друг панаталон и в последствие някой беше ходил да го вземе и се беше преоблякъл  Lol

Ако някой иска да разгледа няколко снимки да ми пише на лични да му дам файсбука си  Smile
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4121

« Отговор #56 -: Декември 30, 2013, 18:34:18 »

аз, аз , аз ;)
Активен

deni_4ka88
Newbie
*
Публикации: 456

« Отговор #57 -: Декември 30, 2013, 20:24:46 »

и аззззз  Smile
Активен

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1378

« Отговор #58 -: Декември 31, 2013, 19:05:41 »

може ли и аз?
Активен

Maggie
Newbie
*
Публикации: 979

« Отговор #59 -: Януари 02, 2014, 20:58:15 »

И аз искам, ама не от любопитство  Razz, а защото не те "познавам" дори и по физиономия и не мога да съпреживявам радостните ти моменти  Smile
Активен

Ти виждаш нещата и питаш "Защо?" Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "Защо не?" Дж. Б. Шоу
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: