star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar И syanna е сгодена!!!
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И syanna е сгодена!!!  (Прочетена 18351 пъти)
JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #25 -: Юли 15, 2013, 14:35:22 »

моята беше такава без презрамки....то зависи колко ти е тежка роклята, колко матРиал имаш горе за да я държи, дали има корсет отгоре също е важно...какъв й е модела....

Аз не съм имала проблеми с моята рокля, беше горе с корсет вграден Smile
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #26 -: Юли 15, 2013, 14:49:57 »

Не мога да се похваля с особено голям бюст  Lol Аз като я мерих тя ми сложи подплънки и я стегна доста. За тежка не мога да преценя, аз с всичките тези рекли че чувствах нетипично и не знаех какво да правя  Lol
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #27 -: Юли 15, 2013, 14:57:24 »

На пробите малко трудно ще прецениш, то като се пораздвижиш се вижда. Моята ми се смъкваше, но аз съм с много малък бюст и нямаше какво да я държи. Не че имаше опасност да падне много и да се види нещо, все пак си имам и ханш, обаче в един момент като я настъпах, беше на косъм ситуацията  Lol Те им пришиват и едни силиконови ленти точно горе на ръба, за да прилепва по-добре, май и моята имаше такава.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #28 -: Юли 16, 2013, 13:28:40 »

Сияйна, мен всички ме уверяваха, че няма да се смъква, от магазина как била точно по мен и т.н...Но аз нали съм си консерва за всеки случай помолих да пришият 2 мънички презрамки, които се свалят или крият вътре. И на ритуала и снимките бях без презрамки, после си ги сложих и слава Богу, че ги имах, защото усещах на 2-3 пъти смъкване...(примерно като ме вдигна младоженецът на ръце за малко да лъсна по гърди, ама бързо оправих роклята).

Та според мен не вярвай, че изобщо не се смъква и си имай някаква мъничка презрамка за слагане поне на танците. Може да я криеш с косата, при мен беше така по едно време (косата ми беше на една страна и доста дълга).

Особено с тежка рокля и не много голям бюст си е игра на рулетка дали ще се свлече по някое време, или не  Cheesygrin

В кой град/държава ще е сватбата? Имам контакти на една девойка, която прави покани по поръчка и всичко става по интернет (с имейли и снимки), но не знам доставка извън Бг дали няма да е скъпа. Аз съм много доволна от нея, всичко, което исках, стана.
Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #29 -: Юли 16, 2013, 14:50:27 »

Мен пък ме интересува къде ще е меденият месец Smile Мислили ли сте нещо?
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16510

A believer

« Отговор #30 -: Юли 16, 2013, 14:59:48 »

Аз на бала бях с рокля с корсет, силно стегнат и нямах никакви грижи с всякакви подскоци и диви танци, хем нямах силикон по ръба на корсета, така че може и да не се смъква, знам ли...
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #31 -: Юли 17, 2013, 11:15:13 »

ами аз не съм имала абсолютно никакви проблеми с роклята относно смъкването....при нас не бяха хора, не бяха салси и то от бързите...голяма игра му ударих и не седнах Smile Нямах силикон по ръба на роклята, нямах подплънки, верно имам си матРиал, ама не мисля че той я е държал...по скоро това че беше корсет я държи на място Smile И доста ми я настъпваха роклята по танците...особено на салсата бяхме много смешни с моя партньор по салса, аз държа роклята от едната страна, той от другата, междувременно ме върти и я настъпва....е не падна Smile
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1656

« Отговор #32 -: Юли 17, 2013, 12:16:19 »

Зависи дали ще е цяла рокля или от две части. Ако е с корсет, както казват момичетата, според мен няма никакъв проблем да е без презрамки. Ако е цяла рокля обаче за мен си е малко рисково. Аз лично бях с цяла рокля и си поисках постоянни презрамки. Вариянта на Корни според мен е супер, ако държиш на голите рамене по принцип.
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #33 -: Юли 17, 2013, 13:53:49 »

Жулиет, може да има вграден корсет и пак да е цяла рокля, както беше моята, а не от 2 части Smile Но корсета при всички случаи си държи и няма мърдане Smile
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16510

A believer

« Отговор #34 -: Юли 17, 2013, 15:52:00 »

Джъст, според мен има значение, защото ако е цяла рокля тежи доста повече.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

syanna
Newbie
*

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #35 -: Юли 22, 2013, 09:39:18 »

Ще обиколя още за рокли, имам време да избирам. Благодаря много за мненията. Има модели които са през едното рамо и ми харесват или с дантелени ръкави, защото с голи рамене през ноември не знам как ще е.

Иначе ще отидем някъде след сватбата за мъничко, няма да е меден месец, а медена седмица, но ще е изненада за мен, много съм любопитна какво ще измисли мъжото  Cheesygrin

На поканите си направих сама дизайна и всички го одобриха. Купих си по-твърда хартия с цвят на кремав сатен и ще си ги напечатам у дома. С по едно златисто сърце и панделка, които служат за закопчалка. Закачливи и стилни едновременно. Само чакам потвърждение от ресторанта днес и ги печатам  Smile

Доволна съм, в общи линии напредна организацията. Да идва и да минава вече сватбата, защото вече леко се изнервям покрай хората около мен, които само ми повтарят, че нямало време и не знам какво още трябвало да се подготви. Все едно не ме познават как правя всичко в последния момент...
Активен

deni_4ka88
Newbie
*
Публикации: 456

« Отговор #36 -: Юли 22, 2013, 12:28:57 »

Голямо удоволствие е да си изпипваш сама детайлите и после да получаваш комплименти за резултата  Smile
Активен

syanna
Newbie
*

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #37 -: Август 16, 2013, 10:58:37 »

Някой знае ли дали в София мога да намеря такъв медел мъжки костюм? Не говоря за цветовете а такъв модел дълъг Rolling Eyes
Активен

syanna
Newbie
*

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #38 -: Август 16, 2013, 11:18:23 »

всъщност намерих това (предпоследния модел) Утре ще ходим да видим какво имат в този магазин, стискайте палци  Cheesygrin
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #39 -: Август 16, 2013, 11:25:11 »

Със сигурност има, кумът май беше с подобен, по-дълъг с елече, от София ги е взел.

Но не съм проучвала нищо за костюми, ние имахме точно седмица и взехме един Ролман от аутлет извън Сф.  А и на мен костюмите са ми много еднакви честно казано и гледам цвета и как седи основно  Cheesygrin
Активен

syanna
Newbie
*

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #40 -: Октомври 13, 2013, 22:48:26 »

Остава ми един месец до сватбата  Cheesygrin
Да си призная почти всичките ми ангажименти са свързани с това... Повечето неща са готови, но има недовършени детайли... Почти всичко сама си правя и ми е много натоварено. Надявам се резултата да си струва  Big grin
Нямам търпение вече да дойде и да си направим едно хубаво парти  Cheesygrin
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4121

« Отговор #41 -: Октомври 14, 2013, 10:48:36 »

ако си мислиш, че сега си заета, ще видим какво ще е положението дни преди сватбата:) ние бяхме преди 2 дни на сватба, много готино искам пак Smile
браво и че си правиш нещата ти:) сигурно е голям кеф
Активен

syanna
Newbie
*

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #42 -: Ноември 23, 2013, 19:30:17 »

Ето ме - омъжена Smile
Беше страхотна сватба - с толкова много танци и настроение че не мога да го опиша Smile

Но да разкажа от началото - седмицата преди големия ден се побърквах от телефонни разговори, ненаправени медицински, неучтивата дама от ритуалния дом и не знам вече какво още. Трябваше да посрешаме гости на летището, да им обърнем съответното внимание, да се старая да запомня кой кой е...  Lol

Вечерта преди сватбата оставих годеника да довърши недовършените неща, той пък накарал неговите приятели... А аз при родителите (всъщност по заведенията с брат ми). Резултатът на другия ден бяха объркани маси с подредба на хората и повреме на уелкум друнка в ресторанта само се рапореждах в ресторанта къде да се добавят места по масите  Lol Това май беше основната неуредица Smile

В нощта преди сватбата се събудих по средата на нощта и не можех да заспя. Унесох се когато вече беше време за ставане. Закъснях за фризьорката, тя весе се чудеше какво става и защо ме няма  Cheesygrin После се изсипаха един куп хора вкъщи - всеки правеше нещо, а аз се мотаех с грима и обличането. Лудница някаква. Видеооператора нахлу в стаята ми когато бях по дънки още и си пиех кафето и приказвах с приятелката ми. Беше изгонен до второ повикване  Cheesygrin Както и да е - разбързах се с грима и всичко. Роклята няколко пъти се чидех дали я искам по стегната или по-малко стегната и постоянно карах някой да връзва и развръзва  Smile

Младоженецът също закъсня защото решили да пият кафе някъде  Lol

Имаше цигани с музика. Силна, жива, българска народна. В двора бяха повечето поканени от града. Аз стоях с булото пред лицето в спалнята и чаках. Чувах гласове на много хора. По едно време някой питаше къде е младоженеца... няколко минути по-късно той няхлу през терасата за изненада на всички  Lol Коридора беше задръстен от хора. Докъто аз съм се оправяла другите бяха подготвили трапези, наздравици, а аз дори не бах разбрла... нямаше място за всички, повечето неща май така и си останаха. Казахме си по няколко насдраве и заслизахме надолу. Улицата беше блокирана от 15 коли. циганите свиреха хора и аз трябваше да поведа едно. Обърках и стъпките и посоката на хорото  Lol Голям театър направихме на французите и на съседите  Lol После запътувахме за София, бавно, в колона всички. Към час някъде..

Чудехме се от къде да минем, за да не се окажем блокирани в някой протест и пак да се налагат скандали с дамата от ритуалната зала. За щастие имахме информация, спирахме на различни места да щракаме снимки.  В гражданското въпросната даме беше все така злобна. Музиката, която изсвириха не беша изобщо по май вкус... Всичко беше набързо, аз не мога да не обръщам внимание на недружелюбните хора и това не бих казала че беше най-хубавата част. Но все тая. В Църквата беше  хубаво. Влязох тържествено водена от баща ми, заведе ме до мужа и ме остави. Церемонията беше дълга, но с песни, орган и далеч по-мелодични от тези в гражданското...

После се упътихме към ресторанта. Уелкъм дринка беше приятна част защото с почти всички си казах по някоя приказка преди да седнем по масите. Снимахме се много. По едно време ми писна от снимки...

После започнаха ритуалите, вечерята, речи, валс, хора... Не ми се пише сега  да разказвам по-подробно. Аз през цялото време си настъпвах роклята и само я повдигах. Но все тая, нали беше хубаво.

Още нямам снимките от фотографа и съм много нетърпелива...
Активен

deni_4ka88
Newbie
*
Публикации: 456

« Отговор #43 -: Ноември 23, 2013, 20:47:56 »

Честито  Smile
Доста развълнуван и приятен разказ.Ще чакаме снимките  Smile
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #44 -: Ноември 24, 2013, 10:47:30 »

Иха, успяхте ли в катедралата?
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13212

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #45 -: Ноември 24, 2013, 11:31:15 »

Честито. Много любов и разбирателство ви желая.
Някой амо ми каже, че сватбата му е минала без недоразумения, няма да повярвам  Cheesygrin
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #46 -: Ноември 24, 2013, 12:38:35 »

Хах, то от недоразумение до недоразумение ... планина разлика.

П.П. Все още смятам, че заспиването на гаджето на кумата в леглото на баща ми, не може да бие нищо  Razz
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13212

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #47 -: Ноември 24, 2013, 12:49:07 »

А да счупиш едната сватбена чаша, вечерта преди сватбата?
Или оператора да се натряска.  Lol Но това не на мен, де  Cheesygrin
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #48 -: Ноември 24, 2013, 14:50:23 »

Съгласна съм, да заспиш кютюк в леглото на бащата на булката, а после да миткосваш по гащи из хотела, събирайки очите на майките на булката и на кумата... Безценно!
Активен

syanna
Newbie
*

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #49 -: Ноември 24, 2013, 21:16:03 »

Аз докато рязахме тортата изпуснах вилицата на земята (типично в мой стил). После вкъщи точно преди да си легна счупих едно огледало... Мисля да не се връзвам на суеверия и да не си мисля лоши неща  Smile  Иначе лека по лека нещата започват по старому и се завръщаме в реалността...  Smile
Активен

Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: