star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar Диамант заблестя и на моята ръка :)
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диамант заблестя и на моята ръка :)  (Прочетена 27772 пъти)
Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #75 -: Юли 17, 2013, 15:35:49 »

Има си хора и хора - аз се познавам и знам, че на мен напрежението ако си организирам всичко сама, ще ми дойде в повече и просто ще ми се скапе настроението. Едно е да обикалям магазините и да си търся булчинска рокля, съвсем друго е да се разправям с dj, фотографи, фирми за покани, оператори, украси, кетъринг, абсурд просто. Ще се справя, но ще бъда изнервена до краен предел и няма да ми е най-прекрасният ден от живота, а по-скоро организиране на купон за роднини и приятели и оставяне на моя кеф на заден план. Пък за спокойствието да не говорим, нали ... на самия ден да се чудя дали нещо няма да забравя, дали нещо няма да пропусна, съвсем ще си разваля настроението.

А има и нещо друго, де - аз страдам от тотална и абсолютна липса на каквото и да било въображение. Това да измислям акценти и теми за сватба, пък цветове на украса, пък оформление на покани - абсурд. Трябва някой да ми го покаже направено, да го видя и да преценя дали ми харесва.
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #76 -: Юли 17, 2013, 15:45:09 »

И аз съм като Виви, по-скоро не се виждам аз да се занимавам. Макар че като си напъна мозъчните клетки, раждам и добри попадения, ама като цяло специално организационната част ми е кошмар. Особено като видях оправната булка на сватбата, на която бях, как беше пред нервен срив, защото всичко, което можеше да се обърка, общо-взето се обърка - даже роклята и бяха сбъркали, с украсата имаше ядове и няколко дни преди сватбата не се знаеше дали изобщо ще докарат цветята, които тя искаше... и още куп абсурди. Това ако съм аз, косата ми ще побелее сигурно  Razz По-добре агентът да се занимава с тия работи, стига, разбира се, и той да не се окаже говедо, че тогава сигурно е два пъти по-ужасно.  Razz
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15617

« Отговор #77 -: Юли 17, 2013, 16:05:19 »

Има си хора и хора - аз се познавам и знам, че на мен напрежението ако си организирам всичко сама, ще ми дойде в повече и просто ще ми се скапе настроението. Едно е да обикалям магазините и да си търся булчинска рокля, съвсем друго е да се разправям с dj, фотографи, фирми за покани, оператори, украси, кетъринг, абсурд просто. Ще се справя, но ще бъда изнервена до краен предел и няма да ми е най-прекрасният ден от живота, а по-скоро организиране на купон за роднини и приятели и оставяне на моя кеф на заден план. Пък за спокойствието да не говорим, нали ... на самия ден да се чудя дали нещо няма да забравя, дали нещо няма да пропусна, съвсем ще си разваля настроението.

Точно в целта!
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #78 -: Юли 22, 2013, 10:31:26 »

Като гледам колко работа вършат агентите за недвижими имоти се надявам и сватбените да не са такива. Не знам дали направих точно сравнение, но за мен са само посредници които взимат сума пари със съмнителен резултат от работата им. Трудно ми е да се доверя, че някой може да прецени вместо мен какво би ми харесало. Може и да бъркам, разбира се. На мен лично ми дойде в повече от организацията до тук и с удоволствие бих оставила някой да я довърши. Ще оставя за след отпуската да мисля за украсата и детайлите. Но искам да е много, да има панделки на столовете, свещи, цветя... та ще видим кой ще намеря за тази работа.
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #79 -: Януари 17, 2014, 12:26:31 »

Поразбутвам си малко темичката, ще си я ползвам като отчетна, че е по-лесно така Smile

И така, имаме дата, имаме запазени гражданско, църква и ресторант, имаме и кумове, и шаферки /бройката им още не е окончателно уточнена, де/, както и билети за меден месец. Дотук е свършено, остават още безброй много неща, но има и много време, така че малко по малко Smile Скоро говорих с една друга бъдеща булка, която имам чувството, че докато дойде датата ще прегори ... то са притеснения, нерви, тероризиране на кумата с по 4-5 обаждания на ден ... не разбирам, нали трябва да е предимно забавление и хубави емоции, защо се вкарва толкова много напрежение.

Това е от мен, когато има още новости, ще ги отчета, че да си ги гледам Smile
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #80 -: Януари 21, 2014, 17:16:42 »

Много сте напреднали, кога ви беше датата?

Последно с агенция ли сте, доволна ли си дотук?

Приятна подготовка до края ти пожелавам и да си все така спокойна  Stuart И аз май бях като теб- въпреки че съм голям нервак, покрай сватбата всичко ми беше розово, почти не е имало стрес.
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #81 -: Януари 22, 2014, 17:00:37 »

06.09 е датата, Корни Smile Много време има още, така че малко по малко ще действаме.

Да, с агенция сме си от самото начало, засега съм много доволна, не сме се чудили за нищо, каквото ни препоръчат веднага го харесваме Smile Благодаря за пожеланията Kiss
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1656

« Отговор #82 -: Януари 22, 2014, 18:04:07 »

Ехеее, колко сте напреднали за септемврийска сватба  Cheesygrin браво на вас! Звучиш супер спокойна за момента, което ти гарантира възможността да не изпаднеш в паника и да се нарадваш на хубавите емоции. Нашата сватба също беше септемврийска и успяхме да уцелим перфектното време, така че ви пожелавам и на вас всичко да ви се нареди и да имате страхотен сватбен ден.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #83 -: Януари 22, 2014, 20:13:21 »

Жул..ще ползвам темата да ти се обясня в любов (вярвам, че Виви няма да се разсърди).

Много си ми симпатична открай време и искрено ти пожелавам (и се надявам и го вярвам), че ви предстои една прекрасна година, в която да се сбъдне това, за което мечтаете най-силно. Всичко лошо да остане зад гърба ти и в личен, и в професионален план. Това е, орисах те!
оттук нататък чакам само да се хвалиш по темите  Thumbup
Активен

juliet
Newbie
*

« Отговор #84 -: Януари 22, 2014, 23:31:26 »

Корни, този емоционален изблик да беше няколко дни по-рано и нямаше да сме толкова изненадани, че си бременна  Kiss взаимно е ще знаеш  Smileи така както ме орисваш, викаш да се засечем за твоите оставащи месеци бременеене  Cheesygrin моооже, както се знае аз съм за.
ПС: Виви , сериозно те оспамихме, сори Smile
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #85 -: Януари 23, 2014, 08:59:47 »

Sneaky Този път прощавам, от мен да мине, какво да ви правя. Но пък се присъединявам към орисиите на Корни  Kiss

Благодаря за пожеланията, Жулиет. Честно казано възнамерявам да си запазя спокойствието до датата включително, не виждам нищо привлекателно в сватба с изтормозена и изнервена булка, ако ще е така, моето мнение е, че по-добре изобщо да няма сватба Smile
Активен

syanna
Newbie
*

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #86 -: Януари 24, 2014, 12:32:59 »

Пази си спокойствието, Виви  Cheesygrin
Аз за моята сватба почти всичко сама си направих, няма да обяснявам какъв кошмар беше последната седмица. Вечрта преди сватбата пиехме бири с брат ми и братовчедите, докато мъжът довършваше последните неща с приятелите му  до късно вечерта. Не го препоръчвам да е така и даже малко ми е гузно, че експлоатиах майка му в посления момент за украсата. Готиното е, че въпреки малките неуредици, отзивите са наистина страхотни за сватбата и го приемам като личен комплимент  Cheesygrin

Но ако трябва втори път да го правя бих избрала да имам повече помощ. Ама и аз с моето недоверие и желание всичко да е както аз си го представям и то на не висока цена Lol.... Мисията невъзможна в София  Lol
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #87 -: Юни 17, 2014, 17:30:55 »

Споделям, че имам най-най страхотните момичета на света! Прекрасните ми кума и шаферки са ми организирали едноседмично моминско парти на о. Мавриций Smile Обичам ги Wub

Активен

juliet
Newbie
*

« Отговор #88 -: Юни 17, 2014, 23:03:27 »

Ей това се казва моминско парти   Cheesygrin евала на кумата и приятелките ти! Интересно ми е ергените къде ще да са?
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #89 -: Юни 18, 2014, 08:49:13 »

Вярно, това си е моминско парти Smile
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #90 -: Юни 18, 2014, 08:58:20 »

Егати партито, искам и аз ! Cheesygrin Много яко, с много размах, да си изкарате супер. А медения месец къде ще е, трябва да е поне две седмици за да бие моминското преживяване. Cheesygrin
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
kateto
Newbie
*
Публикации: 4121

« Отговор #91 -: Юни 18, 2014, 09:59:47 »

охаа Smile голям завид!
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #92 -: Юни 18, 2014, 10:32:21 »

Аз не го бях чувала даже този остров, наистина беше огромна изненадата. Smile

Жулиет и на мен ми е интересно, нищо не са мислили още. Ама по всяка вероятност ще са в София, не са толкова организирани като жените Smile

Фата - бие го, 27 дни е Cheesygrin Чикаго, Маями, Гранд Каньон, Вегас, ЛА и т.н. Kiss
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #93 -: Юни 18, 2014, 10:41:37 »

Оо, Виви, уби рибата просто! Кога започва партито?  Cheesygrin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Vivi
Newbie
*

« Отговор #94 -: Юни 18, 2014, 10:45:28 »

Всъщност, аз дори не смятах да правим подобни партита, че нещо не ме кефи тази идея "като за последно". Но така под формата на пътуване, съм съгласна Smile Има много време, Лъвче, партито е последната седмица на август.
Активен

syanna
Newbie
*

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #95 -: Юни 18, 2014, 10:49:01 »

И аз съм много анти- момински/ергенски партита. Но твоето звучи добре  Cheesygrin
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #96 -: Юни 18, 2014, 13:12:53 »

Направо приказка! Да си прекараш страхотно!
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #97 -: Октомври 14, 2014, 15:01:27 »

Виви, как мина сватбата, пътешествието, всичко? Разказвай, че за теб имам предчувствие в  друг раздел и да не смесваме нещата Cheesygrin (и аз ставам форумна баба)
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #98 -: Октомври 16, 2014, 11:39:40 »

Хаха, откъде пък се взеха тези предчувствия Razz

Ами какво да кажа, месец и половина след това все още не мога да си събера усмивката от лицето Smile Всичко беше чудесно и незабравимо. Като се започна от моминското парти, последва сватбата и накрая меденият месец ... просто огромен брой емоции ми се стовариха Smile Сватбата беше приказна ... младежка и страшно весела, нямаше нито един момент, в който дансингът да не е пълен с танцуващи хора и така до сутринта. Точно така си я представях. Аз нито за момент не съм се напрягала и изнервяла нито преди деня, нито на самия ден, даже напротив - всички ми се чудеха как може да съм толкова спокойна. Нощта преди сватбата си спах непробудно 9 часа Smile А в деня бях с 24-каратова усмивка, която не можа да ми слезе от лицето дори за момент.

Меденият месец беше много различен от общоприетото и беше уникален. Видяхме невероятно много красиви места и 1 месец мина неусетно Smile
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #99 -: Октомври 16, 2014, 12:48:32 »

супер звучи, точно така беше и при мен, със здравия сън, усмивката и пълният дансинг, ама разказано с много повече думи  Lol

цял месец пътешествие звучи приказно, инак не знам какъв е общоприетият меден месец, та при вас да е било различно..сигурно имаш предвид, че много сте обикаляли, не сте пили коктейли по цял ден на плажа  Cheesygrin
Активен

Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: