star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar Диамант заблестя и на моята ръка :)
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диамант заблестя и на моята ръка :)  (Прочетена 27740 пъти)
Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« -: Април 19, 2013, 09:05:22 »

Не мога да не споделя с форумчето, че вчера и на моята ръка сложиха най-добрия приятел на жената Smile Щастлива съм да споделя, че вече съм сгодена /което все още сама не мога да осъзная, явно трябва да мине повече време/.  Smile
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #1 -: Април 19, 2013, 09:07:16 »

Хахаххаа, Виви!!! Първо честито!!! Желая ти много, много щастие!!!

И второ - е не мога да спра да се смея след целия спор за годежите онзи ден и как още не си била сгодена, много яко се получи  Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #2 -: Април 19, 2013, 09:07:27 »

Юхуу, честито Smile Smile Естествено продължение на хубавата серия напоследък (с много пот изкарана де, признавам). Все така да се обичате и градите Smile

Ут, и аз щях да изкоментирам това, че сигурно мъжът й чете тук и се е стреснал Cheesygrin
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #3 -: Април 19, 2013, 09:10:20 »

Честитооооо Вив Smile
Желая ви много щастие и разбирателство Smile
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #4 -: Април 19, 2013, 09:11:29 »

Ейй, направо ми усмихна деня, Виви, честито!!! Пожелавам ви прекрасни емоции около подготовката, вълшебна сватба и съм сигурна, че ще си създадете невероятно семейство Smile
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #5 -: Април 19, 2013, 09:13:24 »

Нее, той не чете тук, никой не знае за съществуването на това сакрално място Lol Иначе аз още вчера, докато си представях как пускам темата, си знаех, че ще изглежда много нагласено и Ути ще ми се смее, ама съдба какво да се прави... Аз никакъв зор не съм давала, решил го е преди няколко месеца, ама чакал подходящ момент. И в крайна сметка решил да го направи на рождения си ден /най-вероятно, за да може лесно да запомни датата/ Lol
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #6 -: Април 19, 2013, 09:28:08 »

Хахха, Виви, айде дано повлечеш крак. Не ти се смея, просто много готино се получи Smile
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

juliet
Newbie
*
Публикации: 1656

« Отговор #7 -: Април 19, 2013, 09:37:58 »

Честито  Cheesygrin много приказни емоции покрай организацията на сватбата и много много щастие с любимия мъж.

ПС: След размислите и страстите от последните дни твоя човек определено уцели момента да нахили цял форум  Cheesygrin
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #8 -: Април 19, 2013, 09:44:28 »

Ихааа Виви, много ме усмихна!
Ама бива ли така кратко да го споменеш, чудя се как изобщо пусна цяла тема и не го вмъкна в раздела за готвене примерно  Lol

Наистина е готино така след онзи спор, в който ти споменаваш себе си и как нямате планове, пък това не ти пречи...Ирония Smile Сега и Ути чакаме Smile

Желая ви много трепетен, влюбен и щастлив годежен период, пък ако решиш да разкажеш за предложението или планове понен за месеца на сватбата, ще ни е интересно  Smile
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13208

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #9 -: Април 19, 2013, 09:46:26 »

Йей, честито, Вив! Желая ви много семейно разирателство и любов  Cheesygrin
Искам подробности. Как ти предложи, удари ли коляно, много са ми мили тия моменти.  Cheesygrin
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #10 -: Април 19, 2013, 09:53:40 »

Корнелио, ти пък все едно за толкова години, не разбра, че съм кратка и директна, само по същество без излишни подробности Kiss

Пупи, удари, удари как без коляно Lol Предложи ми на най-неромантичното място, според всички нормални хора и на най-най-подходящото според мен - на втория етаж на строящата ни се къща насред строителната площадка Smile Сам ми каза - не е романтично, но е нашият бъдещ дом. Така го почувствах и аз, нямаше как да избере по-прекрасно място, макар че ако някой ни е гледал отстрани сигурно е щял да припадне Smile Та така ... по-късно вечерта и татко ме даде на драго сърце, та цялата процедура е завършена Smile
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #11 -: Април 19, 2013, 09:55:53 »

Ех, че хубаво  Wub

Много си е романтично  мястото даже, напълно го разбирам.
Вашата история е адски сходна с нашата и ми става съвсем мило да те чета...

А иначе си те знам, ама това не пречи да те бъзна  Razz
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #12 -: Април 19, 2013, 09:56:10 »

Ееее, браво бе, даже си е романтично и супер подходящо! И да са ви видели, сигурно са ви завиждали! Браво на твоя мъж  Cheesygrin

Тя Корнелия иска целия диалог, ама ти какво каза, той какви думи използва, целуна ли го, разрева ли се, прегърна ли го, после правихте ли секс  Lol А ти пак с две изречения разказа цялото събитие  Cheesygrin
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #13 -: Април 19, 2013, 10:05:44 »

ахххаххахах на Пупи коментара много се смях....

Много хубаво му се е получило според мен...улучил е мястото на 100%
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15611

« Отговор #14 -: Април 19, 2013, 10:06:24 »

Честито, Виви Smile
Много хубаво.
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2670

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #15 -: Април 19, 2013, 10:20:20 »

Аз може да не съм се заженила, но не мога да не честитя и да ти пожелая семейният живот да е всичко, което си искала и повече Kiss Прекрасно го е измислил твоят мъж, хаха, за рождения ден и датата ме изкефи Lol
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Лора
Newbie
*

« Отговор #16 -: Април 19, 2013, 10:25:14 »

Перфектно го е измислил мъжът ти, браво!
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #17 -: Април 19, 2013, 10:26:39 »

Честито Виви! Много сладко ми звучи. А тази година ли ще е женитбата или не сте го споменавали помежду си още? Smile
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

Vivi
Newbie
*

« Отговор #18 -: Април 19, 2013, 10:28:16 »

Не, не сме го обсъждали, но тя годината напредна вече и няма смисъл да се насилвам с организация за кратко време. Догодина живот и здраве Smile
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #19 -: Април 19, 2013, 10:33:42 »

Разтуптяхте ми сърцето рано сутрин  Razz  Wub И аз направих връзката с онази тема и ми стана мило  Cheesygrin Наистина много добре го е замислил и според мен, важна е символиката и аз като знам какви чувства изпитвам в бъдещото ни общо гнездо, мога да си представя колко емоционално е било.  Wub Желая ви разкошна сватба и безкрайно семейно щастие!
Активен

Mina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #20 -: Април 19, 2013, 10:54:32 »

Хихиии,Вив, честито!  Cheesygrin

И аз като Ути се нахилих,подсещайки се за оная другата тема  Lol

Много щастие пожелавам!
Активен

deni_4ka88
Newbie
*
Публикации: 456

« Отговор #21 -: Април 19, 2013, 12:55:50 »

Браво на твоя мъж,няма по-подходящо място за предложение от бъдещия общ дом,който тепърва ще се изпълва със смях,празници и веселби.В момента къщата е един празен лист,на който с това предложение е изписана първата "дума"...така си го представям  Razz
Много истинско и сантиментално  Smile
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #22 -: Април 19, 2013, 13:39:02 »

Честито, Вив! Браво за проницателността на годеника и по отношение на датата, и на мястото, също го намирам за съвсем естествено Smile Голямо щастие ме обзе за новината.
Активен

Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #23 -: Април 19, 2013, 14:28:23 »

Честито Виви Smile много се радвам за вас, много романтично и с датата и с мястото и точно на време след като обсъждахме, че няма смисъл да се бърза хахахахах много ми е мило за теб, ама не мога и да не се посмея с най-добри чувства Cheesygrin Kiss
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #24 -: Април 19, 2013, 14:31:52 »

Виви,ако път решите да е по-скоро,виж 11.12.13 е страшна дата за сватба :Р
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8327

« Отговор #25 -: Април 19, 2013, 19:18:06 »

Честито, Виви! Дано годежът и последствията от него ти донесат много красиви емоции  Smile

Пропуснала съм тaз дискусия, заинтригувахте ме.
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
kateto
Newbie
*
Публикации: 4119

« Отговор #26 -: Април 20, 2013, 10:38:30 »

Честито и от мен Smile на невероятно място ти е предложил, сигурно е било още по-вълнуващо насред строящия ви се дом Smile
Активен

PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #27 -: Април 20, 2013, 23:44:14 »

Ооо, честито, Виви! Много здраве, щастие и любов ви желая!

Хубаво предложение на хубаво място и на хубава дата! Даже и аз няма да забравя на коя дата сте се сгодили  Rolling Eyes
А ти недей така, че нямало време, нали знаеш нашата сватба за колко време я подготвихме  Cheesygrin (два месеца  Lol )
Активен
Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #28 -: Април 21, 2013, 22:41:30 »

Хааха, стига, бе, и ти ли ! Cheesygrin
Много ти се радвам, исках някой да раздвижи тоя раздел, ама не те подозирах. Много ми хареса предложението и си е романтично, даже много, едно такова затрогващо и мъжко, само ме е яд, че си е избрал рождения ден, сякаш ти краде от фойерверките, но му прощавам. Cheesygrin
Да сте много щастливи и влюбени и за мое щастие ти пожелавам да си малко по-малко кратка и ясна по време на подготовката, за да четем повече! Razz Lol
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #29 -: Април 21, 2013, 23:31:10 »

Честито!
Активен

Моето име е Любов.
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #30 -: Април 30, 2013, 13:03:19 »

ха, честито !!
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #31 -: Април 30, 2013, 14:00:58 »

Хаха! Мноого мило, наистина. Малко като онази къща от свещи в Анатомията на Грей ми прозвуча всичко...

Пожелавам приказна сватба и семейно щастие, Виви!
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #32 -: Април 30, 2013, 14:46:19 »

Честито! Хубави емоции около подготовката и празненството, както и прекрасен семеен живот.
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #33 -: Април 30, 2013, 14:53:36 »

Kiss Благодаря, момичета!
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #34 -: Май 08, 2013, 08:00:34 »

Честитка, Виви!  Clover  Cheesygrin
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #35 -: Юни 27, 2013, 13:39:03 »

Момичета, какво мислите за различни кумове за гражданския и църковния брак? И какво мислите за кумове, които не са двойка /дотук добре/, но и двамата са обвързани ... кофти ли е, че така се пренебрегват половинките им и се "слагат" до друг, непознат човек?

Голямо мислене ще падне при нас с избора ... от една страна, мъжът имат там някаква традиция за кумуване и по тази традиция се пада на нас да са ни кумове едно тяхно приятелско семейство /обаче аз не си падам по тези традиции, тези хора никога не съм ги виждала и не съм съгласна/. От друга страна аз имам много близка приятелка, която искам да ми е кума, обаче тя е обвързана и с приятеля й не сме близки изобщо, така че не искам той да ни бъде кум. Може евентуално да поканя нея, заедно с някой близък приятел на мъжа ми /обаче и той ще е обвързан/.

И току що ми хрумна една идея онова традиционното приятелско семейство да кумуват в църквата, а пък в гражданското да са наши приятели ... Ама не съм убедена доколко интелигентно решение изглежда отстрани ...
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #36 -: Юни 27, 2013, 14:39:56 »

Ама не съм убедена доколко интелигентно решение изглежда отстрани ...

Няма никакво значение как изглежда отстрани. Истината е, че в наши дни толкова варират вариантите и хората като цяло си правят баш каквото си искат. Така че - направете си го както вас ви устройва.
За мен е странно решение да имаш различни кумове, сякаш ми е по-приемливо да са двама души, които не са двойка - единият от твоя страна, другият от страната на мъжа ти. Но това си е за мен. След малко ще ти пише друг, който ще ти каже, че това е много тъпо, а обратното е ок, така че вие ще трябва да си решите Smile
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*

« Отговор #37 -: Юни 27, 2013, 15:08:15 »

Каквото й да изберете е важно да сте доволни и щастливи , и да усещате, че за напред ще имате добри отношения с кумовете (казва ти го човек, който е направил удивително тъп избор на кумове). Но ако не са двойка няма да може тържествено да казвате : "Отиваме на гости у кумувете" Lol
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #38 -: Юни 27, 2013, 15:35:53 »

нашите кумове не са двойка - моя близка приятелка, която е омъжена и брата на мъж ми, който тогава беше обвързан, а вече и семеен Smile Та, аз не виждам нищо лошо в това да не са семейство и дори го намирам за по-добър вариант, отколкото двойка, от която близък е само единият (защото има доста такива случаи) .. и сега ни е кеф, че си имаме две кумови семейства ;)
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #39 -: Юни 27, 2013, 16:52:36 »

На мен лично ми беше некомфортно, когато ме поканиха за кума без мъжа ми, още повече, че кумът ми беше непознат. Говоря за всичко - самата покана беше сконфузна с това уточняване "каним те, ама нали...без мъжа ти", организирането на сватбата, специалните срещи и запознавания с кума, за да сме се опознаели, самата сватба, на която с мъжа ми бяхме на различни маси и се чудех с него ли да танцувам и общувам, или да си върша кумските задължения. Поне кумът беше готино момче и си паснахме, което обаче доведе до разни намеци и сватосвания и съвсем стана кофти. Поставих се и на мястото на мъжа ми - цял ден да гледа жена си да танцува, да се снима и изпълнява разни ритуали и закачки с друг мъж, а той да е някъде в тълпата, да идва с друга кола и т.н. - на мен би ми било неприятно. Не бих го причинила на други хора, освен ако и трите семейства не са супер близки, от една компания и някак да се слеят нещата и всички да се чувстват комфортно.

А това с различните кумове за различните ритуали май е популярно напоследък. Наши познати направиха така и много ми допадна идеята за гражданския брак да поканят свои приятели, връстници, а за църковния - възрастна двойка, на която се възхищават и която да ги води духовно. Много хубава символика се беше получила при тях, а и двете двойки кумове се бяха съгласували много готино в разни изненади, облекло и т.н. и се получи някак единно и естествено.
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #40 -: Юни 27, 2013, 17:16:46 »

Благодаря за мненията. Smile

Лори, да ... точно за това неудобство се притеснявам и аз. Проблемът при мен е, че много ми се иска кумата да ми е най-близкият човек, но пък от друга страна не желая за кум някой само защото е мъж на близкия ми човек, а всъщност изобщо да не е подходящ. Но си права - кофти си е отвсякъде за неговата половинка, не съм сигурна, че ще го направя по този начин.

Но пък сериозно обмислям различни кумове за граждански и църковен - точно както казваш ти - в църквата по-зряла двойка, дългогодишно семейство, а в гражданското - млади приятели. Но пък тук идва и въпросът как ще си поканим кумовете, но - "ама да знаете, че не сте единствени, ще бъдете кумове само еди къде си". Пък не е оферта. Абе ще видим какви ще ги сътворим, много благодаря за съдействието!
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #41 -: Юни 27, 2013, 17:28:40 »

Мисля, че ще е най-забавно, ако имате по една възрастна двойка за църковния и по една половинка от две други двойки за гражданския Cheesygrin

И аз винаги съм се чудела кои кумове бих избрала, нямам такава двойка, където и двамата да са ми ужасно близки, но пък имам няколко приоритетни приятели, които много бих се радвала да ми кумуват. Ако имаше как да имам 2ма кума, би било чудесно Cheesygrin
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #42 -: Юни 27, 2013, 17:39:56 »

Мисля, че ще е най-забавно, ако имате по една възрастна двойка за църковния и по една половинка от две други двойки за гражданския Cheesygrin

По ирония на съдбата точно с тази мисъл се събудих тази сутрин Cheesygrin И все още ми се върти из мозъка Smile
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #43 -: Юни 27, 2013, 17:41:58 »

Сложна работа, но интересно сте го измислили. Аз като се замисля, много ми харесва идеята кумовете да са семейство и един вид да са духовни наставници, каквато е и основната идея. Ама аз женени приятели нямам, пък като се знам, че съм от най-улегналите, как да "възложа" на някого да ми е духовен наставник, то сърце няма да ми даде.  Lol Това в кръга на шегата. И на мен ми се струва забавно, както Бизар каза. В крайна сметка в днешно време всичко е възможно.
Активен

juliet
Newbie
*

« Отговор #44 -: Юни 27, 2013, 17:57:42 »

Една моя близка като си покани кумовете вкъщи и идват осем човека  Cheesygrin те са така имат различни кумове за гражданския и за църковния ритуал като нито една от двойките кумове не са двойка всъщност и всеки си има половинка. Ако не друго, поне е забавно  Smile аз лично бих се почувствала кофти, ако ме поканят да кумувам без мъжа ми, но все пак много зависи от хората, които мислите да каните. Ние като трябваше да избираме кумове се оказа, че нямаме двойка близки женени приятели. Избрахме двойката, която ни изглеждат най-сериозни и отговорни и са ни най-близки. Решението е много лично така или иначе и няма верен и грешен отговор.
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #45 -: Юни 27, 2013, 18:14:33 »

Бизар, вече няколко пъти чувам за сватби с двама мъже кумове - явно е възможно, давай! Cheesygrin Само да не се изпокарат отборът юнаци  Lol
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*

« Отговор #46 -: Юни 27, 2013, 18:19:04 »

С двама мъже кумуве има вероятност гостите да се чудят дали не са гей двойка Stuart Мисля, че за празника всичко е разрешено, стига да ви е приятно.
Активен

Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #47 -: Юни 30, 2013, 00:09:21 »

Да кажа при мен как беше, поканих за кума най-близката ми приятелка, с която се знаем от малки. Мъжът й не го познавах, бях го виждала само веднъж или два пъти (понеже тя тъкмо се беше оженила в чужбина), но за мен някак беше естествено, че щом тя ми е кума, нейният най-близък човек ще ми бъде кум Smile Изберете си две двойки тогава Smile както каза Лора, ще бъде малко сконфузно по мое мнение ако и двамата са обвързани.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #48 -: Юли 02, 2013, 11:19:37 »

Вив, да си кажа и аз. Изобщо не съм мислила да взимам двойка, само, за да имаме двойка както е по традиция. Важно е хората кои са, а не какъв им е семейният статус. Аз си имах идея коя да е кумата от самото начало, мъж ми се колебаеше между двама, но тайничко си знаех кого ще избере, много по-близък беше с братовчед си, отколкото с другия приятел. Получи се много добре, не сме им нагласяли танци, на които да се чувстват некомфортно, бях съгласна и приятелят на кумата да е на нашата маса, ако ще им е по-добре така- но сами си решиха той да е на маса с гости. И двамата кумове се справиха много добре в ролите си и още не се сещам за двойка, която да бъде по-подходяща, тъй че изобщо не съжалявам. Още повече, че все още сме близки и с двамата, макар и поотделно (на море примерно ходим заедно в една компания, но дотам, не е като всяка седмица да ги събираме). Идеята е това да са ви хора, които при нужда или просто за да споделите нещо са до вас и преди, и по време, и след сватбата (най-вече след). Ако има такива, които са двойка, е идеално, но ако няма си взимайте най-близките приятели и това е.

Отделни кумове също е ок, но в съзнанието ви винаги едните ще са Кумовете с главно К. И в ресторанта трябва да решите кои са "основните" за ритуалите, масата и т.н. Ако ще седите 6-ма на масата, по-добре си вземте кумовете с техните половинки, отколкото 2те двойки кумове.

Това, което казва Лор го разбирам, но много зависи от младоженците и самите вас. Мъж ми бе поканен за кум без мен и аз много се вълнувах, щях да му помагам да измисли речта, да се гордея и снимам с него и изобщо не е като да съм напълно изолирана. (сватбата се отложи, затова говоря на "щях"). Мъжът на нашата кума също ходи с нас като избирахме ресторанти, танцуваха си заедно, викахме ги за тортата, бяха си двойка отвсякъде, само в гражданското и колите бяха отделно, на масата в ресторанта седяхме точно 5 минути, та нямаше значение Cheesygrin.
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #49 -: Юли 02, 2013, 12:11:35 »

Аз пък ще ти кажа, че на младоженците всичко около сватбата винаги им изглежда по-перфектно, отколкото е било всъщност  Big grin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #50 -: Юли 02, 2013, 12:13:16 »

Тююю, ся ме хвърлихте в размисъл за кумовете на въображаемата ми сватба. Rolling Eyes Lol
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #51 -: Юли 02, 2013, 12:14:49 »

Уелкам ту дъ клъб  Lol Да знаеш откога го мисля...
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #52 -: Юли 02, 2013, 13:50:10 »

О, дали  Lol Аз бях супер критична към някои моменти, които си усетих само аз, дори Преслав ги пропусна  Lol Но си имаше неизменно гафове, които ако повторим сватбата, ще знам как да ги избегна със сигурност.
После, на филма ни пише Честит сватбен ден Венцислава и Преслав  Razz (Венцислава е кумата ни). Можете да си представите шока, когато събрахме родата, пуснахме филма и зяпнахме всички след първите надписи. Сега ми е смешно, но толкова ни мота смотльото, че дори не си направи труда да поправи грешката си!
Да кажа при нас как беше. Кумовете ни не са двойка, но се познават перфектно. Тя е моята най-добра и близка приятелка, той - на мъжо съответно. Тя беше/е обвързана с момък от нашата компания, който познаваше абсолютно всички от младежите. Т.е. нямаше го неловкия момент, нямаше ги подмятанията от страна на диджея за кума и кумата, всички знаеха, че не са двойка. Никой не се е чувствал неловко, момъка си беше на една маса с част от младежите и се забавляваше на равно с нас. Убедена съм на 100%, че точно на нашата маса нямаше да му е комфортно. По-кофти беше, когато кумата ни я поканиха да кумува отново сама. Пак на общи приятели от компанията ни, пак без младежа, с друг кум, но отнесоха супер много базици от типа на горчиво, целувки и т.н. За справка - диджея беше същия  Lol Просто човека реши да употреби гадното си чувство за хумор. Ако изложиш фактите пред водещ/диджей/гости и близки, мисля, че няма да има обидени, засегнати и гости (половинките на кум и кума), които да се чувстват неловко.
Между другото сега ни е много яко, когато се събираме да празнуваме - като едно голямо семейство сме, аз, мъжо, кум, кума и техните половинки. Дори и сега на кръщенето на малката пак бяха до нас и дори за миг не са ни отказвали подкрепа или съвет. Важното е да си сигурен в избора си. Определено не бих допуснала да ни се меси някой в избора на кумове, пък особено да са двойка, само защото така трябва  Rolling Eyes
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #53 -: Юли 02, 2013, 13:50:22 »

Аз пък ще ти кажа, че на младоженците всичко около сватбата винаги им изглежда по-перфектно, отколкото е било всъщност  Big grin

По принцип е така, съгласна съм, ама достатъчно сме ги питали (кумата и нейния) предварително и след това, много мислих и аз за този аспект (както и за повечето  Lol ) и наистина не им е било проблем. Но то си е до хора, те не са от двойките, които са залепени и не искат до магазина да отидат един без друг (не го казвам с лошо, ние сме от втория тип по-скоро). Плюс това и от друга гледна точка ти казвам, наистина не се обидих като ме питаха дали може мъж ми е да кум с друго момиче, даже ще ми е странно да съм кума на хора, които не са ми близки, само защото съм му жена. Виж ако изобщо не съм поканена на сватбата, ще  ми е криво, но ако не ги познавам (примерно негови колеги) и това ще преживея и няма да правя фасони.

Пупс, и аз си знаех за 2-3 гафа, които никой друг не забеляза (освен мъжа и кумовете), даже като ме поздравяваха с възхищение за добрата организация се чудех бъзикат ли ме, при тези "важни неща", които се объркаха, а то се оказа, че никой не знае за тях  Lol
« Последна редакция: Юли 02, 2013, 13:53:59 от Korneliq » Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #54 -: Юли 02, 2013, 17:57:43 »

Корни, не разбрах едно от изреченията ти, ама ме мързи да се връщам на предишната страница и да цитирам Smile Че ако сме 6-ма на масата, по-добре да поканим половинките на кумовете отколкото 2-те двойки ... ? Ако схващам правилно това е хипотезата, в която имаме 2 двойки кумове и едната двойка не е двойка, а си има половинки ... кой да каня на масата и не е ли тъпо едната половина кумове да не са на нея? Обърках се Lol
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #55 -: Юли 03, 2013, 09:42:55 »

Хаха, и аз се обърках от твоя пост  Lol

Идеята беше, че ако имаш 2 двойки кумове, трябва да си избереш едни "основни" за масата и т.н. Ако не го направите и вземете и 2те "двойки" кумове, ставате 6. И ако ще сте 6, за мен е по-логично да имате само една двойка кумове- тези, които си харесвате с техните половинки, а не отделни за църква и гражданско. Т.е отново си подкрепих тезата да си вземете които кумове са ви близки, а не които са двойка. Не знам дали стана ясно, ужасно ми се спи.
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #56 -: Юли 03, 2013, 09:59:35 »

Стана, стана, ама ще видим какви ще ги свършим накрая. Има още много време, така че ще мислим Smile
Активен

syanna
Newbie
*

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #57 -: Юли 15, 2013, 13:54:30 »

Във Франция си правят сватбите с 2 двойки кумове - едната от страна на младоженеца, едната от страна на младоженката. Годеникът ми беше изненадан, че за тук трябват само 2ма а не 4ма. Освен да констатираме пореданта разлика в обичаите, това не ни притесни, свикнали сме с подобни неща.
След кратко колебание решихме да са хора близки и на двамата и избрахме единствената двойка от която момчето е негов приятел, а момичето моя приятелка (не най-близката, но много добре приятелка). Натресохме им се преди 2 седмици на гости, беше много забавно, те се бяха чудили дали ще ги поканим на сватбата, пък ние направо за кумове  Smile  Изпихме наколко бутилки вино по повода и така.
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #58 -: Юли 17, 2013, 11:58:04 »

Първа среща със сватбените агенти, потенциална дата, потенциален ресторант, потенциална църква Wub Влюбих се от пръв поглед във всичко, което ми предложиха, сега само тръпна в очакване да се случат нещата на датата, която искам. Лошото е, че има много време дотогава и все още не правят резервации, а пък аз все се притеснявам, че някой ще ми открадне местенцата и не казвам и думичка. Агентите мигновено ми разбиха всички идеи, които имах за ресторанти и църкви Lol Много съм доволна, ще направят всичко възможно в самия ден аз да не мисля за нищо, освен за собствения си кеф Smile
Активен

juliet
Newbie
*

« Отговор #59 -: Юли 17, 2013, 12:18:05 »

Браво на теб Smile много е важно да си се влюбиш в местенцата, където ще се случва всичко. Аз още въздишам всеки път като си мина покрай църквата.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #60 -: Юли 17, 2013, 13:44:01 »

Виви, как вървят цените на тия агенти, винаги съм се чудила...
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #61 -: Юли 17, 2013, 13:49:05 »

Като всяко нещо - различно Cheesygrin

Моята беше доста ниска цена, а свърши бая работа.
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #62 -: Юли 17, 2013, 13:52:14 »

зависи какво искааш да ти направят, цените най-разни Smile
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #63 -: Юли 17, 2013, 13:54:11 »

Е то е ясно де, просто ми беше интересно какъв порядък е разликата между това да си направиш нещо сам и да ти го свърши агент.
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #64 -: Юли 17, 2013, 13:59:49 »

Не знам дали изобщо ще има разлика, защото цената за присъствието в самия ден не е особено висока, а пък работят с различните фирми (цветя, dj-и, фото и т.н.) с отстъпка и реално може да ти излезе по-скъпо сама да си ги наемаш. А и украсата е по-евтино да си я наемеш, отколкото да си купиш и правиш всичко сам.

Аз много препоръчвам агентите, няма нищо по-хубаво от това да си спокоен на сватбата ти, че всичко е в ръцете на професионалисти и не те занимават, нито пък роднините ти, с нищо.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #65 -: Юли 17, 2013, 14:00:36 »

Хм, винаги съм мислела, че е някаква невероятна гъзария да наемеш агент.
Ами добре, ще дам на агент да ми планира въображаемата сватба Lol
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #66 -: Юли 17, 2013, 14:05:26 »

Ути, зависи с кое ще искаш да ти помогнат. С нашите се разбрахме да им се плати накрая когато установим какво реално са свършили, тъй като няма как отсега да знам с какво ще ги натоваря. Сумата ще е в интервал от 500 до 1500 лв. Примерно на мен ми беше супер ценна първата среща, тъй като в главата си имах идея кое къде искам да бъде, но се оказа, че не съм запозната дори най-малко с подробностите и сега като ги чух директно се отказах от всичките си намерения. Друго си е да си го работиш това, да имаш опит, а не да си избираш ресторант по снимки и коментари, в всъщност да не знаеш например, че управителите в него не се разбират и си правят мръсно един на друг като по този начин ти скапват празника (щях да го разбера в деня на сватбата когато вече няма връщане назад).

Иначе аз искам от тях да координират трите места - граждански, църковен и ресторант. Да се свържат с когото трябва, да запазят дати и часове, да ми кажат какво трябва да си приготвя - пити, вина, документи. Искам в деня на сватбата да са там и да контролират целия процес, да настаняват гостите, а не аз да мисля кое след кое следва и да не мога да се отпусна. Също така ще ми помогнат с изработката на украсите за ресторанта и колата, ще ангажират Dj, фотограф и оператор, ще ми запазят часове за гримьор и фризьор. Абе определено смятам, че си заслужава наемането им. Не че няма да се справя и сама, но ще ми спестят доста време и нерви.
« Последна редакция: Юли 17, 2013, 14:06:57 от Vivi » Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #67 -: Юли 17, 2013, 14:09:30 »

А в тия 1500лв влиза само услугата организация или самата услуга също? Имам предвид това, че координират само ли или самите украси, ритуали? Щото 1500лв си е бая само за организация на нещата.

Иначе звучи много яко да седиш и само да казваш кое как искаш Smile
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #68 -: Юли 17, 2013, 14:24:04 »

Влизат организация и труд за украсата - всичко останало се плаща допълнително. Примерно в тази цена влиза драпирането на плата за украсата, но самият плат се плаща отделно. Влиза намирането на dj, фотограф, опрератор, фризьори, гримьори, но на всички се плащат отделни възнаграждения.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #69 -: Юли 17, 2013, 14:27:05 »

В такъв случай все пак не е много евтино, ама сигурно си струва да не се занимаваш и нервираш за глупости. Ее, размечтах се Cheesygrin
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #70 -: Юли 17, 2013, 14:32:59 »

Гъзария трънки Lol
Цените на съответните услуги са отделно. Поне при мен беше така.
Ние дадохме около 300 лева за самата организация, а именно да ни посъветва за заведение, в последствие да го запази, да запази дата за църква, да наеме DJ, да координира разпределението на масите в ресторанта, изработката на покани, да намери фирма за цветя, да координира аранжирането им заедно със свещи и да ги поръча (ние друга украса освен живи цветя нямахме, никакви балони, бутониери, в църквата пък още по-малко да седна да кича нещо), да ми казва и подсеща какво на кой етап трябва се свърши като задача или документи, да поръча всички питки, кошнички, късметчета и прочие, които са нужни за ритуалите и разбира се да присъства и координира всичко в самия ден, което е просто безценно! Също така агентката ме заведе да опитаме сватбени торти на няколко места и след като избрах, тя пое поръчка, доставка и прочие.
Гримьор, фризьор, фото и видео си бях уредила аз. Алкохол също аз си поръчах, но тя контролира пристигането и разпределението му в заведението.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #71 -: Юли 17, 2013, 15:05:22 »

Аз съм си "за" човек да си прави нещата сам и не харесвам агенти. Но не заради парите, просто ми беше голям кеф всичко да измислям, проуча и организирам сама, от сватбените форуми може да се научи наистина всичко (точно инфо за кой колко е доволен от даден ресторант и как е протекло примерно). И от кумата имах добро рамо и изобщо не си го представяхме с агент, половината ни кеф щеше да отпадне  Cheesygrin.

Но си е индивидуално- ако човек не приема сватбата като кой знае какво и не му се занимава с дреболии, си е добър вариант, със сигурност пести и време.

На самия ден няма как да избегнеш гафовете и притеснението, примерно на нас основният ни беше- по традиция питката за захранване идва от свекървата. Да, ама шофьорът на нейната кола му стана лошо изведнъж и бам вкъщи заедно с питката  Lol После нямаше време да го гоним и просто търсихме нова (помогнаха ни от ресторанта).
Не агитирам нищо, Виви си е решила и сигурно е добър вариант за нея, по-скоро на Ут да подудна  Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #72 -: Юли 17, 2013, 15:26:36 »

Не намирам нищо романтично е тва да чета за всяко нещо с дни форуми, да се чудя кое да избера и как да организирам нещата и да търча насам-натам да правя резервации. Виж, идеи мога да давам Cheesygrin
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #73 -: Юли 17, 2013, 15:31:42 »

Не намирам нищо романтично е тва да чета за всяко нещо с дни форуми, да се чудя кое да избера и как да организирам нещата и да търча насам-натам да правя резервации. Виж, идеи мога да давам Cheesygrin

Ама то пак даваш идеите ти, просто на различни хора- примерно сама си избираш ресторант, човек за поканите, агенция за украса...Няма да седнеш ти да шиеш калъфите за столове и да надуваш балони  Cheesygrin Просто с агент е едно звено повече за координация, аз така го разбирам- от ресторанта звънят на нея, после тя звъни на теб да пита ок ли е еди кое си. Или решава сама, ама аз бих избесняла друг да взима решения вместо мен  Razz

Млъквам, че ще почнем спор за нероден Утко  Lol
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #74 -: Юли 17, 2013, 15:35:19 »

Ама едно е аз да чета един месец по форуми кой ресторант в какво е добър и как ще ме прекарат, друго е вътрешен човек да ти даде акъл.
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #75 -: Юли 17, 2013, 15:35:49 »

Има си хора и хора - аз се познавам и знам, че на мен напрежението ако си организирам всичко сама, ще ми дойде в повече и просто ще ми се скапе настроението. Едно е да обикалям магазините и да си търся булчинска рокля, съвсем друго е да се разправям с dj, фотографи, фирми за покани, оператори, украси, кетъринг, абсурд просто. Ще се справя, но ще бъда изнервена до краен предел и няма да ми е най-прекрасният ден от живота, а по-скоро организиране на купон за роднини и приятели и оставяне на моя кеф на заден план. Пък за спокойствието да не говорим, нали ... на самия ден да се чудя дали нещо няма да забравя, дали нещо няма да пропусна, съвсем ще си разваля настроението.

А има и нещо друго, де - аз страдам от тотална и абсолютна липса на каквото и да било въображение. Това да измислям акценти и теми за сватба, пък цветове на украса, пък оформление на покани - абсурд. Трябва някой да ми го покаже направено, да го видя и да преценя дали ми харесва.
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #76 -: Юли 17, 2013, 15:45:09 »

И аз съм като Виви, по-скоро не се виждам аз да се занимавам. Макар че като си напъна мозъчните клетки, раждам и добри попадения, ама като цяло специално организационната част ми е кошмар. Особено като видях оправната булка на сватбата, на която бях, как беше пред нервен срив, защото всичко, което можеше да се обърка, общо-взето се обърка - даже роклята и бяха сбъркали, с украсата имаше ядове и няколко дни преди сватбата не се знаеше дали изобщо ще докарат цветята, които тя искаше... и още куп абсурди. Това ако съм аз, косата ми ще побелее сигурно  Razz По-добре агентът да се занимава с тия работи, стига, разбира се, и той да не се окаже говедо, че тогава сигурно е два пъти по-ужасно.  Razz
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #77 -: Юли 17, 2013, 16:05:19 »

Има си хора и хора - аз се познавам и знам, че на мен напрежението ако си организирам всичко сама, ще ми дойде в повече и просто ще ми се скапе настроението. Едно е да обикалям магазините и да си търся булчинска рокля, съвсем друго е да се разправям с dj, фотографи, фирми за покани, оператори, украси, кетъринг, абсурд просто. Ще се справя, но ще бъда изнервена до краен предел и няма да ми е най-прекрасният ден от живота, а по-скоро организиране на купон за роднини и приятели и оставяне на моя кеф на заден план. Пък за спокойствието да не говорим, нали ... на самия ден да се чудя дали нещо няма да забравя, дали нещо няма да пропусна, съвсем ще си разваля настроението.

Точно в целта!
Активен

syanna
Newbie
*

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #78 -: Юли 22, 2013, 10:31:26 »

Като гледам колко работа вършат агентите за недвижими имоти се надявам и сватбените да не са такива. Не знам дали направих точно сравнение, но за мен са само посредници които взимат сума пари със съмнителен резултат от работата им. Трудно ми е да се доверя, че някой може да прецени вместо мен какво би ми харесало. Може и да бъркам, разбира се. На мен лично ми дойде в повече от организацията до тук и с удоволствие бих оставила някой да я довърши. Ще оставя за след отпуската да мисля за украсата и детайлите. Но искам да е много, да има панделки на столовете, свещи, цветя... та ще видим кой ще намеря за тази работа.
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #79 -: Януари 17, 2014, 12:26:31 »

Поразбутвам си малко темичката, ще си я ползвам като отчетна, че е по-лесно така Smile

И така, имаме дата, имаме запазени гражданско, църква и ресторант, имаме и кумове, и шаферки /бройката им още не е окончателно уточнена, де/, както и билети за меден месец. Дотук е свършено, остават още безброй много неща, но има и много време, така че малко по малко Smile Скоро говорих с една друга бъдеща булка, която имам чувството, че докато дойде датата ще прегори ... то са притеснения, нерви, тероризиране на кумата с по 4-5 обаждания на ден ... не разбирам, нали трябва да е предимно забавление и хубави емоции, защо се вкарва толкова много напрежение.

Това е от мен, когато има още новости, ще ги отчета, че да си ги гледам Smile
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #80 -: Януари 21, 2014, 17:16:42 »

Много сте напреднали, кога ви беше датата?

Последно с агенция ли сте, доволна ли си дотук?

Приятна подготовка до края ти пожелавам и да си все така спокойна  Stuart И аз май бях като теб- въпреки че съм голям нервак, покрай сватбата всичко ми беше розово, почти не е имало стрес.
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #81 -: Януари 22, 2014, 17:00:37 »

06.09 е датата, Корни Smile Много време има още, така че малко по малко ще действаме.

Да, с агенция сме си от самото начало, засега съм много доволна, не сме се чудили за нищо, каквото ни препоръчат веднага го харесваме Smile Благодаря за пожеланията Kiss
Активен

juliet
Newbie
*

« Отговор #82 -: Януари 22, 2014, 18:04:07 »

Ехеее, колко сте напреднали за септемврийска сватба  Cheesygrin браво на вас! Звучиш супер спокойна за момента, което ти гарантира възможността да не изпаднеш в паника и да се нарадваш на хубавите емоции. Нашата сватба също беше септемврийска и успяхме да уцелим перфектното време, така че ви пожелавам и на вас всичко да ви се нареди и да имате страхотен сватбен ден.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #83 -: Януари 22, 2014, 20:13:21 »

Жул..ще ползвам темата да ти се обясня в любов (вярвам, че Виви няма да се разсърди).

Много си ми симпатична открай време и искрено ти пожелавам (и се надявам и го вярвам), че ви предстои една прекрасна година, в която да се сбъдне това, за което мечтаете най-силно. Всичко лошо да остане зад гърба ти и в личен, и в професионален план. Това е, орисах те!
оттук нататък чакам само да се хвалиш по темите  Thumbup
Активен

juliet
Newbie
*

« Отговор #84 -: Януари 22, 2014, 23:31:26 »

Корни, този емоционален изблик да беше няколко дни по-рано и нямаше да сме толкова изненадани, че си бременна  Kiss взаимно е ще знаеш  Smileи така както ме орисваш, викаш да се засечем за твоите оставащи месеци бременеене  Cheesygrin моооже, както се знае аз съм за.
ПС: Виви , сериозно те оспамихме, сори Smile
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #85 -: Януари 23, 2014, 08:59:47 »

Sneaky Този път прощавам, от мен да мине, какво да ви правя. Но пък се присъединявам към орисиите на Корни  Kiss

Благодаря за пожеланията, Жулиет. Честно казано възнамерявам да си запазя спокойствието до датата включително, не виждам нищо привлекателно в сватба с изтормозена и изнервена булка, ако ще е така, моето мнение е, че по-добре изобщо да няма сватба Smile
Активен

syanna
Newbie
*

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #86 -: Януари 24, 2014, 12:32:59 »

Пази си спокойствието, Виви  Cheesygrin
Аз за моята сватба почти всичко сама си направих, няма да обяснявам какъв кошмар беше последната седмица. Вечрта преди сватбата пиехме бири с брат ми и братовчедите, докато мъжът довършваше последните неща с приятелите му  до късно вечерта. Не го препоръчвам да е така и даже малко ми е гузно, че експлоатиах майка му в посления момент за украсата. Готиното е, че въпреки малките неуредици, отзивите са наистина страхотни за сватбата и го приемам като личен комплимент  Cheesygrin

Но ако трябва втори път да го правя бих избрала да имам повече помощ. Ама и аз с моето недоверие и желание всичко да е както аз си го представям и то на не висока цена Lol.... Мисията невъзможна в София  Lol
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #87 -: Юни 17, 2014, 17:30:55 »

Споделям, че имам най-най страхотните момичета на света! Прекрасните ми кума и шаферки са ми организирали едноседмично моминско парти на о. Мавриций Smile Обичам ги Wub

Активен

juliet
Newbie
*

« Отговор #88 -: Юни 17, 2014, 23:03:27 »

Ей това се казва моминско парти   Cheesygrin евала на кумата и приятелките ти! Интересно ми е ергените къде ще да са?
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #89 -: Юни 18, 2014, 08:49:13 »

Вярно, това си е моминско парти Smile
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #90 -: Юни 18, 2014, 08:58:20 »

Егати партито, искам и аз ! Cheesygrin Много яко, с много размах, да си изкарате супер. А медения месец къде ще е, трябва да е поне две седмици за да бие моминското преживяване. Cheesygrin
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
kateto
Newbie
*

« Отговор #91 -: Юни 18, 2014, 09:59:47 »

охаа Smile голям завид!
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #92 -: Юни 18, 2014, 10:32:21 »

Аз не го бях чувала даже този остров, наистина беше огромна изненадата. Smile

Жулиет и на мен ми е интересно, нищо не са мислили още. Ама по всяка вероятност ще са в София, не са толкова организирани като жените Smile

Фата - бие го, 27 дни е Cheesygrin Чикаго, Маями, Гранд Каньон, Вегас, ЛА и т.н. Kiss
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8327

« Отговор #93 -: Юни 18, 2014, 10:41:37 »

Оо, Виви, уби рибата просто! Кога започва партито?  Cheesygrin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Vivi
Newbie
*

« Отговор #94 -: Юни 18, 2014, 10:45:28 »

Всъщност, аз дори не смятах да правим подобни партита, че нещо не ме кефи тази идея "като за последно". Но така под формата на пътуване, съм съгласна Smile Има много време, Лъвче, партито е последната седмица на август.
Активен

syanna
Newbie
*

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #95 -: Юни 18, 2014, 10:49:01 »

И аз съм много анти- момински/ергенски партита. Но твоето звучи добре  Cheesygrin
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #96 -: Юни 18, 2014, 13:12:53 »

Направо приказка! Да си прекараш страхотно!
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #97 -: Октомври 14, 2014, 15:01:27 »

Виви, как мина сватбата, пътешествието, всичко? Разказвай, че за теб имам предчувствие в  друг раздел и да не смесваме нещата Cheesygrin (и аз ставам форумна баба)
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #98 -: Октомври 16, 2014, 11:39:40 »

Хаха, откъде пък се взеха тези предчувствия Razz

Ами какво да кажа, месец и половина след това все още не мога да си събера усмивката от лицето Smile Всичко беше чудесно и незабравимо. Като се започна от моминското парти, последва сватбата и накрая меденият месец ... просто огромен брой емоции ми се стовариха Smile Сватбата беше приказна ... младежка и страшно весела, нямаше нито един момент, в който дансингът да не е пълен с танцуващи хора и така до сутринта. Точно така си я представях. Аз нито за момент не съм се напрягала и изнервяла нито преди деня, нито на самия ден, даже напротив - всички ми се чудеха как може да съм толкова спокойна. Нощта преди сватбата си спах непробудно 9 часа Smile А в деня бях с 24-каратова усмивка, която не можа да ми слезе от лицето дори за момент.

Меденият месец беше много различен от общоприетото и беше уникален. Видяхме невероятно много красиви места и 1 месец мина неусетно Smile
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #99 -: Октомври 16, 2014, 12:48:32 »

супер звучи, точно така беше и при мен, със здравия сън, усмивката и пълният дансинг, ама разказано с много повече думи  Lol

цял месец пътешествие звучи приказно, инак не знам какъв е общоприетият меден месец, та при вас да е било различно..сигурно имаш предвид, че много сте обикаляли, не сте пили коктейли по цял ден на плажа  Cheesygrin
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #100 -: Октомври 16, 2014, 13:46:08 »

Виви,разкажи малко повече,така звучи като мотивационен слоган за перфектната почивка,ама ние искаме да знаем малко повече.Как беше моминското парти? Колко гости имаше на сватбата? Къде ходихте на меден месец?   Smile
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #101 -: Октомври 16, 2014, 14:01:22 »

Уф бе, забравихме най-важното: честито на госпожата  Cheesygrin

Желая ви да създадете едно прекрасно семейство, все така хармонично и хубаво да е около вас, както звучиш, да построите най-страхотната къща, в която да растат най-послушните кучета и най-усмихнатите деца.  Wub
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #102 -: Октомври 16, 2014, 16:00:29 »

Ама децата да не са послушни, а  Lol
Вярно ама хич не се отчете след всичките събития покрай теб! Честито, нека съвместния ви живот е низ от щастие, хармония и безкрайна любов  Cheesygrin Аз пък ще изнахалствам за снимка, може и без главата, ей така да видя булка, че ми е романтично и носталгично. И всичко звучи като перфектния ден  Smile За медения месец пък дори няма да коментирам, с Преслав се шегуваме, че имаме да караме още 25 дни меден месец, само 5 успяхме да си краднем тогава! Направо завидях  Tongue

Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #103 -: Октомври 16, 2014, 17:38:03 »

Корни, ами да, нали масово под меден месец се разбира да се излежаваш по цял ден на някой екзотичен плаж, та това имах предвид, че нашето беше далеч от това. Минахме 12 800 км с колата из целия континент. А на плаж бяхме 2 дни в началото и в края на почивката - единият на Атлантическия, другият на Тихия океан Smile

Пийс - моминското парти беше страхотно. Бяхме 6 жени на о-в Мавриций - плажове, коктейли и т.н. приятни нещица по цял ден  Smile Сватбата беше с 145 човека Smile

Пупи, ще ти пратя на мейла Smile С глава Razz
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #104 -: Октомври 16, 2014, 18:24:36 »

Ооох, звучи толкова приказно! Честито, Вив, дано целият ви семеен живот да е като това вълнуващо пътешествие!

Аааа, и всички заслужаваме снимкааа!  Big grin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #105 -: Октомври 16, 2014, 18:29:29 »

Искаме снимкааа Cheesygrin

Виви, честито, желая ви много щастлив семеен живот Smile))
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #106 -: Октомври 16, 2014, 19:50:09 »

Честито и от мен Smile То наистина минало много време от тогава Smile Много щастие желая Smile
И аз искам снимкааа!!!
Активен

juliet
Newbie
*

« Отговор #107 -: Октомври 16, 2014, 23:59:47 »

Честито, госпожо! Нека целия ви съвместен живот да е така прекрасен и изпълнен с приключения и щастливи моменти!
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #108 -: Октомври 17, 2014, 09:00:23 »

Еее, Виви, страхотна си! Като от каталог, страхотна визия! Ама ти много буквално разбираш нещата, как можа само 1 снимка да изпратиш  Lol
Благодаря, оплакнах окото  Kiss
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #109 -: Октомври 17, 2014, 10:02:12 »

Честито, Виви! Звучи страхотно. Желая ви и занапред вълнуващ и щастлив семеен живот!  Give flowers
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #110 -: Октомври 17, 2014, 14:16:23 »

Виви, ще пратиш ли и на мен снимчица  Rolling Eyes Cheesygrin
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #111 -: Октомври 17, 2014, 16:48:12 »

Гал, Лори и Пупи, благодаря Ви Kiss

Корни, пратих Wink Ути, нямам ти мейла ...
Активен

syanna
Newbie
*

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #112 -: Октомври 17, 2014, 17:00:54 »

Аз май не съм честитила... Желая много любов и завинги!

ПП: Може ли и на мен снимчица?  Red face
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #113 -: Октомври 17, 2014, 17:01:32 »

Аз не съм доволна, тази е с половин глава, ама няма да нахалствам за цяла  Lol

Но наистина си като от каталог извадена  Smile
Активен

Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай