star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar Диамант заблестя и на моята ръка :)
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диамант заблестя и на моята ръка :)  (Прочетена 27828 пъти)
Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« -: Април 19, 2013, 09:05:22 »

Не мога да не споделя с форумчето, че вчера и на моята ръка сложиха най-добрия приятел на жената Smile Щастлива съм да споделя, че вече съм сгодена /което все още сама не мога да осъзная, явно трябва да мине повече време/.  Smile
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« Отговор #1 -: Април 19, 2013, 09:07:16 »

Хахаххаа, Виви!!! Първо честито!!! Желая ти много, много щастие!!!

И второ - е не мога да спра да се смея след целия спор за годежите онзи ден и как още не си била сгодена, много яко се получи  Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #2 -: Април 19, 2013, 09:07:27 »

Юхуу, честито Smile Smile Естествено продължение на хубавата серия напоследък (с много пот изкарана де, признавам). Все така да се обичате и градите Smile

Ут, и аз щях да изкоментирам това, че сигурно мъжът й чете тук и се е стреснал Cheesygrin
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #3 -: Април 19, 2013, 09:10:20 »

Честитооооо Вив Smile
Желая ви много щастие и разбирателство Smile
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #4 -: Април 19, 2013, 09:11:29 »

Ейй, направо ми усмихна деня, Виви, честито!!! Пожелавам ви прекрасни емоции около подготовката, вълшебна сватба и съм сигурна, че ще си създадете невероятно семейство Smile
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #5 -: Април 19, 2013, 09:13:24 »

Нее, той не чете тук, никой не знае за съществуването на това сакрално място Lol Иначе аз още вчера, докато си представях как пускам темата, си знаех, че ще изглежда много нагласено и Ути ще ми се смее, ама съдба какво да се прави... Аз никакъв зор не съм давала, решил го е преди няколко месеца, ама чакал подходящ момент. И в крайна сметка решил да го направи на рождения си ден /най-вероятно, за да може лесно да запомни датата/ Lol
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« Отговор #6 -: Април 19, 2013, 09:28:08 »

Хахха, Виви, айде дано повлечеш крак. Не ти се смея, просто много готино се получи Smile
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

juliet
Newbie
*
Публикации: 1659

« Отговор #7 -: Април 19, 2013, 09:37:58 »

Честито  Cheesygrin много приказни емоции покрай организацията на сватбата и много много щастие с любимия мъж.

ПС: След размислите и страстите от последните дни твоя човек определено уцели момента да нахили цял форум  Cheesygrin
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8775

« Отговор #8 -: Април 19, 2013, 09:44:28 »

Ихааа Виви, много ме усмихна!
Ама бива ли така кратко да го споменеш, чудя се как изобщо пусна цяла тема и не го вмъкна в раздела за готвене примерно  Lol

Наистина е готино така след онзи спор, в който ти споменаваш себе си и как нямате планове, пък това не ти пречи...Ирония Smile Сега и Ути чакаме Smile

Желая ви много трепетен, влюбен и щастлив годежен период, пък ако решиш да разкажеш за предложението или планове понен за месеца на сватбата, ще ни е интересно  Smile
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #9 -: Април 19, 2013, 09:46:26 »

Йей, честито, Вив! Желая ви много семейно разирателство и любов  Cheesygrin
Искам подробности. Как ти предложи, удари ли коляно, много са ми мили тия моменти.  Cheesygrin
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #10 -: Април 19, 2013, 09:53:40 »

Корнелио, ти пък все едно за толкова години, не разбра, че съм кратка и директна, само по същество без излишни подробности Kiss

Пупи, удари, удари как без коляно Lol Предложи ми на най-неромантичното място, според всички нормални хора и на най-най-подходящото според мен - на втория етаж на строящата ни се къща насред строителната площадка Smile Сам ми каза - не е романтично, но е нашият бъдещ дом. Така го почувствах и аз, нямаше как да избере по-прекрасно място, макар че ако някой ни е гледал отстрани сигурно е щял да припадне Smile Та така ... по-късно вечерта и татко ме даде на драго сърце, та цялата процедура е завършена Smile
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8775

« Отговор #11 -: Април 19, 2013, 09:55:53 »

Ех, че хубаво  Wub

Много си е романтично  мястото даже, напълно го разбирам.
Вашата история е адски сходна с нашата и ми става съвсем мило да те чета...

А иначе си те знам, ама това не пречи да те бъзна  Razz
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #12 -: Април 19, 2013, 09:56:10 »

Ееее, браво бе, даже си е романтично и супер подходящо! И да са ви видели, сигурно са ви завиждали! Браво на твоя мъж  Cheesygrin

Тя Корнелия иска целия диалог, ама ти какво каза, той какви думи използва, целуна ли го, разрева ли се, прегърна ли го, после правихте ли секс  Lol А ти пак с две изречения разказа цялото събитие  Cheesygrin
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #13 -: Април 19, 2013, 10:05:44 »

ахххаххахах на Пупи коментара много се смях....

Много хубаво му се е получило според мен...улучил е мястото на 100%
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15629

« Отговор #14 -: Април 19, 2013, 10:06:24 »

Честито, Виви Smile
Много хубаво.
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2676

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #15 -: Април 19, 2013, 10:20:20 »

Аз може да не съм се заженила, но не мога да не честитя и да ти пожелая семейният живот да е всичко, което си искала и повече Kiss Прекрасно го е измислил твоят мъж, хаха, за рождения ден и датата ме изкефи Lol
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #16 -: Април 19, 2013, 10:25:14 »

Перфектно го е измислил мъжът ти, браво!
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1873

« Отговор #17 -: Април 19, 2013, 10:26:39 »

Честито Виви! Много сладко ми звучи. А тази година ли ще е женитбата или не сте го споменавали помежду си още? Smile
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

Vivi
Newbie
*

« Отговор #18 -: Април 19, 2013, 10:28:16 »

Не, не сме го обсъждали, но тя годината напредна вече и няма смисъл да се насилвам с организация за кратко време. Догодина живот и здраве Smile
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #19 -: Април 19, 2013, 10:33:42 »

Разтуптяхте ми сърцето рано сутрин  Razz  Wub И аз направих връзката с онази тема и ми стана мило  Cheesygrin Наистина много добре го е замислил и според мен, важна е символиката и аз като знам какви чувства изпитвам в бъдещото ни общо гнездо, мога да си представя колко емоционално е било.  Wub Желая ви разкошна сватба и безкрайно семейно щастие!
Активен

Mina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #20 -: Април 19, 2013, 10:54:32 »

Хихиии,Вив, честито!  Cheesygrin

И аз като Ути се нахилих,подсещайки се за оная другата тема  Lol

Много щастие пожелавам!
Активен

deni_4ka88
Newbie
*
Публикации: 456

« Отговор #21 -: Април 19, 2013, 12:55:50 »

Браво на твоя мъж,няма по-подходящо място за предложение от бъдещия общ дом,който тепърва ще се изпълва със смях,празници и веселби.В момента къщата е един празен лист,на който с това предложение е изписана първата "дума"...така си го представям  Razz
Много истинско и сантиментално  Smile
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #22 -: Април 19, 2013, 13:39:02 »

Честито, Вив! Браво за проницателността на годеника и по отношение на датата, и на мястото, също го намирам за съвсем естествено Smile Голямо щастие ме обзе за новината.
Активен

Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #23 -: Април 19, 2013, 14:28:23 »

Честито Виви Smile много се радвам за вас, много романтично и с датата и с мястото и точно на време след като обсъждахме, че няма смисъл да се бърза хахахахах много ми е мило за теб, ама не мога и да не се посмея с най-добри чувства Cheesygrin Kiss
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1873

« Отговор #24 -: Април 19, 2013, 14:31:52 »

Виви,ако път решите да е по-скоро,виж 11.12.13 е страшна дата за сватба :Р
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: