star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Педофилията!
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Педофилията!  (Прочетена 38579 пъти)
aleto
Newbie
*
Публикации: 7120

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #75 -: Май 21, 2013, 15:04:13 »

Еее,защо Ути все слагаш на тавата хомосексуализъм и педофилия,сега гледам,че добавихте и зоофилия. Без да съм гей би ми станало обидно . Засегна се на външни тоалетни,мен пък ако някой ме определи така като теб бих се изплюла в лицето направо. Та определения,та извращения,та болест. Ама много сте готини като се правите на палави из форума и как си щяла да лижиш Алексия примерно,значи едно е да се правиш на 'куул' явно,друго е да погледнеш по човешки начин на нещата.

И не,не означава да краднеш бебе на сина си примерно,ама ще му цъкаш ли с език ако реши да има? Ако не ти дава душа да го направиш някой ден,защо го декларираш/те сега? Няма ние и другите,както и не знаеш до какво ще стигне до някой ден. Или вие сте убедени,че хомосексуализма се възпитава? И ще им го избиете от главата ,нали не дай си боже,ако се стигне до там.

И впрочем точно това исках да кажа,което Бизар написа с последния си пост,пробвах с малко думи,ама се разсеях и оставих.

И какво означава няма данни,ти статистики в нета ли искаш? Съквартиранта ми е с майка би,израстнал без баща,но с леля Диана на негово място. Ми на 30 години е,да ти докарам у вас,за данни и статистики какъв човек е станал. Тц тц.

Димолина, не ти разбирам много логиката,може би съм и още сънена. Оцеляваш и те възпитават с липсващ родител,разбираш,че това не е закон и има други варианти,избори. Но ако оцелееш и пораснеш в семейство с еднополови родители автоматично си с промит мозък и не можеш да осъзнаеш,че това не е закон,задължително и има избор?
« Последна редакция: Май 21, 2013, 15:09:39 от aleto » Активен
Лора
Newbie
*
Публикации: 12038

« Отговор #76 -: Май 21, 2013, 15:04:58 »

А проблемът само в осиновяването ли е? Защото и сега хомосексуалните двойки си създават деца по един или друг начин и това никой не им го е забранил. Колкото право имат моите две приятелки да си направят изкуствено осеменяване от донор, понеже нямат мъж, а искат дете, толкова и някоя лесбийка, никой не ги разпитва по клиниките. А предполагам, че и на двете страни от примера ми ще им е еднакво трудно да осиновят дете, да не говорим пък за самотен хетеросексуален мъж.

Аз горе долу съм на мнението на Ути, разбирам я защо й е трудно да го обясни точно, без всички да й скочат и обявят за тесногръда дескриминаторка. Може би все още няма примери за здрави семейства от този тип и не можем да ги приемем още, всичко е в сферата на предположенията, на личните пристрастия, морал, съвест. Най-близкият пример, който имам аз, са лесбийките, които са ни офис-съседки - те си родиха едно момченце, голямо е вече. И не че нещо кой знае колко странно и нередно има, просто ми е едно такова раздвоено, защото хем гледам да съм толерантна, хем някак отвътре не ми е правилно. Те по цял ден се събират в тоя фризьорски салон една компания мацки, ама от тия, дето от прическата до последния детайл в облеклото всичко им крещи, че са лесбийки, и това дете все е с някоя "леля" на отглеждане. Странно е, не знам дали е нередно, не знам какъв човек става от него, как го възпитават и т.н., може би ако е по-често срещано, ще започнем да го приемаме. Ама на нас нали ни е твърде присъщо да цъкаме с език кой какво прави, как си възпитава детето, как му крещи и му дава шоколади, въх, та това ли ще приемем безрезервно...

В крайна сметка съм против осиновяването от хомосексуални двойки, но нека да си раждат деца като искат.
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7786

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #77 -: Май 21, 2013, 15:05:44 »

Осиновяването щом е като цяло за двойки, които не мога да имат деца

Там е работата, че не е, поне в осезаемо по-глямата част на света. За хетеродвойки е. Наки, има теми, по които здраво клоня, направо натам и аз, само информативно е една дума, без тире. Промениха наскоро правилата...
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 17527

A believer

« Отговор #78 -: Май 21, 2013, 15:06:24 »

Според мен е супер различно да нямаш баща, но да ти бъде обяснено, че е починал/напуснал и прочие, но пак си бил заченат в нормалния модел и ти се обяснява нормалния модел, т.е. ти не изпадаш от правилното един вид. Съвсем друго е да живееш под съвсем друг модел. Абе нямам дар-слово.

Едит: Галето го е обяснила естествено много по-добре от мен.

Ма, Але, защо един зоофил да е по-"болен" от един гей, обясни ми? Еднакво "грешно" е, само дето в единият случай се нанася вреда. Добре, тогава може да има тогава влюбени в зеленчуци, с такава сексуална ориентация, зеленчукова, на никого не вредят, обичат се, що да не осиновят дете? На какво основание смяташ гейовете за ок, ама педофилите и зоофилите за гадни.

Оф, като почнете със сина ми, еба ли го какво ще мисля тогава, все едно ти знаеш след 20 години какво ще мислиш по някакъв въпрос.
« Последна редакция: Май 21, 2013, 15:12:13 от utopia » Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

aleto
Newbie
*

« Отговор #79 -: Май 21, 2013, 15:13:38 »

Ми пак може да ти бъде обяснено бе Ути,какво го намираш за толкова несъоществимо аз това не разбирам. Или ти мислиш,че хомосексуалистите отричат хетеросексуалността и ти набиват канчето,че така е по-добре. Ми с един родител си,добре,случва се за съжаление,трудно е,помагат ти,обяснява ти,кое му е толкова сложното. С две майки си,ми случва се,трудно,помагат ти,обяснява ти се,кое му е толкова сложното. Аз си мисля,че стига да израстнеш в хармонична атмосфера и да ти дават любов и щастие,не виждам нещо особено катастрофално. Гействането не се предава по въздуха,ще знаете.

Активен
Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #80 -: Май 21, 2013, 15:14:40 »

Зоофилията я намесих аз, за педофилията не бях погледнала. Твоя реплика ме провокира, Але, как са им били ограничени правата, защото имали пориви и потребности да имат/отгледат/възпитат дете на определена възраст и ако не им се позволи да си осиновят, е потъпкване. Самата теза е нелепа, и сега ще прозвучи отвратително, но действително го мисля - ако всеки ЧОВЕК въпреки или без оглед на сексуалните си предпочитания има ПРАВО, човешко право, по конституция, хагска конвенция, харти-марти и прочие да осинови дете, защото го иска и има инстинкт за това и трябва да му се спази това човешко право, то автоматично това включва и зоофилия, и педофилия, защото съм абсолютно сигурна, че и сред тях има читави хора, нали? Само дето имаме двоен стандарт Smile и се правят гей-паради да се борят за някакви права, които никой никога не им е отнемал, те просто ги нямат, така, както зоофилите нямат право да отглеждат дете с коза, така както педофилите нямат право да отглеждат дете с дете (а те определено са хора, които много си падат по деца и доста инстинкти им се наострят), независимо колко стойностни хора са сами по себе си и колко е толерантно и куул да не ни интересува с кого си мачкат чаршафите.
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #81 -: Май 21, 2013, 15:20:55 »

Ути и преди сме го говорили това и не ми се иска да размишляваме на тая тема . Просто,защото ти си човек,който слага на една тепсия педофилията- нещо което внася разруха,насилие и което Е с доказано умствено отклонение или провокирано от психическа травма с хомосексуализма. Просто само така като поставиш въпроса и винаги ми е идвало да се плесна по челото. За справка,прочети си същите мнения от темата на Лейди нещо си за 'нестандартната сексуалност' . Там направи сравнение на хора,дето се пляскат с камшици и на тия,които изнасилвали козички. При тия ти разбирания как да разговаряме нормално и най-вече да не се стига до това ти,да отнасяш обиди от мен. Съжалявам,но някой път като ми се цепят глупости насреща,наистина ставам груба и мисля,че няма някой да не го е разбрал тук, нейсе каруцарските ми изблици. Така,че ще се огранича до този ми малоумен пост.

Що се отнася до децата,аз деца не намесвам,както и Бизар се беше зачудила по-рано,просто добавих каквото си мисля,че се опитваше да каже. На никой не пожелавам да се сблъсква с житейски детски ситуации от тип,който не може да понесе.

След 20 години се надявам да мисля по все още сходен начин и може би с една идея да съм по-активна за някои неща.

Едит : Димолина,наистина ли мислиш,че еквивалент на хомосексуалист е педофил що се отнася до родителските им способности!?
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15252

« Отговор #82 -: Май 21, 2013, 15:29:31 »

Много грозно взе да става. Съгласна съм с Лора, че е от липса на опит, но според мен това предполага да помислим преди да говорим, а не да цъкаме. Може би и аз просто гледам от своята камбанария. И продължавам да не разбирам как така - щом ще си заплодят някак си - ок, но да не им позволяваме да осиновяват. При положение, че точно, както каза Алето - това е подложено на най-голям контрол.
Не ви разбирам мислите, че някой ще обяснява на детето, че това е нормалното, не другото. Напротив, те ще са тези, които ще обяснят, че има много варианти. И твърдо, твърдо стоя зад позицията, че най-най-важното за едно дете е да обгрижвано, обичано и да расте в любов и хармония. Особено пък сирачетата мисля, че най-много нужда имат от това. Та, прилючвам, защото нито ми се говори за извращения, нито за ненормалности или кой какво заслужава според някой си.
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #83 -: Май 21, 2013, 15:37:44 »

Съвсем наистина и с ръка на сърцето си съм сто процентово убедена, че не бива да се официализира и признава законово като нормално, нито да се допуска, камо ли пък гарантира по законов начин възможността да се осиновяват деца от каквито и да било родители, освен мъж и жена в зряла възраст, които не са роднини (църковните правила за брак).

Напълно го мисля, убедена съм в това и изобщо не ме вълнува кой с кого си ляга, ама наистина не ме вълнува, в душата не ме е еня дали е гей или не е, не си променям мнението за хората според това с кого спят, стига да не е престъпление (предубедена съм - с педофил по никакъв начин няма да мога да контактувам, ако знам, че е такъв, но със зоофил вероятно нямам да имам подобна задръжка, даже сигурно би ми било интересно донякъде).

Освен това и аз и ти, и всеки друг знае, че редица гей-двойки така или иначе имат и отглеждат деца, за което и Лорет разказа. Надявам се, че щом са стигнали до там, имат капацитета (всякакъв) да ги възпитат и отгледат, за да станат и те читави хора. Просто ако се официализира, ще стане достъпно и право на всички, в това число и на отвратните швестери, които са много по-голяма част от гей-обществото, а така е привилегия на онези, които наистина го искат заради самото дете и не им е необходимо да е официално, просто го правят.

Оф, Бизар, не ставай фръцла, моля ти се, никой не е казал и копче "кой какво заслужава", къде си видяла такова нещо.
« Последна редакция: Май 21, 2013, 15:39:36 от Galina_Dim » Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #84 -: Май 21, 2013, 15:43:45 »

Как може със зоофил да ти е интересно пък,тук направо ме нарани смъртоносно не,ами просто съм като Стив Ъруин и малката рибка с опашка...

Последния ти абзац ми е малко покрай сухото,гори и мокрото. Аз по принцип не знам какво да кажа,осиновяванията са ми доста тера инкогнита,най-елементарното е,че у нас по принцип не е особена практика така или иначе,че честно казано дори и да не се узакони в България хомосексуалистите да имат деца,с нова така да се каже пазарна ниша или не,все тая- не искам да звучи гадно,ама те децата така и така си гният из домовете.

Всичко си е много утопично,знам че и на вас ви се иска да няма гей-двойки с деца,а и на мен ми се ще тъпанарите да ги избият с шап,но нито аз,нито вие ще сме доволни.
« Последна редакция: Май 21, 2013, 15:45:44 от aleto » Активен
Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #85 -: Май 21, 2013, 15:52:29 »

Lol За сведение, и на мен ми се ще тъпанарите да ги избият, нямам претенции за начина, но ако ги нямаше, изобщо нямаше да я водим тая дискусия, защото си сто процентово права - така е: покрай сухото гори и мокрото, действително, не си кривя душата, виждаш, че и самата аз имам двоен стандарт като отношение по темата дали е ок гейовете да имат и отглеждат деца. Но по темата дали имат право на това и дали трябва да им се гарантира, като им се позволи да осиновяват, съм непреклонна.

За зоофила би ми било интересно не в смисъл на приятно-гъделичкащо, а чисто информативно, защото имам много по-малко информация за зоофилите, отколкото за педофилите, темата е по-малко експлоатирана и доста по-табуизирана. Иначе е почти 100%, че след разговора биш имала непреодолимо желание да му причиня ужасни и дългосрочни телесни повреди.
Активен

Nakom
Newbie
*
Публикации: 2547

« Отговор #86 -: Май 21, 2013, 15:53:53 »

Какво против имаш срещу любовта на човек и едър рогат добитък.Толкова е романтично.
Да не говоря че има екземпляри и от двата пола, далеч по гадни от някоя мила кравичка
Активен
Лора
Newbie
*
Публикации: 12038

« Отговор #87 -: Май 21, 2013, 16:09:09 »

Особено пък сирачетата мисля, че най-много нужда имат от това.

Достатъчно е едно дете да е осиновено, за да стане храна на злобарчетата в градините и училищата, както остава да е и осиновено от хомосексуалисти - ще го разкостят тотално. Може да са прекрасни родители, хармонични и всичко останало, ама върви си учи детето да не се наранява от обидите от околните. Аз зяпнах Даут като каза как родителите си дърпат децата от дъщеря й, просто такова ни е обществото, а децата по домовете са достатъчно обременени и травмирани, за да ги обречеш още повече.
За раждането, наистина, няма как да спреш някой да си роди дете, като цяло има много семейни модели и начини на възпитание, които не ми допадат, ама не бих им забранила да имат деца. Но когато съдбата на едно дете е в ръцете на държавата и институциите, критериите трябва да са високи и железни и да му се осигури здрава и сигурна среда, което няма как да стане при гей-родители, колкото и да са прекрасни, приказни и стойностни хора, просто защото те няма да го гледат в инкубатор, а в жестокото ни общество. А и съм съгласна с Галка, че легализирането е предпоставка за още повече вратички и злоупотреби.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #88 -: Май 21, 2013, 16:18:26 »

Може и да сте прави, или просто Лора да обяснява човешки. Във всеки случай не съм се фръцнала, просто няма какво да кажа повече, пък не ми се спори вече за спорта.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9125

« Отговор #89 -: Май 21, 2013, 16:47:17 »

Само да кажа за осиновяването, че не е така, както си го представяте. За малко дете под 1 година българче се чака с години дори при двама здрави родители от двата пола в средна възраст. И какво значи не е масова практика, доста хора имат желание и подават документи, просто системата е адски тромава, а 90% от изоставените бебета са от ромски произход и никой не ги иска.
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #90 -: Май 21, 2013, 16:53:40 »

Еми именно Кунелийка,кое му е неясното? Успешно повтори това,което казах и добави един нов детайл Smile Никой не си представя да отидеш на гише и да си напишеш изискванията, да не е АйСирак 5. Знам за един случай,в който се подават документи за едно бебе на възраст 5-6 месеца мисля беше,документите са легализирани и им беше разрешено осиновяването когато детето беше на 5 мисля. Може би и защото са били чужденци де,сигурно го помните,за Ана (май) и двойка англичани.

Ромчета между другото се осиновяват много в северните страни. Може би Тори ще ни покаже някоя и друга статия от блога на Пешко например.
Активен
Korneliq
Newbie
*

« Отговор #91 -: Май 21, 2013, 17:00:01 »

Коментирах твоите изказвания, че у не било практика осиновяването и децата си седят по домовете и никой не ги иска- не е така, поне за бебета от български произход.
Активен

Nakom
Newbie
*
Публикации: 2547

« Отговор #92 -: Май 21, 2013, 17:06:41 »

Але, надмина Утопия по яростност Smile
Активен
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6346

« Отговор #93 -: Май 21, 2013, 18:17:42 »

Hora, molq vi samo ne sravnqvaite pedofiliqta, koqto e nasilie i ostavq traina travma u deteto, s homoseksualizma, koito se izvurshva sus suglasieto na 2ma i ne travmira nikogo. V kraina smetka spored modernata psihologiq kato izvrashtenie se kvalificirat samo neshta, koito se izvurshvat bez da sa suglasni i dvamata. Vsichko, koeto nosi udovolstvie na dvamata e OK. V tozi red na misli pedofiliqta nqma nishto obshto s ednopolovata ljubov.
Активен

Моето име е Любов.
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #94 -: Май 21, 2013, 20:42:00 »

Оф, Хепи, верно ли? Срази всички с тоя анализ, мерси. Confused

Струва ми се, че и преди съм ползвала аргумента, че ще спукат децата от подигравки и те ще се травмират, но на това обикновено се реагираше с: "еее кво толкова, те децата все ще намерят за какво..."
Ама като го каже Лора явно е друго.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

aleto
Newbie
*

« Отговор #95 -: Май 21, 2013, 21:13:53 »

Аз мисля,че Лора каза съвсем различно нещо от теб. Не се присламчвай сега към нея.

Ти казваш,че няма да расте в нормална среда,защото родителите потенциални гейове няма да могат да му я създадат,неспособни са,ще се обърка и прочие. Лора каза,че няма да расте в нормална среда,защото родителите потенциални гейове са способни да я създадат,но обществото няма да позволи да се размине поне без мини-травма.

Еее,ама ако не можеш да се аргументираш като хората и все се изкарваш черната овца и дигаш краката като котка.

Хепи срази с тоз анализ,хахахах Smile

Едит: Добавих нещо за дигане на крака и мъже-програмисти,ама стана много палаво и ще се едитна. Cheesygrin
« Последна редакция: Май 21, 2013, 21:17:57 от aleto » Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #96 -: Май 21, 2013, 21:17:39 »

Але, аз казах, че съм го ползвала този аргумент преди, не сега, а в друг спор.
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2925

« Отговор #97 -: Май 21, 2013, 22:51:47 »

Доколкото знам, ако не чекваш да е русо и със сини очи, лесно се осиновява, циганчета демек. Даже за няколко сами жени знам, че доста бързо така са си взели деца.

Какво й се чудите на Хепи, в някакъв момент и на мен ми се стори, че трябва да се напише нещо, че да се разграничат хомо и зоофил. Rolling Eyes На мен ми се повръща от педофили, зоофили, любов с трупове и подобни, в общи линии съм "за" всички връзки между хора над 18 и са от един животински вид, че и съгласни да са заедно.

Майка ми ми е разказвала за петното, което едно време си била за семейството си, ако си разведена или бездетна години наред в брак. Сега всички са разведени и не е нищо ново и срамно. Хомосексуалните двойки няма да са подвижен цирк за народа, ако всички дето са хомо са си заедно и се приема за нещо естествено. Не, че аз не зяпам като видя такава двойка, говоря пожелателно. Като заимат деца и с това ще се свикне и няма да е нещо показно. И какво означава, че обществото не е готово, как да е готово като няма примери, все едно пък е било готово за която и да е промяна, когато и да е.

Разбирам теорията на Галето, че бебетата се правят от жена и сперматозоиди, ама по същия начин и се изоставят. Не разбирам защо да си гей, означава да си приел мисълта, че няма да имаш деца. Майчинският/бащинският инстинкт какво общо има със сексуалната ориентация? И ако само физически не си способен да имаш деца, кое различава хетеро жена, която не може да има деца и лесбийка, защо едната да има права, а другата - не. Ми не го разбрах.
« Последна редакция: Май 21, 2013, 23:03:13 от Fata morgana » Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
Korneliq
Newbie
*

« Отговор #98 -: Май 22, 2013, 10:04:23 »

Добре, да кажем, че им дадем права да осиновяват. Кажете ми сега, ако точно вие сте жената от социалните и имате едно семейство с репродуктивни проблеми, мъж и жена, нищо особено, които са се борили с години и накрая са отишли към осиновяване. И от другата страна двама гейове, пак нищо особено като хора, които са решили, че и те имат права да имат деца? На кого ще дадете детето? Ми всеки предпочита майка и баща да са родителите, другото колкото и да говорите, другото не е здрава, спокойна ситуация.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #99 -: Май 22, 2013, 10:40:45 »

Корни, изобщо, изобщо не става въпрос за това Smile Никой не казва, че е по-добре родителите да са ти обратни, от колкото нормални, че да поставяш така нещата.
Активен

Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: