star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Педофилията!
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Педофилията!  (Прочетена 37615 пъти)
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15252

« Отговор #50 -: Май 21, 2013, 09:42:56 »

По въпросът за гейовете исках да кажа, че и аз не се имам за твърде толерантна, има много, които са ми неприятни, поради факта, че харесвам нормални, непоказни хора, а обществото явно като се гаже гей и си представя брутална хомосексуална двойка. Отскоро имам приятел гей и дори самият той казва, че по-голямата част позьори са му неприятни и изобщо не харесва модното течение "гей съм". Но, когато имаш предвид някой супер свестен човек, каквито са много артисти най-вече, творци, умни, прекрасни хора, просто като хора. На които не им пише "обратен" на челото, не го демонстрират и не това ги определя като личности, ми се струва особено несраведливо, ако не могат да имат шанса за нормално семейство, само, заради тази твърда обосновка на нормално, като на Утопия. Просто не виждам как тези хора няма да направят едни прекрасни деца, много по-прекрасни от всякакви "нормални" идиоти.
Активен

doubt
Newbie
*
Публикации: 939

« Отговор #51 -: Май 21, 2013, 09:59:50 »

Сто пъти по добър вариант е 1 хармонична, толерантно мислеща, хомосексуална двойка, която прекрасно осъзнава своята различност и я приема, като осиновител отколкото 1 обременено от предразсъдъци и регроградни схващания традиционно патриархално семейство Unsure

п.с - макар и в друг ракурс аз виждам колко са толерантни към децата със СОП и как родителите дърпат децата си по площадките,защото видиш ли моето не говорело и правят знаци против уруки или се страхуват,че е заразно Blink
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #52 -: Май 21, 2013, 10:07:46 »

Мда, и аз това имах предвид.
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 17513

A believer

« Отговор #53 -: Май 21, 2013, 10:08:59 »

Би следвало процентът на "увредени" хомосексуални двойки да е същият като на "увредени" хетеро такива. Не знам защо сравнението винаги се прави с прекрасни, толерантни гей двойки, все едно всичките са такива.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #54 -: Май 21, 2013, 10:13:30 »

Не са всички. Аз съм на мнение, че всички прекрасни хора имат право да бъдат родители, независимо от ориентацията им.
Активен

doubt
Newbie
*
Публикации: 939

« Отговор #55 -: Май 21, 2013, 10:23:10 »

Не са всички. Аз съм на мнение, че всички прекрасни хора имат право да бъдат родители, независимо от ориентацията им.
точно...
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 3164

« Отговор #56 -: Май 21, 2013, 10:35:09 »

Аз пък се чудя лесбийките като си имат деца, а те поне си имат и без да е узаконено и позволено, дали и двете са като мама на детето т. е грижливи, делят си всичко. Въобще дали и двете вършат женската работа или едната е таткото т. е само за игра, по-малко помощ. Дали на едната не й е тъжно, че другата е родила и си има детенце, а тя биологично не е никаква и така. Гледането и изтърпяването на деца е сложна работа, който иска нека си отглежда, но обществото ни не е готово за съученик с двама татковци, виж за такъв с майка и татко алхолици е готови и няма нищо нередно.
Активен

tori
Newbie
*
Публикации: 9

« Отговор #57 -: Май 21, 2013, 10:46:08 »

Само бих казала, че ако това не беше болест, щяхме да можем еднополово да се възпроизвеждаме.
И бих споделила ей тази статия от един гей активист: http://prespanski.blog.bg/drugi/2011/10/21/statiia-za-bivsh-homoseksualist.839484
Активен
aleto
Newbie
*
Публикации: 7120

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #58 -: Май 21, 2013, 11:40:20 »

Ох болест било, айде стига с тия изявления тип ку-клус клан... В природата защо има ярко изразена хомосексуалност? И като ще да е заболяване,с какво се лекува,с електрошок и бяла ризка с завързани ръкави,хахах. Баси и галимацията. И стига си пускала тия изсмукани кирливи блогове,че ме дразниш. Ако беше поровила малко за Майкъл Глатз,или изобщо знаеше кой е той,щото не си и сигурно видяла,че е уж негова статия- ще знаеш,че той е мега религиозен ненормалник,изчаткал след една сърдечна атака,предизвикана от анемия.

Останалото по Ути, първо аз не се пъна,твоето мнение по никакъв начин не е меродавно или пък обвинтелно спрямо мен,че да се пъна.Няма какво да го коментирам особено,защото диалог няма да се постигне особено с ' ми не го намирам за нормално т'ва' . И аз не го намирам особено нормално човек в наши дни,грамотен и уж напредничав,да е с възпитани ценности или толерантност на бабите ни ползващи външна тоалетна,ама случва се. С тая разлика,че почти съм сигурна,че хора като теб ще намаляват,а двойки осиновяващи деца ,ронейки сълзи,че са от един пол или изобщо всичката оная сган,дето обявяваш за не баш наред ще се увеличава.

И аз не обичам хомосексуалисти,които се изразяват по особен начин,по същия начин както и не харесвам кифли с тигрови клинове. Пошлото си е пошло и няма значение дали го подават в устата или го поемат в гъза,за да ме дразни някой.
« Последна редакция: Май 21, 2013, 11:49:44 от aleto » Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #59 -: Май 21, 2013, 12:09:01 »

Добре, с риск да се изтълкува като заяждане, има и много други видове "ненормална" сексуалност - шимейли, травестити - според теб ок ли е дете да се отглежда от двойка травестити или шимейли? Примерно.

В природата има хомосексуалност, ама деца не им се раждат.

Не разбирам защо трябва да ме обиждаш само? Бахти, веднъж да реша да си кажа мнението цивилизовано и веднага се почва с обидите.

И аз не го намирам особено нормално човек в наши дни,грамотен и уж напредничав,да е с възпитани ценности или толерантност на бабите ни ползващи външна тоалетна

Според мен това "промотиране" на хомосексуалността има обратен знак, в смисъл, че вече е толкова ок и толкова модерно, че след време няма да се учудя ако 50% от двойките са обратни, щото е куул и е ок. Някак много се размиват границите, което от една страна е супер, от друга страна според мен води след себе си кофти тенденция. Аз не крия, че съм малко старомодна и разбирам класическото семейство като мъж, жена и деца, но откога това стана причина за подигравки?

Наречи ме пак баба ако искаш, но според мен хомосексуалността не е просто да си различен, не е нормално да си такъв, това е вид...айде да не кажа увреждане или болест, но...грешка на природата. Не е фатална, но си е грешка. Rolling Eyes Не казвам да се третират различно или да се сочат с пръст, де, не ме разбирайте погрешно.
« Последна редакция: Май 21, 2013, 12:14:04 от utopia » Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9115

« Отговор #60 -: Май 21, 2013, 12:27:48 »

Този форум ще достигне големи висоти на изказа  Lol (това го писах преди поста ти Ут, не се чуди)

Аз чак сега виждам къде се забавлявате, но не съм сигурна на какво мнение съм, че да се включа...По принцип не мисля, че от малко повече толерантност ще се появят едва ли не повече гейове, то си е природа, или те привлича този пол, или не. Но пък от друга страна моделът на възпитание е важен, не веднъж е доказано, че жени, възпитавани като мъже си имат всички мъжки качества и обратно, та нищо чудно и ако дете се гледа от хомосексуалисти това да му увеличава шансовете да стане такова, а такова изкуствено увеличаване на броя на хомосексуалните не мисля, че ще е от полза за никого...Така че наистина не знам дали съм 'за' или "против" осиновяванията, хем има наистина точни хора и с обратни наклонности и могат да възпитат прекрасно дете, хем едно такова дете в 99% от случаите ще е пълно с комплекси дори само защото обществото ни (учители,деца, приятели) не е узряло да гледа на това като на нещо нормално и детето ще го усети и няма как да не му се отрази...

Но за букварите съм против де, има си други начини на детето да му се обясни, може учителката да го спомене "тук виждате  майка и татко, но както знаем, има различни семейства- само мама, само татко, баба и дядо или две мами и двама татковци" ,или родителите...Но или трябва да сложим всички изредени картинки/модели в буквара, или само класическия- мъж и жена.

П.П. Това с ценностите на бабите с външна тоалетна малко ме жегна, все едно да си мислим, че сме най-великото поколение и първи измисляме всичко...Според мен техните ценности донякъде са били по-добри от нашите и изобщо за мен "баба" не е дума за подигравка, а за уважение , ама явно съм сбъркана на тая тема...
« Последна редакция: Май 21, 2013, 12:34:01 от Korneliq » Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #61 -: Май 21, 2013, 12:30:34 »

Ми ето ти ги третираш различно,противоречиш си - не ти е нормално да имат деца,не го одобряваш,но пък да не те разбираме погрешно.

Старомодността няма нищо общо с това,според мен,явно не и според теб де. Не са съпоставими нещата,ама изобщо. А промотиране на хомосексуалността какво значи? Не вярвам някой някъде да си мисли,че да си обратен е яко и да пробва,много добре знаете какво е масовото отношение и как най-елементарното на псевдо парада за правата на хомосексуалистите в Пазарджик примерно,се появиха 3 момчета и после им смъкнаха кожите от бой,че чак с полиция ги прибираха. Няма толкова отявлени хипстъри в днешно време,напротив,затова и е трудно да се премине през тая промяна,да признаеш пред себе си,да признаеш пред семейство и т.н.

И е подигравки,айде не съм се подигравала точно,знаеш какъв ми е изказът,но да речем,че съм с една идея не по вкуса ти- но Ути,някой ден Георги джуниър примерно ако те пита,защо Лиляна има две майки,ти би казала,че не е баш нормално,съответно неговите реакции ще се в голяма вариация от подиграване (говорили сме милиони пъти за детския тормоз в училище) до откровена агресия. И снежната топка се завърта.

Нали уж все говорим,че да се промени света,трябва да започне от нас,пък май накрая излиза не така. Защото ти имаш вече едно изградено мнение,непоносимост така да се каже,но дефакто не си се интересувала защо и как,предполагам нямаш и приятели с тази 'болест' ,т.е знанията ти в тая област са главно изградени от наблюдаване отдалеко и от семейството. Но ако примерно си чела за суфражетките,или за смесените бракове навремето,точно същия полъх на неприязън се е наблюдавал. Не е нормално жена да работи,не е нормално азиатец да е с бял,черните да ядат в ресторанти... просто нещата са навързани.

И все пак не говорим дали е нормално да си гей,ами това,че отричаш нещо,което на повечето хора идва естествено,желанието за деца. Не виждам защо някой трябва да е наказван на базата на сексуалната си ориентация по този начин,грубо е,отнемане на човешките права е все пак.

Шимейлите и трансексуалните не са с различна сексуалност,не бъркай нещата,изразяват се по-различен начин,но повечето травестити,които познавам изненадващо са хетеросексуални. Познавам и няколко със сменен пол,единия се нарича Аманда,бивш войник е от Френския легион и мисля,че само това му е спасило кожата навремето да не е изгорен жив. Не знаеш колко мъка и омраза са изпитали тия хора,даже за секунда не можеш да си го представиш какво е,както и аз,разбира се. Винаги си се вълнувала как едно дете ще е третирано,как им се променя психиката,не знам защо така с рогата по тия въпроси.

И просто пак да си те попитам,как точно мислиш,че се променят разбиранията на деца отгледани в хомосексуална двойка?

Корни,бабите са имали ценности,аз считам себе си с бабешки ценности,що се отнася до връзки и уважение в двойката,малко ли съм се пенила тук за флиртове и подобни,но и баба ти не е и бил много широк кръгозора. И ако живееш ти като баба си навремето или айде да скоча малко по-рано,че сигурно е млада- да си просто придатък на някого,няма да ти е много по вкуса.

Явно тия външни тоалетни много са ви грабнали,аз пък от известно време исках да кажа нещо в тоя стил,честно казано и сега като стана пролука с радост го нашляпах.
« Последна редакция: Май 21, 2013, 12:45:18 от aleto » Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7782

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #62 -: Май 21, 2013, 12:45:32 »

Але, ама и ти се увличаш, хайде пък сега, наказани, защото нямат деца. Ами природата ги е наказала, да не е Утопия. Възпроизвеждат се само хетеро създания и някои хермафродитни, ясно е човешкият вид към кои спада. Откъде накъде ще им се отнемат човешките права, като те изначално, природно, еволюционно не се размножават. Какво им се отнема, което са го имали преди? Сещам се за вица "Ами, педераси, сър...". Никой не им пречи да са заедно и да се обичат, това е изконно право. Уви, правото да имаш деца НЕ е изконно, а полово обусловено.
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #63 -: Май 21, 2013, 12:48:14 »

Еми защо да не са наказани,все пак в колко държави се позволява да се осинови дете от двойка жени или мъже? Не е ли намеса?
 Само липсата на физическа възможност ли визираш? Защото има много хетеро семейства с проблеми,стига се до сурогатни майки,ин витро и подобни. В смисъл желанието за деца си идва естествено,не знам защо това кой обичаш да е определящо?
« Последна редакция: Май 21, 2013, 12:57:40 от aleto » Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #64 -: Май 21, 2013, 13:35:38 »

Съгласна съм с Галето.

Ма Але, какво значи да се промени светът? Всичко да стане позволено и чудесно. Ми аз не искам да се променя, не искам да се размиват границите на семейството, не искам след време всеки с всеки и децата да са общи.

Не знам, трудно ми е да възприема и ми е силно неестествено да приема моделът с две майки или двама бащи. Ми това дете като какво ще израсте? Кой ще му покаже мъжкия/женския пример? Как ще знае един ден какво е да си мъж ако е отгледано от две майки, не знам, според мен едно на ръка, че като цяло обществото не е дорасло, друго е, че няма данни дали тия деца ще станат хора със здрави ценности един ден.

На детето си бих казала, че има такива хора и те са различни просто, но няма да тръгна да му обяснявам, че е все тая колко майки и бащи има в едно семейство.

Според мен точно оттам е тръгнало това с Норвегия (ако статията е вярна), днес така, женитби, деца, утре ще стане обект на подигравки да си straight...
« Последна редакция: Май 21, 2013, 13:38:19 от utopia » Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #65 -: Май 21, 2013, 13:41:30 »

Разбира се, че физическата възможност визирам. И ти сама го казваш, но не се чуваш - има ин витро, има медицина, тя напредва. Но е факт, че дете се създава от жена и мъж по хромозоми. Като измислят как да създават от жена и жена или пък от мъж и мъж, тогава ок, да им разрешат да осиновяват, преди това - не, просто не сме там още.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #66 -: Май 21, 2013, 14:09:21 »

Еми дай на жените с репродуктивни проблеми да им забраним да правят инвитро Smile Що за логика - и те са се родили нещо "болни", значи по природния закон - по-слабия да спре да съществува и да се размножава, нал тъй Smile Не е естествен омъж да забременне. Не е естествено и жена от жена да забременее. Не е естествено и самотна жена от самосебе си да забременне, но, както знаем доста го правят - осеменяват се и гледат сами. Поне като ще "забранявате" нещо, нали нека е поравно и честно. Интересното е, че например на доста хора им се иска да забранят на циганките да се размножават по много, но нали, това е погазване на човешките права и никой не би го казал.

Ейй, пък, Ути, не знам как Алето пропусна да те пита, ако твоето дете стане хомосекуалист, какво ще предприемеш Cheesygrin И ти ли като майка ми в началото - да не казва много, че какво щели да кажат хората Lol

Ох, и последна редакция - Не искам да ме разбирате погрешно, всеки човек си има разни непоносимости, едни не харесват негри, други баби, трети деца. Това няма нищо общо и не искам да звуча все едно се подигравам на някой, че е нетолерантен. Просто не разбирам от позицията на какво се съди кой има и кой няма право да отглежда деца.
« Последна редакция: Май 21, 2013, 14:14:28 от bizzare » Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #67 -: Май 21, 2013, 14:16:27 »

Интересното е, че например на доста хора им се иска да забранят на циганките да се размножават по много, но нали, това е погазване на човешките права и никой не би го казал.

Е, с циганките въпросът е решим, то не се дели на циганки и българки, може да има общи правила- примерно след 4то дете няма да се дават помощи, възможно е това да засегне и 1% българи, но слабо вероятно, аз не познавам български семейства с над 5 деца.

Може и други критерии, като жена без трудов стаж или образование пак да й се режат помощи след 3то дете да кажем, има много  начини да се спре раждаемостта при циганките, без критерият да е етническа принадлежност, а дали работиш и имаш с какво да ги гледаш тия деца примерно. Не ми пречи ако циганката си работи, да има 5-6 деца, какво като е циганка, но не и ако ще просят по улицата и държавата ще ги издържа. И обратно, дори да са бели, ако родителите просто са неграмотни и не знаят какво е контрацепция и пускат децата по улицата, ами трябва да се спре това. Не е проблемът, че са цигани, а в това, което вършат.

Голямо отклонение, ама то и гейовете са отклонение от темата за педофилията.
« Последна редакция: Май 21, 2013, 14:45:13 от Korneliq » Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #68 -: Май 21, 2013, 14:29:03 »

Еее, Биз, да бе, същото е жена с махнати яйчници и гей, нали. Като си почнала с безумните примери, дай на транссексуалните да дадем, и на педофилите ако децата са съгласни, що пък не. Бахти логиката. Пф, направо лично го приех.

Никой не се прави на Господ да тръгва да разрешава и забранява кой да има деца, природата го е решила вече. Те това право не са го имали никога, та да им бъде отнето.

Ако детето ми е гей какво трябва да предприема точно? Да му крадна дете ли?

Корни, за какво говориш Confused
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #69 -: Май 21, 2013, 14:30:20 »

Бизет, помисли съвсем малко като пишеш, съвсем целево не съм лепвала определения и етикети като "естествено и неестествено", но просто наистина не виждам кое не е ясно - дете се постига от мъжка и женска хромозома. Изрично съм го написала, разбира се, че не съм на позиция да се забрани на хората с проблеми, понеже и мъже има такива, да използват напредъка на медицината. Въпросът е в това, че както и колкото да напредва тази медицина, тя не може по никакъв начин да промени фактите - дете е резултат от мъж и жена. И това е доста определящо. Нелепо е да се застъпва, че човек сам по себе си независимо от предпочитанията в сексуален аспект като поискал дете, трябва едва ли не да му се гарантира, защото му е право и сакън, да не му потъпчем правата. Право на възпроизвеждане имат единствено мъж и жена, природен закон, неопровержим. Дали ще останат заедно, дали ще са самотни родители - това е без значение, вече си е човешко право и въпрос на решение. Но дете се получава от само и единствено разнополови хора, по естествен път или подпомогнато. Ясно като бял ден.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #70 -: Май 21, 2013, 14:47:39 »

Ут, добавих цитата на Биз, от него ми тръгна мисълта.

А идеята на Биз за детето гей явно е да си представиш ако твоето е гей, няма ли да искаш да е щастливо, а това на един етап сигурно ще включва и да има и той деца.

Аз честно казано за две майки повече си го представям, отколкот за двама бащи, ама това вече си е чиста дискриминация сигурно  Lol
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #71 -: Май 21, 2013, 14:51:00 »

Доста несъстоятелна теза. Ако си представиш, че детето ти се окаже зоофил, ти на овчар ли ще преквалифицираш, за да е щастливо? Във всяко нещо има граници и те са извън човешките възможности, не виждам защо трябва да с опитвам да си ги натъпча във възприятията и да развивам толеранс.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #72 -: Май 21, 2013, 14:55:17 »

Еми, Гале, ти постяваш нещата - дете се прави от мъж и жена. Аз не виждам някой да убеждава тук жена да забременне от жена. Тя може и от мъж да си забременее, какъв е проблемът. Говорим за възпитание и отглеждане. Осиновяването щом е като цяло за двойки, които не мога да имат деца, защо да не е и за хомосексуални, щом, толкова технически поставяте нещата. И какво ми говориш за хормозоми - хората напредват в клонирането, това да не е по-малко извратено? Или пък да чифтосваш заек със змия? Хората правят толкова отвратителни неща. А поне в моята глава аз говоря за двама съвсем нормални хора, чиито "недостатък" е, че са от един пол, които възпитават дете. Не приемате примерите ми със самотните родители, но те са само да покажат, че не това ни определя като хора, изцяло и безпрекусловно. Така, както аз бягам от модела на моите родители, така, както имам свой. За децата е важно най-вече да имат хармонична обстановка с любов. Щом оцеляват въпреки липсата на баща, изобщо не я разбирам тая драма с липсващия пол. .
Активен

Nakom
Newbie
*
Публикации: 2547

« Отговор #73 -: Май 21, 2013, 14:57:27 »

Четейки всичко тук,започвам лека-полека да клоня към национал-социализма
Активен
Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #74 -: Май 21, 2013, 15:03:03 »

Едно е да оцелееш и да те възпитат въпреки липсващ родител, независимо от пола му и причината да липсва, друго е да ти се предостави среда с еднополови родители и да се твърди, че то е същото като разнополови, щото са много готини, видиш ли. В единият случай не се разбива представата (общоприета) за семейство, а в другият ти се натрапва, че е все едно като мама и тати, но тати се казва Евдокия. И честно казано съм на мнение, че ако гей-двойката, независимо от пола, са толкова читави и свестни хора, по-скоро биха живели с липсата на дете (която се предопределя от самосебе си - че няма как да имат с човек от същия пол), отколкото да тръгнат да осиновяват. Действително ме смущава, меко казано, перспективата да се осиновяват деца от хора, които априори осъзнават, че дете от човека, когото обичат, не могат да имат, просто защото са от един пол, не че са зли, болни или каквото и да било гадно нещо, напротив, не го казвам, не го и мисля, но просто гей автоматично означава ноу кидс, за какви потребности говорим изобщо.
Активен

Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: