star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Педофилията!
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Педофилията!  (Прочетена 27705 пъти)
utopia
Newbie
*
Публикации: 16521

A believer

« Отговор #150 -: Май 26, 2013, 21:54:15 »

Да, бе, много избирателно толерантни сме, аз съм убедена, че зоофили, педофили, гейове и прочие обичат еднакво силно и отдадено, както и най-вероятно са еднакво нормални членове на обществото, обаче въпреки това към някои "грешки на природата" сме по-толерантни отколкото към други. С какво един гей обича по-силно от някой, влюбен в сестра си примерно? Ама много ме дразни тая избирателна толерантност, ама иначе много сме отворени.

Не ми отговаряйте, ясни са ми мненията колко съм забита и тъпа.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15133

« Отговор #151 -: Май 26, 2013, 22:09:32 »

Еха, грешки на природата.
Вери найс колър ъф ю, Утопия.
Мисля, че за първи път от години ме засърбяха ръцете да напиша дълъг и обиден пост, но все пак ще се въздържа.
Мисля, че все пак успявам и толкова забита да те приема, просто понякога много се надявам да си беше помълчала.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #152 -: Май 26, 2013, 22:16:52 »

Първо има кавички и второ - всякакви комбинации, които биологично не могат да се размножават са вид грешки да, колкото и да се тръшкаш си е факт. В природата има и еволюционно умират, щото нямат поколение.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #153 -: Май 26, 2013, 22:18:47 »

Ммм,педофилите и прочие любими ваши фили си се размножават спокойно. Демек не падат май много в тая класификация на грешките вече. Оправи си фактите.
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #154 -: Май 26, 2013, 22:21:24 »

Чети по-внимателно какво съм написала, поне като се заяждаш на дребно, се заяждай за правилни неща.
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #155 -: Май 26, 2013, 22:28:38 »

Имаш късмета,че не се заяждам,защото щеше пак да се разтръшкаш . Напротив, опитвам се да ти намеря логиката,но е трудно като си противоречиш.
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #156 -: Май 26, 2013, 22:55:03 »

Е, кажи ми сега, това твоето не е ли дискриминация?
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #157 -: Май 26, 2013, 23:11:41 »

Не е. Smile

Ути, по твоята логика и чисто природно трябва да умират и много хора от разни коварни болести, които ние се радваме, че лекуваме. Доста сме далеч от суровите правила на естествения подбор и най-вече сме хора. Ако си живеехме по естествения начин ти, аз и няколко съфорумки вече нямаше да сме тук. (ок, малко драматично, но да кажем, че сме пътници)
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #158 -: Май 26, 2013, 23:16:15 »

Хубаво де, аз не съм написала някъде да ги избиват, просто да не се опитват да ми обясняват, че са нормални колкото другите.
Активен

Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #159 -: Май 26, 2013, 23:16:53 »

Аз проблеми с двойки, които се обичат и са щастливи задно, без да вредят никому - нямам. Ако ще да са първи братовчеди мъже, с 60 години възрастова разлика. Пак са по-добър дом за сираче от държавните учреждения  Rolling Eyes
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #160 -: Май 26, 2013, 23:51:41 »

Ох, говорите, все едно е пълно със здрави, бели бебета по домовете и ако се позволи на гейовете да осиновяват, светът ще стане изведнъж чудно място без детска скръб.
Няколко пъти казахме,че хетеро двойки чакат с години за бебе, поне у нас, така че откъде този аргумент не знам.
Просто не мисля, че темата е "кое е по-малкото зло- дете с родители- алкхолици, дете в дом или дете с хомо родители". Ако това мерим, кажете. Говорим трябва ли да е разрешено и достъпно за хомо двойки да отглеждат деца и трябва ли в букварчетата да има картинки "мама и тати" с двама мъже, единият от които с готварска престилка.

Поне първоначално това беше темата, а сравененията с алкохолици, зоофили и т.н. са съвсем друго нещо.

Бтв в нашата фирма онзи ден видях плакат на тема, че фирмата е толерантна към хомосексуални хора и нека всички ги уважаваме като всеки друг. Имаше картинка на двама мъже с детенце. Не ми стана гадно и отвратително. Т.е. теоретично ми е трудно да изляза от класическия тип семейство, но зависи как е поднесено, май мога да приема и другото. Само че както каза някой не всяка гей-двойка е от интелигентни, усмихнати, отворени хора с перфектни възпитателски умения.
Активен

Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #161 -: Май 27, 2013, 00:07:38 »

Корни, то и на не всяка хетеро двойка биха позволили.
Btw поинтересувах се, и знаеш ли какво се оказа ? В България осиновяването от гей двойки не е технически забранено нито от духа, нито от буквата на закона с изричен текст ;)
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
aleto
Newbie
*

« Отговор #162 -: Май 27, 2013, 08:26:06 »

Е, кажи ми сега, това твоето не е ли дискриминация?

Разбира се,че не е . Сериозно ли ме питаш защо не одобрявам хора вредни за обществото? Които реално извършват наказуеми с присъди действия? Или те и хомосексуалистите падат в тая категория във вашите очи?

Изненадана съм от разсъжденията ви,особено от Галина. Много грозни изказвания.
 "...че били нормални като другите....''.

Корни,аз не виждам някой особено да се е отплеснал от темата.
Ох, говорите, все едно е пълно със здрави, бели бебета по домовете и ако се позволи на гейовете да осиновяват, светът ще стане изведнъж чудно място без детска скръб.
Няколко пъти казахме,че хетеро двойки чакат с години за бебе, поне у нас, така че откъде този аргумент не знам.
Само че както каза някой не всяка гей-двойка е от интелигентни, усмихнати, отворени хора с перфектни възпитателски умения.

Както и всяка хетеро-двойка не може да осиновява,както и тя чака с години,така и всяка хомо-двойка може да е поставена  пред същите тестове и бюрократични пречки. Не всички хора са интелигентни,усмихнати,отворени хора с перфектни възпитателски умения. Но да решиш,че автоматично някой не е това,само защото някой си бил хомо- демек половин човек ,че и кьопав родител !!!,еми какво е това?
« Последна редакция: Май 27, 2013, 08:37:58 от aleto » Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #163 -: Май 27, 2013, 09:18:02 »

Але, ще ме прощаваш, но аз в тази тема нямам ни едно даже и на половина грозно изказване, много си меря думите и повече провокирам мнения, отколкото да категоризирам, нещо, което не може да се каже за всички участници в дискусията. На мен действително ми е интересна обратната позиция, но не проследих читава защита, напротив, с лека ръка обиждаш онези, които не проумяват защо е редно да се позволява законово гей-двойки да осиновявят. То не бяха външни тоалетни, не бяха калъпи, какво ли не беше. Край на лирическото отклонение.

И защо да са "вредни за обществото" инцестните двойки? Вредни са за себе си, с обществото не знам какво общо имат. От всички изброени единствено педофилите бих казала, че са вредни за обществото, по ясни причини. И всички гореизброени имат физическата възможност да се размножават, така че еволюционно никой няма да отпадне. Само дето за това размножаване им трябва човек от противоположния пол, по възможност без роднинска връзка.

Никъде не съм коментирала родителските способности на гей-двойките, защото за мен родителските способности са едни и те важат за всички - хетеро, гей, зоо, педо, каквото се сетиш. Както много хетеро хора не стават за родители, така и много от останалите са прекрасни такива, независимо от сексуалните си вкусове. Но това нищо не означава по отношение на осиновяването.
« Последна редакция: Май 27, 2013, 09:20:20 от Galina_Dim » Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15624

« Отговор #164 -: Май 27, 2013, 10:31:24 »

Дано сега е по-различно и по-контролирано.

За сжаление не. Няма как да стане по-добре положението в дом. Няма как дете от такъв да има равен шанс с дете, отгледано в семейна среда. Само като знам какво е в дом и...дори не ми се говори, дори не искам да го помислям, сърцето ми става на стафида.
Аз затова се опитах да кажа, че в България има далеч по-съществени проблеми за решаване, като затварянето на въпросните домове и намиране на семейна среда за всяко дете от тях, но вие като сте се впрегнали в това осиновяване от гей-двойки, все едно сега, баш тук ще го решим това...Според мен тия теми с гейовете са по-напред в дневния ред на по-развитите общества, затова казах, че разбирам Алето (тя пък реши, че й адвокатствам Confused), вероятно в Лондон това са неща над които се мисли, работи и сигурно тя влага енергия в тях и са й важни. Така на мен ми е важна темата за приемната грижа, смятам, че за България това е кауза, която е много на преден план.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15133

« Отговор #165 -: Май 28, 2013, 20:44:41 »

Докато четях шернатите неща на Краси и попаднах на тази картинка Smile
Активен

Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: