star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Мими ще става кака :P
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мими ще става кака :P  (Прочетена 43587 пъти)
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13243

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #400 -: Октомври 05, 2013, 18:13:27 »

Ами тогава никой не ми беше обяснил какво трябва да направя. Дойдоха, казаха хайде ставай, ще можеш ли, аз се съгласих, защото вече не ме свърташе в леглото и скокнах. Точно тогава сестрата излезе от стаята за секунди, а точно толкова ми бяха необходими да усетя пода  Lol
Иначе ми забавиха раздвижването, защото късно ми направиха секциото - към 13ч. някъде и докато ме отпусна упойката, беше време за сън. Сутринта ми оправиха дупето, мина визитацията и казаха, че мога да ставам. Сега се надявам всичко да приключи сутринта и до вечерта да съм на крака  Rolling Eyes
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #401 -: Октомври 06, 2013, 10:32:04 »

Хм, мен и с Лора ме раздвижиха на следващия ден... Аз пък и двата пъти съм с кръвоизливи, ама то е заради шантавата "политика" на болницата ни да те оставят с едно парче лигнин и да се мъчиш да си намериш багажа, ерго гащите и превръзките.
Ох, дано само всичко да мине леко и бързо, Пупи!  Kiss
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #402 -: Октомври 14, 2013, 12:09:11 »

Голяма треска ме тресе. Толкова нервна и притеснена не съм била с предното секцио. Не мога да си събера мислите и да се съсредоточа какво остава да досвърша. Все размятам разни списъци, задрасквам, дописвам и пак имам чувството, че нещо ще пропусна. Не, че ще ми е фатално, но не мога да се отпусна и да се насладя на последните ми дни на 2 в 1. То няма и как да се насладя де, лошо ми е, не спя, някакви гадни киселини ми горят гърлото, ако заспя - сънувам гадории. Снощи и какви болки имах, все едно нещо се опитва да се скъса над пъпа ми, кошмарно беше, ревеше ми се.
И свеки ми лази по нервите, само дава някакви непоискани съвети. А вчера голямо натякване ми се натякваше защо не ида да си купя нещо за изписването, рокля например....да беееееееее. Как ми е до рокля, все едно на сватба ще ходя. Честно понякога ме изумяват. Или пък въпроса, който от 2 седмици ми задава: нали не те е страх, не трябва! Трябва да съм ненормална или дебил, че да не ме е страх поне малко. Понякога искам просто да не ми се задават въпроси от типа на повръщаш ли още, как си, спиш ли, при все, че отговора не се е променял от много време.
От 3 часа се каня да излизам, че имам задачки, в 9 легнах и съм заспала. Дивана се оказа по-удобен от леглото. Их, че грозно се оплаках, но ми дотежа вече. Сигурно ви се вижда маловажно мрънкането ми, но с никого не смея да споделя, че ми е изтерзано и нервно. Особено не искам да прехвърлям страховете си към Преслав или майка ми. Добре, че си имам вас  Smile
Активен

Anna T.
Newbie
*

Влюбена в живота

« Отговор #403 -: Октомври 14, 2013, 12:14:10 »

Гуш!

Не знам колко ще ти е утешително, но аз знаех в кой ден ще влизам в болница и всичко и пак - като казаха: айде, взимай багажа, там те чакат и се разревах на рамото на мъжа. Вземи си книжка за там. Не знам първото дали ти е било спешно, но когато има време за подготовка, ти остават твъъърде много възможности да се тревожиш и да чакаш  Razz
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #404 -: Октомври 14, 2013, 12:19:06 »

Планово беше, но тогава сякаш не откачах толкова. А и раждах в частна клиника, приеха ме сутринта преди секциото, до последно моите си бяха до мен, включително след самото секцио. Утре ще ме изпрати мъжо до вратата на АГ-то и сме до там. Цяла нощ ще имам да я мисля тая операция. Голям мерак имаха да идват с него, че и на 16-ти да висят отпред, ама от какъв зор, обясних им, че е излишно, че и без това по телефона ще държим връзка.
А и се тревожа да не се случи същото, както стана с раждането на Мими, неразгърнатите дробчета, трудната адаптация, продължителната жълтеница.
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4126

« Отговор #405 -: Октомври 14, 2013, 12:21:03 »

Пупи, не остана.. много гадно така, само че те изнервят допълнително, аз също бях много изнервена от непрекъснатото звънен и питане..
абе тея хора не разбират ли, че искаме спокойствие..
и стига си ги мислила тези лоши неща, всичко ще е наред Smile пък и виж - Мими е едно супер сладко и лъчзарно бонбонче!!
Активен

Anna T.
Newbie
*

Влюбена в живота

« Отговор #406 -: Октомври 14, 2013, 12:28:12 »

Точно, точно тази нощ в болницата е много гадна. Бях се събудила 1 час преди определеното, къпах се, ходих като луда из коридорите... Гадна работа.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8787

« Отговор #407 -: Октомври 14, 2013, 13:53:34 »

Стискам всички палци  Clover
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #408 -: Октомври 14, 2013, 14:44:06 »

Голямо гуш и от мен  Kiss Аз пък съм толкова приятно развълнувана за твоето раждане, представям си някакви супер идилични и красиви моменти, само бебка ми е трудно да си представя, все като Мариелка я виждам, а тя какво съвършено бебе беше... Smile И не знам защо, но точно от позицията на Мариелка ги виждам нещата, защото много ясно си спомням аз като бях такова малко Мими и се роди брат ми какво вълнение беше, как ходихме с татко да ги виждаме и всичко изглеждаше едно такова странно, любопитно, еуфорично, хем се притесняваш за мама, хем нямаш търпение да го гушиш това малко вързопче и самото усещане, че вече си кака, изведнъж вече си по-пораснала и отговорна... Нямам търпение да разказваш вече и да гледам снимки Smile
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #409 -: Октомври 14, 2013, 15:07:48 »

Ох, Лороооо, разплака ме, да знаеш  Kiss
Тя от няколко дни само разпитва кога ще ходя в болницата да раждам. И понеже понятието време не й е ясно още, преди време й казахме, че след две седмици бебка ще се роди, тя взела, че казала в градината, че след 2 ДНИ мама ще ражда  Lol Преследваха ме госпожите да подпитват, чупейки ръце  Lol
На последния преглед ми се даде възможност да реша дали към 4 да ме приемат или по-късно, след 19ч. Избрах късния час. Реших, че искам да си я взема от градината, да си я нагушкам и тогава да потегляме с баща й към болницата. Ужасно много се вълнува и много сладко ме помоли да се обадя в градината след като родя, за да ме чуе  Wub Голямото ми момиче.
Активен

doubt
Newbie
*
Публикации: 939

« Отговор #410 -: Октомври 14, 2013, 15:15:33 »

Хайде,Пупи да ти върви по вода и да имаш прекрасно раждане,бързо възстановяване и никакви проблеми с бебчо...Тук,във форума,ще чакаме новини Smile
Спомням си реакцията на Ема като родих; за децата е цяла мистерия появата на новия човек SmileСмешната част беше като се прибрахме - сложихме бебето в леглото; то спи,Ема скача на леглото и пее...Двете си свикнаха взаимно на шумовете и никакъв проблем Lol
Активен

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #411 -: Октомври 14, 2013, 16:08:22 »

Така е, като знаеш какво те чака и някак е по-страшно. Аз затова бях панирана преди секциото -- щото и през операции съм минала и през упойки.... Кофти е. Но... постоянно си повтарях и ми беше супер трепетно и живичо, защото щях да си видя малкото човече. Тази мисъл ме правеше и по-силна и по-безстрашна. Сигурна съм, че и с теб е така. Стискаме палци.  Smile
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7774

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #412 -: Октомври 15, 2013, 04:30:55 »

С теб сме и ние, да си знаеш! Kiss
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #413 -: Октомври 15, 2013, 08:08:55 »

Благодаря, момичета. Багажът стегнат, инструктажа даден, всичко е готово  Cheesygrin
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #414 -: Октомври 15, 2013, 08:38:41 »

Леко и безболезнено раждане, раздвижване и бебешко обгрижване.
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8333

« Отговор #415 -: Октомври 15, 2013, 09:11:58 »

Пупи, живи и здрави утре ще си имате още една кукла... Много, много ти завиждам за прекрасната емоционална вълна, която ще те залее като видиш малкия розов смачкан пашкул  Cheesygrin Сигурна съм, че всичко ще мине по план и страховете ти ще останат в миналото. Kiss
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #416 -: Октомври 15, 2013, 12:20:50 »

Пупи, пращам ви всичките си позитивни мисли, дано всичко да мине възможно най-добре и двете с бебешочето да сте в перфектно състояние! С теб съм, ако ти е скучно довечера, пращай смс-и, аз и без това не спя  Big grin
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16582

A believer

« Отговор #417 -: Октомври 15, 2013, 13:55:10 »

Пупииии, стискам палци да е възможно най-леко и да гушкаш скоро сладко бебе Smile
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

juliet
Newbie
*
Публикации: 1663

« Отговор #418 -: Октомври 15, 2013, 14:38:36 »

Пупи, лек престой в болницата и безпроблемно раждане ти пожелавам. Стискам палци и утре предполагам, че всички ще висим във форума да чакаме новини  Cheesygrin Clover
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #419 -: Октомври 15, 2013, 14:43:02 »

Хайде за последно  Lol
Опитах се да се разбера с ненормалните ни достатвчици на нет, че да го подкарам и на телефона си. Обаче се оказа, че на място трябва да проверя дали имало сигнал  Lol Малко ще ми е трудно да проверя това, че после да ида да си купя картата им. Както и да е, Лора ще е вестител, аз явно ще я карам без нет  Razz
Явно като се наспя съм в малко по-позитивно настроение и не ми минават толкова черни мисли.
Целувки на всички. Много сте ми мили, какви сте ми загрижени. Kiss
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4126

« Отговор #420 -: Октомври 15, 2013, 15:41:53 »

Хайде леко прекарване на вечерта и утре много гушкане на малкото бонбонче: )
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15677

« Отговор #421 -: Октомври 15, 2013, 17:22:30 »

Ох, това да знаеш кога ще раждаш ми е непозната и интересна емоция!
Леко, Пуп и прекрасна среща с красива щерка номер 2 Smile
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6122

Усмивка

« Отговор #422 -: Октомври 15, 2013, 18:57:54 »

Clover Clover Clover
Ох! Ох! Ох! Нека всичко мине леко и безпроблемно! Стискам палци!
Активен

deni_4ka88
Newbie
*
Публикации: 456

« Отговор #423 -: Октомври 15, 2013, 21:45:46 »

Пупс,успех.Ще чакаме утре голямата новината  Clover Clover Clover
Активен

Anna T.
Newbie
*