star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Мими ще става кака :P
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мими ще става кака :P  (Прочетена 16935 пъти)
D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2701

« Отговор #350 -: Септември 18, 2013, 11:41:12 »

Много сладко, и Мими ще ти помага много. Може би не в началото, но след като бебчето започне да сяда, ще има кой да го занимава, пък след годинка направо ще има кой да го заиграва с часове. То дай им само да преследват някоя шарена кака и си уреден със заниманието им.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 11350

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #351 -: Септември 19, 2013, 14:55:52 »

Уф, баси, пак почвам магнерота. А си мислех, че като вляза в деветия няма да ги мисля тия хапове вече, уви ще ги пия даже 2х3, че и повече да лежа. Обаче малкия звяр така бясно блъска, че корема ми все на камък. Плацента трети стадий, мига наближава, ама да кротува още. Да не говорим, че от малтофера ми е зле, сега в комбинация с другото ми любимо, ще съм като пияна. В понеделник задължително на тонове, че доки е на мнение, че всички бременни изтрещявали през уикенда от чистене и шетане  Lol А момата си расте и пада голяма игра в корема ми. На 3-ти октомври трябва да имам официална дата. Другата седмица ще пропуснем с прегледа, че ще е в отпуска моята докторка, та на 3-ти вече ще знаем на къде отиват нещата  Smile Тъй де, със сигурност към раждане  Lol
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11370

« Отговор #352 -: Септември 19, 2013, 15:07:09 »

Какво ти става от малтофера? Че и аз ще го започвам сега, само да свърша отвратителната тот-хема. Преди това бях на сорбифер, но не ми мръдна хемоглобинът.
А контракциите как ги усещаш, само като втвърдяване ли? Моите взеха да стават много сериозни - точно като родилни ги усещам - вълната от стягане от периферията на корема към пъпа, болката... Подозирам, че лекарката ми хич няма да е доволна. Ама аз и да тръгна, как да е, ти обаче си пий магнерота, да няма изненади Smile
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #353 -: Септември 19, 2013, 15:12:24 »

Пада ми кръвното и ми се засилва гаденето. Да не говорим, че не мога да си оправя вкуса после в устата. От два дни почнах да го пия вечер, уж веднага след това да заспя и да не го мисля, но сутрин пък ми е ужасно лошо. Поне не съм се запекла още  Lol
Болезнените не са толкова чести, да кажем няколко на ден, не съм ги броила скоро. Обаче корема може да отпре стегнат доста дълго време и всичко това, заради буйстването на бебето  Unsure
Абе драматизирам си тука, щото нямам кого да занимавам, след малко ще ми мине  Smile

Емиии, не знам дали ще ми мине скоро. Ей сега звъни и Преслав, другата седмица заминава за 3 дни за Германия, пак му се размина отпуската. В събота се връща от Чехия баси...ох май за сефте толкова ми докривя и ми се дорева.  Sad eyes
« Последна редакция: Септември 19, 2013, 15:21:35 от Pupi » Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #354 -: Септември 19, 2013, 15:23:20 »

Сигурно знаеш де, но аз да си кажа, че между магнерота и желязото трябва да има поне 2 часа разлика.

Гуш  Kiss
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*

« Отговор #355 -: Септември 19, 2013, 22:27:07 »

Pupi, много си издръжлива, толкова командировки и все е много далеч. Не бих ревала само, даже в яда си бих и бесняла. Няма какво да направиш, но може да си побеснееш поне. Много е кофти в напреднала бременност да си сама, поне си с близки в същия град. Като бях без близки и мъжът ми пътуваше и ме лъжеше, че всеки ден му е последен, за да не се сърдя.
Лора, не позволявам на твоето бебе още две седмици да излиза, трябва да мине 36-та седмица и тогава да прави каквото иска.
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #356 -: Септември 20, 2013, 10:18:32 »

Не съм издръжлива, Ди. Само хленча и се оплаквам, чак си се дразня, честно, превърнала съм се в ходеща мърморана. Обаче толкова домашни ангажименти му се натрупаха на моя, започвам чак да го съжалявам, че е толкова ангажиран. А дните се изнизват!

Не се бях снимала от фотосесията на моята приятелка. От днес съм в 9-я, ето една кофти снимка, на която се вижда преди всичко замазаното огледало  Lol
Отивам да шетам и да готвя. довечера ще си спретнем с колежките ми женско парти вкъщи, а пък през нощта си идва Преслав. Не съм спала от вълнение, ще си го намачкам и нагушкам. Бързо и леко мина седмицата, ама вече много ми липсва  Smile
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7306

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #357 -: Септември 20, 2013, 10:56:31 »

Депресиращо прекрасна изглеждаш, егати, за мен по онова време беше нужен широк обектив...
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*

« Отговор #358 -: Септември 20, 2013, 11:11:39 »

Само корем, не виждам дупе за баланс. Толкова по-приятно ще ти е и като родиш- ще ти е леко веднага щом се изниже малкото. Много хубав корем, вече на финала.
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 851

« Отговор #359 -: Септември 20, 2013, 11:22:50 »

Shocked Егати, хора как може да изглеждате така в деветия месец! Ти наистина само корем имаш и изглеждаш страхотно!
Активен
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 13712

« Отговор #360 -: Септември 20, 2013, 11:47:14 »

Ами има И такива хора. Повечето не са Lol
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #361 -: Септември 20, 2013, 11:54:49 »

Абе и вие сте едни  Lol
Щом не ми стават панталоните, значи не е само до корем, ама и до дупе. Сега особено в студа ми е голям зор обличането. Но пък за сметка на това днес си извадих бременния панталон от предната бременност. Голям ми е, а тогава го проносих от края на 7-мия  Cheesygrin
Пък тука от няколко дни се усещам, че циците ми се стопиха. И сега като се гледам и на снимката...къде са се дянали  Lol
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*

« Отговор #362 -: Септември 20, 2013, 12:23:02 »

Чакай да дойде кърмата, тогава вади сутиена два размера по-голям. Моята гледна точка е, че е безценно да си сравнително малко килограми бременна, хем ти е леко (то ти тежи корема,ама друго е и гъза да натежи, баджака да се развее), хем си приятен и за гледане. Като си спомня в какво състояние бях, накрая не беше ясно дали съм бременна, или някакъв бидон ходи по улицата.
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #363 -: Септември 20, 2013, 12:37:39 »

Аз нося спортни, те са разтегливи според пълнежа  Lol
Преди няколко месеца бях пробвала номера с химикалката под бюста и успявах да я задържа. Но ми се струва, че беше заради високоразположения корем. Сега се е посмъкнал и има известен луфт между бюст и корем, та явно и за това визуално изглежда малък. Мерих го, същия си е, успокоих се  Lol
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 3089

« Отговор #364 -: Септември 20, 2013, 13:34:07 »

много хубаво изглеждаш, а корема ми се вижда голяяяяяяяям голям.. ама то и аз като си гледам моите снимки от тогава ми се вижда огромен..
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3806

...dreamer...

« Отговор #365 -: Септември 20, 2013, 14:55:32 »

супер си Пупс Smile А корема не е чак толкова огромен, ела да видиш моя какъв беше....като бъчвичка бях Smile
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #366 -: Септември 29, 2013, 08:17:17 »

Приключихме, готови сме! Останаха последни щрихи по пренареждането и да изсъхне количката, но вече бебето може да се ражда. Ей така да чакаме до последния момент да се организираме, много е инфарктно. Вчера се скарахме с Преслав още в колата на път за бебешкия магазин, идеше ми да сляза и да му тегля една. Егати спокойствието, егати непукизма  Razz Имам си и комплект за изписване, пищях, че не искам розово, но пък харесах едно рокле и направихме в магазина на бързо един комплект. Поне ще ползваме на каката пеленката от изписването, символична традиция  Smile
Утре отивам на тонове, цяла седмица отлагах, защото нямаше кой да ми погледа за час детето, щях да откача направо. А тъкмо в петък бях решила да я мъкна с мен и повръщането се завърна с пълна сила. Цял ден лежах и мучах, а малката доказа още веднъж, че е страхотно голямо момиче, което спокойно се справя само. Само ако стигаше и хладилника  Lol
Нямам търпение да идва вече четвъртък, да я определяме тая дата и да знам, че скоро ще разтоварвам  Lol Да се наям като бял човек, да спя по корем и да изпия една студена бира без да ми се повдига  Cheesygrin
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #367 -: Септември 29, 2013, 09:36:04 »

Как така може да се ражда, чакай, не ме паникьосвай така  Lol

За спането по корем и аз така си казвах предния път, а ми се случи почти цяла година след раждането - докато имах кърма, просто нямаше как да спя по корем. Пфу, и мен много ме мъчи това.

Пупи, нямам търпение да ви видя принцеската вече - все като Мариелка си я представям, то не знам дали може да се сътвори по-красотно бебе от нея, но съм сигурна, че и тя ще е дъхоспираща.
Активен

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #368 -: Септември 29, 2013, 09:38:55 »

Ама вие и двете вече сте в 9 месец. Значи скоро ще чакаме новите попълнения. И аз нямам търпение да видя принцесите и на двете ви.  Smile
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #369 -: Септември 29, 2013, 09:48:02 »

На мен са ми поставили условия за раждането - в къщи не ми дават да раждам в следващите 2 седмици, а лекарката ми иска да съм родила до термин, иначе ще ме предизвиква. Ама аз съм изпълнителна - предния път учтиво ме беше помолила да не раждам по Великден, така че родих в първия работен ден след празниците, в нейната смяна, че и в часа ми за консултация  Big grin
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 3089

« Отговор #370 -: Септември 29, 2013, 09:53:13 »

Как така може да се ражда, чакай, не ме паникьосвай така  Lol
Хахах, Лор, ама то и за теб не е останало време, няма какво да те шашка тя Smile
За спането по корем и аз така си казвах предния път, а ми се случи почти цяла година след раждането - докато имах кърма, просто нямаше как да спя по корем. Пфу, и мен много ме мъчи това.
и аз точно това си помислих.. че от кърменето пак не може да се спи спокойно по корем..
Пупи много добре звучиш Smile и нетърпеливааа Smile то и ние сигурно сме нетърпеливи като теб де..
За Мариелка не се и съмнявам, че е голяма кака... сигурна съм сега, че като се появи малката принцеса тя ще се промени коренно и ще е още по-отговорно и сладко детенце /не, че знам сега как е, ама съм сигурна, че няма да устои на сестричката си/ Smile
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #371 -: Септември 29, 2013, 10:04:15 »

Да, да, като заплаша Пепо, че покрай неговите командировки и спокойствието му, ще родя, той ми отвръща, че това била все пак крайната цел. Отново с убийственото си спокойствие  Razz През седмицата имах няколко болезнени контракции, а той си пиеше вечер по чашка ракийка. Прилагах психоатаки, той пак спокоен, че и така би ме закарал до родилното. Чак ме дразни, да вземе малко да се стресне.
Лор, с предното кърмене спях на една огромна възглавница, която беше убийствено мека и спането по корем ми се получаваше. Абе дори и по гръб да поспя, ще е екстра. Кълките ми се схванаха от това спане настрани.
Кате, не ми е добре, така съм се размрънкала, охкам, пъшкам, много, много искам вече да си гушкам детето и да не съм бременна вече  Lol
И се сетих, Лор, беше ме попитала как се чувствам след малтофера. След петъка, на своя глава спрях и магнерота и малтофера, еми екстра се чувствам, хич не се разбираме с тая комбинация  Rolling Eyes Дано е мръднал малко хемоглобина ми, че и без това трябва да е в добри стойности за секциото.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 14862

bizzetka

« Отговор #372 -: Септември 29, 2013, 10:45:39 »

Пупи, а защо е нужно да е стреснат, разбирам да ви е за първи път, ама хем не можеш да предвидиш всяка една ситуация, хем ако на теб ти е нервно, той каквото и да направи, пак ще ти е такова Smile Нито ще свършат нещата в магазина, нито ще останеш незакарана в болницата, според мен на теб ти е нужно да промениш нагласата Big grin. Макар, че знам какво е вече с дете да чакаш да раждаш, аз имах детската да му огранизирам, преглед при УНГ важен това, онова, не мога да се отпусна да си мисля за раждането, ами какво има да се върши Smile
Желая ви и на двечките най-приятните  последни седмици, прекарайте ги умно, без да се претоварвате твърде много Smile Оф, кога и на мен ми шаваха в корема, да му се не види и хубавите емоции Smile
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #373 -: Септември 29, 2013, 11:11:53 »

Аз я разбирам, защото и при нас е абсолютно същото. Не знам дали мъжът ми симулира, понеже сме в много отвратителна ситуация в момента, обаче е егати спокойствието. Всевъзможни проблеми се появяват покрай пренасянето ни, нищо не е както трябва, а аз само си стоя в къщи и чакам, нищо не мога да направя, нямам и информация за много от нещата, а не смея да го разпитвам постоянно, защото го приема като юркане, и ми е ужасно безпомощно, а имам един дълъг списък с неща, които трябва да свърша, като да изпера кошарата и т.н., а съм с вързани ръце. И сега тъкмо бяха започнали да се нареждат нещата, сложиха се климатици, взеха да идват някои мебели и се очертаваше тези дни да се пренасяме окончателно, и се оказа, че най-голямата доставка с мебели ще я забавят с поне месец и ще посрещаме бебето с дрехи в кашони и без кухня. И аз рев, реееев, а мъжът ми - "е кво толкова  Cursing. Отделно съм постоянно нащрек, понеже контракциите ми са много силни вече, направо като родилни, и се опитвам малко по малко да подготвям всичко, но като цяло просто трябва да чакам и това ме побърква. И много искам и той да покаже някаква емоция, за да не се чувствам като някаква откачена, хормонална женка. И не за да се надъхваме и изнервяме взаимно, ами да сме горе-долу на една вълна. Вярно, че обикновено ми помага много това, е винаги е железен в критични моменти, но пък от друга страна това само подчертава моята истерична невменяемост  Big grin

Изповядах се Big grin
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*

« Отговор #374 -: Септември 29, 2013, 11:35:37 »

Мислех, че майките за втори път са по-кротки, защото имат опит, но явно хормоните си казват думата и голямата птица като почне да гнезди няма спиране. Безумието ми да изгладя три чувала с бебешки дрехи в средата на юли, всеки ден по обяд в жегата, с огромен корем, контракции и високо кръвно големият кит гладеше, защото трябва да изпере и подреди. Китът тогава изглади и дрехи, които детето почна на 9 месеца да облича.
Активен

Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 18   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: