star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star За "Гласът на България" (2?)
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За "Гласът на България" (2?)  (Прочетена 15602 пъти)
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13208

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #75 -: Декември 13, 2014, 14:00:13 »

Кои са двата? Георги и Мирян ли? И ние го гледаме вкъщи, но до тук закономерно си тръгват...накрая ще остане Славин  Lol А миналата година на финала едва успокоих Мими, когато Ана-Мария отпадна. Голяма драма беше. Всички ме радват, но съм разочарована от Мирян, че лежи на стара слава и до тук нищо стойностно не показа. И Георги направи шоу, но се изчерпа. Останалите много радват, дори и Траян захаресвах по едно време.
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #76 -: Декември 13, 2014, 14:35:52 »

Точно тези двамцата, Георги мие много симпатичен и непринуден, но не  е за тоя етап, в който се правят такива неща. Даже имам усещането, че и на него и на Любо им е неудобно, че е там. Един вид не можеш да се откажеш, но и знаеш, че не си на ниво, лоша работа. Дано да си тръгне скоро. Мирян - също, мен ме дразни и тази усмивка, чак ми е неадекватен, но аз от началото не го харесвам.
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #77 -: Декември 13, 2014, 16:04:09 »

И аз, дето хич не гледам телевизия, много обичам такива музикални предавания и ги следя, когато мога. По принцип предпочитам Гласът на Бг, понеже там не се занимават с глупости, ами си гледат само пеенето, обаче все не знам кога го дават и го отървах още в началото. Та следя хфактор сега. Не се впечатлявам особено от гласувания и такива работи, просто много им се кефя колко са добри всичките този сезон. Голямата ми любов е Славин - мога да го слушам до безкрай (като изключим малоумното решение да му дадат да пее "Listen", която ако я чуя още веднъж, ще си прережа вените), а и изглежда страшно мил и добър. А голямото ми разочарование е Невена. Още като даваха визитката ѝ, си казах "ей сега тая мацка ще забие нещо жестоко като "Nobody's wife"на Анук!", а тя и тя Бионсе искала да става. Аман от Бионсета и Агилери. И я вкараха в тая скучна и безлична линия, коята въобще не ѝ отива, а тя щеше да е страхотна като някаква бойна, еманципирана мацка, като Пинк примерно.
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #78 -: Декември 14, 2014, 20:54:04 »

от бионсета и на мен ми втръсна вече - един огромен глас и нищо повече ... такава ми е Михаела, която толкова превъзнасят - страшна певица и в същото време безумно скучна  Razz
Аз съм фен на Мирян .. от самото начало, до сега. Няколко пъти ме разочарова, да .. но последното му представяне беше разкошно, изобщо не заслужава злобата, която му се изсипа на главата. Все ми е тая кой ще спечели - знам, че няма да е той и не държа ... Аз гледам предаването основно заради емоции и музка (защото в Гласът преливат от поп фолк вече) .. Радвам се, че има хора като него - позитивни, усмихнати и не прекалено самонадеяни. Ще ме извиняват всички разбирачи, но аз като един просто слушател обожавам гласът му с всичките му недостатъци и бих го слушала как изпълнява кавъри на Stereophonics и Soundgarden до припадък ...
За победител виждам евентуално Невена или Славин .. Траян също беше качествен, не мога да повярвам, че не оставиха него вместо онова дразнещо девойче  Razz
Активен

Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: